Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34951) oriic válasza Laraxior (#34950) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig jo jatekos vagy. Legalabbis jo medic. Az meg igenis kell egy jo csapatba...Persze van sok jobb lovesz nalad, de te abban vagy jo.

:nyalasmod off:

:DD

Live-Die-Respawn

(#34952) Lethal Gene


Lethal Gene
aktív tag

Szerintem amit még fontos nézni az az accuracy...az elárulja, hogy észnélkül lő az illető, vagy szépen, ahogy kell... :)

Nekem sincs túl sok killem, a pontokat a zászlófoglalásokkal szerzem..elvégre az a cél a CQ ban... ;)

Egyébként a trükk a gyors fejlődéshez, hogy nem az agyatlan 64-es szerverekre kell menni, hanem kicsikre...16-osokra...pláne, amíg nincsen összeszokott banda, illetve nem ismered a pályákat...

Tegnap mekkorakirályság volt Bazaaron...az elenfél csipája felvitt mavval egy másik csipát a D és A pont közötti ereszre, és oda spawnoltak utána a csávokámék...és onnan oszottták az észt...:)

[ Szerkesztve ]

(#34953) cannibal válasza Laraxior (#34950) üzenetére


cannibal
senior tag

mondjuk az roppant bosszantó, hogyha a tűzvonalban mindig újraélesztenek amikor egyfolytában dobálják a gránátokat a fejedre...

(#34954) Lethal Gene válasza cannibal (#34953) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

De nem kell elfogadnod az élesztést...spawnolhatsz is helyette.

(#34955) M3oH válasza Lethal Gene (#34952) üzenetére


M3oH
addikt

Azert 64es metronal assaultkent eleg gyorsan lehet fejlodni, nem hiszem, hogy egy 16osgyorsabb lenne. Es nekem makom is van, mert medic a kedvencem :)

(#34956) madgie válasza M3oH (#34955) üzenetére


madgie
titán

16-osban nem csak az agyatlan dara megy, jobban tudsz érvényesülni, több esély van megkerülni az ellent, stb.

(#34957) cannibal válasza Lethal Gene (#34954) üzenetére


cannibal
senior tag

tudom, de akkor is bosszantó :DDD

(#34958) Lethal Gene válasza M3oH (#34955) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

jaja, és még plusz a pályát is megismered...ha ügyes vagy egy normál körben, tehát nem 1000 tickettel, megkereshetsz 5-6000 pontot...10000 körösben pedig olyan 20e...

De nem csak a stat számít, hanem közben lehet gyakorloni a taktikát, stílust és pályát is...

nekem pl a 24 v 32-es szerók tetszenek a legjobban, ott nagyon kiélezett izgalmas meccsek vannak, ahol nem csak dara megy, de azért forgalom is van rendesen... ;)

@cannibal: jaja, ezért nem járok Metro hentre... :)

[ Szerkesztve ]

(#34959) M3oH válasza madgie (#34956) üzenetére


M3oH
addikt

Teny, de a pontok jobban porognek 64nel.

(#34960) madgie válasza M3oH (#34959) üzenetére


madgie
titán

Nekem nem, 16-oson simán összejön annyi pont, mint egy 64-esen. Ez utóbbin sokszor csak esek-kelek, felhúznak a golyózápor közepén, stb.

(#34961) kmisi99 válasza Lethal Gene (#34952) üzenetére


kmisi99
addikt

Maval föl lehet vinni ember? Amikor haverommal próbáltam csak leestett róla bár lehet ő volt a béna. :DDD

(#34962) L4mie


L4mie
veterán

Hát srácok nem tudom, amióta nincs stabil 4 haver játékra, max 2-en játszunk sokkal élvezhetőbb a TDM, meg a Metró, ahogy tényleg csak agyatlanodni kell....pedig mekkora királyság tud lenni egy jól összeszokott csapattal conquestelni :[

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#34963) BandiHUN válasza cannibal (#34953) üzenetére


BandiHUN
veterán

Rutinos ember nem fogadja el az élesztést,hanem kilő egy tárnyi pisztolygolyót,mielőtt felkelne...ha veszett ügy/tűzvonal,így még van esélyed egy kis bosszúra,1 tárból ha nem készülnek rá,elviszel 2-3 ellent is...ha meg nem,legalább megpróbáltad,de legalább nem lesz halál belőle.Viszont ha gyorsan takarítasz,és összejön,akkor véded a medicet,aki feléleszt,mert ő ugye nem tud lőni defibbel a kézben,tehát jó pont,a másik,hogy általában oldalra ugrik is el élesztés után emiatt,így ha lőnek,őt fogják előbb,és te lelőheted a támadókat,megmentve őt is.
Szerintem mindig érdemes kihasználni ezt a kis bónusz lehetőséget.és csak akkor felkelni,ha tiszta a levegő,úgyis védtelen és kevés ép-s leszel addig,nem nyersz vele heves csatában.Másik okosság,hogy hamarabb lőképes leszel sokkal,ha elfogadod az élesztést,de rögtön fekvést is nyomsz,nem megy idő a felkelésre,rögtön lőkész vagy,míg felkelve lehet megint kinéz a sarkon a támadó és lelő mint egy kutyát védtelenül megint,ha nincs szerencséd,a medik is újra próbálkozik,és így tovább.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34964) edgR válasza Laraxior (#34944) üzenetére


edgR
őstag

nem, nem es nem!

:K :B :DDD

(#34965) madgie válasza BandiHUN (#34963) üzenetére


madgie
titán

Ez igaz, csak sokszor, M320-szal akkorát lőnek rajtad, hogy 30 méterre a tűzvonaltól az ellennek háttal keltenek fel, aztán mire megfordulnál már meg is haltál :D (nem szoktam ilyenkor elfogadni az élesztést)

(#34966) BandiHUN válasza madgie (#34965) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jaja,van ilyen :D de sosem lehet tudni,bukni nem bukik az ember vele,ha mást nem,egy kis suppression összejön,ha azért van irányban ellen.Amolyan free bónuszkör.De ha csak egyszer bejön 5ből,már van egy potya killed pisztolyra+esetleg assist ribbon.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34967) edgR válasza BandiHUN (#34963) üzenetére


edgR
őstag

ez mind szep es jo, az elesztessel a csata heveben egy gond van. megpedig az, hogy akkor is elmegy feleslegesen min. 10mp-ed a jatekidobol, ha nem fogadod el az elesztest. es a csapatod ossz idejebol ezaltal ugyanannyi.
mivel ugye elesztes->ujra latsz->e->kill screen->deploy van kill screen->deploy helyett.

(#34968) bognar110


bognar110
őstag

(#34969) madgie válasza bognar110 (#34968) üzenetére


madgie
titán

Szép videó, de ritka béna az ellen... alapesetben ha kidugod ott az orrod Metronál, már le is szedtek (rohanva van esélyed nem csipaként, hogy átfuss a vagonhoz)

(#34970) kmisi99 válasza bognar110 (#34968) üzenetére


kmisi99
addikt

Már vártam az új vidi nagyon jól tolod. Megkérdezhetem hogy milyen egérérzékenységgel játszol sniperrel hogy ilyen jó vagy? Én sokszor túlhúzom és mellélövök.

(#34971) edgR válasza bognar110 (#34968) üzenetére


edgR
őstag

nem bonyolult jatek ez, jaja. kinez, fej, kinez, fej, kinez,...

(#34972) Laraxior válasza oriic (#34951) üzenetére


Laraxior
titán

:P :D

Most már helizek is... videom is van... csak nem publikus :DDD beszorultam a híd alá ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34973) BandiHUN válasza edgR (#34964) üzenetére


BandiHUN
veterán

hülye kérdés,de ez mit jelent?
Nem is tudtam,hogy a bénáknak is van toplista vagy mittudomén miért vagyok én ebben az első az ismijeim között :DDD
http://battlelog.battlefield.com/bf3/leaderboard/LorenzoHUN/show/Mp_Nemesis_Nemesis/1/team/soldier/1/1/

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34974) belaazallat válasza edgR (#34964) üzenetére


belaazallat
addikt

Milyen küldetések vannak a CO-Op-ban?
Az elsőt 3szor már megcsináltam. A helikopteres részen nem tudok átjutni, mert nagyon béna pilóta vagyok, és hasonló képességűekkel sorsolt össze a gép.

Esetleg nem segítenél át a helikopteresen?

Köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#34975) pohár válasza BandiHUN (#34973) üzenetére


pohár
félisten

nem tudod mi a Nemesis? :D 5x kell megölnöd valakit egy körön belül, és akkor lesz egy Nemesis Killed, asszem így hívták még a BC2-s statoldalakon

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34976) madgie válasza belaazallat (#34974) üzenetére


madgie
titán

Én a csipás részeknél ragadtam le, mindig valami idiótát rak mellém, aki azelőtt lő, hogy kéne. A helis elsőre ment, vért izzadtam ugyan, mert először vezettem a helit, de megvolt :)

(#34977) kutkut válasza belaazallat (#34974) üzenetére


kutkut
addikt

Csak billentyűzettel told, meg esetleg válts külső nézetre. Pár kör alatt belejössz. :K

Meizu MX3 32GB

(#34978) belaazallat válasza madgie (#34976) üzenetére


belaazallat
addikt

Emiatt az egy küldetés miatt nem akarom installálni a botkormányt.

Nekem is sikerült már pár dilettánssal összefutnom(még rajtam is túl tettek :B ). Kirohant a BMP elé taposó aknával a kézben, nyílt terepen, természetesen nem sikerült felélesztenem.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#34979) BandiHUN válasza pohár (#34975) üzenetére


BandiHUN
veterán

Értem én,csak azt nem,hogy én voltam a fütyi,vagy nekem jött szembe a legtöbbször ugyanaz a noob :D
Nem ugyanaz :DDD
Mert furamód nekem nincs csak 11 nemesis ribbonom...vagyis 25 nemesist ha összehoztam,akkor logikusan kellett volna érte kapnom annyi ribbont,nem?
Egyébként másik örömteli,lassan meglesz az MK3A1 master dogtag,és az a világ top 1 késelőnek sincs még megszerezve :)
Kis dolgoknak is kell örülni :)

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34980) bognar110 válasza kmisi99 (#34970) üzenetére


bognar110
őstag

Köszi még1x.Xfiren megbeszéltük :)

(#34981) Eagl3 válasza belaazallat (#34974) üzenetére


Eagl3
veterán

segítek szivesen, ha gondolod vegyél fel: BRoland88

(#34982) BandiHUN válasza belaazallat (#34974) üzenetére


BandiHUN
veterán

Helis misszióra megyek én is,ha kell...

Egyébként kérdés:mi alapján derül ki,ki lesz a pilóta,és ki a gunner/lehet váltani coopban?
Nekem randomnak tűnt,1 ipse bénázott,aztán direkt lezuhant párszor,gondolom,hogy átpasszolhassa a vezetést,vagy ő se találta a beállítást rá.Kiszállni ugye nem lehet ott...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34983) belaazallat válasza Eagl3 (#34981) üzenetére


belaazallat
addikt

Nekem is randomnak tűnik, zuhanás után csere.
Ha megengeded téged is felveszlek.

Eagl3: Téged is felvennélek, köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#34984) oriic válasza BandiHUN (#34982) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg nem random az hogy ki a pilota. Mindig az lesz eloszor a pilota, aki inditja a co-op jatekot. Halal utan meg csere van.

Live-Die-Respawn

(#34985) Eagl3 válasza belaazallat (#34983) üzenetére


Eagl3
veterán

Na, akkor rajta. Épp ráérek :)

(#34986) BandiHUN válasza oriic (#34984) üzenetére


BandiHUN
veterán

lehet bug,de mi 3x zuhantunk még,mire átpasszolta a kormányt a gép...
Egyébként hostolni hogy lehet?Én public match-nál mindig azt látom,hogy joining the host...vagy random,hogy ki lesz,és mindig ez a felirat?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34987) belaazallat válasza Eagl3 (#34985) üzenetére


belaazallat
addikt

Melóban vagyok, 5 után leszek otthon.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#34988) Eagl3 válasza belaazallat (#34987) üzenetére


Eagl3
veterán

k

(#34989) ludsimon válasza edgR (#34964) üzenetére


ludsimon
veterán

A kurva életbe! Szép kari! :R

undefined

(#34990) kutkut válasza BandiHUN (#34979) üzenetére


kutkut
addikt

Ribbont 2 nemesis kill-ért kapsz. Így ha jó számolom, volt 3 köröd, amikor csak 1 nemesis kill-ed volt. :)

Meizu MX3 32GB

(#34991) oriic válasza BandiHUN (#34986) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Publicot még nem toltam co-op-ban, ha haverral toltam akkor mindig csere volt halál esetén.

Public esetén random hogy ki lesz a társad, azt választja a gép, aki abban a pillanatban szintén társat keres.

Live-Die-Respawn

(#34992) BandiHUN válasza kutkut (#34990) üzenetére


BandiHUN
veterán

Akkor elvileg sokszor megugrottam a lécet,azt jelenti,de nem jött a drága elégszer szembe :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34994) Chris78


Chris78
aktív tag

Én most a B2k mg36 fegyójával szivok. Baromi nehéz az 50 supresion kill asist összehozni. Valaki tipp?
Lehet az a "baj" ,hogy mostanában akit lőni kezdek azt ki is lövöm. :)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#34995) ludsimon


ludsimon
veterán

Kíváncsi voltam mi a tökömmel csinálják azt, hogy futkosnak a metróalagútba és spawnkill-t adnak.

Megtaláltam és gondolom úgy is kitaláljátok: Orosz a kódoló gyerek. :W
[link]
[link]
Űgy hirdetik undetected aztán az nem tudom mennyire 'undetected', hogy van 50.000 kill késsel meg 300.000 kill másik fegyverrel. :DDD
Ehhez aztán tudás kell..
Nem, hogy játszani tanult volna meg mint programozni. :D
Csúnyán fog hangzani, de ebből legalább megél.

De, hogy ez a rohadék még jetből/tankból is kiszedi az embereket... :Y
Semmivel nem lehet védekezni ellene csak ha kilép az ember.

undefined

(#34996) kmisi99 válasza ludsimon (#34995) üzenetére


kmisi99
addikt

Kár hogy a való életben teleportálásra nincs lehetőség. Az ilyen csalónak a fejét beleverném a billentyűzetbe addig míg magánál van.

(#34997) ludsimon válasza kmisi99 (#34996) üzenetére


ludsimon
veterán

Igazából szerintem azzal van gond, hogy egyáltalán létezik ilyen szvsz.
Azzal van a baj aki megprogramozta, gondolom nem is játszik csak játékokhoz csinál hacket, meg gondolom mellette valami komolyabb hack project-be is benne van.
Hackernek egy játék szerintem kutyafüle.

undefined

(#34998) oriic válasza Chris78 (#34994) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kezdj el lőni valakit, de ne öld meg. Nem nehéz. :DDD

Amúgy meg ezt a srácot nézzétek. "Nagyon jó játékos" :U

[link]

Metro huszár... :W

Live-Die-Respawn

(#34999) Chris78 válasza ludsimon (#34995) üzenetére


Chris78
aktív tag

Ezt még nézni is hányinger. És semmi értelme. Akár leragaszthatná az egér gombot is utána meg mehetne az #@‰...-ba. :(

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#35000) ludsimon válasza oriic (#34998) üzenetére


ludsimon
veterán

366h - M320: 44748 Kills :Y
Ez aztán elvetemült. :D

Én emlékszek valami Kain nevű gyerekre és az cheater volt metróba. Lehet ugyan az?

undefined

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.