Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) scyllarus válasza Indiant (#9800) üzenetére


scyllarus
veterán

A Skate is kb ennyi függetlenül, hardverben meg ugye...
Nekem az Alcatel jobban hangzik, mint a ZTE, pedig sosem volt Alca telóm, csak láttam pár jót mostanában tőlük.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9802) maxim01


maxim01
aktív tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy rootolt a telefonom gyári programmal és a go sms-t használom amit átraktam az sd kártyára, de minden bekapcsoláskor be kell állítanom, hogy az legyen az alapértelmezett. Ha letörlöm a gyári üzenetes alkalmazást akkor is meg fogja kérdezni vajon és letörölhető-e? (meg fogom kapni az üzeneteket ha letörlöm a gyárit?)
Bocs a hülye kérdésért... a válaszokat előre is köszönöm!

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#9803) Norbeee01 válasza scyllarus (#9799) üzenetére


Norbeee01
tag

Ha tényleg tartani fogja a 70.000 alatti árat akkor bestbuy lesz....és senki nemfog Skate-et venni...Személy szerint nekem a design-ja is jobban tetszik az alcatelnek....Dehát Istenem türelmetlen voltam ezért vettem meg a Skate-et pedig már van Huawei X5 és jön ez az alcatel is.Mindkettőről tudtam de mikor volt pénzem,akkor még csak a Skate volt kapható...Szeretem ezt a telefont(elsők közt voltam aki szert tett ilyen telefonra novemberben),de ez az armv6 soc ez bosszantó...Főleg ezek után hogy az összes többi gyártó már-már lassacskán totál elfelejti.

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#9804) scyllarus válasza Norbeee01 (#9803) üzenetére


scyllarus
veterán

Külsőre nekem jobban tetszik a Skate, leszámítva a hátlap anyagát/lakkozását.
De belsőre sajnos nagy a különbség oda :(

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9805) viperabácsi válasza scyllarus (#9799) üzenetére


viperabácsi
addikt

Őt már bemutatókor kinéztem! [link]

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#9806) Indiant


Indiant
addikt

Elnyomjátok 65-ért vakerán és Álcafel.... :C

[ Szerkesztve ]

(#9807) scyllarus válasza Indiant (#9806) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem akarok cserélni. Egy pillanatig eljátszadoztam a gondolattal, de egy jó darabig megfelel nekem a Skate. :) Mivel nagyon keveset játszom, akkor is egyszerű játékokkal, igazából nem kell nekem a Snapdragon. Kinézetre a Skate jobban tetszik, felhasználói felületük meg ugyanaz, nekem is az SPB Shell van fent.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9808) viperabácsi válasza Indiant (#9806) üzenetére


viperabácsi
addikt

Azóta megszerettem a kicsikét (skaTe v2)

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#9809) GRomeo válasza Indiant (#9806) üzenetére


GRomeo
tag

Arra azért kiváncsi lennék hoz e forradalmi ujitást az armv7?
Legalábbis egy átlagfelhasználónak,mint én is vagyok : -)

Az élet attól szép,hogy bármi megtörténhet,de attól sz.r,hogy meg is történik!

(#9810) mrskatejoe válasza scyllarus (#9807) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

Nem rossz , az tény, és ha az ár értéket nézzük akkor tényleg jó az üzlet.
Valahogy én is úgy vagyok vele, hogy nem cserélném el , vagy le a Skate-t

Várok én még 1-2 évet, mert ahogy látom a fejlődést, előbb vagy utóbb a most felső kategóriás telefonok egyszerű halandó számára is "olcsón " elérhetővé fognak válni. Nem hiszem , hogy az 1 magos procik sokáig fogják húzni, helyettük jönnek a " csoda procis "
több magos telefon csodák.

Addig is van egy jó (Skate ) telefonom, ami a mostani igényeimet bőven kielégíti, sőt én már meguntam a 3D-s launchet ...ott még csak most teszik fel :DDD

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#9811) foldermate


foldermate
csendes tag

Szia! az mit jelent a játékoknál hogy HTC átírás szükséges? Hogyan kell?

(#9812) kelzsoca válasza Norbeee01 (#9803) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hamarosan érkezik a ZTE Tania, igaz nem Androidos, de ez bizonyos szempontból még jó is, egy átlag ember nem fogja hetekig-hónapokig tanulni az Androidot, és annak minden előnyét-hátrányát, egyszerűen egy olyan készülékre van szüksége, amit kivesz a dobozból, és azonnal tud használni általános dolgokra.

A kulcs tehát nem is feltétlenül a hardverben, hanem a szoftverben van, nem véletlen akkora a sikere az Apple készülékeknek, és már a WP7-es telefonok is rendben vannak.

Ha megjelenik a Tania, szerintem próbaképpen teszek vele egy kört (persze az androidos cuccok is megmaradnak :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#9813) foldermate válasza kelzsoca (#9812) üzenetére


foldermate
csendes tag

Szia! az mit jelent a játékoknál hogy HTC átírás szükséges? Hogyan kell?

(#9814) badmad válasza kelzsoca (#9812) üzenetére


badmad
senior tag

Hello!
Megoldodott a tegnapi nyűgöm a telóval kapcsolatban,simán mentek a dolgok a T-nél. :)

[ Szerkesztve ]

(#9815) Indiant válasza GRomeo (#9809) üzenetére


Indiant
addikt

Igen, a kérdés jogos. Mert a v6 elavult,... de fél év múlva már a v7 is az lesz.

(#9814) badmad: ..a mikroszkópos vizsgálaton is átment?? :D

[ Szerkesztve ]

(#9816) ^Clown válasza kelzsoca (#9812) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

A Tania fizikai mérete, oldalsó billentyűi és csatlakozói ugyanakkora, illetve ugyanott helyezkednek el, mint a Skate-nél?

(#9817) badmad válasza Indiant (#9815) üzenetére


badmad
senior tag

Persze természetessen :B :K

(#9818) kelzsoca válasza ^Clown (#9816) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nézd meg a tesztnél, egyébként a Skate házát dolgozták át, illetve a többi dolog is a Skate hozadéka szvsz. (kamera, érintőpanel, lcd panel, akksi stb.. le merném fogadni még a hangszórók meg ami nem SoC-ot érintő változás az is 1:1-ben megvolt már.

(#9813) foldermate

Keresőt miért nem használod? :U

(#9814) badmad

Szerencséd volt :)

(#9819) Indiant

Sajnos nincsenek meg a hardveres követelmények.

[ Szerkesztve ]

(#9819) Indiant válasza ^Clown (#9816) üzenetére


Indiant
addikt

Hát ez full Skate, szóval még lehet, hogy Windows fog futni a Skate-ünkön....

(#9820) badmad válasza Indiant (#9819) üzenetére


badmad
senior tag

Megmondom öszintén kipróbálnám a windovs mangot vagy akár a win.8-at is állítólag már folyamatban van.

(#9821) GRomeo válasza kelzsoca (#9812) üzenetére


GRomeo
tag

Akkor lesz azon a Tania-n még android is :-)))

Az élet attól szép,hogy bármi megtörténhet,de attól sz.r,hogy meg is történik!

(#9822) badmad válasza kelzsoca (#9818) üzenetére


badmad
senior tag

Ha másban nem is de néha kell a lenkünknek egy kis jóság ;)

(#9823) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Üdv!

A Skate-hez mindegy milyen márkájú micro SD-t vesz az ember, vagy van olyan amivel jobban kommunikál mint más típusok?

(#9824) kelzsoca válasza bluobluo75 (#9823) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azért ha lehet valami márkásabb kártyát nézz, minimum class4, de jobb a class6, class10 már nem kell ,mert az kis fájlok mozgatására lassú.

(#9825) giigz válasza Indiant (#9793) üzenetére


giigz
veterán

Azt elírta, gondlom 2012 akart lenni.

Gondolom senki nem fogja megvenni, csak "poénból" felrakta ennyiért.

(#9826) scyllarus válasza kelzsoca (#9818) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is néztem, a hangszóró nem függőleges, hanem vízszintes, plusz ott a kamera gomb a WP7 miatt. Van olyan kép, amin látszik leszedett, mellétett hátlappal. Nagyon skubiztam, hátha jó lenne a Skate-re e helyett a lakkozott szörnyűség helyett :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9827) hunaqua


hunaqua
addikt

A widget-ek között van olyan,hogy "hírek,időjárás".Azt mondjátok már el,hogy miért nem frissül soha,pedig be van állítva,hogy automatikus frissítés+frissítés gyakorisága: 3 óra

IA 2

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#9828) scyllarus válasza hunaqua (#9827) üzenetére


scyllarus
veterán

Adatforgalom engedélyezve van?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9829) bluobluo75 válasza kelzsoca (#9824) üzenetére


bluobluo75
őstag

Akor a class4 elég?
Te milyet használsz?

(#9830) desay


desay
csendes tag

Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata, hogy a HTC Desirehez képest hol áll a Skate? Melyiket lenne érdemes megvenni?

Milyen nap van?

(#9831) callvote válasza desay (#9830) üzenetére


callvote
senior tag

egyszerűbb ha megnézel 2 oldalt,egyiken skate másikon desire leírást..és eldöntöd neked melyiket érdemesebb megvenni,mire akarod használni,mennyi pénz van rá..mindenkinek mások az igényei.
azért hozzáteszem,akármennyire is jobb(?) a desire valamiben,a tegnapi szervizes olvasások után,nem biztos hogy vennék htc-t :D
neked kell tudni..ár/tudás tekintetében a skate jobb...a htc-nél meg szerintem inkább a márkanevet fizeted meg,persze van ami erősebb a htc-ben,de nyom a latba a név is az árban.

ui...bár most rálestem a desire-re,mert ugye ezt említetted,nem a HD-t csak desire volt..hát én nem cserélném le a skate-m erre :D

mellesleg valaki árulja már el mi a különbség a htc desire gsm és a htc desire cdma közt? :F

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#9832) Indiant válasza bluobluo75 (#9829) üzenetére


Indiant
addikt

Tapasztalatom alapján, nem a class feltétlenül a lényeg. Értem ez alatt, hogy a 8GB-os kártyám ami class6-os, pl. nem volt jó a Skatebe, mert mint SD tökéletes lett volna, de az EXT-et nem tudta értelmezni. Míg a 2-4Gb-os kártyák remekül mentek benne, EXT-el is.

(#9833) callvote válasza Indiant (#9832) üzenetére


callvote
senior tag

neba***

most akarok uj sd-t venni,8ast akarok és én sem tudom hogy class 6 vagy class 10 legyen.
lehet hogy a class 10 sem lenne jó???
mindenképp 8-s kéne de akkor ha nem kezeli a 6-ost,lehet a 10-est sem fogja??

Redmi :)

(#9834) mrskatejoe válasza Indiant (#9832) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

Indiant

"Tapasztalatom alapján, nem a class feltétlenül a lényeg"

- megoszthatnád , engem érdekelne ugyanis én is akarok venni egy sd kártyát.
Igazából 8 vagy 16 GB-s ben gondolkodom és szintén class 6 -os osztályban.

várom a véleményedet

köszi

[ Szerkesztve ]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#9835) scyllarus válasza callvote (#9831) üzenetére


scyllarus
veterán

Hát a mobilhálózat, amit használ :) A CDMA amerikai és távol-keleti hálózat, Európában GSM van. Tehát ne vegyél olcsón CDMA-s HTC-t, mert max médialejátszónak lesz jó itthon :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9836) callvote válasza scyllarus (#9835) üzenetére


callvote
senior tag

desay kérdezte melyik lenne a jobb..én is csak azért kérdeztem mert kinézetre 1-1ben ugyanolyan mindkettő :D
de mintha úgy láttam volna a cdma-s tudja mindkettőt:)

Redmi :)

(#9837) scyllarus válasza callvote (#9836) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem szokták tudni.
Kinézeten meg nem látszik milyen a chip belül.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9838) callvote válasza scyllarus (#9837) üzenetére


callvote
senior tag

jahm,gyorsan ránéztem a gsm europában és ausztráliában megy,a másik meg amcsiban és a japóknál :)

Redmi :)

(#9839) Indiant válasza mrskatejoe (#9834) üzenetére


Indiant
addikt

Hú de nagy szakértő lettem. :Y
Pedig már többen leírták itt. A Class10-et felejtsétek el! Class6-ot kell venni. Méretben pedig amekkorát szeretnétek. Én csak megosztottam a saját esetemet, a Nokia Class6 8GB-os kártyám mint sd remekül működött benne, de az EXT-et az istenért nem tudtam rajta beállítani. A 2 és 4 GB-os kártyáimmal pedig az EXT is remekül működik. De ez szerintem csak használat során derül ki, azaz kipróbáláskor.

(#9840) jtkft válasza Indiant (#9839) üzenetére


jtkft
csendes tag

Beleszólok, mert 8 Gb-os Nokia kártyám van és semmi baj nincs az ext kezelésével. Semmivel nincs baj. Egyébként mivel lehet mérni a class 2,4 és 6 között a különbséget :U

George

(#9841) ^Clown válasza jtkft (#9840) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Beteszed a PC-be - kártyaolvasóba - laptopba, és pl. Crystal Discmark-kal vagy HD Tune-nal leméred az írási-olvasási sebességét.

(#9842) jtkft válasza ^Clown (#9841) üzenetére


jtkft
csendes tag

Köszönöm!!! :)

George

(#9843) hunaqua válasza scyllarus (#9828) üzenetére


hunaqua
addikt

Minden frissül,a Fancy widget is,meg a SPB-ben lévő meteo is. Csak ez nem.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#9844) foldermate


foldermate
csendes tag

Mi az a HTC átírás? Hogyan lehet megoldani?

(#9845) kelzsoca válasza foldermate (#9844) üzenetére


kelzsoca
félisten

Használd a keresőt!

1
2

[ Szerkesztve ]

(#9846) joestone válasza jtkft (#9840) üzenetére


joestone
addikt

Marketről letöltöd az sdtools nevű appot és azzal tudsz sd sebességet mérni.

Ez egy class10 kingston 16GB kártya :

(#9847) mrskatejoe válasza Indiant (#9839) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

Indiant

Na tessék előléptél ;) már ez is baj :DDD

No a poént félre téve tényleg kíváncsi voltam a Te véleményedre is, és köszi az információt.
Azért teszem mind ezt mert :R

"De ez szerintem csak használat során derül ki, azaz kipróbáláskor."

nem szeretnék olyan dologba belefutni, hogy megveszek egy sd kártyát és nem jó , vagy nem szereti a Skate. ;)

u.i.: volt ugye itt olyan fórumtárs akinek méretben 32 GB-s volt a kártyája és mégsem látta a telefon ( persze, nem árulta el vagy én nem figyeltem, hogy bolti számlás kártyáról volt szó vagy "fűalatt vett " dologról .

szóval Köszi :R

A másik amiért véleményt kértem azt azért tettem mert ugye szakai fórumról van szó amihez inkább jobban illik egy butának tartott vagy vélt kérdés mint a veszekedés és szájkarate ;)

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#9848) bnorci71


bnorci71
addikt

Szasztok!

biztos le lett már írva de azért megkérdezném :)

-Navigációra mennyire alkalmas, közben hívás indítás fogadás megakasztja vagy lehet nyugodtan használni? Asus P750-ről váltanék azt pl a navigáció Igo lefagyasztja a kis memória miatt.
-Az Asusnál a híváskezdeményezés úgy működik hogy ha pl valamilyen Balázst akarsz hívni akkor elég az 1-t 2x 5-s gombot egyszer megnyomni és az összes olyan nevet kidobja amiben az ABC+ABC+JKL betük egymás után megtalálhatók.
Androidra van ilyesmi ficsőr?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#9850) Indiant válasza jtkft (#9840) üzenetére


Indiant
addikt

Nyugodtan. Örülök neki, hogy nálad működik, de ez még inkább azt mutatja ,hogy ami valakinek működik, az lehet ,h. másnál nem.
Olvastam olyat is ,h. 64Gb-os kártya is ment valakinek.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.