Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80651) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Üdvözletem!

Lenne itt egy HTM H9503.

Hibajelenség:
Kijelző csak fehéren világít.

Mi baja lehet szerintetek?

Köszönöm! :R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#80652) beg válasza Earl_Muttley (#80651) üzenetére


beg
veterán

Elromlott. Ha garis, vissza a feladónak. Ha nem, akkor IJ. Nagy márka, elismert márka ;]

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#80653) Earl_Muttley válasza beg (#80652) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

2 üveg jobb fajta sörbe került eddig a telefon, mert egyik pillanatról a másikra ezt csinálta, havernak meg ott a céges előfizura kihozott origi S4 :D

Megtákolnám magamnak :D

Kijelzőcsati b.szogatása segíthet esetleg, vagy nagyobb szokott lenni a baj?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#80654) beg válasza Earl_Muttley (#80653) üzenetére


beg
veterán

Ha tudnék így távolról szemmel verni, már nem itt tartanék.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#80655) citkar válasza vapega (#80647) üzenetére


citkar
addikt

Felsőbb kategóriában továbbra sem lesz dual sim ahogy nézem.

(#80656) tolvaj! válasza citkar (#80655) üzenetére


tolvaj!
őstag

Arra ott vannak a samsungok, vagy a huawei. :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#80657) citkar válasza tolvaj! (#80656) üzenetére


citkar
addikt

Én Xiaomit, Meizut, esetleg Oppot akarok :D
Egy korábbi csúcskategóriás telefont, mint pl most az Mi3, lehet vennék, ha dual simes lenne.

(#80658) fateless válasza citkar (#80655) üzenetére


fateless
veterán

Ott van a Nubia z7 sorozat, a Lenovo K910 és remélhetőleg az utóda is, Huaweitől is várható hasonló. Lesz/van azért...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#80659) svgyula válasza tolvaj! (#80649) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Igazad van! De most azoknak savanyú a szőlő aki annak idején megvették a 4 magosat! Azok akkor pont ilyeneket kaptak az 1 vagy 2 magos akkori képviselőktől :K

(#80627) Laza...
Igaz is lehetne van már ilyen billentyűzet forgalomban is csak valahol az ára egy kínai telefon. Az viszont jelenleg enyhén szólva is sci-fi amit mutogatnak a kijelzővel. Projektor minden oldalra ja én meg a NSA-nál vagyok igazgató :DDD Az a bemutatott telefon legalább háromszor töltötték fel a videó alatt :DDD :DDD mert az akkuja normál használatnál sem bír ki egy napot. Most pár napja olvastam, hogy az iphon 5 S verzióba erősebb akkumulátort tesznek 2000mA-es Na barvó alma! Az már akkor behorpad ha bekapcsolják a projektor funkciót nemhogy még esetleg meg lehet írni egy emailt! De futurisztikus reklámnak jó.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#80660) Buccer


Buccer
tag

Jó reggelt!

Párom telefonja este lehúzva a töltőről, reggelre akku 40%. Megnéztem az Android operációs rendszer szippantotta le az akkut. Mit lehet ezzel kezdeni? Gondolom valamit frissíteni kellene vagy hallottam olyat, hogy egy gyári beállítások visszaállítása megoldja. Ha van valakinek tippje, várom!

Pécs City

(#80661) janaman01 válasza Buccer (#80660) üzenetére


janaman01
addikt

Igen megoldja mert letakarit minden programot róla..ugyanis valami beragadt és az szivja le...nade ennyire ?....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#80662) gipsztigris válasza Laza... (#80627) üzenetére


gipsztigris
addikt

Adobe After Effect és társaival ilyen és ehhez hasonló videókat lehet készíteni. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#80663) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Mikorra várható az MT6595 el szerelt telok piacra dobasa?
Csabitanak... Ha 100.000 ft alatt lesznek akkor erre fogom cserelni a G3S- em:)

(#80664) Buccer válasza janaman01 (#80661) üzenetére


Buccer
tag

Ennyire sajnos. De akkor lezúzzuk és meglátjuk, hátha segít.

Pécs City

(#80665) csampei válasza buca84 (#80603) üzenetére


csampei
senior tag

Nekem Elephone P10C-m van kemény 100dodos teló de rosszat nem igazán tudok mondani róla! A kamerája teljesen rendben van,gyönyörű képeket készít (nem csak kínaihoz képest) a kijelzője tűéles,és gyönyörű színei vannak,van támogatói fóruma,jönnek rá frissítések,MIUI támogatás,meglepően gyors,és stabil,szóval nem rossz mint feltörekvő márka.Az anyaghasználattal sincs gondom bár ez olyan vékony kütyü hogy nem mertem gyömöszölni,hogy recseg,vagy ropog-e a hátlap :) a design az pedig nagyon bejön,igen vékony(5.8mm),és szép letisztult külső (meg is bámulják elég rendesen,és elég sokan) Ami negatívum a szemembe,hogy a GPS az nem egy nagy dolog benne a rigoval a navizás közben álló helyzetben is képes 2 perc alatt 6 szor újratervezni szóval az kuka,de nem is arra készült,az akksi pedig kicsit gyengécske mert egy reggeltől estig nap gond nélkül le lehet meríteni.

Tehát nekem a P10C-ről jó véleményem van,Járt már a kezem alatt a Lenovo,ZTE,Runbo,de azok sem voltak jobban optimalizálva,sőt a Lenovo,és a ZTE,mérföldekkel rosszabb érzetet nyújtott a használat közben,úgy hogy azonos programokkal használtam őket.A többi Elephone készülékről nyilatkozni nem tudok,de lehet hogy beújjítok még ebből a márkából egy két tipust,mert eddig nekem nagyon tetszik!Nem azt mondom hogy ettől jobb nem létezik,de ár/érték arányban ennyiért inkább a használható kategória,mint a bóvli.

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#80666) csampei


csampei
senior tag

Íme két tesztfotó amikor megérkezett:

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#80667) Dominó85 válasza pusi1981 (#80663) üzenetére


Dominó85
veterán

Úgy év végére már egész jó árban lesznek. Elvileg már augusztusra jönnek ki mt6595-tel szerelt telók. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#80668) janaman01 válasza csampei (#80666) üzenetére


janaman01
addikt

Kutya meg ott figyel a sarokban :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#80669) tolvaj! válasza svgyula (#80659) üzenetére


tolvaj!
őstag

nekem is nyóc! rednote :)

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#80670) Laza...


Laza...
addikt

Jönnek a 4G LTE telók? [link] Minidealon már előrendelhető

MTK6582+6590 LTE Chip ...

FDD LTE Cat3: up to 100 Mbps Down link / up to 50 Mbps Up link

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#80671) RVR400 válasza Earl_Muttley (#80653) üzenetére


RVR400
veterán

Szerintem nagy valószínűséggel egyik pillanatról a másikra el lett flashelve. Ha nem, akkor gyanúsan kuka. Tölts le hozzá egy biztosan hozzávaló ROM-ot, aztán told rá. Próba cseresznye.

(#80672) citkar válasza fateless (#80658) üzenetére


citkar
addikt

A Lenovotól csak a K900 jön be, ha az dual simes lenne, valószínűleg kipróbáltam volna, a Huawei határeset, a P6 már valóban egész olcsó, de már túl elavultnak érzem, a P7 meg még túl drága. A Nubiát is néztem, nem mondom, hogy ronda, de ennyi pénzért hozzám közelebbit szeretnék.
Ami most mozgatja a fantáziám (bár csak a forma, mert ahogy nézem dual simes nem lesz belőle), az a Meizu MX4, ha a valóságban közelíteni fog a koncepcióhoz, akkor tetszeni fog...de hát, attól tartok csak single sim-es lesz.
Illetve kifejezetten érdekel az általam említett három gyártó, csak dual simben kevésbé utaznak (a felsőbb kategóriában).

[ Szerkesztve ]

(#80673) wwenigma válasza Laza... (#80670) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ugy nez ki hogy 1800as FDD (band3) tehat jo itthonra. Majd megmondjak az elso tulajok, na meg hogy 4G-n mennyire eleg a nagy akku.

Ugy nagyon sok elonye nincs a fantasztikus mobilinternet-csomagjainkkal, max egy szuk retegnek. :(

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#80674) janaman01 válasza wwenigma (#80673) üzenetére


janaman01
addikt

Na pont ezt akartam mondani hogy sok helyen még 3G sincs....nyilván nekem pl azért van szükségem mobilnetre mert járom az "országot", de nehol egy emailt nem tudok küldeni a lefedettség(hiánya) miatt...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#80675) tolvaj! válasza wwenigma (#80673) üzenetére


tolvaj!
őstag

Vonatkoztass el a net díjaktól. Átlag ember böngész, emil,francbuk. A 4Gnek akkor van értelme, ha mondjuk mobil routeren szét dobod a jelet teszem azt 6 felé. Egyéni felhasználásnál, ki az aki mobilnettel akar leszedni egy 2GB csomagot? A legtöbben már 2MB nál wifit keresnek.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#80676) bigbuda


bigbuda
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy melyik a legjobb online bolt dual sim kínai telefon vásárlására, ami európai székhelyű? Maga a száálítási idő miatt szeretnék EU-ból rendelni, illetve az ÁFA mentesség miatt... Mert ugyebár azt igyis ugyis ki kell fizetnem ha kinából rendelek is. De nem szeretnék heteket várni a telefonra.

Előre is köszi a segítségeket, tippeket, javaslatokat!

(#80677) Zeki válasza bigbuda (#80676) üzenetére


Zeki
nagyúr

comebuy.com , de csak ami a német raktárban van.
Vagy az antelife.com-nak is van spanyol raktára, 25 Eurós dhl-ért ide is postáznak.
Amúgy a zoponak, xioaminak van EU-ban boltja, vagy a mobilamb.eu .
Esetleg apróhírdetések itt a hardveraprón.

(#80678) bigbuda válasza Zeki (#80677) üzenetére


bigbuda
aktív tag

Köszönöm, megnézem az oldalakat!

(#80679) tfalcon96


tfalcon96
aktív tag

Érdemes még MTK-s Hongmit venni? Mert látom, hogy egyre lejjebb kúszik az ára, és ahogy néztem a videókat, nem sokban marad el a Redmi 1S-től sebességben sem.

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#80680) Laza... válasza tfalcon96 (#80679) üzenetére


Laza...
addikt

Szerintem jobb választás az MTK-s Hongmi. De majd úgyis le leszek hurrogva :U

Never give up!

(#80681) Viktor0610 válasza Laza... (#80680) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem leszel!!! Én veled vagyok, Laza...!!! :) Szerintem is jobb az MTK-s! Pedig fradista vagyok. :D

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#80682) gipsztigris válasza Laza... (#80680) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nincs hurrogás, de pro és kontra érveket szívesen olvasnék olyantól akinek volt mindkettő. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#80683) Laza... válasza gipsztigris (#80682) üzenetére


Laza...
addikt

Már leírtam, de akkor ismét, dióhéjban:

MTK:
+ hosszabb üzemidő
- jó GPS (de gyengébb nyilván mint a snapié)
+ jobb kamera
+ nincs SIM bug
+ már régóta van stabil rom hozzá (igazság szerint szerintem a V5 ma is teljesen tökéletes - ez rom verzió!)
+ faxa ROM kezelés
+ hűvös

Snapi:
- gyengébb üzemidő (kb -30%)
- gyengébb kamera (vagy az algoritmus, de felhasználói szempontból ez tök mind1)
- Dual SIM bug (ez azért elég nagy gond)
- Telenor mizéria pluszban fentihez
- épphogy el lehet lenni vele az 1GB RAM-al
+ jobb, stabilabb GPS (villám pozíció fogás)
- hajlamos nagyon melegedni (a Krait az krait...)

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#80684) fateless válasza tfalcon96 (#80679) üzenetére


fateless
veterán

Engem érdekelne a kedvezőbb ár, mert még csak 145USD-ért láttam a sima Hongmit (130 körül tetszene...). Egyébként nekem is jobban bejött a sima, mint az 1s (a sima most sógornál van, nálam pedig az 1s).

Laza... írását használom fel a saját tapasztalatokkal kiegészítve (1db Hongmi 2db Hongmi 1s alapján). Értelemszerűen ami az egyiknél "+", az a másiknál "-", tehát nem ekkora a különbség, csak duplán felsorolva látványosabb - ezt én inkább mellőzöm.

MTK:
+ hosszabb üzemidő - kb 15-20%, ami nem a készenléti idő esetén mutatkozik meg, abban egyformán alacsonyan fogyaszt a kettő, hanem amikor pl böngészel, vagy más, a processzort jobban igénybe vevő tevékenységet végzel
+ hűvös - a Hongmi 1S igazán tud melegedni
Snapi:
+ jobb, stabilabb GPS - semmi gondom nem volt a sima Hongmi-val sem
+ gyorsabb proci - egy esetet sem tudnék felsorolni, amikor ez számított volna nekem
+ újabb android - ez sem érdekelt engem túlzottan

Kamerában nem érzékeltem semmi különbséget, ahogy SIM bug-ot sem tapasztaltam, sem pedig Telenor problémát, pedig az a fő kártyám

Szóval én nem értek egyet a túlhangsúlyozott különbséggel, de ha most elém raknák a két készüléket, hogy válasszak, én az MTK-sat vinném.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#80685) gipsztigris válasza Laza... (#80683) üzenetére


gipsztigris
addikt

Hongmi 1S topikba írtam reggel, hogy tegnap sikerült elérni az asszony telefonján a 4óra 58 perces kijelzőidőt! 100%-ról indult, 1%-nál tette töltőre. Minden bekapcsolva( 3G, wifi, gps), fényerő automatán. Szerintem nem rossz!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#80686) fateless válasza gipsztigris (#80685) üzenetére


fateless
veterán

Alap felhasználás (telefon, sms, actív készenlét, bekapcsolt frissítések) szinte ugyanannyit fogyaszt a proci, mint az MTK-s, csak amikor jobban felpörög, akkor fogyaszt többet. Ebből adódhat leginkább ez a különbség...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#80687) gipsztigris válasza fateless (#80686) üzenetére


gipsztigris
addikt

Persze, itt sem volt hatalmas kraftot igénylő játék. Az asszony leginkább ilyen bubblets típusú játékokat használ, na meg rengeteg böngésző. Ehhez tényleg nem kell nagy erőforrás. Biztosan nem lett volna öt órás képernyőidő, ha valamilyen keményebb 3D-s játékkal tolta volna. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#80688) Laza... válasza fateless (#80684) üzenetére


Laza...
addikt

Te nem tapasztaltál SIM bugot, de 100-ból 90-en igen. Ezen nincs mit ragozni.

Gipsztigris: számomra elég hihetelen, de biztosan úgy volt ha mondod. Nyomj be valami valódi játékot, majd utána mondd el ezt. Ott lesz akár 50% különbség is akksi időben ;)

Summa-summárum: Jobb választás a sima Hongmi. De mindenki azt vesz amit akar, ugyanakkor jelzésértékű hogy a sima Hongmi jobban tartja az árát. A nép nem hülye, azt veszi ami szerinte jobb x.y érvek alapján.

Ami még eszembe jutott: Az 1S-re gyorsabban lehet másolni gépről fájlokat.

Volt már aki a torkomnak esett hogy hülye vagyok hozzá, meg életemben nem volt a kezemben ilyen telefon(ok) :U Hihetetlen mennyi átmenetileg elfogult fan van, de persze az ilyeneknek mindig az épp aktuális kicsike a világ legjobb telója :)) Ami persze faxa képet csinál, jó a GPS-e, 100 óra kijelzőidőt tud, vagy cérna akksival 2,5 napot röhögve kibír, etc...

De én erre már:

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#80689) szili.tamas1 válasza wwenigma (#80673) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Foleg ha stabil az lte kapcsolat az nem eszik annyi akkut mint a 3g :)

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#80690) gipsztigris válasza Laza... (#80688) üzenetére


gipsztigris
addikt

"Gipsztigris: számomra elég hihetelen, de biztosan úgy volt ha mondod. Nyomj be valami valódi játékot, majd utána mondd el ezt. Ott lesz akár 50% különbség is akksi időben ;)"

Feltételezem, hogy amikor a postot írtad, EZT még nem olvastad el. :P

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#80691) 7Sony7


7Sony7
addikt

Ha tényleg olyan jó az MTK Hongmi Gps, az sok (elégedett) vásárlót eredményezhetne. Tegyen már be valaki mentett nyomvonalat a Gps topicba!
(ha már van, akkor nem szóltam)

-

(#80692) Laza... válasza gipsztigris (#80690) üzenetére


Laza...
addikt

Jól feltételezed :P

Ugyanakkor meg is erősítettél ;] Az az 5 óra nem általános, az több mint biztos. Ha mégis igen, ... (de nem) :))

Never give up!

(#80693) #79335424 válasza tolvaj! (#80675) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azért lenne még érv az LTE mellett. Alacsonyabb frekvencia = nagyobb hatótáv. De ami ennél is lényegesebb, hogy rövidebbek a pingek és kevesebb a dobott csomag. Hol van ennek jelentősége? Pl. a VOIP -nál. Sztem nem mindegy, hogy vki 2Ft -ért telefonál percenként, vagy 40Ft -ért. Én lassan egy éve nem indítottam egyetlen "normál" GSM hívást sem. A dual SIM pedig kifejezetten előnyös a VOIP -hoz. Az egyik lehet csak adatkártya is és az egy SIM -es megoldással ellentétben, itt lehet alacsonyabb prioritással kezelni a GSM -et, mint a VOIP -ot. Persze ez elvileg egy SIM -nél is megoldható lenne, de akkor a gyári SIP klienst kellene használni. Ez egyrészt nincs minden készülékben, másrészt a szabvány 5060 -as porton kommunikál, amit a hazai szolgáltatók a legtöbb adatcsomagnál tiltanak. Szvsz. a hazai GSM percdíjak mellett érdekes és hasznos lehet egy LTE -s dual SIM teló.

[ Szerkesztve ]

(#80694) iMaverick válasza janaman01 (#80668) üzenetére


iMaverick
addikt

Még jó hogy írtad. Észre sem vettem őfenségét, ahogy az árnyékban hűsölt. :D

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#80695) tolvaj! válasza #79335424 (#80693) üzenetére


tolvaj!
őstag

Ebben teljesen igazad van, kérdés az, hogy ugyanazzal a trafóval meg lehet e oldani a betápot az LTE adótornyoknál? tudtommal, jelenleg cserélték a a transzformátorokat is azokon a tornyokon, ahol telepítették a 4G-t. Már megint ott leszünk megszúrva, hogy: bár kevesebb energia kell ugyanakkora, illetve ugyanakkora energia nagyobb terület beszórásához, de a régi apparát nem megfelelő, mert XYZ és ennek az árát mi fizetjük meg. Bele építve ilyen olyan csomagdíjakba, amikkel sajnos hiába spórolsz a voipon, máshol elmegy az idióta kondícióik miatt. a port tiltáson meg ne csodálkozz, a mobil szolgálatóknak nem éri meg fenttatani a saját konkurenciájukat, de szerintem ezzel te is tisztában vagy.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#80696) #79335424 válasza tolvaj! (#80695) üzenetére


#79335424
törölt tag

Persze. De net volt és lesz is. Ha meg van net, akkor azt miért ne használjuk ki? Azt ne gondold, hogy ha a szolgáltatók továbbhárítják a fejlesztés plusz költségeit, akkor azt csak az LTE -t használókkal fizettetik meg! A szolgáltatóknak is fel kell készülniük 2015 decemberére. Ami a korlátozást illeti, az szerencsére könnyen kikerülhető. Több módon is. A VOIP -ozók szinte mind a Dellmont valamelyik klónját használják. Ehhez van a MobileVoip, ami nem szabvány SIP kapcsolaton kommunikál, hanem ssl -en. Ezt jelenleg nem tudják tiltani. Nekem nem tiltós a csomagom, de én is MobileVoipot használok és teljesen jól működik. Már amikor a kutyaütő szolgáltatómnak (nem jut eszembe a neve, de vmi kék színű növény a jele :) ) van hozzá sávszélessége. Szerencsére Budapesten szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

(#80697) Drbonci


Drbonci
aktív tag

Üdvözlet

Keresek Star S5 hibás telefont , aki tud ilyet kérem jelezze .

Van egy teljesen halott példányom , nem reagál semmire sajnos .

(#80698) Magnat válasza #79335424 (#80696) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Domain szinten tilthatnák, ha akarnák... bár azt nem tudom, nem ütközik-e vmilyen szabályozásba.
Btw, az ssl forgalom az webezésnek van tekintve a szolgáltatoknál?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#80699) fateless válasza gipsztigris (#80687) üzenetére


fateless
veterán

Az én véleményem, hogy a nagy gépigényű játékok futtatása nem tartozik a normális felhasználás körébe, de ez leginkább abból fakad, hogy nem csak nagykorú vagyok, hanem felnőtt is ;]
Emiatt teljesen értem a párod és a te felhasználási igényét, illetve a készülék akkuidejét.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#80700) gipsztigris válasza fateless (#80699) üzenetére


gipsztigris
addikt

"de ez leginkább abból fakad, hogy nem csak nagykorú vagyok, hanem felnőtt is "
Igen, sajnos én is már a 46-os villamoson utazom. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.