Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34651) harry3 válasza asuspc96 (#34628) üzenetére


harry3
őstag

Engem is kidobott tegnap ezzel. Mindenki rosszra gondol. Mi van ha csak az ő országukból való játékosokat szeretnék ott látni? Lehet más ország is tiltva van.

Tegnap egy szerveren az ellenfélnél egy kész 6-7 főből álló klán ellen játszottunk, ők és csapat többsége negyvenes szint felett volt, a mi csapatunk jóval alattuk. Írta más is, hogy jó lenne egy autobalance, erre mit csináltak? A kis csapatka egyben maradt és áttettek hozzánk vagy 5 játékost és jóval többen voltunk. Ez nem autobalance. Ahhoz képest az első helyeket a squadtársainkkal töltöttük be, próbáltunk harcolni, ilyen felállással a játék eredménye egyértelmű.

(#34652) Neró válasza Eagl3 (#34650) üzenetére


Neró
őstag

Az AA -tól már készen vagyok. Mindig ki akarom lőni, de hiába eresztek bele 14 rakétát - csak disabled aztán simán leszed aztán meg javítja. De ami a legjobban idegesít benne, hogy ott ül abban a konzervdobozban egy helyben és semmit nem csinál csak forgatja az egeret. Meg a másik, hogy a pálya végére ellő, mikor menekülök még ér pár golyó belőle, de ugyan így a rakétával - felszállok és már bemér.

| www.diablohungary.hu

(#34653) PeetR válasza Mrdevil (#34649) üzenetére


PeetR
aktív tag

Valószínű. :) Később jött Gyusza is aztán nyomtuk 2v2 be suxy meg Taliga ellen. Az is jó volt. :D

(#34654) oriic válasza PeetR (#34618) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wow... :Y

Live-Die-Respawn

(#34655) ludsimon válasza Eagl3 (#34650) üzenetére


ludsimon
veterán

Mivel nyomom ki az elhárítót???

undefined

(#34656) BandiHUN válasza r.laci38 (#34646) üzenetére


BandiHUN
veterán

Repair Tool lehetett...ha az volt a jelenség,hogy szépen lassan lement a tankod életereje.
Ilyenkor ha jól tudom,csak annyi jelenik meg,hogy KILLED,mint a legtöbb indirekt ölésnél(pedig itt például rosszul,mert az illetőnek a tank mellé a benne ülőket is úgy mutatja,hogy repair tool-lal ölte meg),ilyet kapsz akkor is,ha például feléd robogó járműből kiugranak és az elüt,vagy rád omlik a házfal,de a rakéta,ami lerobbantotta,téged direktben nem sebez.
Ha ilyet tapasztalsz,érdemes megindulni a tankkal például hátra,hogy meglásd,ki a tettes,kiugrani a tankból szerintem botorság,mert lehet,hogy ez a cél,vagy kiszállsz és lelőnek,vagy ami mégrosszabb,kiszállsz,az illető meg beugrik és elviszi a tankot.
Viszont ha nincs más mód,kis %-nál persze pucolás.
Járműves mapra érdemes engineerrel menni,főlegha kifejezetten tankoznál,ilyen esetben meg lehet viccelni a lopáskész delikvenst,mert ha pár %-osan átveszi a tankot,kiugráskor válts rakétára...és bumm.
Nomeg lesz egy előnyöd,ha gyors vagy,az ellennél repair tool lesz,ha nem kell neki a legyengített tank,előnyből indulsz,ha lelövöd,általában valamelyik oldalát támadják a tanknak így,elöl ugye látnád,hátulra nem megy,mert elütheted,szóval aránylag könnyen megtalálhatod.
Másik tipp:ne tankozz egyedül :DA társ javíthat és elsősorban az ő dolga a környék figyelése és a közeli ipsék spotolása,de ilyen esetben nem kell mindkettőtöknek kiszállni sem... :U
Másik dolog,ha közeli ellen van,javít a társ,és még nincs tankra megnyitva másik fegyver,vagy más van betéve,akkor érdemes a javítás alatt,ha nincs ellenséges tank a közelben,átülni F2-vel gunnernek,fordulékonyabb a gépágyú,stb.Emberekre annyira nem jó a főágyú,főleg ha bújkálnak,felrobbanthatatlan épület,stb mögül ki-kinéznek rakétával,vagy többen is vannak.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34657) BandiHUN válasza ludsimon (#34655) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ugyanúgy X,mint a helinél,repülőnél,de be kell tenned az IR Smoke-t hozzá(jó eséllyel bent van alapból)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34658) Gyula84


Gyula84
veterán

Ugrottam egyet kidobtak :D miez már

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#34660) tkesy válasza Eagl3 (#34650) üzenetére


tkesy
őstag

Ja, de az csak az egyik véglet..

A másik meg az, hogy pl.: OF-on, éphogy kijövök az orosz főbázisról, az Offices (D) nevű pont mögötti hegy fölött lebegő AH már disabledre rakétáza az AA-t, és ugyanonnan be is vagyok jelölve lézerrel, és kapom is az áldást a fejemre az F18-aktól... És még el sem értem a Filling Station-ig tartó (C) út feléig és már nincs is járművem... És ugyanezt eljátszák, ha tankkal megy az ember, csak az egy kicsit tovább bírja...

Ami még szemétség, hogy szintén OF-on, nincs levédve amcsi bázisnál lévő hegy teteje, így fel lehet menni tankkal és gyalog is, és simán be lehet lőni az egész bázist, főkép lézer és Javelin segítségével... :(((

Amúgy a járművek hány %-ig bírják, azaz mi az a szint, ami fölött még megjavítja magát? Van erről valahol valami lista?

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#34661) Ti Bo válasza Eagl3 (#34650) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Használják is elég sokan.. Múltkor ki akartam próbálni, de mindig elcsórták előlem...

Az F2000 vagy a Famas a jobb fegyver? Előnyök-hátrányok érdekelnének.

[ Szerkesztve ]

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#34662) eugabesz válasza tkesy (#34660) üzenetére


eugabesz
őstag

Hát bizony,ilyen a háború,amibe keveredtél...
(amúgy 50% felett,de az elején nagyon lassan javul,sőt,van ahol ki van kapcsolva)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#34663) Typhoon47


Typhoon47
őstag

jaj de birom istenem, mikor assiba újraélesztem a fél csapatot metron egy 10 mp alatt mert a frontba valaki lőtt egy RPG-t és elkasztált mindenkit és abba a 10be 5 assault és amikor engem végül ledarálnak baszik visszaéleszteni mindegyik, ott lőnek vissza serényen... :((

"Education is important but big biceps are importanter"

(#34664) Laraxior válasza Typhoon47 (#34663) üzenetére


Laraxior
titán

háttérben kell maradni és gránátokat hajigálni :K Most csatlakoztam pár magyar archoz pont egy szakasznyian voltunk, megdumáltuk a perkeket és nyomtuk is. ammo,gránát,expl feltétlen kellenek Métrora :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34665) Laraxior


Laraxior
titán

Asszem jó progit használok konvertálásra. Mind a 8 szálat használja :C

[link]

Noh. Sikerült megvalósítanom valakit. Akik viszonylag erős processzorral rendelkeznek, ebben a topikban ugye szinte mindenki, azoknak ajánlanék valamit :)

Ennek mintájára... érdekelne benneteket hasonló BF3-as mozgó wallpaper?

Az előző JackHammeres videom már üzemképes Win7 64 bit alatt live Wallpaperként :Y

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34666) ludsimon


ludsimon
veterán

Szerintetek Ő cheater?

Állítólag első mindenki közül a 145 rank-ban...
Nem tudom.
Pedig itt rohadt bénának tűnik, játékba sokkal jobban megy neki, milyen érdekes. :D

undefined

(#34667) Laraxior válasza Laraxior (#34665) üzenetére


Laraxior
titán

lejárt a szerkesztési idő :W

így néz ki:

BF3 live wallpaper

még dolgozik a youtube, azért a kis felbontás.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34668) Laraxior válasza ludsimon (#34666) üzenetére


Laraxior
titán

nem hinném, hogy az. Sok a gamelt ideje is, magas a SPM is... biztos only Métrozik :D
jah.. oda van írva hogy only métro. Nem nagy ügy, ha van időd gamelni.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34669) ludsimon válasza Gyula84 (#34658) üzenetére


ludsimon
veterán

Kidobtak egy szeróról az megfordul mindenkivel naponta többször is...

undefined

(#34670) M3oH válasza ludsimon (#34666) üzenetére


M3oH
addikt

Sztem a statja teljesen rendben van, nem hiszem, hogy cheater, csak sok a szabadideje :)

(#34671) ludsimon válasza M3oH (#34670) üzenetére


ludsimon
veterán

Akkor respect neki :C

Megyek fel 'hozzá' játszani. :D a szerverre ahol játszik
Remélem 1 csapatba leszünk, ha nem akkor majd nem leszek squad-ba és akkor átpakol majd 1x. :)

[ Szerkesztve ]

undefined

(#34672) BandiHUN válasza Typhoon47 (#34663) üzenetére


BandiHUN
veterán

Metróra a kiugrós taktika lehet jó,assaulttal,plusz gránáttal,és ügyelj rá,hogy a ledobott ládád gyorsan kifogy,dobálni kell folyamatosan.
Sokan ezt sem tudják..pedig pikkpakk kifogy a láda,a robbanó cuccok hamar merítik,és úgy kell dobni,hogy a TIÉD legyen mindig a legközelebb a csapattársakhoz,és dobálni sűrűn,néha el-eldobva pár gránátot,kiugorva elereszteni pár lövést,majd gó vissza.Seperc alatt jönnek a resupply-medálok,ha jól csinálod.Plusz tipp,mivel a legtöbb farok lövöldöz már kezdéskor is,kilövi az ablakot meg ilyenek,már spawnkor láda le,futás közben dobálni folyamatosan az első harcvonalig...2 ribbon is megvan neked,mire az első értelmes emberek lőni kezdenek :D
Igaz mostanában lendül a dolog,mert pár napja még alig volt lőszer,mindenki medikelt,de már kezdenek ráérezni,hogy a kevesebb pont ellenére sok kicsi sokra megy,ha csak nem vagy fanatikus,hamarabb megvan ám a resupply medál,mint a 100 élesztés,gyógyláda helyett meg inkább visznek M320-at,mert sok kill gránát vagy más robbanó,kevesebb gyógyítás kell.Plusz a lőszert lehet szórni a társaknak szűk területen biztonságosabb távból,éleszteni meg oda kell menned,ahol a többieket kicsinálták,könnyen esetleg 1 revive után te is kampec.Plusz a defibbel a kézben még lőni se tudsz,a lőszert meg oszthatod fegyóval a kézben.
Másik jó dolog,ha lmg-vel vagy shotival mész,sorozod az ellent,olyan pontokat kapok shotival csak a suppression és kill assistra,hogy lesek,2-3 lövés egy csoport ellen felé,nem ölsz meg senkit,és van,hogy 450pontot ír csak az assistokra,plusz jönnek a ribbonok.Nem is az ölés a legjobb biznisz a metrón,amióta nem arra hajtok főleg,csak ha adja a lehetőség,sokkal több pontom van,mint annak,aki kempel,lehet lő többet,de fele ponttal zárja a kört,mint én.És a csapat is nyer a jó supporttal,a kemperekből olyan nagy haszna a feladatnak magának nincs.
Meg tapastalat,a jó supportosért megharcolnak ám a medikek...sokszor felhúznak ELSŐKÉNT,mert tudom,hogy megy a dolog,és tudja a medik,hogy tőlem kap lőszert,meg amennyire tudom,fedezem a s...ét a földön fekve is.Olyan dupla-tripla killeket lehet csinálni a földön fekve pisztollyal is... :D csak nem kell elfogadni a revive-t.Ha nem kelsz fel,nem halálnak számít.Ha felkelsz,soká kezdhetsz lőni.Szóval inkább jobb ellőni egy tárnyi pisztolyt tűzvonalban,utána ha tiszta a terep,felkelni. ;)

Tegnap én is összefutottam a "kedvenc francia szerónkkal"...Kicked...Hungarian players not allowed,sorry :C
Nem tudom,hogy ki(k) és mit művelhettek itt,metrós szeró volt,extra tiltás nem volt fegyóra.Biztos Laraxior "túlélesztette" magát itt :D

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34673) ludsimon válasza Laraxior (#34667) üzenetére


ludsimon
veterán

Ezek általában szépen le tudják szívni az erőforrásokat.
Nem szeretem, nekem még a Win7 is a legpuritánabb, nem mintha nem menne Aero-val, de én inkább preferálom a több teljesítményt, mint a kinézetet. :)
A Win7 nekem csak egy eszköz, hogy használni tudjam az alkalmazásokat.

undefined

(#34674) Laraxior válasza ludsimon (#34673) üzenetére


Laraxior
titán

i7 920at 8%-ban használja. Olyan mintha egy filmet néznél közbe, csak tudsz kattingatni és csinálni a dolgod, és nem olyan unalmas mint a kép. Csak egy lehetőség... :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34675) Bati0501 válasza BandiHUN (#34672) üzenetére


Bati0501
őstag

Am azt,h kell,h nem fogadom el az élesztést?

Laraxior:Hova?Azt tudom,h azzal lehet kérni dolgokat.De én úgy vettem észre,h amikor élesztenek,akkor egyik pillanatról a másikra meg is történik.Szóval előtte kell nyomni.
Azért köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#34676) Laraxior válasza Bati0501 (#34675) üzenetére


Laraxior
titán

oda van írva. Hosszan nyomod az "E"-t. Márha neked az a billentyű.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34677) Cybertrone válasza ludsimon (#34673) üzenetére


Cybertrone
veterán

KB anyit ehet mint az aero... még kevesebbet... ettől vannak sokkal jobban megterhelő dolgok is! :K :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#34678) McCartman válasza Ti Bo (#34625) üzenetére


McCartman
senior tag

Famas , nagyon jó fegyver ha ráérzel az ízére (nem szóród ki 2 másodperc alatt az egész tárat a semmire :DDD , a legnagyobb tűzgyorsaságú fegyver a játékban.
Távolra is kellően hatékony kis sorozatokban , közelre pedig brutális.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#34679) BandiHUN válasza McCartman (#34678) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jaja,50 killig gáz a kukkolós kulcslyuk célzó,de aztán jó cucc lesz belőle.Bár szerintem távolabbra ígysem veszi fel a versenyt a scar-al vagy az F2000-el...de az ember azért ha nem kempelős,többet lő közelre,mint távolra.És a reloadja is elég gyors,igaz kis tár,de gyorsan lehet cserélni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34680) oriic válasza Laraxior (#34674) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jól néz ki, de nálam még az aero is le van tiltva. :DDD

Live-Die-Respawn

(#34681) kmisi99 válasza Laraxior (#34665) üzenetére


kmisi99
addikt

Hogy a fűrészporba ne érdekelne már az a codos is tök jó volt egy BF3 masért majd meg őrülnék :DDD

(#34682) boogie84 válasza ludsimon (#34666) üzenetére


boogie84
veterán

SCORE / MIN : 1184

Nem sok ez egy kicsit? :F

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#34683) intercooler válasza Laraxior (#34665) üzenetére


intercooler
őstag

Durva :C

(#34684) McCartman válasza BandiHUN (#34679) üzenetére


McCartman
senior tag

F2000nél elvileg kicsit nagyobb a hatótávja + lövedék kezdősebessége is , viszont annak valamivel kisebb a visszarúgása oldalirányban.

Scart én is szeretem , benne is van 500+ kill viszont az egyik patchben csúnyán elbántak vele. :)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#34685) ludsimon válasza BandiHUN (#34679) üzenetére


ludsimon
veterán

"Jaja,50 killig gáz a kukkolós kulcslyuk célzó"

:D :DD :D

boogie84:
Ezek szerint nem sok. :D

undefined

(#34686) Laraxior válasza kmisi99 (#34681) üzenetére


Laraxior
titán

Van egy Caspianos.... beszartok ha meglátjátok. Rendes trailer videoból csináltam :Y :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34687) kmisi99


kmisi99
addikt

mav repülő melyik gombal ereszkedik le?

(#34688) ludsimon


ludsimon
veterán

Én mi a francért csúszok le Mav-ról mikor a többiek meg felugranak rá és nem csúsznak le??? :F

undefined

(#34689) Laraxior válasza kmisi99 (#34681) üzenetére


Laraxior
titán

Tessék parancsolni, így néz ki :)

Caspian Border live wallpaper
nem teljes, csak az eleje... és még feldolgozás alatt van

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34690) intercooler válasza Laraxior (#34689) üzenetére


intercooler
őstag

És ezt hogy teszed be háttérnek?

(#34691) Laraxior válasza intercooler (#34690) üzenetére


Laraxior
titán

két *.dll fájl segít ebben. Vista alapból tartalmazta ezeket, nem tudom a Win7 miért nem.
Megfelelő formátumra konvertált videokból bármelyiket be lehet tenni wallpapernek :)
Feltöltöm valahova a cuccokat és lehet használni :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34692) intercooler válasza Laraxior (#34691) üzenetére


intercooler
őstag

kösz :R

(#34693) Neró válasza ludsimon (#34688) üzenetére


Neró
őstag

Néha én is lecsúszok, de amúgy menni szokott. Ugorj rá és feküdj.

| www.diablohungary.hu

(#34694) kmisi99 válasza Laraxior (#34689) üzenetére


kmisi99
addikt

Ez rohadt jó :Y . Csak az a kis szöveget kellene az elejéből kivángni az nem szép :D

(#34695) oriic válasza Laraxior (#34691) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dreamscene bekapcsolása:

http://i4s.hu/2009/01/windows-7-dreamscene-bekapcsolsa.html

Live-Die-Respawn

(#34696) BandiHUN válasza kmisi99 (#34687) üzenetére


BandiHUN
veterán

No ez engem is érdekelne...már végignyomogattam mindent,beállításokban nem találtam..
Ez van infó:

BF3 – MAV Review (How To Use The MAV) #bf3

MAV Controls (PC): Throttle Up (Space) Throttle Down (Left CTRL) (Look further down for more information) Zoom-in (Right-Mouse button) Spotting Enemies (Q) Theese are the default keybindings! Notice: If you wanna change the key to Throttle down you need to change the key (Hold Crouch) Not the (Toggle Crouch) So if you use the (Toggle Crouch) you wont be able to throttle down ! So fx. Change the (Hold Crouch) to something like (Mouse 5)

Vagyis a gond pl.nekem az lehet,hogy én a toggle crouch-ot használom a c-re,tehát ki van cserélve és valószínűleg emiatt nem megy,majd megnézem.
c-re biztos nem süllyedt nekem,teljesen logikusnak tűnt amúgy,hogy ha az ugrás a fel,akkor vagy a guggolás vagy a hasalás a le.Nem értem,miért kellett külön variálni,nyugodtan lehetett volna a heli beállítása érvényes rá.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34697) kmisi99 válasza BandiHUN (#34696) üzenetére


kmisi99
addikt

Én a kiírás után kicsit még küszködtem és nekem a C vagy V re jó volt már nem tudom melyik mert sose látom a gombokat vakon gépelek és játszok.

(#34698) Laraxior


Laraxior
titán

Caspian Border Live Wallpaper

Boldog új évet mindenkinek :) :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34699) Neró


Neró
őstag

Boldog új évet! :DDD

| www.diablohungary.hu

(#34700) ludsimon


ludsimon
veterán

Boldog Új Évet itt is! :)

undefined

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.