Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82901) Blizzardking válasza Moleman (#82895) üzenetére


Blizzardking
őstag

Szerintem ebben a kijelző méret/felbontás kategóriában a 2000mAh körüli aksi karcsú. De ne legyen igazam.
Ha a THL-nek 30 és 80% között használod az aksiját, akkor tud annyit mint a Zopoé, és kb 4x annyi ideig bírja degradáció nélkül. Plusz pörgősebb proci, plusz (elvileg, erre én is rohadt kiváncsi vagyok) jobb hangminőség.
850/900 kérdésben jobb a Zopo, ez tény, erről itt egy cikk.
Ebből az derül ki, hogy akkor kell résen lenni, ha Vodafone 3G-t akarsz használni.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#82902) Moleman válasza Blizzardking (#82901) üzenetére


Moleman
addikt

Köszi a választ!
A Zopo csak azért játszik, mert hónapok óta nézegetem, nehéz elengedni. :D Amúgy teljesen igazad van, egy tulaj is írta, hogy naponta 3× tölti.
Viszont a másik fórumban ajánlották a Lenovo K910 Vibe Z-t, a nem bővíthető tárhely kivételével tökéletesnek tűnik, még az ára sem fáj annyira.
Tehát az új kérdés, THL 5000 vagy Lenovo K910. :))

(#82903) csendes válasza KTU (#82889) üzenetére


csendes
őstag

Megnéztem, tényleg így van, elnézést. Ez is nagy átverés jól kidolgozott marketingkommunikáció, mert a termék oldalán ott van, hogy "Worldwide free delivery".

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#82904) kisda válasza tolvaj! (#82899) üzenetére


kisda
aktív tag

Valami tuti nem oké, mert a build.propot sem tudtam módosítani. Rootolt főzött rom van rajta, módosítottam a build.propot, de ujraindítás után visszatette visszamódosította alapra.

(#82905) Blizzardking válasza csendes (#82903) üzenetére


Blizzardking
őstag

Na ez már fogósabb kérdés :D
Az 5,5" nem túl nagy? Sokaknak 5 a lélektani zsebhatár.
Sose volt THL-em (de úgy néz ki most lesz), mindazonáltal bármelyiket elfogadnám ezek közül.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#82906) tolvaj! válasza Krinyo (#82900) üzenetére


tolvaj!
őstag

nyugodt lehetsz, hogy ők sem fognak leírni mindent a conditionsba és nyugodt lelkiismerettel begyüjtenek rólad mindent. Ez a szép az egészben, hogy biztonságban érzi az ember a dolgait, de csak akkor lesznek biztonságban a személyes dolgaid, ha egy kis PAPÍR naplóba leírod, elégeted, felturmixolod, eper yoghurtal elkevered lenyeled másnap kitolod, kiszárítod, azt is elégeted és nem mondod el senkinek. Ezért nekem teljesen mindegy, hogy jackie chan vagy sam bácsi nézelődik, pénzügyi és személyes dolgokat nem telefonon intézek, számítógépen se nagyon ( kivéve a pénzfelvétel, az kikerülhetetlen, ahhoz kell a gép), csak amit muszáj ;)

kisda

ment pü

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#82907) Laza... válasza csendes (#82898) üzenetére


Laza...
addikt

És innen a magyar DHL egy telefont tudod mennyiért visz ki Kínába? Ne fáradj, megkérdeztem: 38k.
Azaz 38 ezer magyar forintért

Never give up!

(#82908) asdf_ válasza Laza... (#82907) üzenetére


asdf_
veterán

Igen, csak amikor egy cimrol elvisznek mondjuk 30-40 csomagot (has szam), es ez masnap is ismetlodik, meg harmadnap is, na ott egeszen mas arakat mondanak, nem 38 ropit.

(#82909) Moleman válasza Blizzardking (#82905) üzenetére


Moleman
addikt

Mivel most 4.3" van, én is szerettem volna egy közbülső lépcsőt az 5" személyében, de reménykedek, hogy együtt tudok élni 5.5"-lal is. :) Most megveszve bújom a teszteket, a Lenovo kameráját nem dicsérik, viszont a glonass nagyon nagy pluszpont.

(#82910) Vvarpi válasza tolvaj! (#82906) üzenetére


Vvarpi
tag

Nem lehetne leakadni a témáról?
Ezeket a nem ide tartozó hitvitákat miért nem a cikkhez tartozó fórumon beszélitek meg?
Ha nincs nyithatnátok neki.
Kezd aggasztóvá válni a napokig tartó állandó OFFolás a fórumon.
Valaki bedob ide valami marhaságot a többiek meg ráugranak.
Gratulálok minden résztvevőnek.
Reszeljük még egy kicsit a fingot gyerekek.
Vagy inkább osszátok meg a többiekkel azokat a tapasztalatotokat ami a topikkal kapcsolatos.

[ Szerkesztve ]

(#82911) Zeki válasza KTU (#82889) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#82912) Zeki válasza Moleman (#82909) üzenetére


Zeki
nagyúr

Fogtál már 5.5"-os telefont?
Én a Talk 5H-t azonnal visszaraktam az edigitalban... nekem nem mini tablet kell. :)

(#82913) wwenigma válasza Vvarpi (#82910) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Bocsanat hogy az istenkiraly xiaomit (kisbetuvel) bantottam. Irok fsecure-nak, vonjak vissza a hamis vadjaikat.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#82914) ouzohuto


ouzohuto
senior tag

Tavaly csak kinaban 15000000db mobilt ertekesitett a Xiaomi, ha ebbol masodpercenkent CSAK 10000db hivas keletkezik(elegge alul) es meg skype viber hangouts hivasok...azaz 43 200 000db hivas keletkezett 1 honap alatt :) Na ezt ki dolgozza fel?hmm?

XiaomI RedmI Note|||

(#82915) csubuka válasza csendes (#82885) üzenetére


csubuka
addikt

Nagyon köszönöm a részletes választ!

Kivárok egy picit akkor hátha egy darabra is "megérős" lesz az ár egy ilyen viszonylag olcsóbb gépezet esetén is.

(#82916) tolvaj! válasza Vvarpi (#82910) üzenetére


tolvaj!
őstag

Jó, hogy engem találtál meg, de rendben, kiszállok. :R Amúgy te véletlenül nem kormány ügynök vagy? :P ;]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#82917) csendes válasza Laza... (#82907) üzenetére


csendes
őstag

Zónákra vannak osztva a távolságok a DHL-nél, ezért ilyen drága Kínába küldeni. A magyar posta olcsóbb Kínába: [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#82918) Zsötie válasza Zsötie (#82878) üzenetére


Zsötie
tag

Nem biztos, hogy a rejtett SSID-vel van a gond!
Ugyan is nem rejtettnél sem kapcsolódik, ha manuálisan állítom be. Ha megkeresi és arra csatlakozok, akkor rendben.
Miért nem megy a manuális csatlakozás?

(#82919) Moleman válasza Zeki (#82912) üzenetére


Moleman
addikt

Még nem, de Optimus G2-t sokat, az tetszett, jó fogása volt. Igaz, a Lenovo még annál is hosszabb egy centivel. (Eleinte a 4.3"-os ZTE is mindig ki akart esni a kezemből, reménykedek, hogy az 5.5" is csak megszokás kérdése.)

[ Szerkesztve ]

(#82920) Krinyo válasza tolvaj! (#82906) üzenetére


Krinyo
senior tag

Nyugodt lehetsz, hogy nem egy cég keresi, várja epekedve, hogy mikor köthet bele az említett két cégbe, ha tehetnék, már rég megtették volna... szerintem lezárhatjuk a vitát, már megint csúnya rossz dolgot mertem mondani egy a kici kínai telefonockára, egyből a torkomnak kell esni, gondolkozás nélkül. Mer' az luxus errefele... :C

(#82922) Krinyo válasza Vvarpi (#82910) üzenetére


Krinyo
senior tag

Az nem a témához tartozik, hogy kémkedik utánad a kétkártyás agyonsztárolt Xiaomid? Pontosabban valakik azon keresztül? Szerintem nagyonis. Ha neked Off, ott a görgetőgomb az egéren, én is görgetek elég sokmindent, ami off. Sok hozzászólásszámnövelő marhaságot is.

(#82923) Vvarpi válasza wwenigma (#82913) üzenetére


Vvarpi
tag

Gratulálok.
Erről beszéltem.
Köszönöm, hogy köztünk vagy és értékes hozászolásoddal ismét gazdagítottad eme fórumot.
Szájkarate című sorozatunk 2829157 részét láthatták.

Mondjuk érdekes dolgokat látsz bele abba amit írtam.
Ráadásul a hamis vadak nem hozzám tartóznak, azokról inkább a fogyasztóvédelemnek vagy a vadgazdálkodásnak kéne szólnod.
Felháborító, hogy ezeknek már semmi nem szent és már vadakat is hamisítanak nem csak telefont.

(#82916) tolvaj!

Hidd el semmi személyes nem volt benne, csak te voltál az utolsó a témában.
Kérdésedre a válasz igen, tényleg a kínai népköztársaság(, a google, a microsoft és az apple (a facebook majdnem kimaradt)) ügynöke is vagyok, aki szorgosan küldi magáról és mindenki másról az adatokat.
De ne áruld el senki másnak, nem szeretnék lebukni.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#82925) WOT-H-A-C válasza Zeki (#82912) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nem kicsi de nem is olyan nagy a vibe z én is paráztam tőle de hiba volt többnyire egy kézzel használom....persze ez egyén függő

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#82926) Zeki válasza #40993792 (#82921) üzenetére


Zeki
nagyúr

De hol a fenében hordod?
Nekem a 4.7-es is csak a térdnadrág lenti nagy zsebébe fér bele, az meg verdesi a lábam járás közben.
Így azt hagyom is a lányomnál, a kis Nokia E52 szépen megbújik bármelyik zsebben.

(#82927) tolvaj! válasza Vvarpi (#82923) üzenetére


tolvaj!
őstag

:R ;) hallgatok nyugi :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#82929) tvamos válasza Zeki (#82926) üzenetére


tvamos
nagyúr

A fiam is zsebre teszi az 5"-es telefont, pedig o csak... 130 cm... nem gond neki.

Nokia E52... de fincsi egy joszag. Ha lesz egy jol mukodo dual sim okos telom, megjavitom az E52-m. Sajnos most nem indul, hiaba noszogatom.

(#82928) Zsolt_72 válasza CineDOG1 (#82926) üzenetére
uuuu... gyakorlo nadrag? Te katona vagy? Vagy tuzolto?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82930) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Feiteng H9500 telóm van. Gravitybox telepítése után addig szórakoztam a fényerővel, hogy sikerült csutkára lehúzni, már semmit sem látni rajta. Mit lehet tenni, hogy lehet visszahozni? Aksit kivettem, de nem használt.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#82931) KKope


KKope
tag

Sziasztok!

Vettem egy Huawei G610 típusú telefont és azt a hibát tapasztalom, hogy amikor bekapcsolom, akkor ki-be kapcsol a képernyő (már a boot logónál is). Random szerűen tapasztalom a hibát. Csináltam egy videót róla, a linken megtekinthetitek.

[link]

Találkozott már valaki hasonló jelenséggel?

Mit tanácsoltok?

Üdv

KKope

(#82933) tolvaj! válasza #40993792 (#82932) üzenetére


tolvaj!
őstag

Itt is :)

Amúgy +1 5,5" nálam is kényelmesen a jobb zsebben, kerékpár, vezetés, ülés nem okoz gondot, még passzosabb farmerban sem.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#82934) Mottie válasza Zeki (#82926) üzenetére


Mottie
őstag

Xperia T (4,55") gond nélkül elfér minden zsebben amibe eddig tettem. Vibe Z nem egész 2 cmvel hosszabb,1 cmvel ha szélesebb, nem oszt nem szoroz.. :D

Be Victorious!

(#82935) Blizzardking válasza #40993792 (#82921) üzenetére


Blizzardking
őstag

Én konkrétan arra értettem, hogy Moleman kinézett két 5"-os telefont, utána jött neki képbe a vibe Z ami 5,5-ös.

Jómagam még nem használtam 5,5-öst, de mikor láttam egyet kirakatban, hátrahőköltem. Feleségemnek 4,3-as van, nekem 4,5-ös. Ha választani kéne, itthon vagy olyan helyen ahol sokat ülök, nem lenne gond a nagyobb, melóba a 4,3-4,5 ideális. Egyszer elkunyeráltam az övét pár napra, és nagyon klafa volt.
Most a THL T5000-et vagy a Huawei Honor 6-ot nézegetem, úgyhogy ugyanebben a cipőben járok, hogy el kell dönteni mi legyen a felső határ. Általában farmer-póló a napi viselet, úgyhogy farzsebben hordom jórészt.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#82936) WOT-H-A-C válasza Blizzardking (#82935) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Sok múlik azon is mekkora házat építenek a kijelző köré....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#82937) Mottie válasza Blizzardking (#82935) üzenetére


Mottie
őstag

Én a

Lenovo K910 -> Ár
ZTE Nubia Z7 Mini -> Méret
Huawei Honor 6 -> Hardware

között vacilálok most, illetve mivel még sosem rendeltem Kínából nem tudom hogyan lássak neki, van némi kísértés, hogy várjak szeptemberig a rendeléssel és akkor már Angliába érkezne (csak úgy kellene cserefon, ha sikerülne eladni az Xperiát) :)

Be Victorious!

(#82938) Moleman válasza Blizzardking (#82935) üzenetére


Moleman
addikt

Igen, nekem 5" lenne a preferenciám, de bizonyos előnyök miatt hajlandó vagyok lemondani róla. :) A OnePlus One volt az első ilyen, de a Vibe Z is meggyőző az ár-érték arányával (plusz mindig is szerettem volna egy felsőkategóriás Snapdragont az MTK helyett, bármennyire is bivaly már a nyolcmagos).

(#82939) Zeki válasza Mottie (#82937) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha vársz, lesz jobb. :)
Jönnek az LTE-s 8 magosok. :)

(#82940) Mottie válasza Zeki (#82939) üzenetére


Mottie
őstag

Valószínűleg megvárom még a kínálatot,hátha lesz perdöntő (na meg kíváncsi vagyok az árazásra) de az említettek kívül belül tetszenek is :)

Be Victorious!

(#82941) KKope válasza KKope (#82931) üzenetére


KKope
tag

a hibajelenséget feltettem inkább youtube-ra

[link]

Vélemény?

(#82942) aytukabozs válasza Bendegúz98 (#82800) üzenetére


aytukabozs
addikt

Valami olcsóbb 4,5-5 collos telo Big launcherrel megtámogatva?

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#82943) gradient99


gradient99
tag

Sziasztok! Valaki tudna segíteni?
Az lenne a problémám, hogy a telefonom valamiért folyamatosan ébren van, próbáltam már megnézni Wakelock Detector app-pal is, hogy mi fogyaszt, azt bezárva nem változott a helyzet, és az energiafelhasználás 40%-át teszi ki az hogy csak tétlenül ébren van a telefon.

(#82944) Nagya21 válasza KKope (#82941) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Ha garis, akkor ezzel a fevétellel egyetemben küld vissza.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#82945) sanyee75 válasza WOT-H-A-C (#82936) üzenetére


sanyee75
tag

Így igaz. A feleségemnek vettem a sonyericsson arc(4.2') után egy jiayu g4s-t(4.7') és ha jól emlékszem 2 mm-el volt szélesebbb 2 mm-el vastagabb és szinte észre sem venni. Nehezebb de dupla akkora akku van benne. Fél óra alatt megszokta.

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#82946) Roland78


Roland78
tag

Na, remélhetőleg hamarosan jöhet a teszt a Honor 6-al :)
(esetleg ehhez valaki hozzá tud szólni?)

(#82947) Laza... válasza Roland78 (#82946) üzenetére


Laza...
addikt

Felül nyisd le az összefoglalót..

Never give up!

(#82948) svgyula válasza KKope (#82941) üzenetére


svgyula
addikt

Beragad a bekapcsoló.....................

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#82949) paulkaresz válasza Zeki (#82911) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

Merimobiles csak DHL-el jön eu-ból?
nekem ráérne,pár napért nem fizetnék + pénzt.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#82950) KTU válasza paulkaresz (#82949) üzenetére


KTU
addikt

Csak ezekkel jön EU-bol:
MMEXPRESS 3-6 Business Days (only supports EUROPE Warehouse items : 33 USD
DHL EUROPE 2 Business Days (only supports EUROPE Warehouse items: 43 USD

És csak ez a 2 van:
THL Ultraphone 4400
Elephone P6I

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.