Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) devast válasza imicici (#8144) üzenetére


devast
addikt

50ezer lesz, ha elrepülsz kínába, és bemész a gyárba, hogy csókolom vennék egy ilyen telefont. Egy raklappal. Kereskedőtől, európába szállítással lesz az 75-80k is legalább.

(#8152) Rawulf válasza devast (#8151) üzenetére


Rawulf
őstag

A limitált gyáras cégeknél, mint a JiaYu és Xiaomi, tuti nem tudnád ezt megcsinálni.

Hálistennek a jövő hét eleje ünnep nálunk és fixálni tudom majd, hogy is megy ez. :D

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#8153) Rawulf válasza Rawulf (#8152) üzenetére


Rawulf
őstag

Marha jó... ArtisJus 3200 + áfát akar egy 4-8GB közötti memóriával szerelt telefonért.
Egy Xiaomi Mi2-nél ez 5600 + áfa. :O
Na ezért drága itthon minden.
Adjuk csak szépen össze : szállítás + áfa (szállításra is) + dobozdíj és még artisjus is.
Így próbáljon az ember hivatalosan bármit is?
:(((

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#8154) beers válasza Rawulf (#8153) üzenetére


beers
addikt

fasza....

M&N

(#8155) k2laci


k2laci
tag

A ZTE V970-es hol a legolcsóbb ? Eddig amit találtam legjobb ár szállítással 197 USD volt ....

(#8156) osztraksajt válasza Rawulf (#8153) üzenetére


osztraksajt
őstag

A telefonra magára is van 500Ft/kg környezetvédelmi termékdíj nem csak a dobozra.

(#8157) Rawulf válasza osztraksajt (#8156) üzenetére


Rawulf
őstag

Igen. Néztem, hogy a többi IT cuccra 50ft/kg, míg a telefonra 500ft/kg a "dobozdíj". Elképesztő ez az állami kopasztás. :(

"Please state the nature of the medical emergency."

(#8158) mikrofon válasza berigazek (#8120) üzenetére


mikrofon
veterán

Nekem csak néhány órát volt ott!

3 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét ZHUJIANG DELTA AREA - CHINA, PEOPLES REPUBLIC ZHUJIANG DELTA AREA - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 20:24

2 feladó állomáson feldolgozva ZHUJIANG DELTA AREA - CHINA, PEOPLES REPUBLIC ZHUJIANG DELTA AREA - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 20:01

1 Küldemény felvéve ZHUJIANG DELTA AREA - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 17:27

(#8159) osztraksajt válasza Rawulf (#8157) üzenetére


osztraksajt
őstag

Nem, a dobozra külön van a termékdíj a megfelelő kategória alapján (papír, műanyag stb), a telefonra magára pedig ami ugye jellemzően 100-200g 500ft-al fizetendő a termékdíj. Mondjuk ez a legkevesebb, max 150Ft-ra jön ki ha mindent összeadsz, eltörpül az ARTIJUS mellett. :W

(#8160) Rawulf válasza osztraksajt (#8159) üzenetére


Rawulf
őstag

Vicces... Saconométerrel hasra ütve is kb. 15.000,- Ft így egy alap mtk6577 telefon járulék és szállítási díja kapásból.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#8161) steve1977 válasza k2laci (#8155) üzenetére


steve1977
tag

Szia, én pont tegnap rendeltem V970et ezen az oldalon aliexpress Az árból 10$ lejön a napi kuponnal, ami ma christmasale. Összesen $179.90-et fizettem.

[ Szerkesztve ]

(#8162) thumb válasza steve1977 (#8161) üzenetére


thumb
aktív tag

Hol leltél ilyen kupont? :)

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#8163) _Karesz_ válasza steve1977 (#8161) üzenetére


_Karesz_
tag

Ezzel vigyázni kell, az aliexpress csak közvetítő oldal.

(#8164) thumb válasza _Karesz_ (#8163) üzenetére


thumb
aktív tag

Igen, én is úgy tudtam/tom.

[ Szerkesztve ]

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#8165) berigazek válasza F.Kornél (#8143) üzenetére


berigazek
őstag

Csak jó lenne nem ,,itt" megbeszélni az ilyesmit...egyszer már leírtam valamelyik nemrégi hsz.-ban.Még a ,,falnak is füle van"!

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#8166) turkburk válasza Rawulf (#8153) üzenetére


turkburk
tag

Akkor ezét nem hozzák be az országba mások, hanem pl. szlovákiába és onnan küldik az árut. (pl. itmedia) :(((

(#8167) steve1977 válasza thumb (#8162) üzenetére


steve1977
tag

Az aliexpress.com oldal kék fejlécén, de figyelni kell, naponta változik.
Megelőlegeztem a bizalmat az Ali Buyer protection-nak :) De azért figyeltem, hogy az eladónak minél több pozitív visszajelzése legyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#8168) thumb válasza steve1977 (#8167) üzenetére


thumb
aktív tag

THX

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#8169) berigazek


berigazek
őstag

Én vásároltam többször is az Aliexpreszről és Alibabáról is,egyikkel sem volt gond a 10 közül,sőt,ajándék rengetege és alkudni is tudtam :-)
Most néztem a csomagom állását,4 pontban volt már HK-ban,most ment valamerre,de nem erre,mert azt kimutatta volna a DHL oldala .

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#8170) osztraksajt válasza Rawulf (#8160) üzenetére


osztraksajt
őstag

Ja, mindenki fúj a myaudio-ra hogy mennyi haszon van rajta, mert Kínából mennyivel olcsóbb.
Persze, magánszemélyként, meg lehetőleg áfát megúszva, garral nem számolva...

(#8171) smilecat válasza steve1977 (#8161) üzenetére


smilecat
aktív tag

Hello!

Mivel jön DHL vagy free?
Mert ha free akkor kb 40 nap mire ideér és nem a posta miatt. Én is ezektől rendeltem.
A singpost 6 nap, a processing time 9 az már 15, és szépen ülnek a seggükön egy darabig.
Viszont ez tényleg megjön, atom csomagolásban. Csak noszogatni kell őket. Ne hagyd élni a supportot... :D
A visszajelzéseket meg kozmetikázzák a főoldalukon.
Nézd meg itt mit írnak legalul: [link]

Jó árakon dolgoznak, de bitang lassúak.

Iris aránylag képben van Mandy-t hanyagold...

[ Szerkesztve ]

(#8172) thumb válasza berigazek (#8169) üzenetére


thumb
aktív tag

Most beszéltem egy kínai csajjal azt mondja csak hogyha china post-al rendeli meg az ember akkor tudják ráírni hogy ajándék ha dhl-el jön akkor valami telefonon fel kell hívni őket vagy mifene de akkor már nem tudják ráírni és vámköteles.

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#8173) berigazek válasza thumb (#8172) üzenetére


berigazek
őstag

Nem kell senkit felhívni telefonon,de alapból nem íratok rá olyat,hogy ,,Gift".

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#8174) _Karesz_ válasza thumb (#8172) üzenetére


_Karesz_
tag

Attól, hogy ráírja, hogy gift, felbonthatják itthon is a vámon, sőt, állítólag még jobban vadásznak erre mostanában.

(#8175) Rawulf válasza osztraksajt (#8170) üzenetére


Rawulf
őstag

Azért még így is lehet, hogy annyira jönne ki a JiaYu G3, mint a MyAudio 5. ;)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#8176) F.Kornél válasza berigazek (#8165) üzenetére


F.Kornél
csendes tag

Jójó, értem én, hogy az ügyet más szemszögből szemlélő személyek is olvashatják a fórumot. Csak gondoltam ha néhány nyers információ napvilágot lát arról amit a ferdeszeműek odabiggyesztenek hasraütve a csomagra, azért nem csuknak le senkit és a napi x ezer hasonló csomagból sem fogják kiszúrni a miénket.
Egyébként igazad van, az óvatosság soha nem árt. És jobb félni mint ráfizetni. :D

(#8177) berigazek válasza F.Kornél (#8176) üzenetére


berigazek
őstag

Látom,hogy megértetted :-)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#8178) mikrofon válasza _Karesz_ (#8174) üzenetére


mikrofon
veterán

Az én csomagom is úgy volt, hogy a leragasztott DHL-es zacisban volt egy már felbontott zacsi, egy felbontott fehér doboz és abban volt az árú. Szerintem, kb a feladáskor, vagy legkésőbb a vámoláskor a DHL felbontja, nehogy törvénytelent szállítson.....

(#8179) thumb válasza berigazek (#8173) üzenetére


thumb
aktív tag

Nekem ezt mondta a kínai hölgy, meg hogy ha dhl akkor rá sem írhatja hogy gift... forró dróton voltam vele de tényleg. Gondolom nem poénból mondta de ne legyen igazam én is passzolom a dolgot.

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#8180) berigazek válasza mikrofon (#8178) üzenetére


berigazek
őstag

Nem mindegyiket bontják fel!!!Qva jó átvilágító rendszerük van,elolvassa még a legkisebb összehajtogatott papíron is a betüket...láttam ilyet!Azért nem kell kibontaniuk!

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#8181) Ghostdog77


Ghostdog77
tag

Szép napot mindenkinek

Antelife.com -ról kb 20 nap alatt megjött a ZTE V970 Síingapor post (plussz kölcség nem volt......)
Semmi csalás, bár azt írta , hogy orosz nyelv is van benne de csak angol és kínai (tehát aki oroszt akar ne innen rendeljen :) )

Novicsok fórumtársat kérdezném , hogy Te az XDA-n lévő particionálással csináltad 2,5 Gb-ra a belső tárhelyet a Bruno féle leírással?

"Mi az, amit megvetsz? Erről ismerszel meg igazi mivoltodban."

(#8182) thumb válasza mikrofon (#8178) üzenetére


thumb
aktív tag

Minden csomagot felbont a dhl hogy ugyan táblagép helyett 2 kiló hernyó van-e benne?

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#8183) steve1977 válasza smilecat (#8171) üzenetére


steve1977
tag

Szia, free jön, de singposttal, a HKpost szerintük újabban visszadobja az aksis készülékeket. A processingre tényleg elég sok a 9 nap, de nekem inkább az ár számított, addig elvagyok a jó kis vodafone 845-tel :) Az infókat köszönöm, majd ráhajtok Irisre :) Eddig "Koccis Zhong"-al leveleztem, tőle idéznék is: "we always write $20 in the parcel for custom". :D

[ Szerkesztve ]

(#8184) thumb válasza Ghostdog77 (#8181) üzenetére


thumb
aktív tag

Most nézem, hogy itt az antelife.com-on ha rendelsz valamit betesz egy ilyet is "Free Package Tracking Number" ez mire is lenne jó pontosan?

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#8185) berigazek válasza steve1977 (#8183) üzenetére


berigazek
őstag

Az akksis készülékeket a UPS meg sokan mások nem szállítják MO-ra,Németországra.Azokat más szállítási szabályzatnak kell alávetni és ezért sok csomagküldő szolgálat nem szórakozik vele!

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#8186) cappa72 válasza Ghostdog77 (#8181) üzenetére


cappa72
nagyúr

A v970.es belső tár átméretezére az xda-n leírtak szerint nagyon szépen működik.
Viszont vigyázni kell, hogy pontról pontra csak, és csak annyit szabad csinálni, amennyit oda leírtak.
Se többet, se kevesebbet.
C.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8187) osztraksajt válasza Rawulf (#8175) üzenetére


osztraksajt
őstag

Marketing+árrés is beleférne az árba? ;)

Nem kötekszem, tényleg nehogy annak vedd, sőt kimondottan tisztellek azért hogy ezt megpróbálod végigvinni. :R

Csak arra akarok rávilágítani hogy azért a kínai árak távolról sem feleltethetőek meg az itthoni áraknak, mert tényleg egy rakás költség jön rá, ami még nem a tiéd, hanem dobod be a nagyközösbe. Csak ezek éppen nem annyira populárisak, mikor az ember elkezd vele foglalkozni akkor szembesül vele.

De egy rövid számolás, vegyünk egy sima 150USD-s telót. Számoljunk: 150usdx220Ft(az árfolyamot most ne taglaljuk, annyi amennyi, sokáig itt körül tanyázott átlagban, most tudom kevesebb, de nem tudjuk holnap mit jelentenek be, meg a banktól sem középárfolyamon kapod ugye) 33000Ft + 2000Ft szállítás(annyi amennyi, de nem lőttem szerintem nagyon fölé) +3200 Artijus + 100-200Ft temékdíj + vámkezelési díj + Áfa azaz kb 50000Ft. És ezen egy fillér haszon nincs még rajta.

(#8188) Ghostdog77 válasza thumb (#8184) üzenetére


Ghostdog77
tag

Ez egy tracking number a nyomkövetésre
Igen látom az xda-n, de most ezzel megcseréli is, vagyis a külső sd-t fogja belsőnek látni a rendszer illetve fordítva?

"Mi az, amit megvetsz? Erről ismerszel meg igazi mivoltodban."

(#8189) ztibor válasza Vvarpi (#8117) üzenetére


ztibor
senior tag

Még Newman N1-et se lehet kapni, csak az etotalkon, tehát mire ez kapható lesz...

(#8190) berigazek válasza thumb (#8179) üzenetére


berigazek
őstag

Ha privátban leszkennelek és elküldök neked egy bizonyítékot,hogy ,,Gift phone" érkezett számomra még májusban a DHL-el fizetsz egy ici-pici sert,ha hazamegyek MO-ra? :-)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#8191) xhege válasza osztraksajt (#8187) üzenetére


xhege
addikt

Plusz árrés és még feledtetni kell a "szar mert kínai" hozzáállást. Innentől üzletszerűen nehéz nyomni, mert aki akarja megveszi magának a neten keresztül

(#8192) thumb válasza Ghostdog77 (#8188) üzenetére


thumb
aktív tag

Köszönöm.

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#8193) thumb válasza berigazek (#8190) üzenetére


thumb
aktív tag

Na várjunk csak ha jól értem küldesz nekem egy olyan bizonyítékot hogy dhl-el rendelted meg xy akkumulátoros készüléket :) és ajándék volt ráírva? Ha gondolod elküldheted de én hiszek neked :R . Akkor ezekszerint webshop függő a dolog hogy ráírják-e vagy sem? A sert azt nem értem.

[ Szerkesztve ]

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#8194) berigazek válasza thumb (#8193) üzenetére


berigazek
őstag

Igen shopfüggő!!!Most néztem a skennert,valamelyik kollégám elronthatta,mert el kellett költözni és nem voltam jelen.Legfeljebb egy képet csinálok róla és e-mailben elküldöm.
Higgyél nekem van ilyen és még sok más! :-)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#8195) thumb válasza berigazek (#8194) üzenetére


thumb
aktív tag

A sok más is érdekel :) remélem jó zaftosak.

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#8196) alázógyík válasza thumb (#8195) üzenetére


alázógyík
őstag

berigazek öreg motoros, van tapasztalata bőven. ;)

(#8197) thumb válasza alázógyík (#8196) üzenetére


thumb
aktív tag

:) Kívánácsi leszek megosztja-e velünk is, én személy szerint örülnék egy ilyen "vén rókának" biztos sokan sok tapasztalatot gyűjtenének belőle, köztük én is mint abszolult kezdő a külföldi netes vásárlások terén.

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#8198) berigazek válasza thumb (#8195) üzenetére


berigazek
őstag

Ha megjön ez a teló,akkor leállok,nem kell mindig új és új.Minek,legfeljebb majd eltelik egy kis idő és veszek tényleg egy szupert amit kiadtak abban az időben amíg nem vásároltam.Már öreg vagyok ehhez,hogy lépést tartsak mindig az új modelekkel.S3 volt az utolsó és várom a THL W3+ telómat,arra leszek majd kiváncsi.

És most pár szó a Dapeng A8500+ DUAL SIM-es telóról,legalább a GPS-éről,mert ma és tegnap sokat cseszegettem és qva jó.5" képernyőn szépen köszönget az Amigo :))
EPO-val frissitettem 30 sec alatt!
(a múltkor épp ezt tárgyaltuk ki,hogy néha nehéz rákapcsolódni a szerverre,de az este 30 sec alatt rácsatlakozott és frissült is!)

Visszatérve a VÁM dolgokhoz:
Évekkel ezelőtt,ha jött valami nem nyítottak ki semmit,behívtak téged és előttük kellett kibontanod,ilyen volt a szabály,de mostanában,hogy a csempész árutól a fegyverekig,levélbombától tart mindenki és erre hivatkozva VAN joguk kibontani!

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#8199) berigazek válasza alázógyík (#8196) üzenetére


berigazek
őstag

Szevasz gyík :C

Rég ,,láttalak"...talán a talin utoljára? :))

Nagyon örülök neked,hogy itt vagy :DD

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#8200) thumb válasza berigazek (#8198) üzenetére


thumb
aktív tag

Biztos megvan a hátulütője de az csak azért jó mert legalább nem kell besétafikálni azért hogy bebizonyísd nekik hogy telefon van benne és nem két rekesz gránát. Nem álltak hosszú tömött sorok a vám hivatal előtt, vagyhát gondolom akkor még ez nem volt annyira népszerű és kiforott mint mostanában.

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.