Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35601) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Esett már rá vki tankkal az ellenségre?
Velem ma megtörtént.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#35602) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Ma elkezdtem próbálkozni a légi járművekkel. Ott tartok ,hogy most már néhány másodperc után nem a földön suicidezek. Szereztem két kiegészítőt is, persze nem a levegőben, mert ott a pontvadászat még nem működik, hanem a szárazföldön. Fogtam magam, és a Caspianon a vadászgéppel szépen elgurultam az antennáig, ott elfoglaltam az ellen bázisát, és lőn 450 pont. Na most ugye ezzel meglett a Heat Seekers és a Ir Flares.
Kérdésem a követkető, milyen gombok nyomogatásával lehet ezeket működésre bírni, mert erre még nem volt szerencsém rájönni?
Előre is köszi a választ!

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#35603) Paul119 válasza DonThomasino (#35601) üzenetére


Paul119
addikt

fáj? :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#35604) DonThomasino válasza Paul119 (#35603) üzenetére


DonThomasino
veterán

Nekem jó volt. :DDD

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#35605) BandiHUN válasza pendre54 (#35602) üzenetére


BandiHUN
veterán

fegyverváltás az 1 és 2 gombokkal,flares:X.
Heat seeker raksit csak légi járműre lőhetsz ki,ha a pittyegésből folyamatos sípolásra vált a jelző,és nem is villog.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#35606) Bazzzs válasza pendre54 (#35602) üzenetére


Bazzzs
senior tag

A hőkövetős rakétához még hozzátennék annyit, hogy érdemes nem kapásból kilőni az ellenfélre. Ha bemérsz valakit, akkor nála folyamatósan sípol a locked jelzés, ilyenkor általában a nagy többség el is lövi a flarest. Na ilyenkor érdemes kiereszteni a rakétát, mert akkor már nem tud ellene védekezni ;)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#35607) ludsimon


ludsimon
veterán

Tényleg, pontosan, hogy lehetséges késsel leszúrni az ellent? :)

Eddig én úgy tapasztaltam, hogy ha mögé osonok és hosszan nyomom a bal egérgombot szúrja le. Eddig 2x sikerült ilyen közel jutnom ellenhez. :D

undefined

(#35608) DonThomasino válasza ludsimon (#35607) üzenetére


DonThomasino
veterán

Igen elég közel kell menni és viszonylag hosszan tart a manőver.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#35609) McCartman válasza ludsimon (#35607) üzenetére


McCartman
senior tag

gyorsgombbal célszerűbb , alapértelmezettként f.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#35610) Gyufaaa válasza ludsimon (#35607) üzenetére


Gyufaaa
veterán

A késes dolog egy kicsit érdekesre sikerült. Néha jó egy kicsit codozni, legalább is a késeléses feeling miatt. :D

(#35611) BaLee válasza Bazzzs (#35606) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

De ezt általában nem tudod megtenni, mert amint kidobja a flare-t leugrik róla a locked felirat és újra elkezdi befogni de az idő.

Bár ha szerencséd van rövidebb idő, mint amennyi alatt neki újratölt a flare...

(#35612) BandiHUN válasza Bazzzs (#35606) üzenetére


BandiHUN
veterán

Viszont ha a kolléga földön szerezte meg,nem biztos,hogy az elején jobban jár,ha vár...
Ha nem megy a repülés még,szerintem jobb noobban reménykedni,mint esetleg x-szer próbálkozni,de lemaradni,mert mire befogod,már ki is tér,vagy túl repülsz....
Ízlés,helyzet kérdése.Persze ebben is van valami,hogy a flare-t kilövik,de én azt tapasztaltam sokszor,hogy nem,hiszen pontosan lehet tudni,mikor indít az ellen rakétát.Szóval kár "parázni",a lock még semmi.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#35613) BandiHUN válasza ludsimon (#35607) üzenetére


BandiHUN
veterán

hátulról mindig halál,szemből meg mindig csak sebzed a késsel.
Meg ha jól tudom,a fekvőt csak 6-ossal kézbevett késsel lehet felszedni és leszúrni,alapból talán hátulról is suhintja,de ez nem biztos.Én mindenesetre kézbe kapom a bökőt,a kemper úgyis a kukkert bámulja,van idő :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#35614) oriic válasza BandiHUN (#35613) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez nem egészen így van. Lehet késelni az F betűvel hátulról, szemből, oldalról illetve akkor is ha fekszik az enemy. (legalábbis nekem sikerült már mindegyik)
Viszont ahhoz szemből késelj le valaki kell azért egy kis szerencse is. Volt már olyan hogy egy sarkon találkoztam az enemyvel, ő épp tárazott én meg simán lekéseltem szemből úgy, hogy csak nyomtam egy F billentyűt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#35615) ludsimon válasza oriic (#35614) üzenetére


ludsimon
veterán

Leszúrtad, 1 szúrással vagy szurkáltad?

undefined

(#35616) BandiHUN válasza oriic (#35614) üzenetére


BandiHUN
veterán

No,ez is lehet...én jobbára knife only szerón késelek csak,vagyha nagyon adja az alkalom,hátulról...pl.ezt nem is tudtam,hogy lehet F-el is,nekem görgő katt a meele,azzal csináltam eddig.

Egyébként single-ben az 1.4-es színbuherálót sikerült beizzítani...hát végülis tényleg szebb,de meg is értem a zúgolódást is miatta,ugyanis kábé az a működése,mintha az ember felnyomná a szaturációt+a gammát,mellé kiélesítve mindent.Viszont ami világos,azt nem nagyon bántja...éjszakai mapon viszont elég jól kijött a hatás,sokkal jobban látni vele...elgondolkodtam,hogy lehet abban is valami,hogy pár ember nagyon szépen tud pl.a metrón ajtón befelé lövöldözni,én nem látok szinte semmit,nem lepne meg,ha ez lenne a titok nyitja.
A másik,hogy viszont tényleg éles,recézett lesz minden,a repülős pályán a karcos üvegbúrán kilátást eléggé zavarja,sokkal erősebbek és élesebbek lesznek a karcok.
Nomeg aki nem látta,mit csinál:alapból off-on van,játék közben bármikor ki-be kapcsolható a pause/break gombbal,így meg lehet nézni a hatást is,nomeg kikapcsolni,ha épp zavaróbb,mint hasznosabb.Remélem tényleg nem zavarja a pb-t és multiban is menni fog...azóta nem néztem,az 1.5-re volt minden indításra bf3.exe leállt,az 1.4-et viszont meg csak szingliben néztem.FPS-ből nem vesz el csak pár %-ot talán,szerintem aki amúgyis cpu limitesen játszik,annak nem sokat számít.nekem is 60-ról mondjuk 57-re esett,ha bekapcsoltam.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#35617) SVLaller válasza Laraxior (#35583) üzenetére


SVLaller
senior tag

tegnap ugyanígy kihalásztam 3 embert a tengerből, csak csónakkal. tudom nem ugyanolyan a nehézség, de a szándék a fontos.

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#35618) Laraxior válasza SVLaller (#35617) üzenetére


Laraxior
titán

:Y :K becsülendő :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#35619) oriic válasza ludsimon (#35615) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy szúrás és halál. Nehéz, mert nem mindig adja be, és akkor csak szúrkál. :(((

Live-Die-Respawn

(#35620) pityaa23 válasza SVLaller (#35617) üzenetére


pityaa23
senior tag

Én ilyenkor öngyi leszek. A videón marha nagyot röhögtem! :D

Cybertrone: Ne tartsd vissza! :D

[ Szerkesztve ]

(#35621) Cybertrone válasza pityaa23 (#35620) üzenetére


Cybertrone
veterán

"Öngyi" :DDD :DDD :DDD Behugyozok...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#35622) Muerte válasza Cybertrone (#35621) üzenetére


Muerte
addikt

ne, mer én meg befoscsizok ;]

[ Szerkesztve ]

(#35623) Xaels válasza oriic (#35619) üzenetére


Xaels
félisten

Ha valaki le van sebezve akkor szemből is animált instant kill F-re amúgy csak suhintgatás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#35624) ludsimon válasza Xaels (#35623) üzenetére


ludsimon
veterán

"Ha valaki le van sebezve"
Tehát ha szemből akarom leszúrni akkor csak olyat fogok tudni akit már meglőttek?
Szerintem ez hatalmas hülyeség. :DD

[ Szerkesztve ]

undefined

(#35625) Xaels válasza ludsimon (#35624) üzenetére


Xaels
félisten

Nem feltétlen meglövés. Eséstől is megsérülhet. Jobb ez így mintha szemből is instant menne a dolog mint BC2-ben vagy az MW szériában amikor küldöd bele az ólmot az meg reflexből elsőre levágott...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#35626) csibe1 válasza BandiHUN (#35613) üzenetére


csibe1
addikt

Ahhoz,hogy lekéselj valakit hátulról,úgy hogy megfordítsa, nem kell kézbevenni a kést,meg nem is célszerű szerintem.Jártam már úgy,hogy az utolsó pillanatban fordult meg,és épphogy sikerült lelőnöm.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#35627) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Nagyon komoly volt EZ a kör..... :DDD Csak köcsög volt az admin mert 36-0-nál levágott :S Nem tudom mi fájt neki :S

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#35628) X Factor válasza Paul119 (#35597) üzenetére


X Factor
addikt

5870-el nyomom, 6mag 3.9ghz 4 giga ram, Multiban 20playerig megy úgy h. minden high +4aa, motion blur mindig off, de 20 fölött aa-t kikell kapcsolni h. elegendő fps legyen, igen tehát érdemes még egy 5870-t, vagy 2db 6870-t ;]

Make things work

(#35629) Paul119 válasza X Factor (#35628) üzenetére


Paul119
addikt

most notin tolom : i7 2630qm, 8gb ddr3 ,gt550m 2gb ddr3, röhögve viszi 1400x900on high,ultra keveréken, igaz nem full hd, bár 64 playernél néha meg akad picit néha bár lehet a melegedés, lehet 2db 6870 lesz:))

valakinek nincs kedve kockulni egyet?:)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#35630) pohár


pohár
félisten

fú, tegnap Metrón egy csicska buggolt, felment a map tetejére, a B-t támadó lépcsőhöz, és dobálta le a C4-et szépen... na én nyomtam egy !calladmin-t, fél perc és jött is az admin, és kirakta a picsába :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35631) ludsimon válasza Xaels (#35625) üzenetére


ludsimon
veterán

Összeszedtem azóta még 3 kill-t knife-vel. :C

F-el tolom és megy szépen azzal is hosszan kell benyomni.
Imádom! :D

undefined

(#35632) Bazzzs válasza ludsimon (#35631) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Én átraktam középső egérgombra, sokkal kényelmesebb úgy. Előtte mindig a gránátot sikerült előcsalnom, és ez igaz fordítva is :D Egyébként Bad Company 2-ben alapból így volt konfigurálva, nem tudom, hogy miért változtatták meg.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#35633) - = Zk = - válasza pohár (#35630) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én menekülök ilyen szerókról leginkább, mert hát akad, hogy Métro-n befigyel egy baserape-es banda....jó dolog, csak qrva uncsi számomra.
értelmes választ még nem kaptam, hogy mire is jó.. nekem, nem nekik ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35634) X Factor válasza Paul119 (#35629) üzenetére


X Factor
addikt

Én tolom, adj egy origin nicket. :)

Make things work

(#35635) Xaels válasza ludsimon (#35631) üzenetére


Xaels
félisten

Vicces mert nekem itt nem fekszik a kés annyira pedig mi vagyunk a "Surranó Kések Klánja"

Viszont a C4-et imádom. Gyorsan lefekvés előtt toltam egy kört Caspian-on. 6 tank bánta :D Abból csak 1 volt Jihaad Jeep a többi rálopakodós művelet volt :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#35636) Paul119 válasza X Factor (#35634) üzenetére


Paul119
addikt

paul119:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#35637) - = Zk = - válasza Xaels (#35635) üzenetére


- = Zk = -
félisten

micsoda klán név :C

(#35636) Paul119
vehetlek én is?:U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35638) Xaels válasza - = Zk = - (#35637) üzenetére


Xaels
félisten

COD4-ből maradt ránk. Egyik haverral alapítottuk(ő már nem nagyon multizik semmivel) és ő volt a "suhanó halál" alias Harrtar. Volt egy 5v5 WAR ahol levágta a teljes másik csapatot. Reflexből olyanokat késelt, hogy csak sírtunk néha a röhögéstől.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#35639) Paul119 válasza - = Zk = - (#35637) üzenetére


Paul119
addikt

persze! :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#35640) Typhoon47 válasza BandiHUN (#35543) üzenetére


Typhoon47
őstag

:DDD :DDD :DDD

"Education is important but big biceps are importanter"

(#35641) - = Zk = - válasza Xaels (#35638) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C...

Paul119
:R

Back To Karkand DLC megéri a pénzét? nyomul azzal "néha" valaki...? nyomulnak azzal egyáltalán "BF3-asok"? :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35642) H.Ezredes válasza - = Zk = - (#35641) üzenetére


H.Ezredes
őstag

ne viccelj !!!!!!!! Hogy a pi...ba ne érné meg :DDD :DDD ( Nekem jobban bejön mint az alapjáték) Én 80%-ban Karkandos pályákon játszom..... A fegyverek is jók érdemes megvenni.

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#35643) - = Zk = - válasza H.Ezredes (#35642) üzenetére


- = Zk = -
félisten

eddig egy! felírtam, köszönöm :R...

az aláírásodat meg megjegyeztem. E38-as végett :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35644) McCartman válasza ludsimon (#35631) üzenetére


McCartman
senior tag

nem kell azt hosszan nyomni , csak jó ütemben.:)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#35645) Typhoon47 válasza - = Zk = - (#35641) üzenetére


Typhoon47
őstag

hogy ne érné meg :K

"Education is important but big biceps are importanter"

(#35646) csibe1 válasza - = Zk = - (#35643) üzenetére


csibe1
addikt

Amikor kijött a Karkand úútáltam,mint a veszett fene,mert ismeretlen volt mindegyik pálya. :D
Mostanában meg Oman-on nyomulok főleg,szóval szokni kell,ha megismerted akkor már semmi gond. ;)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#35647) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

+2, okés! :R...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35648) Góliát válasza - = Zk = - (#35641) üzenetére


Góliát
senior tag

Gulf of oman a legjobb mindközül. A régebbi Caspian is szeretni való.

(#35649) pohár: :D keményen nyomod.

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#35649) pohár


pohár
félisten

egész jó kör volt, míg 200 tickettel a vége előtt nem fagytam volna ki, de addig egész jó volt :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35650) Bazzzs válasza - = Zk = - (#35641) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Írj hozzá még egy pluszt :K Nekem sokkal jobban bejönnek a kiegészítő pályái, mint az alap felhozatal. Egyedül a Caspian Border áll velük egy szinten nálam. Legjobb a Strike at Karkand és a Gulf of Oman, de élvezetes a Wake Island is. Szerverek is vannak bőven, szóval egyértelműen jó vétel.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.