Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34751) Bati0501 válasza Góliát (#34744) üzenetére


Bati0501
őstag

Kb mekkora erőmű kell,h így tudj játszani?Hogy ne akadozzon,és ilyen szépen "folyjon"?És akkor menjen így,amikor nem veszek fel gameplay-t,csak úgy ala natur.

(#34752) madgie válasza Def26 (#34702) üzenetére


madgie
titán

Múltkor olyan helis párossal futottam össze, hogy senki nem tudott velük semmit sem kezdeni, simán kimanőverezték a repcsiket, AA-t, akármit egyszerre és nagyon durva módon, többször kilőttek úgy, hogy alig látszottam, simán bejöttek a bázisra is ha kell, senki nem tudta lekapni őket. Aztán team chatbe beírtam, hogy soflam the heli pls, rá is moccant egy-két csipa... aztán mire harmadszor szedtem ki őket duplakillel a javelinnel, akkor már nem voltak ilyen vagányak :))

'Szal ennyit ér a csapatjáték :C

(#34753) Paul119


Paul119
addikt

Sziasztok azt szeretnem megkerdezni hogy a kovi notin hogy futna a bf3 i72630qm,8gbddr3,gt550m 2ddr3,tudom full hdhoz keves lenne high grafika mellett de mondjuk olyan 1300as felbontas korul birna a high beallitast?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34754) Def26 válasza madgie (#34752) üzenetére


Def26
félisten

Megyek lövök egy rakétát. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34755) lala42


lala42
őstag

Békés részeg BUÉK-ot mindenkinek.
Nekem a játékból csak ez hiányzik.
Dragon valley, Highway Tampa, PoE, stb. Azok az igazi Bf-hangulatu pályák. :B :K
Valahogy nem érzem azt az igazi Bf-es filinget. :( Vagy csak öregszem. :O

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#34756) ludsimon válasza Xaels (#34748) üzenetére


ludsimon
veterán

nah itt vagyok. :D

Szóval arra célzol, hogy szar a netem? :U
Nem talált mert megkérdeztem mennyi a pingem és hiteles amit a battlefield szerver listában ír. 38 ms ping szerintem igencsak szép német szervernél. :)
Akik meg betalálnak mikor már rég fedezékbe vagyok szintúgy 100 ms alatti.
Az nem lehet, hogy 'összeadódik' a két érték és az miatt lőnek le?
Bár nem hinném az a kb 80 ms + 38 ms ennyit számítana.

Def26:
Hát itt 20 óta háború van, szerintem direkt a leghangosabbat, legnagyobbat választották mikor vették. ;]

[ Szerkesztve ]

undefined

(#34757) Xaels válasza Bati0501 (#34751) üzenetére


Xaels
félisten

A Videó-n PS3-as verzió van ;)

PC-n, hogy ilyen folyamatos legyen és ne kelljen sok kompromisszumot kötni ahhoz kell legalább egy 4magos processzor és egy 6870 szintű VGA.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34758) Def26 válasza ludsimon (#34756) üzenetére


Def26
félisten

Nálunk annyi rendőr van mint a picsa. Szerintem kint van Viktor is, mert az utcájában is járőröznek rendesen.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34759) BandiHUN válasza kmisi99 (#34750) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát ja.De milyen dolog,hogy a granyód téged kicsinál,a többieket nem bántja... :U
OK,hc-n hal mindenki,de meg is van ennek a hátránya,mert az emberek is birkák,bent 1 ellen,bedobsz egy granyót,rádspawnol/jön a csapat,és már be is tódultak...kész a kick.Az,hogy az ember elé szaladnak,miközben lő,márcsak természetes...Ezért nem is HC-zek ebben,pedig korábban csak azt játszottam bc2-ben szinte,mert reálisabb a sebzés.Csakhát ennek általában a mellék vinzata,hogy a hc szeró teamkilles is.
Mennyire jó is volt régen a reflected mód...valakit ellőttél,neked kampec,Black Ops-ban utáltam ezt.Ott is engedett mindenkit kicsinálni,csak ott még volt extra,hogy a letett gépágyúd ha ellent látott és lőni kezdett,kilyuggatta a csapatod is,ha útban volt :DDD
Ja meg az objektíva robbanásakor a mellette levő csapattársak szintén kampec,holott a feladat felrobbantani :D Volt,hogy simán összeszedtem így a kicket mint top játékos a körben,töröm magam az objektíváért,auto ágyú letesz,bomba élesít,az ágyú kilyuggatott 2 kollégát,az objektíva elvitt 3-at,mert túl közel őrizték :W
A GL meg ne is öljön azért olyan nagyon,pont jól van belőve.Mondjuk én nem értem,a robbanó cuccok leírásában ottvan,hogy bizonyos távról élesedik,szóval nem kellene,hogy az ember megölje magát.Ráadásul ellennel így is viselkedik,őt nem sebzi,de mintha rád azért teljes erővel hatna közelről.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34760) Xaels válasza ludsimon (#34756) üzenetére


Xaels
félisten

Nem a te netedről beszéltem. Ha a másik játékos pinge rossz akkor is megeshet ez márpedig azért a ~38-hoz képest a ~80 az elég nagy differencia. Amúgy szerintem a ping kijelzés fals eredményt mutat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34761) ludsimon válasza Def26 (#34758) üzenetére


ludsimon
veterán

Jah. bocs. Akinek Viktor a szomszédja. ;] :C
Itt 16.ker 'átlagos' szilveszteri hangulat van.

Xaels:
Valószínűleg neki késett az én helyzeti pozícióm és neki úgy jelezte ki leszedett és úgy küldte tovább a szerver az adatcsomagot az én gépemre.
Csak ez az a baj rohadt zavaró, ráadásul ez nem is játékhiba, hanem játékos hiba, pontosabban internet 'hiba'.
Úgyhogy ez maradni fog sajnos. :O

[ Szerkesztve ]

undefined

(#34762) Bati0501 válasza Xaels (#34757) üzenetére


Bati0501
őstag

:Y Észre se vettem,h nem PC. :B
Akkor "jó",mert én majd egy olyan konfigra pályázok,amibe i5+6950 lenne. :B :D
Köszi. :R

(#34763) Xaels válasza ludsimon (#34761) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt mondom, nem a hitbox-al van a gond sajnos. Ilyen esetek kevésbé alakulnának ki ha bárhol lehetne szerver szolgáltató és nem lenne olyan, hogy akár a másik kontinensről is jönnek a szerverre játszani. Megoldás annyi lehet rá, ha van rá mód akkor ping alapján ki lehet szűrni ki mehet fel a szerverre.

(#34762) Bati0501: jól van megvágva a videó, nem sok helyen tűnik fel a PS3-ra utaló jel, bár egy két lövésnél azért felhúztam a szemöldököm, PC-n nem adja ennyire testre. Amúgy a fickónk aki szerepel a videóban: [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34764) Gyula84 válasza ludsimon (#34669) üzenetére


Gyula84
veterán

most mi a gond? :W :W de nem azért mert ugrott gondolom

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#34765) Bati0501 válasza Xaels (#34763) üzenetére


Bati0501
őstag

Egy-két dolog nekem is feltűnt,pl.:amikor a videó vége felé a metrón lelő talán egy snipert,aztán fut tovább,és ott szembetalálkozik egy support-al,és azt is le tudja lőni.A sniper lelövése is egy kicsit fura,de a második az már nagyon,olyan mintha mellé lőtt volna,az ellen mégis elesik.

(#34766) Bati0501


Bati0501
őstag

Boldog új évet mindenkinek!

(#34767) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Boldog Újévet Minden Kedves Harcostársamnak!
Headshotokban gazdagot természetesen,klánosabbjainknak sok nyertes meccset!

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34768) BandiHUN


BandiHUN
veterán

egyébként érdekes fejlemény...áttettem a Battlelogot Chrome-re...és azóta SEMMI hibám nem volt,nem volt disconnected from EA,képernyőillesztő helyreállt,SEMMI!(kopp-kopp)
Gyors a betöltés,rögtön átvált,nem akadozik az elején...lehet ez lenne a titok,hogy a Firefox nem jó ez alá?
tényleg a legkisebb gondom se volt tegnap óta...
De le is sz..om magam,ha ennyi... :Y

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34769) LamaCube


LamaCube
addikt

BÚÉK!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#34770) - = Zk = - válasza LamaCube (#34769) üzenetére


- = Zk = -
félisten

oda iss!!!
BF3-mal töltöm az újévet :C

(#34768) Lorenzo9
nekem IE alatt van... hibbátlan (kop-kop)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34771) Chris78


Chris78
aktív tag

Buék. :)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#34772) execute93 válasza Chris78 (#34771) üzenetére


execute93
őstag

BUÉK!

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34773) ludsimon


ludsimon
veterán

Köszöntés után én is kívánok Boldog Új Évet!
Illetve kívánok killekben gazdag BF-es évet! :D

undefined

(#34774) mcwolf79


mcwolf79
veterán

B.U.É.K. :R :C :D

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#34775) Edem05


Edem05
őstag

BÚÉK!

(#34776) Hajdi


Hajdi
senior tag

Aloha!

"The Man Who Sold the World"

(#34777) eugabesz


eugabesz
őstag

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#34778) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Boldog Új Évet Kívánok Harcostársak! :)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#34779) Memphis79


Memphis79
aktív tag

BÚÉK amigos! :DDD

Origin:Memphis79HUN

(#34780) csibe1


csibe1
addikt

B.U.É.K. mindenkinek!

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#34781) whiteman0524


whiteman0524
aktív tag

BÚÉK gyerekek :D

(#34782) #21346560 válasza lala42 (#34755) üzenetére


#21346560
törölt tag

El Alamein, Omaha Beach, Market Garden, Iwo Jima. Na ezek voltak az igazi BF hangulatú pályák.... BÚÉK!

(#34783) oriic válasza #21346560 (#34782) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dlc formályában még jöhetnek. :)

BUÉK

Live-Die-Respawn

(#34784) bul07


bul07
nagyúr

Kár hogy az EA nem adta ki a Mertro pályát karácsonyi hangulatba öltöztetve, mint anno a COD4-be a Winter Crash pálya [link]

Amúgy B.U.É.K!!!

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34785) Paul119


Paul119
addikt

Buek ,esetleg kaphatok valaszt a 34753as hszemre:R

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34786) BandiHUN válasza Paul119 (#34785) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem max.hasraütéssel...elvileg igen,gyakorlatilag meg azért annyira nem tudni,mit bírnak a "mobil" dolgok.
Tippem:mediumon nem lesz gondod,mert a proci modern,és elsősorban az számít.Nekem is a 6850-en mediumon olyan 70%-on megy csak a GPU...

Hát igen,a cod4 azért más volt...de tegyük hozzá,hogy az a map is ideig-óráig ment az ünnepek környékén,aztán már mellőzte minden szerveres.Viszont tény,hogy kábé utoljára akkor volt úgymond "törődés" komolyabb FPS-fronton az userekkel...
Remek ellenpélda a Killig Floor,ami szontén FPS,túlélő-horror,de nem voltak restek Halloween-re és Karácsonyra sem kiadni ingyenes dlc-t,bennek halloweenes és karácsonyos mapokkal,az ellenfeleknek megfelelő skinnel.
De ha vígasztal,a MW3-asok nem kaptak semmit,még dlc-t sem(ráadásul ők nem kapják sehogy ingyen az elsőt,nem úgy,mint a B2K-t),de még működő Elite-t sem legalább alap stat szinten,amit a bf3 alapból adott a Battleloggal...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34787) bul07 válasza BandiHUN (#34786) üzenetére


bul07
nagyúr

Évről évre azért karácsony közeledtével előkerült, milyen jó is volt egy kis szín a játékba Hivatalosan a 1.4 packba volt benne , és igen ekkor még számított a játékos nem csak a profit

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34788) Rico45


Rico45
őstag

B U É K !! Skacok!!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#34789) ludsimon


ludsimon
veterán

Áruljátok már el, csak nálam szarakszik a game??? :W
Még 6 körül semmi baja nem volt, most kifagy, crash, meg most pl. a battlelog akadozik. :W

[ Szerkesztve ]

undefined

(#34790) oriic válasza ludsimon (#34789) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ujevi ajandek. :D

Live-Die-Respawn

(#34791) bul07


bul07
nagyúr

Nálam semmi baja , bár ne játszottam volna csak felidegesített két csaló :W
Ahogy éledtem már meg is ölt, hiába volt köztünk akár több fal is :W
A másik csapatársam volt, az is csaló

Ha megkérhetnék mindenkit hogy jelentse az EA felé
IIlIlILonsweapon és [RAGE] 346839468386034z
És a meccs logja

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34792) oriic válasza bul07 (#34791) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, pedig az első emberkét a statja alapján nem is gondolná az ember csalónak...

Live-Die-Respawn

(#34793) bul07 válasza oriic (#34792) üzenetére


bul07
nagyúr

Előtte való meccsen ezt produkálta , szidták mint a bokrot vagy 15-20-an

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34794) ludsimon


ludsimon
veterán

Megvan a hiba oka. Ekkora szart!
Leteszem tálcára zenét beállítani, vagy megnézni jött e üzenetem és utána mikor felszedem tálcáról hülyül meg, ha nem teszem le tökéletes.

undefined

(#34795) gergo0328


gergo0328
senior tag

Hát így utólag mindenkinek Skillekben Gazdag Új Évet Kívánok, ha már hazaértem :D

[ Szerkesztve ]

(#34796) redingitell


redingitell
senior tag

Mindenkinek B.U.É.K.!!

(#34797) Laraxior


Laraxior
titán

úgy látom, csak én gameltem így reggel korán :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34798) oriic válasza Laraxior (#34797) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fennt vagyok én is, csak most épp kipróbálom a böngészős Tiberium Alliance-t. :) :DDD Később majd megyek.

Live-Die-Respawn

(#34799) Gyula84 válasza bul07 (#34793) üzenetére


Gyula84
veterán

ezért van a chat elrejtés, hogy nem lássa a csaló a trágár szövegeket :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#34800) FELHO76


FELHO76
csendes tag

Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!!

:DD :))

-<Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?>- BF3/BF4 Origin: felholo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.