Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

:DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10652) tixem


tixem
addikt

Hab' keine Lust BETA zu spielen :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#10653) tixem válasza XZoli (#10645) üzenetére


tixem
addikt

:C

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#10654) spanglee001


spanglee001
addikt

pár perc után bf4.exe leáll, valahogy nem lehet visszamondani ezt a patchet, hogy nem kell? :DD vagy ilyenkor lehet mit tenni?

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#10655) csibe1 válasza Frozzy (#10642) üzenetére


csibe1
addikt

Jah, nagyon király. :(((
Lófütyi az egész banda hátsó felébe.
Elcseszték a billentyűzetkiosztást, és rádásnak mindent be kelltt álljtani újra.
Nem is tudom, hova graruláljak? :F
Szokásos tróger munka...

(#10643) renard

Inkább menjenek lekvárt kaszálni, több hasznukat látnánk.

(#10656) Tirexi

Nem jön be az alap kiosztás, már vagy 15 éve.
Ennyit nem tudnak megcsinálni? :(

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#10656) Tirexi válasza csibe1 (#10655) üzenetére


Tirexi
addikt

Ezért kell mindent alapértelmezetten hagyni. :DDD

Na elfogadjam az új Pecset? :D

[ Szerkesztve ]

(#10657) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Hi. Volna egy fogós kérdésem. Win7-el a bf4-at beta driverrel van olyan választási lehetőségem, hogy 1920x1080p 60Hz win8 szintén a bf4-es beta driverrel csak 1920x1080p 59.40Hz nem tudom kiválasztani a 60Hz-est. Mi lehet a gond? driver?

(#10658) gali777 válasza Tirexi (#10656) üzenetére


gali777
őstag

Ne.

(#10659) Tirexi válasza ЯΞD (#10657) üzenetére


Tirexi
addikt

Miért mi a baj az 59.4-el? Hol fogod azt te észrevenni? :D
Amúgy nekem sem lehet 120-at csak 119.XX-et választani.

(#10660) sith7


sith7
nagyúr

Hogyan készítitek ezeket a képeket ?
Milyen programmal ?
Hogy teszitek a BF4 - be ?

(#10661) tixem válasza sith7 (#10660) üzenetére


tixem
addikt

Így :K

továbbá ha megtetszik más emblémája akkor profiljába bele, ott katt a logora és save to my gallery, asszem.

Megint beszart a game :((( egyszerűen nevetséges. Több időt töltök lassan logo gyártással mint magával a játékkal.
Adjanak ki a bf4 helyett egy Unique Logo Tycoont jobban járunk :DD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#10662) Tirexi válasza sith7 (#10660) üzenetére


Tirexi
addikt

(#10663) bul07


bul07
nagyúr

Nálam elvett pár FPS-t a frissítést

Érzésre a tanknak a löveg töltési idejét csökkentették , gyorsabban tölt
És STINGER meg az RPG bemérési távolságát csökkentették közelebb kell leni a cél járműhöz

Amúgy nektek is csúszkál a tank a lépcsőn meg minden egyéb ki tereptárgyon , ha mondjuk lépcsőn kicsit is fordulok akkor egyből körbepörög a tank

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10664) ЯΞD válasza Tirexi (#10659) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Sehol nem veszem észre csak zavar, hogy nem tudom választani a szokásos jól megszokottat. Másoknál meg van. Meg win7-be is van. Mind1 majd megoldják.

(#10665) haly válasza kriszpontaz (#10540) üzenetére


haly
őstag

Nagyon durva emblémákat csinálsz basszus. Le a kalappal. Én is nagyon remélem egyébként, hogy megmaradnak. Kár lenne értük.

(#10666) tixem válasza bul07 (#10663) üzenetére


tixem
addikt

az rpg bemérési távolságát nyugodtan vehették volna 0-ra is :U

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#10667) xHoLyShiTx


xHoLyShiTx
csendes tag

sok szarul optimalizált játékot láttam már de ez a trágyadomb visz mindent
Nem értem, hogy lehet valamit ennyire szarul megcsinálni, főleg hogy semmivel sem néz ki jobban mint a bf3

Gondolom direkt csinálják ilyenre, hogy vegye a nép a 2-300k-s videokártyákat meg procikat ja és persze még azokkal is szarul megy, az fps droppokrol nem is beszélve amitöl játszhatatlan az egész

kukába való ez a játék

(#10668) Mr.White válasza Tirexi (#10656) üzenetére


Mr.White
senior tag

neked mind1 mert ígyis úgyis 1000+ fps-ed lesz.

xHoLyShiTx: rome total war2 ennél sokkal rosszabb, úgy adták ki mint egy bétát, itt legalább van remény a javulásra.

[ Szerkesztve ]

(#10669) Malachi válasza xHoLyShiTx (#10667) üzenetére


Malachi
addikt

de hát ez nem is a játék. vagy én értettem félre, és ingyen letölthető, viszont csak egy pálya van? akkor tényleg kapják be! :(

(viccelek egyébként. te sajnos nem.)

(#10670) haly


haly
őstag

Patch dologhoz:
Azt senki sem tartja furcsának, hogy a több hetes béta verziót patchelik, ahelyett, hogy a frisset raknák be? :F Vagy most arra patcheltünk fel? A legfrissebbre?

(#10671) lofagi válasza haly (#10670) üzenetére


lofagi
addikt

Én azt tartom furcsának,hogy feltettem a kis 60 megámat és az eddigi fpsből -10 lett rögtön.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#10672) haly válasza lofagi (#10671) üzenetére


haly
őstag

Egyre szarabb. Pedig pont múltkor néztem, egész elfogadható értékek voltak. 30-40-en voltunk a szerveren, torony ledöntés után, és szinte mindenhol 60-70 fps-eim voltak. Egyedül annyi volt a probléma, hogy úgy fél percenként egyszer beugrott 20-25 fps-re egy pillanatra. Ezt biztos, hogy javítják még. Viszont a gépigényen nem tudom mennyire tudnak majd csiszolni. Sztem nem sokat. :U

(#10673) blaca83 válasza mqm (#10635) üzenetére


blaca83
őstag

Ez a gyerek beszarás... :B :DDD Régebben nézegettem pár bemutatót és igazán jól adta elő. :DDD

Más:
Én elfogadtam mindent amit felajánlott a telepítéskor és hiba nélkül működik minden. :B :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#10674) Tirexi válasza Mr.White (#10668) üzenetére


Tirexi
addikt

Azért ne túlozzunk... 45-97 között van általában miután ledőlt a ház.

(#10675) sith7


sith7
nagyúr

köszönöm a válaszokat :R

(#10676) gali777 válasza haly (#10670) üzenetére


gali777
őstag

Azt te se gondolod komolyan, hogy 60 mega felpatchelni a legfrissebb verzióra egy pár hetes buildről amiben (azt nyilatkozták) full más a kód a legfrissebhez képest. Ez inkább ilyen "hotfix" szerintem.

(#10677) Plezs21 válasza xHoLyShiTx (#10667) üzenetére


Plezs21
tag

Igazad van tényleg nem néz ki jobban mint a 3.......

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#10678) Plezs21 válasza gali777 (#10676) üzenetére


Plezs21
tag

Pontosan. Hotfixnek írták forumon is.

Kérdés: Ha felteszem a win8-at próbaképp jár az nekem valami adatvesztéssel?

[ Szerkesztve ]

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#10679) Whysperer


Whysperer
addikt

Új repülőgép van a pályán. nehéz vértezettel! [link] Bár meg kell tanulnom még irányítani!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#10680) Eddie141


Eddie141
senior tag

Valaki kipróbálta esetleg már, hogy hogyan hat a teljesítményre a Hyper Threading ki és be? :)

(#10681) danati


danati
senior tag

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#10682) csibe1 válasza haly (#10670) üzenetére


csibe1
addikt

Olvass vissza, épp ezt nem értem én sem, hogy miért ezzel a ki tudja mikori verzióval tesztelik a szervereket?Már ha azt csinálják. :F
Valahogy nem tiszta ez a kavarc.Ráadásnak kezdődik a billentyűzetkiosztás mizéria is.
A BF3-nál is a röhej vagy inkább a szánalom kategória volt, hogy csak alapkiosztással lehetett végigvinni a single utolsó pályáját.
Kiváncsi lennék, mennyi ember van ráállítva a PC verzió portolására? :U

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#10683) dejaris


dejaris
addikt

Na en is beszaltam az muvezsek koze:

(#10684) nanorambo válasza xHoLyShiTx (#10667) üzenetére


nanorambo
őstag

Semmi gond nincs az optimalizációval! Ugyanis nincs benne optimalizáció. Szinte minden "optimalizációt" kikapcsoltak. A dolog miértjét nem értem, de sok mindent nem értek én már a DICEban... Néha felmegyek szenvedni, nincs jobb dolgom, de valószínű, hogy 1-2 napon belül uninstall lesz. A vicc, hogy levettem highról lowra és kevesebb FPS-em lett. :DD

"Gondolom direkt csinálják ilyenre, hogy vegye a nép a 2-300k-s videokártyákat ".
Akkor elég jól működik, mert battlelogon az egyik simerősöm folyamatosan sírt, hogy játszhataatlan a bf4 béta. Erre ma látom, hogy rendelt egy új gépet (gtx 780 stb). Kérdés, hogy ezzel a foskupaccal mennyi potenciális vásárlót ijesztenek el.

(#10685) Gippo válasza nanorambo (#10684) üzenetére


Gippo
senior tag

Az a gond amúgy, hogy senki sem ért hozzá, így nehéz megmondani, hogy miért is van így. Az viszont tény - és én ehhez konyítok (vagy csak akarok :D) - , hogy borzalmasan kommunikálják le az egészet, sokkal több visszajelzés kellene a beta teszt alatt, még akkor is, ha az nem tartalmaz több lényegi információt. Nincs meg a kapcsolat a játékos és a fejlesztők között és ez megszüli a trollokat, megszüli azokat, akik arra buzdítják a népet, hogy vonják vissza az előrendelésüket.

(#10686) Tirexi


Tirexi
addikt

Na toltam az új Peccsel a játékot de nekem ugyan úgy megy rendesen mint ahogy eddig. (tele bággal)

(#10687) Madn!ght válasza Eddie141 (#10680) üzenetére


Madn!ght
addikt

pl, de ha a keresőbe beírod, hogy HT, akkor kidob egy pár hozzászólást ami ezzel kapcsolatos. ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#10688) Winne


Winne
nagyúr

Az új patchtől nekem is rosszabban fut, plusz a nagynehezen összeszenvedett beállításaimat is elszarta, de ez már a legkevesebb. Ami a legjobban zavar, az a kinézete, mert hát értem én, hogy beta, de gyerekek utoljára ilyen visszalépés érzésre a Tréárkos fiúktól jött a Cod szériában, amikor is egy sokkal csicsásabb és színesebb világ jött ki az új résszel. Itt is hogy néznek már ki a tankok? Ne mondjátok, hogy nektek ez még tetszik is?

Felmentem egy Nebandanra és egyből mondtam is B1zarre-nak, hogy ultrán volt a BF4, mediumon meg a BF3, de még úgy is agyonveri látványra...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10689) Tirexi válasza Winne (#10688) üzenetére


Tirexi
addikt

Nem hiszem, hogy grafikai visszalépés lenne főleg mert még a motor is új.
Vagy legalább is tovább fejlesztett.

Amúgy már most is sokan sírtok, hogy rosszul megy a játék mi lesz ha tényleg bele pakolnak majd mindent a fullba? Nem lesz elég a 680-ad a maximumhoz.
Na de majd minden kiderül.

Nekem inkább a fizikai részével van gondom... Az előbb volt egy nagy tank csata és az enemy úgy gondolta, hogy tök jó lesz egy tankkal az enyémre rámásznia. Hát amit ott láttam kajak felnevettem mert majdnem, hogy pattogtak a tankok egymáson. Érted a több tonnás tankok. :DDD
Valahol érződik, hogy tényleg egy igazi csata géppel mész valahol meg olyan mintha papírból lenne.

A rendes fizika pedig már nagyon régóta jelen volt már a FarCry idején: [link]
Erre meg no komment magától értetődik: [link]

Na már ennyi kéne menni alukálni. :D

(#10690) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Nem szarodtak el beállítások. Csupán új elérése lett a dokumentumok... mappában nem Battlefiled 4 hanem már Battlefield 4 Beta.. Nos pakoljátok át a fileket és mindjárt helyre áll a régi rend :)

(#10691) Winne válasza Tirexi (#10689) üzenetére


Winne
nagyúr

Én nem sírok miatta, mert a BF3-al is mediumon játszom, nem is kell több, de pont ezt írom, hogy bénábban néz ki ez full ulrtán, mint a 3 volt mediumon. Pörgess vissza a topicban és nézd meg hogy néznek ki a tankok...

A tankok egymáson már a 3-ban is megvolt, az egy bénaság sajnos, de ezt a hitboxok miatt nem is mostanában fogják sajna kinőni. :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10692) Tirexi válasza Winne (#10691) üzenetére


Tirexi
addikt

Én azért megvárom a teljest és utána nyilatkozok a grafikáról. Nekem egyelőre tetszik.

(#10693) Mr.White


Mr.White
senior tag

jelentem feltettem win8-at és mérföldkövekkel jobban fut a game.

(#10694) Winne válasza Tirexi (#10692) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem is a grafika a fő tárgya a problémámnak, inkább a színvilág, ha jól végiggondolom, itt egy példa:

BF4: [link] BF3: [link]

Ugyebár kinek a pap, kinek a papné, távol álljon tőlem, hogy én meg akarjak győzni bárkit is, csak én ezt látom belőle. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10695) Tirexi válasza Mr.White (#10693) üzenetére


Tirexi
addikt

Erről papoltam már mióta, hogy tegyétek fel.... DE nem "mert a Win 8 az egy f.s".
Nem rossz az csak féltek az újtól. :P

(#10694) Winne:
Mi a baj a BF4 képpel? Lekerült róla VÉGRE a kék szín hatás. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#10696) Winne válasza Tirexi (#10695) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát a gagyi színvilág. Olyan, mintha valami csicsás matchbox lenne.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10697) Mr.White válasza Tirexi (#10695) üzenetére


Mr.White
senior tag

miután utánajártam hogy lehet win7 és win8-ról is bootolni a rendszert, így már felraktam, de csak ezért nem lett volna kedvem mindent újrarakni.
mind1 amúgy mert most meg bf4 exe leáll van.

(#10698) ЯΞD válasza Tirexi (#10695) üzenetére


ЯΞD
senior tag

eh bf3 bétában sem volt. Sőt hitbox is jó volt. Na de a teljesbe már másként festett ;)

(#10699) Winne válasza Mr.White (#10697) üzenetére


Winne
nagyúr

Hmm, most olvasgattam utána, a 8.1-ről elég jókat írnak, lehet kipróbálom így már, hogy a csempés marhaságot ki lehet hagyni. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10700) ЯΞD válasza Winne (#10699) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Én is feltettem és már nem kívánok hátam közepére se 7-est. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.