Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83951) Crytek


Crytek
veterán

Ha így folytatódik már csak évek kérdése és tényleg csak egy pár mm vékony only kijelző lesz a telefon ,mint a filmekben:C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#83952) szili.tamas1 válasza Crytek (#83951) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Az jolesz. Veletlenul bentmarad a zsebben oszt reccs. :)

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#83953) Crytek válasza szili.tamas1 (#83952) üzenetére


Crytek
veterán

Hát aki nem vigyáz a telefonjára vagy bármijére meg is érdemli az már nem a gyártók baja.De nyilván nem cukorból lesz mint a mostaniak sem abból vannak.

Next PC Upgrade: 2022

(#83954) champace


champace
csendes tag

Sziasztok!
Tudja valaki, hogy a Galaxy S5 mini dual SIM-es verzióját fogják Magyarországon forgalmazni? Esetleg rendelhető valahonnan úgy, hogy a garanciát itthon is tudjam érvényesíteni?
Előre is köszi!

(#83955) tolvaj! válasza szili.tamas1 (#83952) üzenetére


tolvaj!
őstag

Már miért? Addigra a hajlítható panelek lesznek jobban elterjedve és azzal már a zsebben hagyás is ki lesz küszöbölve.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#83956) akos727


akos727
senior tag

Üdv! MObilambról szeretnék telefont venni, az is lehetséges, hogy nem veszem meg az interneten, hanem csak bemegyek a "személyes átveteli pontra" (tehát gondolom a boltba) és ott fizetek készpénzzel?

(#83957) janaman01


janaman01
addikt

Az iPhone 5S árát 99 dollárról 79 dollárra, az iPhone 5c árát pedig 29 dollárról 79 centre mérsékelte a Walmart Amerikában. A történethez hozzátartozik, hogy az átszámolva 186 forintnak megfelelő ár 24 hónapos szolgáltatói hűségszerződéssel érvényes. De az is, hogy ugyanilyen 24 hónapos hűséggel itthon 129 990 forintba kerül az iPhone 5c

mondjuk ennyiért lehet megérné....nekem is...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#83958) WOT-H-A-C válasza akos727 (#83956) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ha van ilyen lehetőség leírva az oldalon akkor miért ne....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#83959) szili.tamas1 válasza janaman01 (#83957) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

186 ftert szifon? :D

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#83960) janaman01 válasza akos727 (#83956) üzenetére


janaman01
addikt

ezt azért járd körül ugyanis olyan is szokottvlenni hogy ki kell fizetned a terméket, megadsz egy hozzád közel eső átvételi pontot és ott tulajdonképpen csak átveszed a pakkot az újságárús nénitől, és akkor nem fizetsz szállitási költséget...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#83961) janaman01 válasza szili.tamas1 (#83959) üzenetére


janaman01
addikt

annyit megérne....:)
jön szept 6. an a hatos ..gondolom csökkentikvaz árakat na de ennyire...ennyiért klónt se veszel :)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#83962) kiskacz


kiskacz
senior tag

Annak ellenére, hogy magyar forgalmazású, nem igazán találkozom a CONCORDE termékeivel ilyen fórumokon. (Még a sajátja sem igen pörög... :D - van ennek valami oka? Mert a tesztjei viszonylag jók... pl. a legutóbbi Blackbird - ről.

Jelenlegi Note 2-met szeretném egy kétkártyásra váltani, de úgy, hogy ne érezzek (nagy) visszalépést.

Lehetőleg belföldit, elérhető garanciával. Tudtok ajánlani típust?

Köszönöm. (mielőtt megkapnám, olvasgattam a fórumot... :K )

Huawei Mate 8

(#83963) szili.tamas1 válasza janaman01 (#83961) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Tnel majd lecsokkentik 140kra 20ezres dijcsomagal :D

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#83964) aytukabozs válasza kiskacz (#83962) üzenetére


aytukabozs
addikt

egy note a note helyett... :)
Amiből a concorde-ok át vannak szitázva azok minőségileg lejebb vannak szvsz mint a xiaomik...
amúgy itt időnként előkerülnek a concorde-ok, de sokan inkább veszik kintről az eredeti verziókat annak minden szépségével és/vagy nyűgével :)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#83965) b0bcat válasza janaman01 (#83957) üzenetére


b0bcat
addikt

De a 24 hónap alatt vastagon fizeted a részleteket. :K Itthon is ez van, ha alacsony kezdő részlettel veszel készüléket. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#83966) aytukabozs válasza b0bcat (#83965) üzenetére


aytukabozs
addikt

szedhetted volna vastaggal azt hogy vastagon :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#83967) #73596160 válasza b0bcat (#83965) üzenetére


#73596160
törölt tag

Tőlünk nyugatabbra is 1€-ért adnak komoly készüléket a 2 éves hűségért cserében. Részlet nélkül.
Valahogy ott megéri a szolgáltatónak az alacsonyabb előfizetési díjak mellett.

(#83968) zizol válasza champace (#83954) üzenetére


zizol
aktív tag

Samsung Mo.on nem fogja forgalmazni a jobb dualsimes keszulekeit. Nem lehet tudni, hogy ennek mi az oka. :(

Üdv, zizol

(#83969) aytukabozs válasza champace (#83954) üzenetére


aytukabozs
addikt

E szerint a cikk szerint van mobilosbolt ahol kapható, nyilván garit is adnak rá valamilyet.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#83970) rosand86 válasza kiskacz (#83962) üzenetére


rosand86
csendes tag

Én egy éve vettem egy MyAudio tabletet itthon boltban, hazai garanciával. (Sajnos) Azt néztem, hogy kínából is ennyi lenne. 20ezerért 4magos Rockchip proci, 1G RAM, a teljesítményével nincs is semmi baj. Csak a kijelző valami vacak, szemből rossz a képe, kb 10fokkos szögben kell tartani, hogy jó legyen. Az akku ha leteszem, akkor gyorsabban merül ha nem nyomkodom. Mondjuk előbbivel együtt lehet élni, utóbbin egy szoftverfrissítés segítene. A töltője valami abszolut egyedi izé, csak azzal töltődik.
Az a baj, hogy amit behoznak, és saját néven forgalmaznak, arra nincs nemzetközi fórum, a hasonló típusok (más országokban más néven futnak) ROM-jai nem jók rá. Bánom, hogy nem egy ismertebb kínait vettem ez helyett. Illetve tulajdonképpen azóta vettem egy kínai phabletet, és a tabot nem is használom hónapok óta.
Ettől függetlenül lehetnek jók, de csak akkor vedd meg, ha alaposan megnézted, utánaolvastál. A másik, meg a garancia, a fórumok azzal is tele vannak, hogy ezek a hazaiak mennyire könnyen visszadobják a cuccot, míg olyat nem olvastam, hogy valaki jogosan visszaküld valamit pl minideal-nek, és elutasítják a garanciális javítást/cserét.

(#83971) rosand86 válasza zizol (#83968) üzenetére


rosand86
csendes tag

Azért nem forgalmazzák, mert nem éri meg nekik. Szolgáltatók dual sim-eset nem forgalmaznak, zsebből meg kevesen fognak 150-200k-t kifizetni. Vagy aki ki tud annyit fizetni, az nem fog azért dual sim-eset venni, mert a másik SIM-el 5ft-al olcsóbb az SMS.
Céges számhoz sok helyen jár céges telefon is. Nagyon kevés olyan ember van, aki ilyenért pénzt adna ki, főleg ennyit. És azért a pár ezer darabért nem érdemes a Samsung-nak bevezetni a terméket, raktárkészletet fenntartani.
Ha annyira ilyen kell, akkor van pár telefonos cég, akik külföldről hoznak be. Pl munkatársam meg van elégedve a partnerogsm-el (bár neki is eléggé elhúzódott a garanciális javítás, több hétig nem volt telója), de mások meg panaszkodnak rájuk.

(#83972) csendes válasza wwenigma (#83892) üzenetére


csendes
őstag

És a 90$-os mobilra is 46$ a posta, vagyis sokkal olcsóbb Kínából rendelni ingyen szállítással és kifizetni a 27% ÁFA-t +1500 Ft-t. Portugál vagy spanyol címre rendelve csak 20$ a szállítás. Nyilván gondok voltak, azért kellett más megoldást választani. Négy nap múlva indul a német raktár [link], talán onnan mégis szállítanak Magyarországra is (habár "Germany customer only" van kiírva) és valamivel olcsóbb lesz.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#83973) petike2014 válasza csendes (#83972) üzenetére


petike2014
aktív tag

Ez 1 napja vagy így..., nem tudni miért. 24$ volt eddig a posta, későn ébredtünk :DDD

(#83974) repvez


repvez
addikt

tudja valaki hogy melyik oldalon lehet pontos helyet megtudni, hogy merre jár a csomag? Mert van egy oldal ahol a location résznél van egy 8 jegyű szám,de nem tudom, hogy az milyen koordináta akarna lenni.

(#83975) buca84 válasza repvez (#83974) üzenetére


buca84
őstag

Mi a tracking szám?

(#83976) csendes válasza petike2014 (#83973) üzenetére


csendes
őstag

Merimobiles most épp 30 USD-ért szállít EU-ból. Az EU raktár akciózik, ingyen képernyővédő és tok, 200$ fölötti rendeléshez pedig 10$ kupon jár. Így pl. [link] két iNew v3 vagy két THL 4400 (egy ilyen és egy olyan is lehet) szállítással, vámmal együtt tokkal és képernyővédővel (2*160+30-10)/2=170$-ra jön ki darabonként, ami szvsz elég jó ár, csak kell hozzá egy pár :D

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#83977) aytukabozs válasza repvez (#83974) üzenetére


aytukabozs
addikt

a pontos helyét tutira sehol nem lehet követni, ahoz bekapcsolt gps-ssel kéne utaznia :D
azt lehet tudni milyen csekkpontokat hagyott el, elvileg minden átrakodásnál becsippantják a vonalkódját, de ebből innen jóesetben annyit látsz hogy többször szerepel a célországba elküldve státusz.

Amúgy a téma saját topikjában szerintem a 17track-et ajánlanák

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#83978) petike2014 válasza csendes (#83976) üzenetére


petike2014
aktív tag

Nem ide.

[ Szerkesztve ]

(#83979) tomtom98


tomtom98
csendes tag

Valaki valamit tud a ZTE Blade Vec 4G-ről (Orange Rono) mondani? :)

ZTE VEC 4G (Snapdragon400)

(#83980) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Kicsit felpörgetem a topikot!!! ;]

Ezzel van valakinek tapasztalata???

:U

:DD :DD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#83981) repvez válasza aytukabozs (#83977) üzenetére


repvez
addikt

A 17 tracket is néztem akkor ezekszerint annál közelebbit nem tudok meg róla.Mert csak annyi van , hogy shanghai international, elötte meg hangzou international, ezek repterek lehetnek? mert a térképen néztem olyan nagy távolság nincs a kettő között.De lehet akkor a topicjában is érdeklődok .

(#83982) aytukabozs válasza tomtom98 (#83979) üzenetére


aytukabozs
addikt

persze! én azt tudom mondani hogy sose hallottam még róla :D :P
Mit tud amit a zte red bull nem?

(#83981) repvez
Igen, azok repterek :)

(#83980) WOT-H-A-C
mennyé a cenovóddal a klónos topikba... Ilyen bátor emberek itt nincsenek, csak ott :P :DD

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#83983) tolvaj! válasza WOT-H-A-C (#83980) üzenetére


tolvaj!
őstag

tapasztalat nincs, de a kiírás önmagában baroms@g... vagy 4.2.2 vagy 4.4.2, de semmilyen esetben sincs 4.3 MTK alá....:U ;]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#83984) csendes válasza petike2014 (#83978) üzenetére


csendes
őstag

Nekem a THL 4400 a 4400 mAh akkuval tűnik a legjobb ajánlatnak a három közül, a másik kettőnél az 1830 vagy 2200 mAh egy 5" IPS HD kijelzőhöz kicsit sovány.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#83985) WOT-H-A-C válasza aytukabozs (#83982) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Na ne mondd, hogy nem hangzik jól...hmm Cenovooo

:DD :DD :DD :DD :C :C

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#83986) svgyula válasza citkar (#83946) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Van már ahol nincs alsó gomb állandó hanem a kijelzőbe van beépítve. Honor 6 ilyen. Ja és el lehet dönteni, hogy világít vagy csak látszik vagy most mi van :DDD

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#83987) wwenigma válasza aytukabozs (#83982) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Pl. azt hogy masfelszer annyiba kerul. :))

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#83988) #73596160 válasza WOT-H-A-C (#83980) üzenetére


#73596160
törölt tag

Ha beszélsz törökül, kiváló vétel lehet. :D

(#83989) Andoidtibi


Andoidtibi
csendes tag

Sziasztok a Coolpad F1 OTG képes? Ellentmondásos írások vannak róla

(#83990) WOT-H-A-C válasza Andoidtibi (#83989) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

nem....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#83991) silver10 válasza Andoidtibi (#83989) üzenetére


silver10
aktív tag

Ami nálam volt az biztosan nem, de hungobungo is azt állítja, hogy nem tudja az OTG-t.

[ Szerkesztve ]

(#83992) tomtom98 válasza aytukabozs (#83982) üzenetére


tomtom98
csendes tag

[link]
[link]
:D

ZTE VEC 4G (Snapdragon400)

(#83993) pappartur


pappartur
újonc

Sziasztok!
Kélek segítsetek dönteni:
Telefon vásárlás előtt
iOcean x8
Zopo Zp 998
Jiayu S2---itt kicsit magas az ár...
Esetleg valami más alternatíva ebben a kategóriában?

(#83994) #32577792


#32577792
törölt tag

Akcióznak DG800-ra.
Így most ez a kettő versenyző van:
GF2 vs DG800
Szerintem kb. ár azonos, melyik és miért a kettő közül.

(#83995) WOT-H-A-C válasza pappartur (#83993) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Talán írd le az igényeidet és a felhasználási szokásaidat illetve milyen design jön be neked.....mert így hozzá tudunk tenni még 10 telefont de akkor sem leszel előbbre!!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#83996) ouzohuto válasza citkar (#83949) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Akkor abba egyeztunk meg, hogy sehogyse jo :)

XiaomI RedmI Note|||

(#83997) petike2014 válasza #32577792 (#83994) üzenetére


petike2014
aktív tag

Merre akcióznak? Én DG800-ban eddig a deep sleep hiányán kívül és a kamera közepes teljesítményén kívül nem csalódtam még annyi,hogy a wifi térereje picit gyenge. De a minőség nagyon jó, kijelző is jó (nem kiváló).

[ Szerkesztve ]

(#83998) stmiklosi válasza pappartur (#83993) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!
Én Jiayu párti vagyok, 3 van a családban, régebbiek, még G2, de 1GB RAMmal, amihez ragaszkodtam.
Hibátlan összeszerelés, jó működés, rendkívül bő támogatás, sok custom ROM, nekem (nekünk) mindenre megfelel.
Hát az, hogy 2-nek sikerült összetörni az érintőjét? Nem tehet róla, 10D/db-ért rendeltem, megjött, kicsréltem, most mint az új...
Üdv: StMiklos

[ Szerkesztve ]

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#83999) #32577792 válasza petike2014 (#83997) üzenetére


#32577792
törölt tag

(#84000) WOT-H-A-C válasza stmiklosi (#83998) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

+1

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.