Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) Atla válasza Winne (#10307) üzenetére


Atla
senior tag

Nálam is ez van.

(#10352) pohár


pohár
félisten

enyhe bugocska :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10353) mqm


mqm
senior tag

Annyira jó kis game lenne ez!!
Adja az ég ,hogy a teljes verzió faszán hasítson! ;]
Valamit segít win8/beta drive-ek a gpu kihasználtságon? :F

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#10354) bul07


bul07
nagyúr

Gyorsan bele is pattantam, ne maradjon már parlagon ;] ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10355) bul07 válasza bul07 (#10354) üzenetére


bul07
nagyúr

Szellem katona fogja a pisztolyt (video), fő fegyverem nem is volt csak pisztoly ,gránát, kés, ;]
Következő pályabetöltésnél helyrejött

Na mi van senki nem játszik már ilyenkor

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10356) Tirexi válasza bul07 (#10355) üzenetére


Tirexi
addikt

Néha aludni is kéne. :D

(#10357) Malachi válasza bul07 (#10355) üzenetére


Malachi
addikt

már, vagy még? :)

(#10358) aizen92 válasza bul07 (#10355) üzenetére


aizen92
addikt

battlefield: Ghosts :D

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#10359) F_Zolee válasza bul07 (#10354) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én tegnap az egyik épület tetejéről néztem végig ahogy az égből zuhan le. :)

(#10360) Whysperer


Whysperer
addikt

Sziasztok. Erre tud valaki megoldást?

"az van, hogy a loading-nál lefagy (tölt-tölt és egyszer csak megakad)
a másik
hogy belépek a játékba, választok karit fegyót és kilép a game-ből
ez a két hiba "

ezekre tudjátok mi a baj?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#10361) F_Zolee válasza Whysperer (#10360) üzenetére


F_Zolee
veterán

Lesz megoldás, várd meg a teljest. Nekem nem volt gondom a betöltéssel de tegnap kb minden "mapváltáskor" befagyott a játék, előtte meg egyszer se.

(#10362) Whysperer válasza F_Zolee (#10361) üzenetére


Whysperer
addikt

nekem jól megy havernak nem megy. CPU 955 Be + GTX 580 és ez a probléma már első nap óta nem megy . mindenkinek megy csak neki nem. PB-t raktunk ide meg oda fel és alá . drivereket cseréltünk és semmi! 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#10363) Malachi válasza Whysperer (#10362) üzenetére


Malachi
addikt

pedig ez tipikus PB hibának tűnik, nekem ugyanezt csinálta tegnap, mielőtt frissítettem. nem az számít, a PB-t hova telepíted, hanem az, hogy a bf4 könyvtár elérési útja pontosan legyen megadva, és ha az megvan, akkor nem árt rendszeresen updatelni.

(#10364) medvezsolt válasza emiki6 (#10220) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Már nem azért, de az hogy állandóan lelőnek az lehet az is, hogy bénán játszol. Nem feltétlen csal a másik fél.

Amúgy mindenre van ellentámadás.. Ha a sniper háztetőről vadászik, menj fel hozzá helivel. Ha C4ezi a liftet, menj fel hozzá helivel. Egy idő után elmegy a kedve. Ha mégse, akkor lépj egy másik szerverre ahol nyugodtan tudsz játszani.

Fentebb már rengetegen megírtak, szóval nem ragoznám. beálltál a csalók közé. Huuu azta de megoldottad. Mostaztán jól kibasztál a csalókkal. (De leginkább a tisztességes játékosokkal). Sok agyad van.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#10365) Gippo válasza medvezsolt (#10364) üzenetére


Gippo
senior tag

Transport chopper aranyat ér, igaz sajnos elég gyakran olyanok szállnak be mellém akik csak taxizni akarnak, vagy ha épp nem elég nehezen lőnek, de ha van egy jó csapat a heliben, akkor le lehet aprítani a tetőnépet.

Egyébként a fagyások szerintem szerver oldaliak (is), nézzétek majd meg a szervert ahonnan kifagytatok, hirtelen megcsappan a létszám.

(#10366) Anfänger válasza medvezsolt (#10364) üzenetére


Anfänger
őstag

Hi! Szerintem ezt jól félre értelmezted! Nem emiki6 csal,Ö csak egy cheater losernek válaszolt! :K

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#10367) Tirexi válasza medvezsolt (#10364) üzenetére


Tirexi
addikt

"Ha mégse, akkor lépj egy másik szerverre ahol nyugodtan tudsz játszani"

Ez a lényeg az egészben! :R
Nekem is már volt olyan, hogy egyszerűen nem tudtam érvényesülni a játékban aztán ki is léptem, de egy másik szerveren meg szinte kapásból első helyre kerültem.
Az ilyen fajta "kockulható" játékok már csak ilyenek. Elég ha egy vagy két ilyen taggal találkozol a szerveren és már elmegy a kedved az egésztől.
De a legjobb móka tényleg az amikor egy ilyen bekempelt tagot egyszerűen lealázol mondjuk azzal, hogy lekéseled vagy szét C4-ezed a seggét. :DDD

(#10368) Whysperer válasza Malachi (#10363) üzenetére


Whysperer
addikt

meglesem ,ha feljön ezt!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#10369) medvezsolt válasza Anfänger (#10366) üzenetére


medvezsolt
senior tag

ööö igazából én is a csiter loosernek reagáltam. Közvetetten. :)

Sorry!

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#10370) Whysperer válasza Tirexi (#10367) üzenetére


Whysperer
addikt

Ne is mond . tudod ,hogy hiányzik e Supporttal?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#10371) Mappa


Mappa
addikt

Ennyire futotta... :DDD

BOOBIES

nem kötelező megadni

(#10372) F_Zolee válasza Mappa (#10371) üzenetére


F_Zolee
veterán

Miért nem egy kőműves dekoltázst tettél ki? :DDD

(#10373) TGaben válasza Eddie141 (#10349) üzenetére


TGaben
tag

Szia!
Ezt hova kell beírni? konzolba, vagy mint a 3-nál létre kell hozni egy fájlt a főkönyvtárba?

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#10374) Def26 válasza Mappa (#10371) üzenetére


Def26
félisten

:D Ez nagyon jó.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10375) F_Zolee válasza TGaben (#10373) üzenetére


F_Zolee
veterán

Amelyik neked jobb.

(#10376) TGaben válasza F_Zolee (#10375) üzenetére


TGaben
tag

:R
Jobb lenne a könyvtáras, mert akkor az mindig ott van, csak nem tudom pontosan mit is kell, hogy működjön. user.cfg?

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#10377) F_Zolee válasza TGaben (#10376) üzenetére


F_Zolee
veterán

Igen, aztán bemásolod azt a parancsot, a fájlt meg a játékkönyvtárba és már kész is.

[ Szerkesztve ]

(#10378) Mappa válasza TGaben (#10376) üzenetére


Mappa
addikt

Ha jól tudom simán jegyzettömben beírod azt a parancsot amire szükséged van, majd elmented user.cfg-nek és bemásolod.

nem kötelező megadni

(#10379) Winne válasza Laraxior (#10310) üzenetére


Winne
nagyúr

Az lehet, hogy először jobb egérgombot nyomtam és megjegyezte?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10380) Def26 válasza Winne (#10379) üzenetére


Def26
félisten

Na, Neked hogy tetszik? Ha egy szóban kell elmondani Domination vagy cq lesz a kedvenc (szigorúan a béta alapján). Szerintem tiszta cod -os lett, de most nem zavar. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10381) Winne válasza Def26 (#10380) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem véleményezném még, mert elég keveset toltam és elég zavaró sajna, hogy a billentyűket nem tudom odatenni, ahol vannak nálam a 3-ban, így még tartózkodom.. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10382) Mappa válasza Winne (#10381) üzenetére


Mappa
addikt

Még csak első benyomás sincs? :D

Mondjuk ki!!!!

nem kötelező megadni

(#10383) TGaben válasza F_Zolee (#10377) üzenetére


TGaben
tag

Köszönöm mindkettőtöknek! :R

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#10384) Svájcinéger válasza Winne (#10381) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ez nekem is nagy szívfájdalmam. Ins-re és Del-re nem tok beállítani semmit.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#10385) Winne válasza Mappa (#10382) üzenetére


Winne
nagyúr

Elsőre emiatt nem tetszett, mert nem azt csinálta, amit szeretnék, másodikra már jobban tetszett este, szal szerintem nem lesz ezzel baj, ha ezeket a kezdeti béta bénaságait kinövi. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10386) gali777 válasza Winne (#10385) üzenetére


gali777
őstag

Attack/defend, request order stb. :DDD

(#10387) Viper26


Viper26
nagyúr

Értem én, hogy beta, de azért az exe leálláson kívül a játékot is megnézném.... :C :W

iPhone 14 | FR955

(#10388) Madn!ght válasza kriszpontaz (#10136) üzenetére


Madn!ght
addikt

Világbajnok! :D Lehet az enyém is?!?!

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#10389) Def26 válasza Winne (#10385) üzenetére


Def26
félisten

Engem csak ezek a field upgrade cuccok zavarnak. Hiába akarok én csapatjátékos lenne ha a többi squad társam szarik a pofámra. :(

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10390) Mappa válasza Winne (#10385) üzenetére


Mappa
addikt

Amikor kijött a beta minden klappolt. nem volt ez a deploy betegsége, amit Te is írsz, nem volt bf4.exe leállás. Én sem sokat játszottam vele... mondjuk engem a fps ugrálás zavar. Meg, hogy ultra high medium között ilyen 10-20 fps különbségek vannak. Az átlag meg 50-60 akármilyen beállításokkal :F ami zavaró mert nem smooth. Remélem tényleg az lesz, hogy a szerver működését nézik ezzel a beta-val. Meglássuk... első hullámban biztosan még nem veszem meg.

nem kötelező megadni

(#10391) @rglaaf válasza Viper26 (#10387) üzenetére


@rglaaf
veterán

+1 :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#10392) nanorambo válasza Mappa (#10371) üzenetére


nanorambo
őstag

(#10393) csibe1 válasza Mappa (#10390) üzenetére


csibe1
addikt

" Remélem tényleg az lesz, hogy a szerver működését nézik ezzel a beta-val. Meglássuk... első hullámban biztosan még nem veszem meg."

Kiváncsi lennék, hogy miért nem lehetett egy újabb verziót betenni a szerverteszthez?
Akkora munkát igényelt volna ennek az egy pályának az összehozása a két játékmóddal?
Mennyire lesz valós így a terhelési adat a kiadásra kerülő verzióhoz képest?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#10394) Enton válasza csibe1 (#10393) üzenetére


Enton
addikt

Az az első egy két hónapban lesz tesztelve.
Most csak a nagylétszámos terhelés a főbb szempont, hogy ne halljon be minden az első pár napban a nagy roham alatt.
Itt főleg az új levolution ami be tud szépen kavarni, látható is az állva maradt torony, füst nélküli dőlés.
És akkor hol vagyunk még az elárasztásos részhez képest, meg a masszív időjárás változáshoz képest.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#10395) kriszpontaz válasza Madn!ght (#10388) üzenetére


kriszpontaz
veterán

82_Pr0kxY_82 -től lemásolhatod, neki készült :D ;). Neki be van állítva profiloldalon. Amúgy melyik kellene?

(#10396) Mappa válasza csibe1 (#10393) üzenetére


Mappa
addikt

-őő nem tudom
-őőő nem tudom
-ő nem tudom

De az első kettőre lehet ugyanaz a válasz.. amit írtam is: szerver teszt. Magam megnyugtatására írom ezt - bízom benne, mert ha nem, és ilyen lesz a végleges akkor bukta... de ezt kétlem, meg ezt az okfejtést mások is írták. Meglátjuk, hamar itt lesz az a megjelenési dátum.

nem kötelező megadni

(#10397) Hooper


Hooper
őstag

Ezzel az embléma gyártással jól lekenyerezte a DICE a "tesztelőket".
Tulajdonképpen 10hszből 8 arról szól :D grat
(és még egy :DDD )

(#10398) Tirexi válasza Hooper (#10397) üzenetére


Tirexi
addikt

Mondjuk én sok értelmét nem látom. Nem azt fogom nézni, hogy kinek mi van a tankjára nyomva, hanem azt, hogy hogyan lőjem szét. :K
Az meg a másik, hogy tele szerveren nem igazán tudod nézegetni a saját tankodat mert vagy szét lőnek vagy beszáll egy másik emberke azt vitte is.

Szal ez arról szól, hogy eltereljék a figyelmedet a bugokról. :DDD

(#10399) aizen92 válasza Gippo (#10365) üzenetére


aizen92
addikt

+1 transport heli nagyon op lehet olyanok kezében akik összedolgoznak. ts-en 3-4en összeállunk és attack helit szedi is ki elég csúnyán ( 1 valaki meg javít természetesen ) az új kill assist rendszerben pedig csak úgy dobalja a pontokat

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#10400) F_Zolee válasza Hooper (#10397) üzenetére


F_Zolee
veterán

Biztos ettől lesz "egyedi" a játék... :F Meg az előregyártott épületrombolástól ami 100ból 100x ugyanúgy megy végbe.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.