Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33051) edgR válasza pohár (#33042) üzenetére


edgR
őstag

guided rocket CSAK heli pilotanak lehet.
amire te gondolsz, az a guided shell..

(#33052) edgR válasza boogie84 (#33043) üzenetére


edgR
őstag

nem, ezt sem tudod jol.. :D
pilota es gunner kulon beallitast hasznalnak.

(#33053) pohár válasza edgR (#33051) üzenetére


pohár
félisten

áháá, hát nincs még unlockolva, ezért vagyok tudatlan :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33054) Lethal Gene válasza Edem05 (#33038) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

bélám, azt kamerának is használhatta...azaz a pálya másik végéből megnézi, hogy mizujs arra...nem kell rögtön lenoobozni...

(#33055) Edem05 válasza Lethal Gene (#33054) üzenetére


Edem05
őstag

Isten ments! Dehogy nooboztam le. Csak kicsit fura volt a nagy tűzharc közepette egy SOFLAM. Metrón inkább a TUGS meg a MAV megszokott. Hozzáteszem ezekkel inkább segít a csapatnak mint egy SOFLAM-al. :)

[ Szerkesztve ]

(#33056) ftomi74 válasza Mrdevil (#33035) üzenetére


ftomi74
tag

Felmegy 8-10 fővel egy klán publicra és beállnak 1 oldalra, hogy még véletlenül se legyen szoros a meccs. 1 percen belül minden zászló megvan és a kezdönket hentelti a fél csapat, csak oric kétszer szedett le a kezdőn...
"Szégyen néha a Magyar mentalitás."
:C

http://www.youtube.com/user/ftomi74?feature=mhsn

(#33057) Edem05 válasza ftomi74 (#33056) üzenetére


Edem05
őstag

Csak nem metron? :D Nem kell oda clan sem... elég ha ruszki oldalon indul az ember... és meg van nyerve a meccs! :K

(#33058) bul07 válasza Edem05 (#33057) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez nem olyan biztos ha kicsit is gondolkodó játékosokból áll a csapat simán meg lehet nyerni a másik oldalon is
Én úgy szoktam hogy a legbelső mozgólépcsőnél lerakom a T-UGS és figyelem a mozgásukat mikkor csak páran lesik a feljövőket nekiiramodok és elkezdek futni ,10-15ből 1x sikerül egészen az A pontig eljutni és ott lerakni a mobil éledési pontot
Ha meg a csapat is besegít, akkor nem csak egyedül iramodok meg, hanem hárman négyen akkor egynek biztos hogy sikerül átjutni a kavarodásba
Ha meg az A pont megvan akkor két tűz közzé lehet fogni a B pontot

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#33059) Edem05 válasza bul07 (#33058) üzenetére


Edem05
őstag

Itt főtt meg a dolog... "ha a csapat is besegít"... ma csak 3* vártuk azt hogy besegítsenek a nyomorultak... mit ne mondjak mi rambóztunk minden hova :K A legtöbb félti az életét, és fel nem szaladna a lépcsőn... bezzeg ha elindulok, fix a seggembe van vagy 3, és ha lőnek még vissza se lehet futni :W

(#33060) boogie84 válasza edgR (#33050) üzenetére


boogie84
veterán

Köszi! :R

(#33051) edgR: A lövész, nem azokat használja ,amiket én a helinél belövök a lövésznek?? :Y Mindenki a saját Heli/Lövész "perkjeit" használja? :Y

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#33061) gordonfreemN válasza Chrys_ (#33020) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Nem akarok offolni, de hogy tisztában légy vele, a bitte-nek még mindig több köze van a kérem-hez, mint a tessék-hez. Az más kérdés, hogy alapvetően rossz a használat, meg nem egybe van, de nyilván nem véresen komolyan gondolta ő sem. :K

szerk: többit (ha szükséges) privátban. :R

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#33062) csibe1 válasza Edem05 (#33057) üzenetére


csibe1
addikt

Nem mondanám,mert nem egyszer volt olyan,hogy ki se tudtam lépni az orosz kezdőről Metron,és valamikor elég volt ehhez kb 10 perc.Onnantól meg már csak a darálás ment.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#33063) barack1997 válasza csibe1 (#33062) üzenetére


barack1997
senior tag

Elő az M98-al aztán aratás :D Csak még nincs meg :S

(#33064) csibe1 válasza barack1997 (#33063) üzenetére


csibe1
addikt

Attól függ,ha sikerül olyan helyre éledni,hogy nem lőnek ki egyből, van rá esély :D
Akkora távra bőven elég az SV98 is.

(#33040) janihunk

Szerintem nem,de egy ping-et nézzél proxyval,és simán is,hogy mennyit változik.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#33065) barack1997 válasza csibe1 (#33064) üzenetére


barack1997
senior tag

SV-vel 211 killem van, 2 star :D

Update: Ma lesz GMT 8.00-9.00 (magyar idő szerint 9-től 10-ig) egy kisebb karbantartás, ez idő alatt a játék nem érhető el.

[ Szerkesztve ]

(#33066) oriic válasza ftomi74 (#33056) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

KÉtszer lőttem a kezdőre, mindkétszer spotolásra. (abból az egyik tank volt, kapáslövés.) 8-10 ember a tanúm rá hogy TS-en szóltam, hogy ne támadjuk a kezdőt. Az 'A' pontot viszont valahogy le kell védeni. Megértem hogy nem tetszik pár embernek hogy nem volt szoros a meccs, hisz mindenki nyerni megy fel, de nem kell egyszerre kurvaanyázni. Ez igenis szégyen.

Arról meg hogy nem tudtatok kitörni nem én tehetek. Vannak taktikák, aminek a segítségével simán ki lehet törni. Pl :Smoke-al megsorozni 'A' pontot majd átrohanni hídon túli pontokra, hátba támadni minket. Ilyenkor pl egy egy m320 sem annyira zavaró ha nem folyamatosan ezt tolja az ember. Ki lehet törni, de ti mindig csak az 'A' pontot akartátok megszerezni ami ott van kezdő mellett. :U De mondom mindegy, Egy két embernek szúrta ez csak a szemét, volt olyan aki már nálatok is írta saját csapattársnak hogy nyugi legyen.

A másik meg amit chaten is kérdeztem. AZonos előtagú emberek ezek szerint ne menjenek publicra egy oldalra? MInek akkor a csapatmegnevezesé. :)

A másik meg hogy eugabesz a múltkori PH-s balhé után szólt, hogy nyugodtan menjünk fel IRAMra "klánként egy oldalra", nincs tiltva, szóval aki ott játszik számítson rá, hogy egy klán ellen is kell majd mennie.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#33067) barack1997 válasza oriic (#33066) üzenetére


barack1997
senior tag

A játék arra van, hogy kikapcsolódjon az ember vele, ha már ideges kezd valaki lenni, abba kell hagyni, nem vérre megy.

UI: Beléphetek a PoH-ba ? Jó lenne, ha én is tartoznék egy kisebb jó magyar szövetséghez :D

(#33068) oriic válasza barack1997 (#33067) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt vágom én, de ha már van egy csapatunk, akkor szeretnénk egy oldalon is játszani, és ez úgy néz ki hogy sokaknak nem tetszik. Mennek folyamatosan a WAR-ok, utoljára a HORDA ellen játszottunk pl, de nem tolhatunk minden este csak wart. Annak sok értelme nincs.

De persze sok embernek ez nem tetszik.

ui:

Ha szeretnél jelentkezni akkor keress meg pm-ben, vannak azért kitételek a jelentkezéshez.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#33069) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

De most nem értem, miért megy a szócsata? Ha klán megy egy szerverre, egy oldalra, akkor az legyőzhetetlen? :U Szerintem kurvára nem így van. Nagyon nem úgy kéne tekinteni rájuk, hogy aztaaa, meg hűű haaa. Ők is emberek, megvan a gyenge pontjuk. Azt tisztázhatjuk, a játékban csak az nem hibázik, aki nem játszik.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#33070) barack1997 válasza gordonfreemN (#33069) üzenetére


barack1997
senior tag

A spectator se hibázik :D

(#33071) DonThomasino válasza barack1997 (#33070) üzenetére


DonThomasino
veterán

Valaki egy kis reggeli BF3?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#33072) barack1997 válasza DonThomasino (#33071) üzenetére


barack1997
senior tag

Én le se feküdtem, szóval már nem is fogok, felőlem jöhet, most egy no usas,m320,raketavető,és no sok grenade szeróra joinoltam, még nem dobott, be :S

UI: na végre, már betölt a méééééétróóó ::DDD

[ Szerkesztve ]

(#33073) oriic válasza gordonfreemN (#33069) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vegre valaki...

Live-Die-Respawn

(#33074) DonThomasino válasza barack1997 (#33072) üzenetére


DonThomasino
veterán

Én azért ennyire fanatukus nem vagyok. :)
Itt vagyok ha vkit érdekel Multiplay HUN

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#33075) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Ez a nagyon lassú fegyver váltás csak engem zavar?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#33076) madgie válasza DonThomasino (#33075) üzenetére


madgie
titán

Engem a CoD-féle negyed másodperces fegyverváltás és fél másodperces újratárazás kerget a halálba, szvsz nagyon gagyi.

(#33077) Malachi válasza gordonfreemN (#33069) üzenetére


Malachi
addikt

én nagyon szeretem, ha a csapatom elpicsáz egy kezdő klánt, akár többször is. :) de a közepes képességűek ellen már nincs orvosság, soha, senki nem fog megverni 10 TS-en kommunikáló és/vagy összeszokott embert, semelyik pályán, semmilyen játékmódban. esetleg TDM-ben az is becsúszhat, mert ott csak a dara megy. de attól még játsszanak csak simán, ha meglátom, hogy egy oldalon mindenki azonos prefix-szel nyomja, már lépek is ki.

(#33078) DonThomasino válasza madgie (#33076) üzenetére


DonThomasino
veterán

Én meg ahhoz vagyok szokva. :DDD

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#33079) #21346560


#21346560
törölt tag

NOTICE: Battlefield 3 online will be unavailable for all platforms Friday from 8:00 AM to 9:00 AM GMT. This fix certain server stability issues. Battlelog will be available during this time.

Ennyit a reggeli játékomról, bár legalább elmosogatok, kiporszívózok, elmegyek bevásárolni karácsonyi ajándékokat :DDD

(#33080) DonThomasino Az nekem kevés :D No meg ha belejövök, akkor hagyjam abba? :))

[ Szerkesztve ]

(#33080) DonThomasino válasza #21346560 (#33079) üzenetére


DonThomasino
veterán

Még van 20 kő kemény perced. :)

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#33081) BaLee válasza gordonfreemN (#33069) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Azért ha egy komoly klán megy egy szerverre egy oldalra akkor az bizony legyőzhetetlen...
Főleg ha másik oldalon nem klánosok vannak.

1-2 napja voltam vmelyik magyar szerveren a Gulf Of Oman pályán, rush játékmód, nem egy komplett klán, hanem csak 4-5 ember egy klánból (de több klán is volt) beállt egy oldalra, olyan fejeseket kaptam hogy csak néztem, a kezdőpontról nem tudtunk kijönni, csávó 150m-ről szedett ki AN-91-el folyamatosan halálpontosan, mortározták a kezdőt szóval kb. ahogy születtünk, haltunk. Fordulás után meg támadóként úgy végigszaladtak a pontokon, hogy rossz volt nézni.
Hiába vannak jó játékosok az egyik oldalon ha nem játszanak csapatként, semmi esély ilyenkor. 2 mapot végigjátszottam, de aztán inkább léptem onnan.

(#33082) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Esetleg ha valakinek tdm-hez támadna kedve, egy darabig itt vagyok
http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/21dc69a0-8092-4527-bfdd-50467120bcc7/GEIER-Server-by-Linemax-PISTOL-and-KNIFE/

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#33083) Malachi


Malachi
addikt

8:00 AM GMT az itthon 9 óra. szóval 9-10-ig lesz karbantartás.

(#33084) Mrdevil válasza BaLee (#33081) üzenetére


Mrdevil
addikt

Mi azért nem vagyunk egy corDHA, vagy RockAsus klán, nagyon kezdő, gyakorló klán vagyunk. Sőt ráadásul mondom ketten a POHosok ellen voltunk, direkt nem álltunk át. ( szedtem is őket azért ;] )
Bocs Peti az RPG-ért, bocs Corpus a pár késért. ;]
Tehát szerintem egyáltalán nem érdemeltük volna azt a hangnemet. Utána a kövi pályán nyertünk is ellenünk. Tehát nem kell túl nagy tudás hozzá, csak egy kicsit összeszedettebbnek kell lenni. Úgy főleg nem lehet, hogy nálunk nincs 8-10 ember squadban,
gyerekek még mindig nem tanultátok meg, hogy egy squadban könnyebb a jó csapatmunka. Rá kell nyomni arra a rohadt "join"-ra azt kész. Az IRAM-on azért lehet jó társakat találni, ez nem egy sima PUB. Így főleg nem kell a zokogás. :U

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#33085) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Tegnap játszottam egy szerveren, az ellenség MAV-ja olyan sebességgel cikázott felettünk, hogy követni is alig tudtam.
Láttam már néhányat, de ez kb. 3x olyan gyors volt.

Van erre valami különleges képesség, hogy ilyen gyors legyen az a vacak?

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#33086) oriic válasza Mrdevil (#33084) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk ezt nemertem miert van,de publicon rengetegszer volt az hogy sok ember nem volt squadban.Egyszer irtam csapatomnak mikor egyedul toltam, es azt a valaszt kaptam hogy nem is tudott squad lehetosegrol. lol

Live-Die-Respawn

(#33087) Mrdevil válasza oriic (#33086) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, azért mondom sokszor tudatlanok az emberek, de a nem emberhez méltó zokogás az megy. Jéééézusom, én is hányszor voltam életemben azon a híres "szívó" ágon. De nem kezdtem el fröcsögni. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#33088) Hajdi válasza Xaels (#32878) üzenetére


Hajdi
senior tag

Csináltam én is egy videót. Vaga barátommal egy kis CO-OP. A multi részről inkább nem teszek közzé semmit, mert ritka béna tudok lenni :DDD

"The Man Who Sold the World"

(#33089) edgR válasza boogie84 (#33060) üzenetére


edgR
őstag

nem. annyi a lenyeg, hogy te azokat hasznalhatod, mind gunnerkent, mind pedig loveszkent, amiket TE mar megszereztel. attol fuggoen, hogy melyik pozicioban ul az illeto, a sajat megszerzett es beallitott fegyvereit hasznalhatja.

(#33090) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Kivarom hogy a tankbol kiugorjon a mocsok heggeszteni, kerülő úton mögé osonok, nyomom a késelést, mellé, masodjara mar oké, elkapja, kép szétesik...


[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#33091) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Na feladom. Szeretnék egy print screent csinálni a játékban de nem megy, beillesztés a paintbe és fehér kép fogad. Mondjuk a sima windows-os prt scr-t próbáltam. A kép amúgy azért kellene, mert szeretnék kérdezni valamit és úgy egyszerűbb megmutatni, miről van szó. Fraps-el fogok tudni képet csinálni?
De most egy darabig nem fogom tudni megcsinálni a képet, mert update server van.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#33092) edgR válasza Doki-HUN1978 (#33085) üzenetére


edgR
őstag

nincs.

(#33093) Hajdi válasza gordonfreemN (#33091) üzenetére


Hajdi
senior tag

"Fraps-el fogok tudni képet csinálni?"
Igen tudsz majd. F10 alapjáraton...

Megy már a Battlelog...

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#33094) edgR válasza wwenigma (#33090) üzenetére


edgR
őstag

:DD

(#33095) #21346560


#21346560
törölt tag

Jut eszembe, ma miért is update-elik a játékot? Lehet már írtátok valahol, de nem találom... talán a sok "nekem nem fagy ki a BF3"-ra találtak megoldást és most már mindenkinek ki fog fagyni? :DDD

(#33096) edgR válasza #21346560 (#33095) üzenetére


edgR
őstag

"This fix certain server stability issues."

(#33097) DonThomasino válasza #21346560 (#33095) üzenetére


DonThomasino
veterán

Neked nem takarítani kéne vagy a boltba lenni? :DDD

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#33098) Doki-HUN1978 válasza edgR (#33092) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Még arra tudok gondolni, hogy esetleg a sprint képességet választotta ki és attól volt ilyen gyors?!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#33099) edgR válasza Doki-HUN1978 (#33098) üzenetére


edgR
őstag

nem, nincs ilyen lehetoseg. vagy az altalad eddig latottak voltak tul lassan reptetve, vagy nem tudom. egyebkent a mav akkor a leggyorsabb, ha kb. 30 fokos szogben "zuhan".

(#33100) Roxbury válasza Doki-HUN1978 (#33098) üzenetére


Roxbury
őstag

Én a Squad Sprintet szoktam használni, ha MAV-ozok, hogy a többiek hamar le tudják reagálni a jelöléseket, de nem vettem észre különbséget. Bár akkor nem is "siettem" vele sehova. :D Lehetséges, hogy gyorsít rajta, vagy lehet a Squad Sprint nem, viszont a sima igen. :F

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro LTE |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.