Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) bubus66 válasza apeelme (#10048) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Miért nem fizetős a program.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10052) bubus66 válasza Keeperv85 (#10049) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm magyar tanár úr!!!!!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10053) HowardStern


HowardStern
csendes tag

Pár napja megjött a Tepsi (így hívom a "kicsikét"). Rootolva nincs, Gyári T-s rom van fennt. 1-2 progit "megvettem" és feltettem (camera zoom fx, unified remote). Tegnapig nem is volt gond a telefonnal. Este felnyomtam az AnTuTu Benchmark-ot és az SD Tools-t, hogy a C6-os 16 gigás kártyára "rámérjek", de egyik progi se adott ki eredményt! :S
Azóta sorra tűnnek el a programok (telepítés után át lettek helyezve a kártyára). Mi lehet ennek az oka? Valamelyik progival csináltam én a hibát, vagy a telefon/memkártya bajára utal ez? Bocsi, ha valami alap user error lesz a hiba, de lassan nem marad hajam... :(

(#10054) apeelme válasza bubus66 (#10051) üzenetére


apeelme
addikt

Nem attól warez hogy fizetős vagy sem...de mivel nem közlöd ezért felraktam és ellenőríztem, ez a gyártó oldalán is fellelhető DEMO verzió...
Kérlek törekedj arra hogy mindig az eredeti forrás megjelölésével linkelj ha lehetésges, a fórum moderátorok nem fognak a TE kedvedért telepítgetni hanem repülsz!

És használd azt a szerencsétlen SZERKESZTÉS gombot!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#10055) bubus66 válasza apeelme (#10054) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Rendben oké legközelebb akkor a gyártó oldalt linkelem, Használni fogom a Szerkesztést.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10056) Keeperv85 válasza apeelme (#10054) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hagyd, menthetetlen... :O:O

(#10057) bubus66 válasza Keeperv85 (#10056) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Válaszra sem méltatlak...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10058) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Miért kell állandóan SAVAZNI egymást ??? :W

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#10059) gabe96 válasza viperabácsi (#10058) üzenetére


gabe96
aktív tag

+1

(#10060) kiralycuccok


kiralycuccok
csendes tag

Sziasztok!

Aziránt érdeklődnék, hogy nem tudne-e valamelyikőtök segíteni,hogy hogyan tudnám beállítani a VPN?
Mert a Wifi azt látja, azonban be kellene állítanom a VPN is.

mit kell beírni az alábbi mezőkbe:
VPN neve:
VPN-Server beállítása:
titkosítás engedélyezése
DNS keresés domianek

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Üdv: Nóri

(#10061) bubus66 válasza viperabácsi (#10058) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Kérdezd meg tőle neki volt baja velem, nem nekem. De azért írtam, hogy válaszra se méltatom.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10062) Keeperv85 válasza bubus66 (#10061) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Te valamit csúnyán félreértettél, mert nekem semmi bajom veled, csupán megjegyeztem, hogy egy betű miatt kár belekötni valakibe, ameddig neked sem megy a gépelés... Vsz. változtass a stílusodon, mert nem mindenki nézi el a "válaszra sem méltatom" mondatokat, ami kb. egyenértékű a "lesz*rom a véleményed"-del...

(#10063) bubus66 válasza Keeperv85 (#10062) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet, legyen úgy ahogy te mondod. 25 emelet magasából nem érdekel. De írhattam volna mást is. Ha meg rossz olvasni amit írtam, akkor nem olvasd el, nem kért rá meg senki. Nem értetten félre senkit és semmit

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10064) bubus66 válasza Keeperv85 (#10062) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Tegyük félre a cseszegetést. Lenne egy kérdésem?

Tudnál-e abban segíteni nekem, hogy az SD kártyán hogyan lehet a rejtett fájlokat megnézni?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10065) Keeperv85 válasza bubus66 (#10064) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ha minden kötél szakad, akkor rákötöd PC-re és Total Commanderrel. Ha az EXT partíciót is látni akarod az már kicsit problémásabb. Ahhoz nem árt egy Linux vagy a bővített Total Commander. => [link]

Ez utóbbinak van olyan plug-in-je beépítve (a hálózati meghajtók alatt található meg), ami a Linux meghajtókat is kezeli.

(#10066) bubus66 válasza Keeperv85 (#10065) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Az EXT nem akarom csak a FAT32 szeretném meg nézni a rejtette fájlokat. Köszönöm és meg próbálom,majd vissza jelzek, hogy mire jutottam. Ugyan ez a Total Commanderem van. de azért köszönöm. Oké meg van köszönöm még egyszer.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10067) RtgLaci válasza bubus66 (#10066) üzenetére


RtgLaci
tag

Total Commander - Általános Beállítások - Képernyő - Látszik a Rejtett/System file -- ezt pipáld be.

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#10068) bubus66 válasza RtgLaci (#10067) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Igen meg van köszönöm. Az be volt pipálva, csak valamiért nem látta a SD kártyán a rejtett fájlokat. De egy újra indítás, és jó lett.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10069) viperabácsi válasza Keeperv85 (#10065) üzenetére


viperabácsi
addikt

nekem van ultimate totalcommanderem .Abban hogy láthatom az ext partíciót?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#10070) Keeperv85 válasza viperabácsi (#10069) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Kattints a hálózati meghajtó ikonra (kicsi kék a meghajtók között) és ott lesz a listában a "linux meghajtók" pont. Csatlakoztasd a telót, majd csatold az SD kártyát. Ezután kiválasztva látszik az ext tartalma.

(#10071) kelzsoca válasza viperabácsi (#10069) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egyébként mit szeretnétek csinálni az ext partícióval PC alatt?

(#10072) viperabácsi válasza Keeperv85 (#10070) üzenetére


viperabácsi
addikt

Kösz a segítséget MŰKÖDIK :C :R

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#10073) viperabácsi válasza kelzsoca (#10071) üzenetére


viperabácsi
addikt

csak meg szerettem volna nézni , hogy használja -e a telcsi skaTe v2 alatt!

BOCSI SZERKESZTÉSGOMB TUDOM!! :W

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#10074) hangyaqtya


hangyaqtya
csendes tag

Üdv Minndenkinek!

Kezdő vagyok az androidos témában és pár napja lettem boldog tulajdonosa egy ZTE Sakte készüléknek. Azt szeretném kérdezni, hogy nincs esetleg ehez valami hasonló program mint pl. a nokiákhoz (PC Suite) amit feltelepítek a pc-re és onnan tudok menteni meg minden egyébb funkciót használni? Lehet volt már erről szó de nincs időm ennyi hozzászólást átnézni. :( Sry. Előre is köszi a választ.

(#10075) foldermate


foldermate
csendes tag

Szia! Köszönöm az eddigi sok segítséget,de lenne egy játék ami nem indul el nekem sehogyan sem.A JENGA nevü játék az csináltam HTC átírást is ICE ARMOR II van a telon

(#10076) callvote válasza foldermate (#10075) üzenetére


callvote
senior tag

a jenga-nak mennie kéne,nekem is megy ia2alatt.

Redmi :)

(#10077) foldermate válasza callvote (#10076) üzenetére


foldermate
csendes tag

Nincsen meg honnan van mert nekem sehogyan nem indul el

(#10078) callvote válasza foldermate (#10077) üzenetére


callvote
senior tag

ird be googleba:
Jenga v1.182 ARMv6

találsz párat :)

Redmi :)

(#10079) Sanyi544


Sanyi544
csendes tag

Sziasztok! Miért van az hogy kikapcsolt állapotban is kb 4-5 nap alatt lemerül az akksi? Vagy ez természetes? Eredeti T ROM van rajta. Rootolva van a teló. ZTE SKATE.

(#10080) maxim01 válasza HowardStern (#10053) üzenetére


maxim01
aktív tag

Ugyan ez a gondom... Hétfőn veszek egy másik kártyát, szerintem az a ludas, de ez korántsem biztos.. :)

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#10081) mrskatejoe válasza hangyaqtya (#10074) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

(#10074) hangyaqtya

Hasonló feladatok ellátására használom a marketes [link]

wifi segítségével tudsz kapcsolódni, és persze kell hozzá egy böngésző. Ha más jellegű megoldást akarsz akkor olvass vissza kb 15-25 hozzászólást

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#10082) joestone válasza hangyaqtya (#10074) üzenetére


joestone
addikt

Használhatod a myphoneexplorer nevü csomagot. Van egy gépre és egy telefonra telepítendő része. Ezzel tudod szinkronizálni stb nagyjából azokat amiket a pcsuite tud nyújtani .
[link]

(#10083) foldermate válasza callvote (#10078) üzenetére


foldermate
csendes tag

Nekem egyik sem indul el azt írja ki hogy Application validation has failed. Please download this app again.
If you have purchased this app....

(#10084) DessertFox válasza hangyaqtya (#10074) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Üdv Minndenkinek!

Kezdő vagyok az androidos témában és pár napja lettem boldog tulajdonosa egy ZTE Sakte készüléknek. Azt szeretném kérdezni, hogy nincs esetleg ehez valami hasonló program mint pl. a nokiákhoz (PC Suite) amit feltelepítek a pc-re és onnan tudok menteni meg minden egyébb funkciót használni? Lehet volt már erről szó de nincs időm ennyi hozzászólást átnézni. Sry. Előre is köszi a választ.

Én is a My Phone Explorer - t használom, mindenre jó.

(#10085) callvote válasza foldermate (#10083) üzenetére


callvote
senior tag

tegyél fel mellé egy lucky patcher 1.0.0 nevü programot.inditsd el,látni fogja az alkalmazásaid,köztük azt is..nyomj hosszan a nevére,elöjön egy menü valami google marketes patch dumával,nemtom fejböl(amugy a legfelső opcio) és utána nézd meg,ha ugy sem akkor passz.

Redmi :)

(#10086) bubus66 válasza kelzsoca (#10071) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Zsoca

[link]

Amit le írtam a fenti linken. Ugyan azt csinálta a 2Gb.os kártyával amit anno a készülékkel kaptam. Meg a fiam 4Gb-os kártyájával is. Akkor lehet a telefon kártya olvasó hibája? Mert az furcsa lenne ha mind a 3 rossz lenne.

mrskatejoe Nem tudom szerinted akkor mindegyik kártya rossz lehet?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10087) kelzsoca válasza callvote (#10085) üzenetére


kelzsoca
félisten

Kérlek a fórum szabályait tartsd tiszteletben, warez vagy azzal kapcsolatos segítségnyújtás tilos.

Köszönöm.

(#10086) bubus66

Érdemes lenne újrapartícionálni majd megformázni a kártyát, bár ezek a jelek lehet hogy a végét jelentik az SD-nek.

[ Szerkesztve ]

(#10088) mrskatejoe válasza bubus66 (#10086) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

(#10086) bubus66

A helyedben én vissza tenném a gyári ROM-t és ha azzal is ezt csinálja akkor garanciában cseréltetném.

szerintem kicsi az esélye, hogy mind a 3 kártya rossz legyen , de így kiderülhet :R

(#10085) callvote

használjátok a pm-t , akkor senki sem látja nyilvánosan a rosszalkodásotokat ;]

Bad Boys :P

[ Szerkesztve ]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#10089) storm3


storm3
senior tag

Létezik megoldás arra,hogy 'gyorsan' tudjam kikapcsolni a mobilnetet rom telepítés után?Tehát ,hogy ne kelljen végigpötyögnöm a 15 karakterből álló gmail fiókomat+ hasonló jelszavát? Vagy esetleg lehet kérni t-mobilenál hogy tiltsák le a mobilinternetet a kártyámról?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#10090) tboldi válasza storm3 (#10089) üzenetére


tboldi
nagyúr

A T-Mobile oldalán te is le tudod tiltani (jobb oldalon van olyan, hogy My T-Mobile). :)

(#10091) bubus66 válasza kelzsoca (#10087) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

De a 2Gb-os meg a 4 Gb-os is újra volt particionálva, sőt a 2 Gb.os most volt először. A 8 Gb is meg lett csinálva, és egy más után mentek a kártyák, az EXT3 szépen kezeli csak a, FAT32-vel van a baj.

Próbáljam meg gyári romot, és ha azzal is ezt csinálja akkor vissza viszem.

(#10089) storm3

Átugrás arra rá tapicskolsz akkor gyorsan ki bírod kapcsolni. Ha erre gondoltál?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10092) storm3 válasza tboldi (#10090) üzenetére


storm3
senior tag

Király,köszi!

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#10093) Sanyi544 válasza joestone (#10082) üzenetére


Sanyi544
csendes tag

Nagyon jó kis progi! Ajánlom mindenkinek.

(#10094) bubus66 válasza storm3 (#10092) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10089) storm3 De így is meg csinálhatod.
Átugrás arra rá tapicskolsz akkor gyorsan ki bírod kapcsolni. Ha erre gondoltál?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10095) foldermate válasza callvote (#10085) üzenetére


foldermate
csendes tag

Köszönöm ez volt a megoldás

(#10096) callvote válasza foldermate (#10095) üzenetére


callvote
senior tag

kaptam is érte ejnyebejnyét ;] :P :B ;)

Redmi :)

(#10097) Sanyi544


Sanyi544
csendes tag

10093-ra tudna mondani valaki valamit? Megköszönném.

(#10098) Keeperv85 válasza Sanyi544 (#10097) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem normális dolog, ha így merül le. Szerintem próbálkozz meg egy garanciális cserével...

(#10099) Sanyi544 válasza Keeperv85 (#10098) üzenetére


Sanyi544
csendes tag

Mármint aksi cserével gariban?

(#10100) Norbeee01 válasza Danex (#10001) üzenetére


Norbeee01
tag

Ez nálam is bevált.Egy kérdés: Ha wifis routeren keresztül csatlakoztatom a telefonom hálózathoz...Van valami olyan program a Skate-re amivel ezzel a fajta kapcsolattal tudnám irányítani a PC-met?Köszi előre is a választ bárki is adja meg :R

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.