Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34901) Ti Bo


Ti Bo
aktív tag

No azért Ő is kemény arc.... (MEGSZÁLLOTT):
[link]

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#34902) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#34900) üzenetére


gordonfreemN
addikt

iexplorer-ben is próbáltam, de semmi, vagyis ugyanaz a hiba.
Pedig azt a win telepítése óta most kapcsoltam be először.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#34903) kmisi99


kmisi99
addikt

Nemigaz hogy ez mekkora egy szar. Win telepítés után felrakom majd letöltöttem a 4gb os patchet majd újra elkezte letölteni ekkor éjfél volt. Lefeküdtem hajnal háromkor mondom már kész van (10mbites net kb 1 óra lett volna a 4gb patch) kinyomom a gépet erre most reggel kiírja a szutyok origin hogy letöltésre kész hát rohadna éhen már az alap játékot se látja és már dvd ről se hajlandó települni most baszhatom rá a fél napom hogy letöltsem. :W

(#34904) cannibal válasza madgie (#34752) üzenetére


cannibal
senior tag

Végre megkaptam a soflam-ot. Gondoltam ki is próbálom. Jöttek a repcsik, helik tankok stb. Könyörgök a team chat-be , hogy javelin pls meg hasonlók, de rám se bagóztak....Sajnos sokan azt sem tudják, hogy ezt így lehet. :( Pedig egy soflam+javelin kombóval jól el lehet venni a kedvét az önjelölt helis és tankos rambóknak :DDD

(#34905) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Mikorra várható az új patch?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#34906) oriic válasza cannibal (#34904) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez az, pedig ha egy csapatban van egy soflam meg 2-3 javelin, ott akkor nem marad meg senki a levegoben.

Uj patch februarban jon.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#34907) kmisi99


kmisi99
addikt

Mikkel lehet igazán fejlődni? Most láttam meg csak hogy én pl 600 al többet öltem mint haverom ő mégis 4 szinttel nagyobb. Talán a zászlók foglalása ennyi+ hoz?

(#34908) Laraxior válasza kmisi99 (#34907) üzenetére


Laraxior
titán

mondjuk sok ilyennel:

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34909) kmisi99 válasza Laraxior (#34908) üzenetére


kmisi99
addikt

Tényleg az élesztések eszembe se jutottak haverom is kb 400 at élesztett én 200 at. Ami már 20k pont.

(#34910) Laraxior válasza kmisi99 (#34909) üzenetére


Laraxior
titán

Ha megnézed az ő Battlelogját kiderül úgyis, hogy mit csinál...
Itt a kill ad a legkevesebb pontot. Többet kapsz ha csak sebzed és mellélősz az ellennek, mintha megölnéd. Supression kill, és kill assist. Zászlófoglalások, M-com élesítés, Vehicle disabled, spotolások...stb.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34911) SkyS1gn válasza ludsimon (#34892) üzenetére


SkyS1gn
félisten

nekem a PKA-S (holo) a kedvencem, kb olyan mint a sima holo és a nagyítás is pont jó :))

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#34912) Föcsök válasza SkyS1gn (#34911) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Na nekem meg pont hogy a kobra, reflex, vagy az amerikai holo tetszik jobban. :DDD

(#34913) SkyS1gn válasza Föcsök (#34912) üzenetére


SkyS1gn
félisten

mivel csak CQLban játszom meg csak a nagy mapokon ezért kell valami zoom :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#34914) fornettisuti válasza BandiHUN (#34864) üzenetére


fornettisuti
veterán

Kipróbáltam, más böngészőt a Battleloghoz IE9, Chrome, mindegyikkel ugyan ugy összeomlik a játék (pár perc alatt), mint Firefoxal. Ergo elmondhatjuk, hogy valamit az utolsó peccsnél nagyon "elszúrtak" mert ez egyre szarabb. ennél majdhogynem a beta verzio is jobb volt, köszi EA!

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#34915) kmisi99 válasza fornettisuti (#34914) üzenetére


kmisi99
addikt

Az EA csak kiadja a játékot a DiCE osok ekkora idióták hogy nem látják a millió hibát vagy csak szarnak rá. Ők csinálták a játékot és a patcheket.

(#34916) #21346560 válasza fornettisuti (#34914) üzenetére


#21346560
törölt tag

új vga driver fent van?
Esetleg még a gép húzása lehet probléma a bf3 kényes a húzásra.

(#34917) M3oH válasza fornettisuti (#34914) üzenetére


M3oH
addikt

Azert en nem zarnam ki, hogy a hiba az On keszulekeben van, mert a tobbsegnek nincs ilyen gondja. PErsze ez, a problemas embereket nem boldogitja...

(#34918) Laraxior


Laraxior
titán

Gratulálok NgeriHUNnak...
Találtam egy üres szervert, jött pár arc, be tudták emelni, hogy helizek gyakorlok... de a suttyó magyarnak nem sikerült...

[link]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34919) Hajdi válasza #21346560 (#34916) üzenetére


Hajdi
senior tag

Nekem húzott a proci és a VGA is. Általában játszom is az órajelekkel és , csak ritkán dob ki, szóval ezt cáfolnám...

"The Man Who Sold the World"

(#34920) #21346560 válasza Hajdi (#34919) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nekem is húzott, nem azt mondtam hogy minden húzottnál fagy, csak hogy ez is egy lehetőség, mert sokan mondták már hogy ha a húzást visszavették, akkor nem fagyott többet. Mivel már elég sok mindent próbált az illető, gondoltam ez is megér 1 próbát....

(#34921) kmisi99


kmisi99
addikt

Elegem van ebből a kurva fosból :W :W :O
Most meg azt nyögi be hogy az origin nincs telepítve pedig akkor vajon az ogin nevű program amiről letölöttem több óra alatt 15 gigát felszívódott. Hogy szakadna szarrá. :((

update:úgy látszik az origin újratelepítés megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#34922) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Nincs huzva sem cpu sem vga. legfrisebb vga driver van fenn ami a gyarto oldalan van. egy kis adalek: minden mas jatek tokeletesen megy multiban is. bc2/vietnam, mw3 is. csak a retkes bf3 moslekoskodik! kb par hete meg a bf3 is ment rendesen a gep ugyan az azota is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#34923) FlashBird


FlashBird
tag

Valakinek van stabil 100-120 fpse? Ha igen milyen konfigon? Kicsit zavar hogy nem tudok kicsikarni stabil 90-100 fps-t akárhogy állítgatom a beállításokat :DDD sőt gyakorlatilag mind1 mlyen grafikai beállításon játszok max 10 fps-t nyerek vele, arra gondolok hogy gyenge a procó.

(#34924) Laraxior válasza FlashBird (#34923) üzenetére


Laraxior
titán

E8400? Eléggé :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34925) FlashBird válasza Laraxior (#34924) üzenetére


FlashBird
tag

jah az a régi, i3-2100 van így olyan 60-80 fps-el megy stabilan.

(#34926) Laraxior


Laraxior
titán

Helinél a Guided Missile ugyanaz mint a Guided Rocket, csak az egyik a gunnernek, a másik a pilótának van? :F

FlashBird: Teljesen jó, hova akarsz többet? A mostanid is kétmagos nem? :F :F

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34927) FlashBird válasza Laraxior (#34926) üzenetére


FlashBird
tag

Nekem sokkal élvezhetőbb a játék, célzás stabil 100fps-n. Bár lehet bf3nál nem jön ki annyira mint quake-ben mert többet számít a taktikázás, kempelgetés min az aim, de ígyis határozottam jobban találok ha magasabb fpsen megy a játék.

(#34928) AMATŐR válasza FlashBird (#34923) üzenetére


AMATŐR
őstag

Nekem van! :D

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#34929) FlashBird válasza AMATŐR (#34928) üzenetére


FlashBird
tag

Jóde annyi pénzt nem költök el gépre mint te :DDDDD De van egy érzésem hogy egy 2500k nagyon megdobná az egészet :D

(#34930) Neró


Neró
őstag

Akinek van szervere - az az allunlocke módot, hogy állítja be? Mi a parancs?

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#34931) odorgg válasza FlashBird (#34929) üzenetére


odorgg
addikt

Minek ide 100FPS? EZ nem COD hogy magasabb FPS-el nagyobbakat ugrunk, meg jobban betalál a fegyver! Gyanítom a monitorod is 60 Hz-es akkor meg megintcsak sokra mész a 100FPS-el.

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#34932) oriic válasza kmisi99 (#34915) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez nem teljesen igy van. Az EA mint kiado beleszolhat a jatek keszitesebe. Csak egy pelda: van egy jatek ami meg nincs kesz, de az EA igy is kiadhatja, ha szeretne. A nagy kiadok sajnos beleszolhatnak a jatekok kesziteseibe, szinte akarmilyen szinten...

odorgg:

V-sync nelkul nekem is van 110 fps-em, es valamiert jobban megy a jatek mint v-sync-el,amiko fix 75 fps-em van.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#34933) FlashBird válasza odorgg (#34931) üzenetére


FlashBird
tag

fps gémeket csak a 21" Crt-n játszok lehetőleg 120hz-en :DD
De amúgy igazad van aki 60hz lcd játszik annak nem kell több stabil 60fps-nél.
Amúgy a v-sync mire jó?

[ Szerkesztve ]

(#34934) Typhoon47


Typhoon47
őstag

bacon-t hogy tudok rakni? : O
néztem unlockokat de nem láttam, hogy megszerezhető lenne, akkor meg biztos alapból van, de hogy teszem le? :F

"Education is important but big biceps are importanter"

(#34935) Rabbitf_24 válasza FlashBird (#34933) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nem csúszik szét a kép a játék alatt....

(#34936) Dantenero72 válasza FlashBird (#34933) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

A v-sync a monitor képfrissitéséhez lockolja az fps-t. Ha nekd 1920x1080ban van 75Hzed akkor a max FPSed 75 lesz v-syncel. Ez arra jo ha a jatek nagyobb fps számmal fut mint a frissitése a monitornak,mert akkor néha v sokszor lathatod hogy egy ilyen csik végig megy a monitoron ami alatt és fölött a kép elvan csúszva egymástól.(Ez mondjuk rohadt gyorsan lejatszodik de ha nagyon gyakori akkor idegesitő lehet)

(#34937) edgR válasza Laraxior (#34926) üzenetére


edgR
őstag

(#34938) SkyS1gn válasza Laraxior (#34926) üzenetére


SkyS1gn
félisten

a guided missile-vel sokkal pontosabban lő a heli rakétákat nem szór annyira

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#34939) Neró válasza Typhoon47 (#34934) üzenetére


Neró
őstag

Mért nem próbálod ki az 1-2-3-4- stb gombokat is néha. Nem tudtok rájönni semmire sem? :N

| www.diablohungary.hu

(#34940) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Amúgy írni akartam hogy ez a score/min-t ahogy nézem hülyeség nézni mert nálam folyamatosan megy fel, kiváncsi leszek mennyinél áll be úgy hogy átlagos lesz.
Régen írtam h 600 tájt azok akik tényleg mennek a pontba jelölgetnek stb, azóta már úgy gondolom hogy kb. 800-1000 tájt lesznek a kiemelkedőbb játékosok score/min-je, akik befutnak a tömegbe és aprítanak is. (no offense amúgy csak érdekességképen írtam, persze játékstílustól is függ ki mennyire hatékony és gyors stb.)

(#34941) Malachi válasza Typhoon47 (#34934) üzenetére


Malachi
addikt

bacont a serpenyőbe tudsz rakni, tojással ajánlom. ráéledni nem lehet, viszont finom.

ellenben beacont talán az első 10 kill után ad, kiválasztod, bal egérgombbal leteszed.

ADAM1337 - én egy ideje folyton az első 5-10-ben vagyok és mégis alacsony, 200-nál több valamennyivel. pedig foglalok, jelölök, darálok, ami kell.

[ Szerkesztve ]

(#34942) Paul119 válasza Malachi (#34941) üzenetére


Paul119
addikt

Ez fajt :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34943) cannibal válasza Malachi (#34941) üzenetére


cannibal
senior tag

Én is akármit csinálok nem megy 200 fölé, pedig mostanában talán kicsit ügyesebb vagyok, mint egy ötödikes. :DDD

(#34944) Laraxior válasza edgR (#34937) üzenetére


Laraxior
titán

baszod..pilóta vagy? :D :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34945) Laraxior


Laraxior
titán

100 jármű/heli stb killenként nem jár semmi? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34946) Mrdevil válasza ADAM1337 (#34940) üzenetére


Mrdevil
addikt

A baj az, hogy szinte semmilyen statot nem érdemes nézni, csak ha jól ismeri az ember az illetőt, pl klántárs. ( játék stílus miatt ) Minden értéket iszonyat mód lehet növelni a különböző játékmódok, pályák ( pl 64-es metro ) folyamatos nyomásával. Ami nekem egyébként személy szerint nem nagyon tetszik. Nálunk is van, pl majdnem hármas k/d-s játékos, non-stop tankban ül. A score/min-t is lehet húzni, ha valaki csak arra megy rá. Nehéz ez így sajnos, vagy legalábbis nagyon át kell nézni az illető lapját, hogy ki is derüljön milyen játékos ő valójában.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#34947) ADAM1337 válasza Laraxior (#34945) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

anti vehicle ribbon 4db járműért és abból meg 50 kell az award-ért.

(#34946) Mrdevil: ez is igaz én pl csak gyalogos vagyok olykor tankozok de nem vagyok májer vele.

[ Szerkesztve ]

(#34948) Typhoon47 válasza Malachi (#34941) üzenetére


Typhoon47
őstag

:))
ez magas volt, le kellet csapni :K utólag én is észrevettem, de már gondoltam mindegy :D
ok ezt a 10 killet nem tudtam, köszi!

"Education is important but big biceps are importanter"

(#34949) oriic válasza ADAM1337 (#34947) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont ezert csapatjatek ez az egesz. Valaki jol tankozik, valaki jobban jatszik gyalogoskent. Viszont ha ez a ket vagy tobb jatekos egyutt jatszik, akkor utokepes csapatot kapnak.

Statok alapjan azert ki lehet szurni a jo jatekosokat. En a headshotokat szoktam nezni. Ha valakinek sok killje van, es ezeknek a killeknek tobbsege fejloves, akkor en azt jo jatekosnak veszem. De csak akkor ha nem csipaval meg lmg-vel szerezte a fejeseket. /es nem metron/
De ugyanigy lehet figyelni azokat a jo jatekosokat akiknek sokk killjuk van mondjuk abbol hogy jarmuvet robbantanak../most mindegy hogy aknaval, c4el, vagy raketaval/

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#34950) Laraxior válasza Mrdevil (#34946) üzenetére


Laraxior
titán

:K Én is jó játékosnak tűnök... pedig aztán :DDD
nah de ameddig van medkit, és defi, addig nincsen gond :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.