Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34451) M3oH válasza pohár (#34400) üzenetére


M3oH
addikt

Hat nalam a chrome is mutatja :)

(#34452) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Tegnap volt egy jó kis meccs... Imádom ezeket a németeket, amikor benyügik a "du bist ein hurensohn" és a társai beszólásokat.... Amíg nyerésre álltak, addig semmi gond, amikor billent a dolog, akkor flashlight nooob, red dot noob... stb... amikor szóvá tettem, akkor meg bannoltani akart... csak nem sikerült nekik... :D

(#34453) kmisi99 válasza XP NINJA (#34435) üzenetére


kmisi99
addikt

Menj no ranked szeróra. Ott nyugodtan halhatsz és elég kihaltak.

Amúgy nem igaz hogy ez a szutyok szerverkereső nem bír néha találtaot adni. Most is kad vagy 4 szerót holott ugyan azokkal a beállításokkal több tucatot szokott :W

[ Szerkesztve ]

(#34454) scope2007 válasza kmisi99 (#34453) üzenetére


scope2007
addikt

szerverkeresőt én se értem mindig...
nem hiszem el hogy squad rush szerver csak 5-8 darab van.. valamikor meg behoz vagy 20at [persze ok.. lehet a sok szervert pont átváltották másik gametypera..] de van olyan is mikor egy perc elteltével újra keresek és már negyedet hozza be

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#34455) Neró


Neró
őstag

Most a klánozókat kérdezem, hogy ha waroztok akkor azt milyen szabályok szerint teszitek. ESL, CB, esetleg van egy hivatalos pub szabályzat? :)

| www.diablohungary.hu

(#34456) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Nah! Nekem is megjött az EA-től a mail. Vizsgálják a reportjaimat! Még a végén történik vmi! :))

(#34457) #21346560 válasza scope2007 (#34449) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ha az arcocskára kattintanál, megkapnád :D

(#34458) eugabesz Hát igen, legjobb előre megbeszélni, mert 1-ik warunkon ezt nem használhatjuk, másik warunkon azt nem használhatjuk, aztán mindegyik arra hivatkozik hogy a ECL (vagy mif@szom) szabályai szerint akarnak játszani, de 2 egyforma szabály még nem volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34458) eugabesz válasza Neró (#34455) üzenetére


eugabesz
őstag

Ebben mindig előre meg kell egyezni...nagy általánosságban az ESL szabályait használják...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#34459) Neró válasza eugabesz (#34458) üzenetére


Neró
őstag

Az rendben van, csak mikor kitalálják, hogy nem lehet C4, Claymore, M320, Lasert és még folytathatnám... használni akkor igen meglepődve állunk, hogy ezeket honnan szedik? Miközben ESL .en csak a MAV, a Spawn Bacon, a Flash, és az IRNV van tiltva, de még CB -n is az IRNV. Szóval nem értjük. :)

És nem az, hogy "megegyezünk" - ők kijelentik ezt!

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#34460) kutkut válasza Zoli1222 (#34456) üzenetére


kutkut
addikt

Király az avatarod! :P Azt néztem, kb már csak Meg nincs a PH!-n... Na de ki akar Meg lenni?! :F :DD :))

Meizu MX3 32GB

(#34461) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Vadász repülőn hány fegyver van?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#34462) Zoli1222 válasza kutkut (#34460) üzenetére


Zoli1222
őstag

Köszi! Hát igen! Meg totál szívás! :))

(#34463) Cybertrone válasza DonThomasino (#34461) üzenetére


Cybertrone
veterán

2

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#34464) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/user/sirgeorge1942/

aimbotos valaki pls jelentse.

(#34465) #21346560 válasza Rabbitf_24 (#34464) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én a 25 óra és 46 szint miatt jelentem.. a többit rájuk bízom :D

(#34466) Rabbitf_24 válasza #21346560 (#34465) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

ja az se rossz, csak furcsa volt hogy 1 golyó halállal nyert mindig..... :D

felváltva többmindennel csal.... most éppen ez volt, mert mások is erre panaszkodtak...

[ Szerkesztve ]

(#34467) #21346560 válasza Rabbitf_24 (#34466) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mondjuk ahhoz képest meg 10% az accuracy, szóval inkább a playtime/rank...

(#34468) eugabesz válasza Neró (#34459) üzenetére


eugabesz
őstag

Sehonnan...és nincs is ilyen.Ha warozni akarnak vagy valamilyen elfogadott szabályrendszer mentén teszik,vagy sehogy!Az ilyen kihívást nem szabad komolyan venni.
Van olyan,mi is találkoztunk már vele,hogy van begyakorolt pálya és támadási útvonaluk,amihez alkotnak maguknak szabályokat.Azt persze hogy be tudják tartani,de ha belemégy a játékba,eleve vesztettél,mert esélyed sincs.Már nagyon soxor belesétáltunk ebbe a csapdába,azért nem is warozik a csapatunk.
Az egész ESl-en pl. egy csapat fizetett aim-os tartja kézben a dolgokat,de ha véletlenül szóba hozod,le vagy hurrogva.Egy 8 fős csapatban egy walhack.os köcsög elég,már tudják az összes ellenfél mozgást követni.pl.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#34469) eugabesz válasza Rabbitf_24 (#34466) üzenetére


eugabesz
őstag

Meglepődnétek mennyi "előfizetéses aim"-os van,csak aki "okosan" csinálja,nem tudod lebuktatni...mint ahogyan a játékban sincs ellene esélyed.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#34470) execute93 válasza eugabesz (#34469) üzenetére


execute93
őstag

Mindenhol sok az aim-wh-s.
Szégyen..Ebbe mi az élvezet? Én nem tudnám élvezni a játékot...

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34471) Neró válasza eugabesz (#34468) üzenetére


Neró
őstag

Igen - akkor ezek szerint mi is.

ESL -en csaló csapat? Még a CB elmegy, de ESL -en is már? Honnan van az infó?

| www.diablohungary.hu

(#34472) Rabbitf_24 válasza eugabesz (#34469) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

tudom... csak pénz kérdése....

(#34473) eugabesz válasza Neró (#34471) üzenetére


eugabesz
őstag

Nekünk az tette be a kaput,mikor 3-an,3 különböző helyről lőttük az M249-el a csávókámat,nyílt terepen!!! és csak pördült egyet,s mindhárman feküdtünk...akkor voltunk utoljára ESL meccsen.Le is léptünk azonnal.
Honnan az infó?Tapasztalat,majd rádöbbensz,csak figyelj...

A 28 ESL-en lejátszott meccsből ha 2 volt korrekt,akkor sokat mondok...volt egy csapat,akivel játszottunk,ők is estek-keltek,de hiába vesztettünk,még utánna is szívesen játszottunk ellenük,az ESL-en kívül is.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#34474) eugabesz válasza execute93 (#34470) üzenetére


eugabesz
őstag

Nézd,van akinek így sikerül siker élményhez jutni...van ilyen.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#34475) execute93 válasza eugabesz (#34473) üzenetére


execute93
őstag

ESL-en nem hiszem, hogy csalnak.
Csak nekik ez az ÉLETÜK!
Fizetett emberkék..

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34476) Neró válasza eugabesz (#34473) üzenetére


Neró
őstag

ESL és CB-n eddig csak CoD2 -ben volt nagyobb tapasztalatom. CB-n már süt le a csávókámról ha csal - azonnal ment is a report meg miegymás tehát avval nem volt gond. ESL -en meg az maradt meg, hogy PRO csapatok. :D

De voltunk már egy ESL meccsen. Természetesen buktuk - de az is érdekes volt mert mintha nem akartak volna meghalni az emberek. Pubon irtom a népet, de waron valahogy golyóállóak.

Most ettől a Magyar Kupától várok valami csodát - de amúgy nem tudunk így mit csinálni mert a srácok a pubot unják, viszont waron eddig csak egyetlen döntetlen wart sikerült összehozni - (mirces warok) Természetesen nem gyakoroltunk szinte semmit, úgyhogy ennél csak jobb lesz a helyzet, de azért mégis - ha belelövök egy tárral akkor dögöljön már meg.

| www.diablohungary.hu

(#34477) csibe1 válasza execute93 (#34475) üzenetére


csibe1
addikt

Miért nem hiszed? :U
Szerintem egyértelmű volt a szitu amit eugabesz leírt.

(#34478) execute93

A Starcraft 2-nek mi köze a BF3-as csalásokhoz? :F

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#34478) execute93 válasza csibe1 (#34477) üzenetére


execute93
őstag

Starcraft II szoktam nézni - űzőm is.
Most nem rég láttam esl meccset a legújabb counter strike-ról de nekem az maradt meg eddig mindig: 1 hit, flash, gránát!!!
Ki tudja.. Lehet

Szerk.: Csalásról beszélünk, így jött ide.
Most szerzek majd BF3-mat innen apróról.
1-2 nicket adtok majd?:)

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34479) eugabesz válasza execute93 (#34475) üzenetére


eugabesz
őstag

Nézd...nem kell nekem hinni.Próbáld ki,de a szitu az lesz amit az előttem szólók leírtak.Nem hal az ember...persze rá lehet fogni,hogy ő a pro,te meg csak egy nyomi pub.os vagy,de ez nem minden szitura igaz.
Soha nem kételkedem a tényleg jó játékos tudásában,láttam már nem egyet,nem kettőt játszani,sőt gyakoroltunk is velük!Jók,nagyon jól össze tudnak dolgozni,sőt,egy 1 vs1 szituból az esetek 95%-ában ő fog kijönni nyertesen.De van olyan szitu,mikor valaki ellen az a 4-5% esélyed sincs meg...és ez vérlázító egy olyan nagy hírű dolognál,mint az ESL.
Mégis mit gondoltok,miért van saját csalószűrője az ESL-nek?Csak hogy azt is egy programozó írta,amit egy másik programozó simán ki tud kerülni.Ez van.Én csak is arra próbáltam figyelmeztetni a most kezdőket,hogy ott sem minden arany,ami fénylik...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#34480) Rabbitf_24 válasza eugabesz (#34479) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Ennyi, nem írhattam volna le jobban én se.... :DDD :R

(#34481) Cybertrone válasza execute93 (#34478) üzenetére


Cybertrone
veterán

Aki akar az csal nincs koze ehhez az esl nek...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#34482) eugabesz válasza Cybertrone (#34481) üzenetére


eugabesz
őstag

Nincs...és senki nem is állítja,mindezt csak a kupán indulóknak szántam én is,egy kis "útmutatás" szerű valaminek .. :B

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#34483) edgR válasza eugabesz (#34479) üzenetére


edgR
őstag

"és ez vérlázító egy olyan nagy hírű dolognál,mint az ESL"

nagyhiru? a legszanalmasabb kb. 8evig cs-ztem, az alatt, ha 3esl meccset jatszottam, akkor sokat irok; nem veletlenul. minden igaz, amit eddig leirtatok, a program miatt laggolsz, a hitbox 0. eleg megnezni es "hasznalni" a weboldalt (mar ha tudod egyaltalan), es mindenki kepet kaphat rola, miert hasznaltam a legszanalmasabb jelzot.
munkambol kifolyolag is rengeteg weboldallal talalkozom nap mint nap, de ennel jobban elcseszni meg egyet sem lattam. alapbol ott kezdodik a dolog, hogy 63 menuponton at vezet az ut, ha egyaltalan egy klanhoz szeretnel csatlakozni. es a tobbi "interaktivitast" mar nem is emlitem..
szoval nagy hiru? ugyan mar..

(#34484) eugabesz válasza edgR (#34483) üzenetére


eugabesz
őstag

Na az elég kaotikus,de azért nézd a másik oldalát is.
Annyi mindent kell egyeztetni,beinvesztálni,stb. hogy nem igazán lehet másképpen megoldani.Vagy is meg lehetne,de szerintem nem nagy pénz van benne,azért ilyen.
Egy profi weboldalhoz azért kell innováció,befektetés stb.,anélkül nem megy.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#34485) edgR válasza edgR (#34483) üzenetére


edgR
őstag

most epp ezt kaptam a chrome-tol, amikor meg akartam nezni az oldalt:

Figyelem! Valami nincs rendben!
www.esl.eu a következőből származó tartalmat tartalmaz: adv.progaming.it. Ez utóbbi webhelyről pedig tudjuk, hogy kártékony programokat terjeszt. A webhely felkeresése esetén számítógépe vírusfertőzést szenvedhet.

(#34486) - = Zk = - válasza barack1997 (#34444) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönöm, rálesek!
egyelőre lvl5 vagyok... van még hova fejlődni. :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34487) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Felteszem a kérdést,amolyan közvéleménykutatásként:
Másnál milyen gyakran jelentkezik a sima kicked from the game vagy egyéb Punkbuster hibával?
Csak kíváncsiságból kérdem,mert engem még továbbra is kidobál elég sűrűn ezekkel a hibákkal :O :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#34488) Eagl3 válasza mcwolf79 (#34487) üzenetére


Eagl3
veterán

Engem már az első patch óta nem dob ki egyáltalán. Nagyon ritkán a loading feliratnál szokott megállni, csak fekete képernyő meg egy loading felirat marad. De ez sem jellemző, elég stabil lett nálam szerencsére.

(#34489) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Itteni klánok jönnek BF3 kupára?

Live-Die-Respawn

(#34490) kmisi99


kmisi99
addikt

mi a fene kell ahhoz hogy full hd ban vidizzek? Egyszerűen szaggat ha úgy próbálom csak half size ban jó pedig jó a gépem.

(#34491) Neró válasza edgR (#34483) üzenetére


Neró
őstag

ClanBase -ről mi a vélemény? Vagy ha mind ekkora f*s akkor egy BF -es csapattal, hol lehetne eredményekre szert tenni? Mert CoD2 -ben azért voltak nightcupok meg ilyen olyan megoldások - klánok által szervezett kupák stb. De itt vakon vagyok, nem tudom milyen lehetőségek vannak. Ezért tudnak még átvágni ezekkel a war szabályokkal is.

(#34489) orichalcos: Megyünk.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#34492) Xaels válasza kmisi99 (#34490) üzenetére


Xaels
félisten

FullHD-ben csak olyan programmal tudsz videót venni ami tömörítve rögzít mivel egy kódolatlan felvétel esetén, ha 25 képkocka/másodperces rögzítést veszünk figyelembe az ~150MB/sec írási teljesítményt igényel amire a sima HDD-k nem képesek.

Vagy RAID0-ba kötve használsz több HDD-t vagy SSD-re mented. Illetve használj PlayClaw / Action! programokat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34493) BandiHUN


BandiHUN
veterán

LoOL-Clan-PL-OPERATION-METRO-NO-RPG-M320-2x-Ticket]
No ide ne menjen senki...Adminok M320-szal+RPG-vel irtják a népet,másnak autokick jár érte.
Ekkora tetű egy bandát...
Az acid nevű féregre kattintva látszik is,abban a körben 74 kill csak M320-szal.. :W
Nem tudom,miért nem lehet kommentelni a szerókat...bár úgyis törölnék.Feltenném okulásképp.Lehetne valami kedvencekhez hasonló "anti" kedvencek,hogy az így megjelölt szerót soha többé ne hozza ki a találatoknál...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34494) Typhoon47 válasza BandiHUN (#34493) üzenetére


Typhoon47
őstag

ja tegnap én is beszopolódtam egy ilyenbe, nem is hiittem el eleinte mi a f*** ez... aztán, meg rádöbbentem : S

"Education is important but big biceps are importanter"

(#34495) ludsimon válasza mcwolf79 (#34487) üzenetére


ludsimon
veterán

Egyáltalán nem jelentkezik.
Töröld az aimbotot. ;) :DDD

undefined

(#34496) BandiHUN válasza Typhoon47 (#34494) üzenetére


BandiHUN
veterán

Az a durva,hogy az ember felmegy(én is shotizni mentem volna),erre mit lát...és persze,hogy előveszi ő is,beszorítottak már minket a rohadt M320-szal,látszik is,hogy csak ennek az egy ipsének mennyi killje volt vele,mi noobok négyesével hullottunk arra a sz...ra...
Én se vetem meg a használatát,DE akkor olyan helyre is megyek...
Csodálkoztam is,hogy miért van a várólistán 4-5 ember,de ugrált összevissza,én is bejutottam fél perc alatt,hát emiatt.Besokalltak az emberek,az M320-ért meg jött a kick.Nem baj,elméletileg pont ezt a majmot szedtem ki vele :DDD
De egy feketelista nagyon jól jönne.Nem voltam még sose ilyen tetű szerón eddig szerencsére,ahol ilyen lett volna.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34497) Szajo


Szajo
őstag

Az normális, hogy Karkand mapon néhol 32-35 FPS re csökken? Basen meg 50-60 is meg van?
GTX460 1GB, Intel Core Q6600 húzva 3.2GHz ig, Asus P5Q lap... szóval, ezen nem kellene mennie high graphicon, AA, és minden ilyen extra nélkül? Csak a Motion Blurt kapcsoltam be, semmi ilyen 8x meg 16x sz@rság... Persze ha leveszem Lowra akkor nagyon faszán megy, bár nem próbálgattam még, de Highon nem kellene menni? Mikor halottam már, hogy ennél rosszabb gépen is ment jól??? Magyarázatot tudna adni valaki?

(#34498) ludsimon válasza BandiHUN (#34493) üzenetére


ludsimon
veterán

Nem szeretnék senkit megbántani, de aki ott marad 2 percnél tovább az meg is érdemli. :U

#34499:
Olvasd el mire válaszoltam.. utána tedd fel a kérdést újra. ;)

[ Szerkesztve ]

undefined

(#34499) pohár válasza ludsimon (#34498) üzenetére


pohár
félisten

hol? Metrón? :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34500) BandiHUN válasza ludsimon (#34498) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát én is voltam vagy 5 percet,és ki is rúgtak az M320-ért,szóval..
Egyébként nem szoktam kilépni menet közben,csk ha nagyon veszett ügy a dolog,mert a metrón végülis ha nem nagyon aránytalan,tök mindegy,épp hol harcol az ember,lőszer és élesztés mindenkinek kell,és talán még jobb is,ha épp nem középen folyik a harc,mert jobban lehet shotival kommandózni,most az MK3A1-gyel rosszalkodom.
Mondjuk a robbanó lőszert én nem értem,marha nagy csalódás,kicsit messzebbről azzal is kell 3-4 lövés,de mellé ha közel van az ellen,csak magát nyírja ki vele az ember.Jobban adja a szöges...hacsak valaki nem a kismillió assistra hajt messziről.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.