Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134196) Jqwertyz válasza WOT-H-A-C (#134194) üzenetére


Jqwertyz
csendes tag

A ket telefon (note4, mi a1) kozott en csak a kameraban es az usb-ben latok kulonbseget. Meg az arban. Ha nekem nem kell a csillivilli kamera es a sima usb (nem ctype) is megfelel, akkor gondolom ha csak ezt nezem a note 4 a jobb valasztas? (Persze pont az nincs raktaron :/ )
Melyiknek megbizhatobb a gps-e? (Leirasban a zuknak es a homtomnak is ugyanazok a gps parameterei megis eg es fold a ketto)
Mindketton miui van? Mert csak az egyiknel irjak. Barmelyiknek van koze stock androidhoz? Melyiken foglal kisebb helyet a rendszer? Vagy van ertelmesebben elosztva a hasznalhato hely? Nekem a zuk 54 gigaja eleg hatareset volt, viszont mindket sim slot kartyanak kell, nem tudok sdt hasznalni.
Az oprendszerben latok meg kulonbseget. Erdemes ezt a kulonbseget figyelembe venni? Vagy ugyis jon ra frissites (amivel megszivatnak, mint a zuknal ;) )?
Koszi!
Szerk: vaksi vagyok, az akuban is van kulonbseg. Melyik birja tovabb? Mert csak az egyiknel irtak ertheto parametereket :)
Jut meg eszembe: fenyereje melyiknek erosebb?

[ Szerkesztve ]

Arvizturotukorfurogep

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.