Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34351) ludsimon válasza Zoli1222 (#34344) üzenetére


ludsimon
veterán

Én tegnap este valamelyik metron találkoztam ezzel.

Benyomta a cheat-et és nem tudom, hogy de rögtön spawn kill-t adott a semmivel, merthogy nem írta ki mivel ölt le. :DDD
De a leges legjobb az volt, hogy a metrók között futkosott mi meg ru oldalon egyfolytába behaltunk. :D

undefined

(#34352) Alexios válasza ludsimon (#34350) üzenetére


Alexios
veterán

7x scope scar-al? :Y én holon kívül mással még nem használtam :DDD

(#34353) ludsimon válasza Alexios (#34352) üzenetére


ludsimon
veterán

xD

Én szeretem. :)

De távolra rohadt pontosan be kell célozni a fejét és csak 1 golyó-ra állítva mert semmit nem fog érni.
Közelre, középtávra viszont brutális!
Talán közelre USAS veri meg, de azt még nem nyertem. ;]

[ Szerkesztve ]

undefined

(#34354) edgR válasza ludsimon (#34353) üzenetére


edgR
őstag

akkor honnan tudod :F

(#34355) Alexios válasza ludsimon (#34353) üzenetére


Alexios
veterán

Ha nagyon távolra akarok menni akkor megyek reconnal :DDD

(#34356) - = Zk = - válasza edgR (#34354) üzenetére


- = Zk = -
félisten

utolsó mondat, első szava:
"Talán.."... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34357) kutkut válasza ludsimon (#34350) üzenetére


kutkut
addikt

"ha automatába van kapcsolva"

Lehet kapcsolgatni? :F Miről maradtam le? :D
Am, tényleg nem rossz fegyó, de szerintem érezhető a lassú tűzsebesség és a magas recoil... Utána egy A-91 és és föld...

Meizu MX3 32GB

(#34358) LLD


LLD
aktív tag

Sok szeretettel pohár-nak [ na szaladj fel egy 64-es Sharqira, és meglátjuk mit bír a kis 850-es] :C

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#34359) ludsimon válasza edgR (#34354) üzenetére


ludsimon
veterán

Mert lőttek már le nem kevésszer USAS-al és kb semmit nem tudtam tenni, mire meghúztam volna a ravaszt lelőtt.

undefined

(#34360) McCartman válasza boogie84 (#34199) üzenetére


McCartman
senior tag

570nél nem tudom mi a dörgés.
nálam remekül bírja és meghálálja a tuningot.:)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#34361) Landon


Landon
őstag

Sziasztok,

Patchek csak Origin-on keresztül jönne le? 'Manuálisan' nem lehet letölteni őket?

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#34362) ludsimon


ludsimon
veterán

Kipróbálok egy only knife/pistol metro-t.
Jó móka lesz. :D

undefined

(#34363) pendre54


pendre54
addikt

Üdv !
Többen értekeztek már itt arról, hogy külömböző konfigokon, hogy fut a játék. Szeretném a tapasztalatomat megosztani kb. 150 óra játszás után. Előre bocsájtom, hogy már csak a korom miatt is, a számítástechnikában annyira vagyok jó, mint ló a hátúszásban. A profilomban látható, hogy a konfigom gyenge-közepes. A játék kezdetekor medium beállításon 20 és 30 fps volt, lowon 30-35 közötti.(Play Claw méri) Mediumon viszont elég sokszor kidobált a játék. Most viszont két dolog miatt javult a helyzet. Nálam fel van telepítve az Advaced System Care legújabb ingyenes változata 5.0.0., és ott van egy Turbó Boost program, ahol a gyorsítás típusát be lehet állítani játékra, ezt én mindig használom.
A másik dolog, hogy kb. két hete az interneten véletlenül rátaláltam egy olyan videóra, amin arról van szó, hogyan lehet a számítógépet gyorsítani. Sajnos balga módon a videó linkjét nem mentettem el, csak az ott bemutatott lépéseket írtam fel a kisokosba, azt meg mégsem akarom több oldalon keresztül ítt leírni. Néhány ezek közül: Win Aero letiltása, vírtuális memória maximalizálása,Msconfigban való buherálás, stb.
A fenti két dologgal együtt, most úgy néz ki, hogy mediumon általában folyamatosan megvan a 30 fps, lowon meg 40 körül, de pl. a magyar szervereken nem ritka, hogy eléri az 50-et is néha.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#34364) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hááát ez a jackhammer shotgun egy kicsit gagyibb, mint az Usas...
Vagy ennyire megnyirbálták volna már induláskor ezt is? :F

(#34365) madaraszf válasza kutkut (#34347) üzenetére


madaraszf
aktív tag

A medium és a high között bizony sok különbség van. A high-ban már igen sok a dx11!! Nézd meg dx 10-es és egy dx11-es kártyával a high-ot és meglátod a különbséget. Az élsimítással és a felbontással lehet még nagyokat trükközni.

V-sync: azt én is mindig bekapcsolom, mert ugyanezt az anomáliát produkálja nálam is (szétesik a kép). Viszont ha a V-sync-et és a tripla puffert (nvidia vezérlőpult) bekapcsolod alacsony fps-nél hozhat némi teljesítménynövekedést, nem beszélve arról, hogy 60 fps-el tökéletesen játszható a játék. Hozzáteszem még, akinek 60+ fps a game (én legalább is úgy szeretem) és be van kapcsolva a V-sync akkor annak a kártyája van mikor csak 60-70-80%-on jár, így nincs agyonnyúzva és nem is melegszik annyira. Én ajánlom a V-sync bekapcsolását, 60 fps tökéletesen elég és még a kártya is kímélve van.

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#34366) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, szintet léptem.. 1-es lettem! :C...
nagyon klafa játék ez :C...

őőő, hol tudok olvasni 1-2 dolgot a fegyverek fejleszthetőségéről? kéne scope :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34367) Rabbitf_24 válasza - = Zk = - (#34366) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

battlelog => adataid => fegyverek => kiválasztod, amit szeretnél.

(#34368) Bazzzs válasza - = Zk = - (#34366) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Battlelogon megnézed a statisztikád, és ott lesz egy weapons fül. Ha kiválasztod bármelyik fegyvert, akkor az adatlapján pontosan fel lesz sorolva, hogy milyen cuccok szerezhetők meg rá, valamint hogy hány ölés kell hozzá.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#34369) bifidus


bifidus
tag

hi!
ma érkezett meg a játék :DD az ismerőseim között sajna senkinek nincs meg,szóval akit nem zavar hogy béna vagyok az "bifidusessensis" néven megtalál.vegyen fel friendlistbe aki akar :)
PH servert hogy találom meg?itt a fórumban a keresővel nem találtam meg az infot.

[ Szerkesztve ]

(#34370) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

köszönöm:R

nem látom, hogy hány pontom volt az előző parti során. az lehet azért van, mert kiléptem menet közben? (nem vártam meg a prti végét).. vagy bugzik :C

(#34371) Rabbitf_24
köszönöm... :R
akkor megyek vissza fejlődni. MoH: AA után végre valmi "modern" környezet :C :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34371) Rabbitf_24 válasza - = Zk = - (#34370) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

ha nem várod meg a party végét, akkor nem kapsz pontokat... a meccs végén iródnak jóvá a pontok.

Nincs mit. Toljad a skulókat az arcukba. :D

[ Szerkesztve ]

(#34372) belaazallat válasza ludsimon (#34350) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Mivel lehet váltani a lövés módok között? "ha automatába van kapcsolva!"

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#34373) pohár válasza belaazallat (#34372) üzenetére


pohár
félisten

C-vel azt hiszem, így rémlik
vagy V, nem tudom már :D de jobb oldalon a HUD mutatja milyen módok vannak az adott fegyónál, és melyik aktív éppen, kis pöttyök jelzik

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34374) BandiHUN


BandiHUN
veterán

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/13401077/1/187672455/
Jobbfajta késes kör,kollégával top 1-2.hely :DDD 2 medál,47+ ezer ponttal,nálam ez egész jónak számít. :B

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34375) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, azonkívül hogy köcsögség, olyanért bannolnak valaki only knife szeróról ha egy pisztollyal megsebesít valaki, és utána lekéseli?

Live-Die-Respawn

(#34376) intercooler válasza BandiHUN (#34374) üzenetére


intercooler
őstag

Legjobb késelős szeró :D
[link] és szintén atis-al 1 jó kör :C
3 fegyo, 2 service star, 2 medal

[ Szerkesztve ]

(#34377) BandiHUN válasza oriic (#34375) üzenetére


BandiHUN
veterán

ha van admin...most mi ezzel folyamatosan szembesültünk sajnos,és kiderült,hogy autokick se volt a szerón,ennek tükrében egészen jól betartották a szabályokat(bár őszinte leszek,véletlenül én is leshotiztam pl.egy ipsét,mert lekéselni nem lehet a T-UGS-t,és épp jött fel a lépcsőn,ami elé tették :DDD),a gránát is egész rendszeres "trükk",bár arra véletlenül is átvált,nekem is a görgő katt a meele,és a granyó a kés előtt van...
Egyébként saját magadnak nem éri meg lőni,mert fegyóval a kézben lassú a késelés,99%,hogy nem tudod összehozni a tumultusban.
Legjobb ilyen szerón medicet vinni,a tömegjelenetekbe dobni a ládát,éleszteni a kollégákat,nekem is akad a gépem a tumultusban,így nehéz "jól" késelni.
Sokszor csak emelgeti a kést az ipse,de nem hajlandó se vágni,se hátulról szúrni,ha akadozik.
Mondjuk ígyis meglett a meele medál,5-6 ilyen késes kört nyomtam eddig,161 kill,és épphogy,de ígyis pluszosan jöttem ki a körből :DDD
Vannak,akik ilyen 4-5ös k/d-vel késelnek,szerintem durva procival tolják,így döf,amikor akarja.
Nekem még a mindentszabad-metrós robbanás-hegyek se fogják így a gépet,mint a tömegkés :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34378) Eagl3 válasza intercooler (#34376) üzenetére


Eagl3
veterán

De ezeket a coustom servereket nem számolja be a statba ugye?

(#34379) intercooler válasza Eagl3 (#34378) üzenetére


intercooler
őstag

De :K Ugyanolyan szerver mint a többi csak itt késelni lehet.

[ Szerkesztve ]

(#34380) BandiHUN válasza Eagl3 (#34378) üzenetére


BandiHUN
veterán

Dehogynem..
Egyébként én is azon a szerón voltam :)
Vannak ilyen kés,pisztoly szerók,nem a szerver van machinálva,hanem az admin progiban be van állítva ilyen szerókon a kick,ha mással ölsz.
De amúgy teljesen hétköznapi szeró,játék,"csak" ilyeneken csak azt használhatod,amit szabad.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34381) Eagl3


Eagl3
veterán

Pedig valahol mintha olvastam volna, hogy csak a NORMAL módú servereken való játékot írják jóvá, ami igazából logikus is lenne. Így azért nem nagy kunszt összekéselni pár medált.

(#34382) kutkut válasza pendre54 (#34363) üzenetére


kutkut
addikt

Csak a felbontást felejtetted el leírni. :R

madaraszf: Az tény, hogy sokat nem nézegettem és azt is csak leginkább heliből, de a pálya fölött repkedve nem vettem észre nagy különbségeket. Low-nál tűnt fel az, hogy bizonyos falakat később rajzolt be a pályára.

Meizu MX3 32GB

(#34383) ludsimon válasza belaazallat (#34372) üzenetére


ludsimon
veterán

Helló!

"V" :DDD

[ Szerkesztve ]

undefined

(#34384) Laraxior


Laraxior
titán

Találtam Androidra BF3 stat progit. óriási :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34387) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

őőőő, kaptam végre scope-ot, de hogy tudom felheggeszteni a fegyverre? :U...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34388) Xaels válasza - = Zk = - (#34387) üzenetére


Xaels
félisten

A születő képernyőn a Customize menüpont alatt tudsz ügyeskedni ;)

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34389) oriic válasza Laraxior (#34384) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na toljad csak akkor. :D

Live-Die-Respawn

(#34390) Laraxior válasza oriic (#34389) üzenetére


Laraxior
titán

ValoVilag5 kozben atneztem hogy mit kell meg tolni hogy jo legyen :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34391) pohár válasza Laraxior (#34390) üzenetére


pohár
félisten

na most kéne kibannolni téged ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34392) Chris78 válasza Laraxior (#34390) üzenetére


Chris78
aktív tag

És mi is ez a progi pontosan? :)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#34393) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Megint fasza a battlelog...kilépek játékból,látom,tolja mindenki,erre van a battlefeed-ben 2db 2órával ezelőtti+egy 17 perccel ezelőtti... :C
Remélem nem kezdődik újra,a múltkor napokon át "nem történt senkivel szinte semmi",nem írta az unlockot,stb...csak a coopokat és a könyvjelzőzést.
Jaés az utolsó 2 köröm battle repont no longer available :C
Pedig semmi extra,normál metro 32-es szeró,no rpg-vel. :W
Még jó,hogy a pontok,unlockok megvannak.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34394) asuspc96


asuspc96
senior tag

Szevasztok!

Tudtok nekem ajánlani a saját talasztalataitok alapján olyan pályákat és stílusban, ahol gyorsan lehet fejlődni ?
Na igen és milyen összeállítású fegyverrel leszek a leghalálosabb ? :DDD

(#34395) Cybertrone válasza asuspc96 (#34394) üzenetére


Cybertrone
veterán

Metro meg bazár...mindennel lehet ott olni! leginkabb lmg!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#34396) asuspc96 válasza Cybertrone (#34395) üzenetére


asuspc96
senior tag

Rendben mégvalami...."klán-csapat-osztag"-ba hogy tudok bekerülni ? Jelentkezni kell vagy kell valami bennfentes esetleg az itteni csapatnak van valami kis privát szervezete ? :DDD
Milyen előnyökkel hátrányokkal jár ?

asuspc96

(#34397) pohár válasza BandiHUN (#34393) üzenetére


pohár
félisten

nekem a 7 perccel ezelőtt végetért körömre mondja hogy "no longer available", de volt már ilyen, és idővel megjavult

26k-s kört nyomtam, kb 3 multi killel, 2 triple killel, egy support medállal, M240B-vel, 30 killel, csak miután meghaltam a US bázisra kattintottam a jól megszokott Radio Bacon helyett, és fél perc szarakodás megreccsent a game, és kidobott :(

kezdek rájönni hogy baszottul kevés ez a 2 giga ram :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34398) kmisi99


kmisi99
addikt

30 as szintig melyik kis pisztolyt ajánljátok?

(#34399) Damage401


Damage401
senior tag

Nem mondom ez nagyon jól esik :(

http://kepfeltoltes.hu/view/111229/gyonyoru_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#34400) pohár válasza Damage401 (#34399) üzenetére


pohár
félisten

jé, neked mutatja a FF a pinget, a Chrome nálam nem :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.