Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34601) edgR válasza Neró (#34491) üzenetére


edgR
őstag

cb-t az ut3mas korszakomban hasznaltam, csak pozitivumot tudok irni rola.

(#34602) kmisi99 válasza BandiHUN (#34597) üzenetére


kmisi99
addikt

kattingatva lőj. Nem tudom hogy korábbi bf ek be is így volt de bc2 óta a legtöbb fegyó úgy hatékony távolra hogyha sorozatokban lősz.

(#34603) kutkut válasza BaLee (#34599) üzenetére


kutkut
addikt

A beállításokban van egy olyan, hogy "full screen", kapcsold be, valszeg' kikapcsolódott. :D

Meizu MX3 32GB

(#34604) FaTHI


FaTHI
őstag

Srácok az USAS-12 höz melyik töltény a legjobb??

(#34605) Rabbitf_24 válasza FaTHI (#34604) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Már mindet legyengítették, úgyhogy maradj meg a sima shellnél...

(#34606) M3oH válasza Rabbitf_24 (#34605) üzenetére


M3oH
addikt

Attol meg most is elbaszott egy fegyver :) Bar gondolom "eloben" is durva.

(#34607) Rabbitf_24 válasza M3oH (#34606) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

nekem bejön... lehet vele kaszálni... csak úgy fossa a pontokat :DDD

Mondjuk a jackhammertől egy kicsit többet vártam, de végülis az is elmegy...

[ Szerkesztve ]

(#34608) csibe1 válasza Picturemaker (#34589) üzenetére


csibe1
addikt

IIIgen,az egyik kedvenc részem,hogy szakadna a mennyezet a konzolportos barmokra. :W
A lényeg,hogy veszett gyorsan nyomkodd ami felvillanik,és akkor talán sikerül,és utána ha összejött óvatosan menj amíg nem ment,mert engem lelőttek utána,és kezdhettem megint a bemászást. :(((

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#34609) antikomcsi válasza Picturemaker (#34589) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Amikor előre lépsz az ablak alól rögtön legyen a kezed az "E"-n, a másik pedig az egéren.

Amikor felvillan az "E" rögvest nyomd meg 2-3-szor, nagyon gyorsan egymás után, és amikor felvillan az egér, akkor bal gomb, jobb gomb egymás után.

Így nem szúrja beléd a kést a szenya, hanem szépen kinyírjátok.

(#34608) csibe1

Én mikor megcsináltam, úgy, hogy kb. 5-6. alkalomra sikerült, rögtön utánna lefagyott a kis drága..... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34610) Rabbitf_24 válasza antikomcsi (#34609) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Na megcsinálták a single playert? Eddig hibával kiállt. Na akkor neki is kellene feküdni... :D

(#34611) antikomcsi válasza Rabbitf_24 (#34610) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem csinálták meg, az utolsó fejezetet ahol tartottam elölről kellett kezdeni, az utána lévő mentések mind elúsztak.

Gondoltam, így némi szívás árán hamarabb játszhatok. :(

Engem is kidobált egyfolytában, nem lehetett folytatni. :U

(#34612) Rabbitf_24 válasza antikomcsi (#34611) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Végülis alig telt el pár hónap a megjelenés óta.... :U

Pohár: igen, onnantól vmi hülyeséges hibával nem indult el..

[ Szerkesztve ]

(#34613) pohár válasza Rabbitf_24 (#34612) üzenetére


pohár
félisten

az uccsó patch-ig jó volt

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34614) csibe1 válasza Rabbitf_24 (#34610) üzenetére


csibe1
addikt

Akkor állt le az utolsó küldetésnél ha nem az alap billentyűkiosztással mentél.
Kicsit röhej,hogy ennyit nem bírnak megoldani.
Hagytam is a francba,majd ha annyira érdekel rákeresek valami végigjátszásra,hogy lássam mi a vége,de nem igazán hoz lázba.

Mod:ez még az első patch előtt volt,azóta meg nem foglalkoztam vele.
Emiatt nem fogom a beállításokat piszkálni.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#34615) Bulitt


Bulitt
őstag

Ismeri valaki?

[link] Érdemes a KDR-t megnézni és a fegyverenkénti minimum 500headshot-ot :W

(#34616) ludsimon


ludsimon
veterán

Mennyire valószínű, hogy fognak még a BF3-hoz hozzáadni újabb fegyvereket?

Egy AA-12-nek igen csak örülnék, ha megnézitek ezt a komplett tesztet akkor tudni fogjátok miért. :)
Középtávra ill. közelre szerintem brutális lehet.
Recoil is nagyon jó.

Vagy túl overpowered lenne akkor ezzel? :D

undefined

(#34617) edgR válasza ludsimon (#34616) üzenetére


edgR
őstag

jatssz a killing floorral.. :)

(#34618) PeetR


PeetR
aktív tag

Na ez aztán meccs volt, nem a stat a lényeg ,hanem a játékosok akik ott voltak. :K :C

[ Szerkesztve ]

(#34619) ramos23


ramos23
csendes tag

Szilveszter OOOAVADVDFAFh! Problem?

[>^.^]>#

(#34620) LLL888


LLL888
csendes tag

sziasztok,

BF3-ban ha felmegyek egy serverre, 1-2 perc után kifagy. Volt fehér képernyőre is példa betöltéskor, de a lefagyás/kifagyás a jellemzőbb. Tud valaki megoldást a problémára?
Előre is köszi.

(#34621) edgR válasza LLL888 (#34620) üzenetére


edgR
őstag

itt nezz korul.

(#34622) BandiHUN válasza ludsimon (#34616) üzenetére


BandiHUN
veterán

szerintem ha lesz dlc még,akkor lesz...márpedig remélem,hogy jön még vagy 2,és nem csinálnak olyan botorságot,hogy jövő év végére bejelentik a bc3-at például... :U
Korántsem tökély a játék,mégsem jönnek frissítések sem,mostanára kábé megutálták vagy elfogadták az emberek,hogy ilyen és kész,szerintem kábé már les...ják ezt a részét.
DLC meg tutira jönni fog egy,mondjuk lehet csak nyár elejére,mert a mostanit a játékosok nagy része megkapta a limiteddel(nem jött bevétel),szóval kell,hogy valamivel fejjék a népet.
Konkurencia egyelőre nincs,bár amúgyis max a cod lehetne,de pont emiatt én meglepődnék,ha kihagynák jövőre ezt a lehetőséget,amilyen lett az mw3 és amilyen lett ez.
Sőt nem is bc3-at valószínűsítek,hanem mondjuk tavasz végére dlc(suliszezon vége,hogy legyen valami nyárra),a cod ellenében meg kihoznak valami nagyot,mint a Vietnam,esetleg önálló kiegészítőként akár,6-7 rongy tájékán.
Üzletileg ez érné meg,ha nem akarnak új komplett játékot,de a cod korcsosulása miatt félő,hogy 1 év után ezért megorrolnának rájuk.
Változtatni se érdemes,mert meg lehet nézni,mi lett az ügyeskedésből,lásd Medal of Honor-bukta.Bár végülis az se rossz,de ha már codos,akkor lehetne még codosabb,tartalmasabb,fintorral bár,de szórakoztató lett volna. :U

Egyébként egész jól megbarátkoztam az MK3A1 űrshotival,mára befejezvén PONT 300 kill...végülis jó,mert 2 napja van meg :)Nyilván pár rövidebb akciót leszámítva mást nem is használtam 2 napja :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34623) Devil Smile válasza PeetR (#34618) üzenetére


Devil Smile
őstag

:R :C nem xarral guritottatok.. :)

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#34624) ludsimon válasza BandiHUN (#34622) üzenetére


ludsimon
veterán

Tudod mivel tolom mostanában metróban?

M16A3 suppressor+HOLO

Nagyon durva!!!!!

Az ellen mögé kerülök valahogy mindig és egyszerre hátulról leszedek 10-et, és csak feléleszti, leszedem, feléleszti leszedem, mert azt hiszi szemből szedik le.

Kurvanagy!! :D :DD :D Szakadtam rajta, egyszer felveszem ha lesz még ilyen.

undefined

(#34625) Ti Bo válasza M3oH (#34606) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Off:
Szerintem ez jobb fegyverke, de sok a hasonlóság

Famas-ról mik a vélemények/tapasztalatok? Sokan istenítik és használják, már nekem is van vele pár killem.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#34626) Szajo válasza Ti Bo (#34625) üzenetére


Szajo
őstag

Annyit tudok mondani, hogy az alap célzója nagyon rossz, 50 killig borzalom! :S Egyébként jó fegyver jókat lehet vele ölni, és sztem "szép" is. :))

(#34627) gergo0328 válasza ludsimon (#34624) üzenetére


gergo0328
senior tag

Én is holo-t használtam de túl sokat kitakar maga a cucc meg a célzója is. Már jóideje lecseréltem reflex-re de annak a keretje is takarja azt ami körülötted történik, így lehet visszaváltok ironsight-ra.

(#34628) asuspc96


asuspc96
senior tag

"Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: Sorry, players from Hungary are not allowed."
A jó édes büdös k....mamájukat :W Ekkora parasztok, hogy lehetnek ?
És akkor még nem vagyunk fajgyűlölők...szépen vagyunk mondhatom... :C
Erről jött az üzenet NoNameGamer.ca :: 32 TDM :: Canals/Bazaar/Metro 24/7

asuspc96

(#34629) Laraxior válasza asuspc96 (#34628) üzenetére


Laraxior
titán

már volt.. :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34630) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Boldog Uj Evet minden topiklako jatekos tarsamnak! Talalkozzunk 2012ben is a csatateren!:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#34631) Gyula84 válasza ludsimon (#34624) üzenetére


Gyula84
veterán

hát elég idiota az illető, ha nem veszi észre honnan szedik le egy idő után :U

(#34630) Cybertrone

Neked is viszont :R

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#34632) boogie84


boogie84
veterán

Ma hajnalban olyan taktikával mentem egyes egyedül be az ellenség vonalai mögé és aktiváltam a bombát hogy M320al körbe lőttem őket füsttel, szívták mint a torkos borz és nézték a gyöngyöt amit a disznók elé hintettem. :DDD

Taktikailag nagyon jó a füst! Eszükbe nem jutott h oda jöjjenek védeni vagy valami. :DDD

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#34633) oriic válasza boogie84 (#34632) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az egyik legjobb fegyver, de sokan csesznek használni. Pedig előnyökhöz is juttat. Az meg külön poén hogy a smoke-al is lehet ölni. :DDD

Live-Die-Respawn

(#34634) Laraxior válasza oriic (#34633) üzenetére


Laraxior
titán

csak néha azt felejti el a kedves csapattárs, hogy az addig jó hogy az enemy nem lát minket... de mi sem látjuk őket...
Tapasztaltam már Métron, hogy az egyik faszi lőtte a szarát orrvérzésig már a kör elején, pedig ha "A"-tól indulunk, mindig befekszek a mozgólépcső mellé "B"-n letámasztom a cuccom és akik jönnek fel szemben azokat leszedem... szedném, ha látnék is valamit :W

ez óriási dogtag: :DD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34635) boogie84 válasza oriic (#34633) üzenetére


boogie84
veterán

Jaja, tényleg, eltaláltam vele valakit. Sztem ő is nézett egy nagyot h füstmérgezésben halt meg. :DDD

(#34634) Laraxior: Nálam az füst meg az ész nélküli rohanás és aktiválás és a bombát kempelés bejött. Nem én tehetek róla h láma volt az ellen! :P
Ha jó csapat ellen megyek akk nyilván nem ész nélkül rohangál az ember. :)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#34636) jbl


jbl
aktív tag

Miért szaggat a hang multinál, amikor lövöldözök? :U Nagyon idegesítő.

(#34637) Hajdi válasza jbl (#34636) üzenetére


Hajdi
senior tag

Próbáld meg a codec cserét...

"The Man Who Sold the World"

(#34638) jansky1


jansky1
senior tag

segítségeteket kérem
az a problémám, hogy nem megy egy billentyűkombináció
nem sikerül bezoomolva, guggolva balra haladni, ez ugye nálam a saját beállításaimmal 3 gomb: guggolás (space), zoom (control), és mennék balra (A betűvel), de semmi. jobbra hátra, előre, sőt +1 gomb mondjuk előre és jobbrával működik, csak balra nem akar menni. ezt mi okozhatja ?
a játék úgy van beállítva, hogy nyomni kell a gombot folyamatosan a guggoláshoz és a zoomoláshoz.

(#34639) v!ct0y válasza jansky1 (#34638) üzenetére


v!ct0y
veterán

Guggolást tedd át, hogy nem kelljen nyomni és nézd meg úgy. Milyen bill ?

[ Szerkesztve ]

(#34640) jansky1 válasza v!ct0y (#34639) üzenetére


jansky1
senior tag

nem szeretném átállítani, mert így szoktam meg :)
tuti valami beállítási gebasz, mert csak balra nem lehet vele haladni, minden oldalra viszont igen. a billem az valami full gagyi, pleomax

[ Szerkesztve ]

(#34641) v!ct0y válasza jansky1 (#34640) üzenetére


v!ct0y
veterán

Csak nézd meg!

(#34642) Laraxior


Laraxior
titán

Nemesis ribbon miért jár? Van belőle egy csomó... még medálnyi nem gyűlt össze, csak hogy mit kell csinálni hogy azt kapjak? Ez az egy amit nem tudok tudatosan csinálni, mert fingom nincsen miért adta. :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34643) jansky1 válasza v!ct0y (#34641) üzenetére


jansky1
senior tag

off: hehe nem is tudtam, hogy ez egy GAMING és ráadásul SAMSUNG bill :D auchanban levettem a legolcsóbb billt a polcról. olyan is mert beakad az enter ha rossz helyen csapsz rá.

nem akarom átállítani, így szoktam meg :O

(#34644) oriic válasza Laraxior (#34642) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

5x kell egymás után megölnöd valakit egy kör alatt...

Live-Die-Respawn

(#34645) v!ct0y válasza jansky1 (#34643) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor rajtad nem lehet segíteni....

(#34646) r.laci38 válasza BandiHUN (#34594) üzenetére


r.laci38
tag

Lorenzo!
A kérdést azért neked teszem fel, mert sok-sok olvasás után, úgy látom, hogy te nem vagy rest rövidítések és gettóduma nélkül válaszolni a zöldfülüek kérdéseire. (A többiek nehogy megorroljanak rám. Gyakran valóban nem értem, hogy mi a vihart irkálnak egyesek. Sajnálom.) Tehát:
Tegnap egy RedBull... nevű fószer többször is legyalulta a tankomat, de az elkövető eszközre semmit sem írt a game. Se C4, se akna, se semmi. Találkoztál már ilyennel?

(#34647) jansky1 válasza v!ct0y (#34645) üzenetére


jansky1
senior tag

jó, megnéztem, alapból a toggle guggolás x-re van beállítva, így nem kell átállítanom semmit.

(#34648) Neró válasza r.laci38 (#34646) üzenetére


Neró
őstag

Az valószínűleg Repair Tool lesz. Egyszerűen odament a tankodhoz és meghegesztette újra. :D

| www.diablohungary.hu

(#34649) Mrdevil válasza PeetR (#34618) üzenetére


Mrdevil
addikt

Itt sokan nem tudják kik ezek a srácok. :U

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#34650) Eagl3


Eagl3
veterán

Valahogy szabályozni kéne az AA-t, korlátozni vagy én nem tudom, de az baromi idegesítő, mikor épphogy felszállsz, már be vagy mérve 2 SOFLAM-al, tunguska, stb. ráadásul ugye csökkentették az elhárító újratöltését, ami egyrészt szükséges volt, másrészt viszont lehetetlen helyzeteket is teremtettek vele. Kicsit unbalancednek érzem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.