Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98151) Zeki válasza Brownn (#98117) üzenetére


Zeki
nagyúr

A kingzone egy noname teló a Honorhoz képest, amit a júzerek már régóta csak dícsérnek a stabilitásáról, ráadásul itthon hivatalosan is megvásárolható.
Tudod kurvára nem nagy kunszt Kínában összelegózni BÁRMIT BÁRMILYEN ALKATRÉSZBŐL , a kunszt ott van,. hogy az a készülék hosszú távon is megbízható társ legyen a mindennapokban. A Honor 3 mobilos térereje meg nagyon korrekt.

(#98152) Zeki válasza Keeperv85 (#98124) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mindegyik mobilos cég nyert 800MHz-es 4G tendert, és kötelezettséget vállaltak 4G lefedettség ügyében.
A Telekomnál a 4G lefedettség már jobb mint a 3G.

(#98153) Keeperv85 válasza Zeki (#98152) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az szuper, csak itt éppen az a kérdés, hogy a 800-ason kívül használ-e a nagy T bármi mást. Ugyanis olyant teló, legalábbis dual sim-es, ami a 800-ast tudja, egyelőre alig-alig van még.... ;)

(#98154) wwenigma válasza Keeperv85 (#98153) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Használ, sőt mar linkelve is volt ide. De 1800on csak a nagyobb varosokba szolgaltat is balgaság lenne 800as LTE nelkuli telot venni aki erre hajt. Raadasul Telekomnal erheto el a legjobb ar/ertek aranyu telefon-netcsomag.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#98155) Laza... válasza b0bcat (#98149) üzenetére


Laza...
addikt

wwenigmát még kiegészíteném azzal, hogy a garancia ideje meghosszabbodik a javítás időtartamával.

Never give up!

(#98156) Zeki válasza Beerwolf (#98126) üzenetére


Zeki
nagyúr

Na látod, kinek mi a fontos. Te a cikkben mintha csak a rosszat látnád meg, a jót meg nem.
Nos, engem totál nem érdekel a műanyag vagy nem műanyag hátlap, mert úgyis kap majd egy szilikon bugyit maga köré.
Egy Nokia E52 után maga lesz a tökéletesség... számomra.

(#98157) Zeki válasza Keeperv85 (#98153) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor mindenkinek, akinek fontos, hogy melyik szolgáltató milyen 4G/LTE frekiket használ, vagy fog használni 1 éven belül:
4G tender

A legolcsóbb itthoni 4G-s dual simes teló talán a Doogee Turbo Mini F1, 125USD egységáron.

[ Szerkesztve ]

(#98158) Keeperv85 válasza wwenigma (#98154) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Tehát magyarul: kb. a dual sim-es telók 99%-a bukta LTE szempontjából a nagy T hálózatán, mert max. a város széléig lehet kihasználni az LTE-t. Feltéve persze, hogy a lefedettségi térképük nem olyan friss legalább, mint a készülék adatbázisok... mert ha a városban is erősebben preferált a 800-as sáv, akkor kb. felejthető is az "összes" MTK-s kütyü...

(#98159) Atomcsirke válasza Keeperv85 (#98153) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Szerintem igen, legalábbis a nagyobb városokban biztosan, de megkérdeztem egy nagytés kontaktot ezügyben, most várom a választ. A 800 MHz tudtommal Európában amúgy sem a legelterjedtebb 4G frekvenciasáv.

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#98160) doongoo válasza Zeki (#97840) üzenetére


doongoo
addikt

Tracking számot kaptál már? Kolléganőm is berendelt egyet ma...

(#98161) fransziszko válasza Brownn (#98109) üzenetére


fransziszko
csendes tag

Javaslom olvasd el ezt a tesztet ......... , kínai , de Lengyelországban gyártott és nálunk is garanciális háttérrel forgalmazott mobil .
http://mobilarena.hu/teszt/overmax_vertis-01_ennyiert_ez_a_maximum/bevezeto.html
Több mint egy évig használtam gond nélkül !

(#98162) Solymi81 válasza wwenigma (#98150) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Szia!

Köszönöm a gyors választ, de kifejtenéd bővebben hogy érted ezt?
Vagy hol tudok utánanézni ezeknek az infóknak.

Nézegettem teszteket mielőtt megvettem ezt a telefont, de azt sehol se írták, hogy mi a különbség a melegedésben az MT6582 és 6592 procik között.

Az Asphalt 8-cal játszottam pár pályát, azt simán vitte, probléma nélkül.
Lehetséges, hogy a Crystalux van rosszul megírva és nagyon járatja a procit?

Ha lesz időm nekiállok tesztelni pár játékkal meg programmal, hátha okosabb leszek.

(#98163) lazlogogola


lazlogogola
tag

Van valakinek erről a telóról tapasztalata:

Doogee DG2014 Turbo

Magyar garival kapható:
[link]

Nem tudom megéri-e, a páromnak venném.

Köszönöm előre is a véleményeket! :R

(#98164) b0bcat válasza lazlogogola (#98163) üzenetére


b0bcat
addikt

Ennyiért én inkább THL T6 Pro-t vennék.

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#98165) GIJoe válasza lazlogogola (#98163) üzenetére


GIJoe
addikt

A honor3c nagy Joker, de nőnek inkább azt venném, minőségi cucc...
még ha nem a legmodernebb soc van rajta, egy hölgynek...
(2 év itthoni garancia, az sem kutya)

[ Szerkesztve ]

(#98166) Keeperv85 válasza b0bcat (#98164) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Úgy érzem beszélnem kell a főnökkel, hogy kicsit álomvilágban él az árakat illetően... :U

(#98167) csferke válasza #79335424 (#98145) üzenetére


csferke
senior tag

:) :)

Természetesen értem a szöveget, de újabban megszállottja lettem a magyarul értő alkalmazásoknak :R

(#98168) TedThomas válasza lazlogogola (#98163) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Nálunk van a családban most lesz lassan 1 éves.
Teljes megelégedéssel használja. Igaz mi akkor 42-ért vettük hardveraproról.

De ennyi pénzért akkor inkább Honor 3C. Huawei + 2 GB Ram + 2év gari + 900 Mhz 3G Vodafone-nak

Szerintem jobban járnál vele.

(#98169) #79335424 válasza csferke (#98167) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hogy tud bármilyen nyelven is érteni egy gomb/kapcsoló? Bököl, kapcsol, jónapot. Vagy hangvezérlésre gondolsz? Megoldható, de az egy kicsit összetettebb, mint bökni egyet a kijelzőn...bármilyen nyelven. :)

(#98170) Beerwolf válasza Zeki (#98156) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Így igaz. Én szeretem tok nélkül használni a telefonjaimat, így egy fém hátlap óriási pozítivum lett volna. Maga a telefon specifikációja nagyon tetszik, kb. pont erre lenne szükségem a következő telefonomban, de nem szeretnék még egy rossz összeszerelési minőségü mobilt.

Akinek ez nem fontos, annak ez a telefon hibátlan vétel lehet, a tesztben is csak ezt illetve a könnyen melegedést írták hibának. De majd, ha megkapod, akkor kiváncsi lennék a véleményedre az összeszerelést illetően. :)

(#98171) Zeki válasza doongoo (#98160) üzenetére


Zeki
nagyúr

Még mindig Processing.

Érdekes hogy nem dolgoznak.

(#98172) b0bcat válasza Zeki (#98171) üzenetére


b0bcat
addikt

Nem most van valami ünnep éppen? :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#98173) Zeki válasza b0bcat (#98172) üzenetére


Zeki
nagyúr

Most van Kínában.
Most nyomulnak a kínai webshopok is a hírleveleikben az EU raktáraikkal.
Akkor most egy német raktárból miért nem tud kiindulni a cucc? Mert Kínában ünnep van?
Az EU raktárakban is csak kínaiak dolgoznak, akik mind ugyanúgy nem dolgoznak több mint 1 hétig?
Bezárnak a kínai éttermek is a világban?

(#98174) tahepa válasza Zeki (#98171) üzenetére


tahepa
senior tag

(#98175) Jakuu válasza TedThomas (#98168) üzenetére


Jakuu
őstag

Csak az a franya OTG ne hianyozna belole.

(#98176) TedThomas válasza Jakuu (#98175) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Kinek hiányzik? Én egyszer kipróbáltam, hogy működik azóta nem használtam sehol.
Szerintem átlag ember nem OTG-zik :)

(#98177) fateless válasza TedThomas (#98176) üzenetére


fateless
veterán

Én vettem egy ilyet, és használom is, így a Honor 3X esetén nagyon zavart, hogy nem volt OTG.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#98178) Zeki válasza tahepa (#98174) üzenetére


Zeki
nagyúr

Angolul írtam nekik, mert ugyebár a chat mindig offline.

(#98179) Jakuu válasza TedThomas (#98176) üzenetére


Jakuu
őstag

Mit probaltal ki benne ? Tudtommal nem tudja az OTG-t, es ez ami miatt nem vettem Honor 3C-t.

(#98180) csendes


csendes
őstag

Cubot S222-t 4.4.2 ROM-mal próbáltam rootolni framaroot-tal, towelroot-tal, baidu root-tal, iroot-tal (vroot utóda), végül kingroot-tal sikerült.
Az iroot is kiírta, hogy sikerült a root, csak mégsem. Viszont valamit rendszeralkalmazásként fel tudott telepíteni, azt mivel tudom könnyen leszedni?

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#98181) joy_k


joy_k
tag

Sziasztok!

Kerdesem az lenne, honnan erdemes eu raktarrol rendelni Zopo zp 999-et, ugyanebben az ar/hardware kategoriaban meg milyen telot ajaltok esetleg 5"-ig?

Koszi

[ Szerkesztve ]

(#98182) TedThomas válasza Jakuu (#98179) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Nem pont ebben, hanem akármi másban (telefon, tablet).

(#98177) fateless: Mondom átlag user! Barátnő, szülő, nagymama. Asszem te már túlléptél az átlag user tituluson az 1000+ kommenteddel és a sok telefonnal :)

(#98183) Bendegúz98 válasza konci79 (#98121) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

(#98184) Zeki válasza joy_k (#98181) üzenetére


Zeki
nagyúr

Onnan érdemes, ahol van. :)

(#98185) robit1973 válasza joy_k (#98181) üzenetére


robit1973
aktív tag

Talán innen.

(#98186) fateless válasza TedThomas (#98182) üzenetére


fateless
veterán

Juhu, átlag feletti lettem :B :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#98187) wwenigma válasza Beerwolf (#98170) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Unibody....

Solymi81: ha csak azzal van baj akkor az hajtja "tul" a procit, bar nem epp pozitiv dolog ha tul tud melegedni...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#98188) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

"Azt viszont érdemes megjegyezni, hogy a specifikációk ütésálló minősítésről nem írnak."
Ennyit a titánról
Meg az IP67-es minősitésről Ezt a Siemens M35 már 20 évvel ezelőtt tudta

[ Szerkesztve ]

(#98189) joy_k válasza robit1973 (#98185) üzenetére


joy_k
tag

Koszi szepen!

hasonlo tudasu telot mit ajaltok ebben a kategoriban? lehet sokkal kisebb kepernyoje (ugy 4.7-ig) is

[ Szerkesztve ]

(#98190) Arween


Arween
senior tag

Egy Xiaomi redmi note 4 telefont érdemes lecserélni Xiaomi Mi3-ra? Nekem nem fontos a 4G ,szóval ha nincs az se baj :)

(#98191) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Szerintetek melyik a jobb választás ?

Huawei Ascend G510 vagy Alcatel POP C3 ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#98192) WOT-H-A-C válasza Arween (#98190) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Megéri bizony... :K

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#98193) TedThomas válasza eladogeppc (#98191) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Nem tudom mennyit szánsz rá de így ránézésre egyik se :)
2013-as telefonok.

A Huawei Ascend G510 nem is két simes

(#98194) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Ulefone BE X 90$ az antelife-nál, az mire ideér kb 33k. Szerintetek jó telefon? Másik versenyző a hazai Op3n Dott, 3k-val olcsóbban 2 év hazai garival.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#98195) fateless válasza Bagira01 (#98194) üzenetére


fateless
veterán

Ha nem igazán lesz olyan játékra használva a telefon, ami igényli a jobb gpu-t, én bizony az op3n dott-nak szavaznék bizalmat a garancia, a várakozásmentesség és az ismertség miatt. Mindemellett nem hallottam semmi rosszat a be x-ről sem.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#98196) nyisziati válasza eladogeppc (#98191) üzenetére


nyisziati
veterán

A G510 az én régi Y300-asom "nagytestvére", bár csak annyival több, hogy kétszer 1 Ghz helyett 1.2 a magonkénti sebesség. Az enyém nem volt egy sebességbajnok, leginkább a "single task" üzemmód feküdt neki, meg az 512 RAMnak. És hát ott sem szerette a nagyobbakat, egy ~100 mega körüli Facebooktól már ledadogott. Ha meg közben hívás is bejött... :( Úgyhogy én nem ajánlanám vételre. Ja és nem is dualsim.
.
Egyvalami volt jó benne, a GPS. Meg az üzemideje sem volt rossz, alap használattal két napot gond nélkül vitt. Igaz, csak a gyári, vagy stock alapú rendszerrel, a Cyanogen már jobban zabálta az akksit.

[ Szerkesztve ]

(#98197) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Köszi mindenkinek.
Sajnos az LG G pro 2-esem szervizre szorul és kellene valami csere.
Max 15-20 ezer használtan, amit rá tudok szánni, ezért kérdem.
Nekem most nem fontos az izmos GPU meg a bivaly SoC. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#98198) Brain75 válasza Outlander (#98140) üzenetére


Brain75
senior tag

A 3 napos dolog még mindig van.

Idézem:

7. §12 Ha a fogyasztó a fogyasztási cikk meghibásodása miatt a vásárlástól (üzembe helyezéstől) számított három munkanapon belül érvényesít csereigényt, a vállalkozás nem hivatkozhat a Polgári Törvénykönyvről szóló 2013. évi V. törvény 6:159. § (2) bekezdés a) pontja értelmében aránytalan többletköltségre, hanem köteles a fogyasztási cikket kicserélni, feltéve, hogy a meghibásodás a rendeltetésszerű használatot akadályozza.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#98199) Digger válasza TedThomas (#98176) üzenetére


Digger
senior tag

Már nem tudom, hogy hol láttam olyan 32 gigás dual pent, hogy az egyik végén sima USB3 volt, a másik vége meg OTG képes telefonba dugható! Ezt az átlagemberek is használnák!

(#98200) fateless válasza Digger (#98199) üzenetére


fateless
veterán

Pl pár hozzászólássl ezelőtt egy linkben :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.