Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34101) Rabbitf_24 válasza BandiHUN (#34095) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

most ketten vagyunk egy marha nagy Karkandos szerveren... élmény... De az idő legalább telik. Köszi előre is a helpet. :R

(#34102) Geryson válasza oriic (#34100) üzenetére


Geryson
addikt

És esetleg egy biztos válasz? :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#34103) Roxbury válasza Geryson (#34102) üzenetére


Roxbury
őstag

Hali!

Én egyszer már eladtam az enyémet, most megvettem még egyszer pár hete, mert hiányzott. :)

Simán uninstallálod az Origint, aztán kész. Azzal együtt törli a játékot. Email címedet (ami az Originhez tartozik) átadod az Origin Accountoddal együtt. Ennyi.

Itt nem kell revoke-olni a liszenszt, mint a GTA 4 & EFLC-nél. Mert itt maga az Origin a liszenszed, vagyis az account amivel belépsz.

(#34104) Bazzzs: kis híján. :)

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#34104) Bazzzs válasza Geryson (#34102) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nem kell uninstallálni, a lényeg nem a játékon van, hanem az Origin fiókodon. Ha eladod a játékot, akkor lényegében a fiókod kell átadnod - ami elvileg tilos - a jelszavaddal együtt a másik félnek. Máshogy nem fog működni a dolog, mert a játék hozzá lett rendelve a telepítés közben az Origin fiókhoz, így ha van rajta más játékod is, akkor csak azokkal együtt tudsz túladni a BF3-on. Uninstallálni azért nem kell, mert pont az az Origin lényege, hogy egy másik gépen is bármikor beléphetsz a fiókodra és letöltheted a játékot. Viszont egyszerre csak egy helyen lehetsz bejelentkezve. Így tiszta?

Szerk.: Lassú voltam :)

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#34105) - = Zk = - válasza Bazzzs (#34104) üzenetére


- = Zk = -
félisten

..és azzal miért van baja, ha másik particióra van telepítve, ahol temérdek hely van, de ő a C-m tartalmára izgul, hogy kevés! :W...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34106) oriic válasza Geryson (#34102) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ARra kell figyelni hogy eladásnál ha van másik játék is origin acc-on, az is új tulajhoz kerül.

- = Zk = -

Orgin telepítés után még azt megpróbálhatod hogy a beállításainál megadod azt a könyvtárat ahova a játékot szeretnéd hogy tegye.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#34107) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

PP19 hez a play 2h at Karkand az a strike to Karkand mapra gondol?

Laraxior: :R

[ Szerkesztve ]

(#34108) Bazzzs válasza - = Zk = - (#34105) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ezt így nem teljesen tudom értelmezni. Elvileg ilyen problémájának nem kellene lennie, hiszen Originen belül ki lehet választani a beállításoknál, hogy hova telepítse a játékokat. Kattints a fogaskerékre, majd a Beállítások opción belül rögtön az első fülön meg tudod változtatni, hogy hova telepítse a játékokat, valamint a telepítőfájlok letöltésének helyét is. Nem lehet, hogy az utóbbi a gond? Azaz átírtad, hogy teszem azt a D meghajtóra tegye a játékot, de a telepítőfájlokat még mindig a C-re akarja tenni, ahol nincs neki elég hely.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#34109) Laraxior válasza Rabbitf_24 (#34107) üzenetére


Laraxior
titán

:K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34110) Geryson válasza Roxbury (#34103) üzenetére


Geryson
addikt

Köszönöm Uraim! Szerencsére csak a BF3 volt alatta, de akkor megadom a srácnak a címet és a jelszót!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#34111) execute93 válasza Geryson (#34110) üzenetére


execute93
őstag

Sziasztok!
Pici off:
1280x1024 Medium felbontásra milyen VGA-t ajánlanátok?
28-35 eFT közt.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34112) Cybertrone válasza execute93 (#34111) üzenetére


Cybertrone
veterán

460 :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#34113) - = Zk = - válasza Bazzzs (#34108) üzenetére


- = Zk = -
félisten

de, ez történt...én voltam a kuki :R...
este jövök lődőzni :R...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34114) execute93 válasza Cybertrone (#34112) üzenetére


execute93
őstag

Hol szerezhetem be?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34115) Cybertrone válasza execute93 (#34114) üzenetére


Cybertrone
veterán

Apró :D , Helybéli valamire való bolt, bár ott drágább lesz!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#34116) execute93 válasza Cybertrone (#34115) üzenetére


execute93
őstag

Kösz, de sokan nem is válaszolnak aprón.
GTX 550 TI 1gb elég?:P

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34117) Cybertrone válasza execute93 (#34116) üzenetére


Cybertrone
veterán

Alap ha venni akarok hogy nézek egy adatlapi telefonszámot, és telefonálok egyet ;) Ellenben az 550-es nem egy kategória...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#34118) pohár válasza Cybertrone (#34112) üzenetére


pohár
félisten

egy 6850 is bőven jó lehet :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34119) Cybertrone válasza pohár (#34118) üzenetére


Cybertrone
veterán

Apró nem jáccik, így a keret kicsit kevés szerintem, de valóban a 6850-es is alternatíva... vagy 5850-es :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#34120) pohár válasza Cybertrone (#34119) üzenetére


pohár
félisten

hát játsszon csak, vegyen onnan olcsóbban mint boltból :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34121) kutkut válasza Cybertrone (#34119) üzenetére


kutkut
addikt

5850 még fullhd-ban is elég szerintem. Mediumon biztos.

Meizu MX3 32GB

(#34122) pohár


pohár
félisten

nagyjából ilyenek a teljes verzióbeli FPS-ek is, de optimalizáltabb a játék a BETA állapothoz képest

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34123) Ti Bo válasza execute93 (#34111) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Kicsit több de én pl most vettem 2 hete 6870-et aprón 40e forintért. 2 hónapos iponos, tehát még igen sok gar van rá. 1680x1050-ben játszom, minden high beállítás mellett és tökéletesen fut.

A felbontáshoz amit leírtál egy 6850 már bőven elég, de ha "spórolni" akarsz akkor inkább vegyél 5850-et, mert a kettő között már nem sok a különbség és az utóbbi talán még kicsit olcsóbb. És frankón menni fog ha a többi hardver stimmel.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#34124) execute93 válasza Ti Bo (#34123) üzenetére


execute93
őstag

Intel Core i3-2100 2 mag + 2 virt.// 4 szál
4gb ddr3
FSP HEXA 400 W táp
Videó kártya:???

Vidi karira: 28-31 eFT om lenne.
Ha használtat veszek kéne rá gari.
GTX 550 TI annyira rossz?:/

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34125) Cybertrone válasza execute93 (#34124) üzenetére


Cybertrone
veterán

A legtobb hasznaltra van gari...az 550es nem bf3ra valo!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#34126) execute93 válasza Cybertrone (#34125) üzenetére


execute93
őstag

Ha találsz pm-ben dobj már 1 linket!
köszi

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34127) fulton válasza Ti Bo (#34123) üzenetére


fulton
addikt

annyiban közbe szólnék.,. nem a 6850 és a 5850 között nincs sok különbség.. igenis van:)
hanem a 6870 és az 5850 közt nincs sok. E két karit említhetnénk egy lapon;)

(#34128) Roxbury válasza fulton (#34127) üzenetére


Roxbury
őstag

Így van. Az 5850 alapon ugyanazt tudja, mint a 6870. Mind a két kártya ~~2000 GFLOPS-t tud. A 6850 ~~1500-at. Az én 6850-em húzva ~~1800-at tud amúgy, tehát így sem éri be a 6870-et. Mellesleg ugye azt is lehet húzni.

Amúgy, ha valaki konkrétan BF3-ra akar videó kártyát venni, arra mind a 3 kártya tökéletesen megfelel. Ilyen 1500-1600 GFLOPS-t tudó kártyák egytől egyig elegek BF3 multi alá FULL HD-ben high-on, élsimítás nélkül. Saját tapasztalat.

[link]

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#34129) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

VGA és BF3 ... 9800 GX2-vel simán fut ( full HD-ban, mediumon ), tehát nem kell 100k-150k-s kártya hozzá ...

(#34130) madgie válasza kmisi99 (#34033) üzenetére


madgie
titán

Nem tudom, mert nekem minden lom meg volt véve a BC2-re, specact ruhák, vietnam, mittomén.

(#34131) Laraxior válasza Gulyopapa (#34129) üzenetére


Laraxior
titán

DX10ben jah....
csakhogy ez DX11-es game.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34132) ludsimon


ludsimon
veterán

[link]
ha valaki nem iratkozott volna fel.
Mindig megnézem. :D
Remélem ez még nem fegyverbuziság.
De hát nem lényeg, férfiak vonzódnak a fegyverekhez [is]. :DDD
Ilyen az élet. A férfiak lövöldöznek golyókat [meg egyebet]. ;]

[ Szerkesztve ]

undefined

(#34133) Gulyopapa válasza Laraxior (#34131) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Az igaz, viszont SOK embernek nincs 100-150.000 Ft-ja VGA-ra, mégis szeretne a játékkal játszani ...

(#34134) Cybertrone válasza Gulyopapa (#34133) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az vesz mást... de biztos nem gx2 lesz az elhiheted...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#34135) Gulyopapa válasza Cybertrone (#34134) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Gondolom hogy nem, de a lényeg, hogy dx10-ben ezzel is elfut és nem is csúnya ...

(#34136) scope2007 válasza ludsimon (#34132) üzenetére


scope2007
addikt

már végignéztem mindegyik videóját majdnem :D
nagyon keményen tolja az arc ;]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#34137) Laraxior válasza Gulyopapa (#34135) üzenetére


Laraxior
titán

A legerősebb VGA volt DX10ben az biztos :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34138) Cybertrone válasza Gulyopapa (#34135) üzenetére


Cybertrone
veterán

Tudom milyen a gx2 volt nekem is... szép jó, erős volt anno, még talán most is az... viszont nem jön a képbe bele, mert itt nem ilyen kategóriákról beszéltünk, és azért egy 5850-es hülyére veri! ;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#34139) Xaels


Xaels
félisten

"Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: Sorry, this Server is for Scrubs only!" - A Kedves Lone Warriors szerverről repültem. Lehet túl Rambo voltam a Scar-al :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34140) ludsimon


ludsimon
veterán

Valaki segítene a 93R pisztolyt megszerezni?
Co-op-ba lehet összeszedni.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#34141) Xaels válasza ludsimon (#34140) üzenetére


Xaels
félisten

Az sem full automata. Van kis sorozat benne, de nem automata.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34142) Cybertrone válasza ludsimon (#34140) üzenetére


Cybertrone
veterán

Burst az a full auto!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#34143) ludsimon válasza Xaels (#34141) üzenetére


ludsimon
veterán

Érdekes mert mikor engem lelőttek vele közelről akkor automatának tűnt de most rákattintottam és látom nem az. :)

undefined

(#34144) edgR válasza ludsimon (#34143) üzenetére


edgR
őstag

ha eleg gyors a jobb mutatoujjad, barmelyik pisztollyal lohetsz automata uzemmodban :DDD

(#34145) McCartman


McCartman
senior tag

röhej , hogy mindig kiesik kedvencekből a prohardver szerver akárhányszor teszem be.
nem tudom ki a felelős s szerverért de valamit nagyon szarul csinál.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#34146) Xaels válasza McCartman (#34145) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tűnik fel, hogy ez BattleLog hiba? Nem csak a PH szerver hanem a többi is kiesik bizonyos időnként. Én akárhányszor veszek fel a kedvencekbe szervereket 1 jön 1 megy a felállás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34147) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Kibaszkod a PH! szerver folyamatosan connection time outtal. Ha nagy mákom van egy mapot majdnem végig tudok nyomni, ha nincs mákom már betöltésnél.

Az FPS-ek meg eltűntek a játékból, de úgy 10esével. És hiába veszem le mediumra próba képpen a beállításokat, vagy épp a terrain detailt is mediumra, ugyanúgy leesik 30 környékére vagy alá. Ilyen eddig csak ritkán fordult elő a gulf of omanon, de most már szinte mindig. Ráadásul 32fős szerveren is. Tényleg nem értem.

(#34148) Cybertrone válasza BaLee (#34147) üzenetére


Cybertrone
veterán

Tulhaladtad a csatlakozasi idot ezert dob le!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#34149) Ti Bo válasza fulton (#34127) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Nekem volt mind a 3 (vagyis a 6870 az jelenleg is van), ezért mertem ezt kijelenteni.

Tök jó most bannoltak egy 4NetPlayers szerverről... Az ok: válasszak a saját országomból való szervert... Köszi...

[ Szerkesztve ]

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#34150) BaLee válasza Cybertrone (#34148) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ezt nem értem, fordítsd le nekem egyszerű ember nyelvére, mit takar a csatlakozási idő. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.