Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) kelzsoca válasza callvote (#9590) üzenetére


kelzsoca
félisten

akkor a régi b/g-s routerrel hogy mértem olyan sebességet mint amit kapok is? 40/20 90%ban mindig megvolt.

Kérlek ne keverj be azzal, hogy egy router mit tud hozni, és egy routerre csatlakozó gagyi wifi adapterrel rendelkező eszköz mire képes.

Mert hát azt azért remélem belátjuk, hogy ebben meg az összes telefonban ilyen kis nudli wifi egység van....

(#9602) gabe96


gabe96
aktív tag

Újabb tesztprogram a wifihez :D network speed
Lehet vele nézni a pillanatnyi forgalmat

(#9603) mrskatejoe


mrskatejoe
aktív tag

Akkor leírom amit eddig tapasztaltam : ;]

Szóval feltettem. Akartam mérni egy kis sebességet de nem jött össze ..ledobott és hálózati hibára hivatkozott. Sebaj... telefon kikapcs, majd bekapcs. Marketről jól telepített ( eddig csak vánszorgott ) Az air droiddal próbáltam az adatátvitelt , de előtte úgy gondoltam, hogy teljesen megszakítom a wifi kapcsolatot , és törlöm az eddigit. Szóval kapcs. törlés, wifi megszakít. telefon kikapcs.
Telefon bekapcs ...stb. Szóval másoltam az airdroiddal sok-sok zenét. Lassan de ment , érzésem szerint 10-15 % saccra. No jött az online játék darts 3D. Ment rendesen és nem dobott le :Y . Kipróbáltam a youtube-t is. Az is ment . Sky-poltam is, de nem volt lassú, igaz csak az asszonyt hívtam ;) de kimentem a wifi szobájából olyan helyre ahol eddig szaggatott. Most ott is jó volt.
Most megyek gyártok cigarettát és közben hallgatok online rádiót [link]

..bár nem olyan gyors mint a V2 alatt ( az adatátvitel ) de így már azért nekem megfelel..eddig

Nem tudom mi lesz ...vagy hogy birja ( hányszor dob le ) de eddig bizakodó vagyok
Zsoca :R

Callvote

nem mondhatom , hogy nem javult mert hazudnék, de mint írtam nem éri el a V2-t DE :R
ha ez így marad akkor szívesen használom az IA2..mert használható. ;)

[ Szerkesztve ]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#9604) callvote válasza kelzsoca (#9601) üzenetére


callvote
senior tag

igen kicsit elkanyarodtunk a routerek felé,de a kis gagyi eszközöm ami a skateban van,v2 alatt többet tud mint ia alatt és ez nem az eszköz sara :)
én leírtam a teszt véleményem,észrevételem a patch után.
sokan még meg sem tették,még várok kinek mi lesz,mert ha mindenkinél jobb lesz mint volt,akkor valszeg a patch is jobb :) :R

Redmi :)

(#9605) bluobluo75 válasza kelzsoca (#9453) üzenetére


bluobluo75
őstag

Köszönöm szépen a válaszod!

(#9606) krisztian112


krisztian112
senior tag

Üdv!

Esetleg egy elrontott root-olással lehet "téglázni" a telefont? Még nem csináltam iylet.
T-mobilos Skate-met rootolnám a fórumban leírtak szerint. Köszi a választ!

Az MD5 értéket hol tudom ellenőrizni?

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#9608) L4ller válasza callvote (#9600) üzenetére


L4ller
tag

8 megabit/sec-es letöltési sebességgel 1 MB-t szedsz le másodpercenként.
40 megabit/sec esetén 5 MB másodpercenként, azaz a 200 MB=> 40 mp lenne...(hozzáteszem elméleti síkon...)

ugyanez 20 megabit/sec-el számolva a duplája, azaz 1 perc 20 másodperc. Akkor miről beszélünk???

"Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot."

(#9609) L4ller válasza apeelme (#9607) üzenetére


L4ller
tag

+1

közben már én is fogalmaztam :))))

"Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot."

(#9610) Apaxp


Apaxp
senior tag

Volt régen bizonyos "mekk elek"

Tehát ahonnan indultunk.
Azt tudjuk már hogy az IA fejlesztése tovább folyik.
A kérdés az volt hogy várható-e a skate v sorozat további fejlesztése? Van-e benne még fejlesztési lehetőség?

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#9612) Luissimo válasza callvote (#9595) üzenetére


Luissimo
veterán

Így van, pont így !! :K
1/8-ad , de inkább 1/10-el jön gyakorlatban.
25 megás net esetén 2,5 - 3 megával tudok letölteni max. :K :K

[ Szerkesztve ]

(#9613) scyllarus válasza apeelme (#9490) üzenetére


scyllarus
veterán

Mrskatejoe fórumtárs jól látja, az én hozzászólásom nem az IA készítői felé (így feléd is) volt kritika :) Erre reagáltam:
"minek fejleszteni a skaTe vonalat? tudom, hogy eretedi t-s rom forrás van amiben picit jobb. de szvsz az icearmor eléggé ütősebb vonal mint az eredeti t-s romból fabrikált rendszer. dehát te tudod "
Tisztában vagyok vele, hogy az IA hiányosságai a forrás hiányából és az egyedi hardveres eltérésekből fakadnak. Tisztellek benneteket azért, hogy ezek ismeretében is belevágtok a ROM főzésébe csak azért, hogy itt jó páran használhassanak egy olyat, ami az ő igényeiknek megfelel. (És látom, hogy nem restek megosztani minden kis apró vágyukat, Ti meg ugrotok megcsinálni)
Nekem mások a preferenciáim, nekem fontosabbak más featureök, mint a vizuális megjelenés végletekig testreszabhatósága. Csak azért írtam, hogy tudjátok, vagyunk olyanok, akik a SkaTe vonalba fektetett munkátokért hálásak. Lehet, hogy mi nem írogatunk óránként új kérést, hogy "lehessen már az új ROMban a névjegyzék minden második betűjét magentára állítani" meg hasonlókat, de örömmel használjuk a SkaTe-t, és tisztában vagyunk vele, hogy nélkületek közel sem lennénk ennyire elégedettek ezzel a telóval.
Nekem ez az első droidos telefonom, és nekem tökéletesen megfelel, hogy egyszerűen tudom használni ezt a ROMot, holott nyilván előfordul nálam is user error :) Én nem mondom, hogy hagyjátok az IA-t a fenébe, mert a fent említett okokból sosem lesz tökéletes, elfogadom, hogy mások igényeinek így felel meg. Különbözőek vagyunk, mint a telefonjaink :D
Bocs a hosszért, de nem szerettem volna, ha félreértések maradnak köztünk. További jó munkát!

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9614) L4ller válasza scyllarus (#9613) üzenetére


L4ller
tag

+1

"Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot."

(#9615) Danex válasza okoska74 (#9591) üzenetére


Danex
addikt

Nekem is sikerült nyerni a patch-el kb 1Mbit-et fel/le :))

(#9620) gabe96


gabe96
aktív tag

Még jó, hogy a ZTE Skate nevű telefonkészülék lenne a témája ennek a szakmai topiknak..

[ Szerkesztve ]

(#9622) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Megkérem az urakat, hogy ne offolják szét a topicot, mert a végén a moderátorok tényleg bezárják.

Köszönöm.

(#9628) padre666 válasza bubus66 (#9594) üzenetére


padre666
tag

ZTE Skate!

[ Szerkesztve ]

(#9630) bubus66 válasza Danex (#9625) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Olvasd ezt el légyszíves az apeelme írta

(#9624) apeelme válasza callvote (#9616) üzenetére Természetesen igazad van hagyjuk a mestereket dolgozni és csináljanak nekünk megint egy jó ROMOT persze ha ezek után meg érdemeljük. csak azért írtam, hogy várom tőle a ROMOT amit készít nem akarom a kelzsocát és apeelmét lenézni, nem is fogom minden e lenézni ŐKET mert ilyen jó ROMOKAT senkitől sem kaptunk volna. De az etalon ha tud olyat csinálni mind ők akkor kátozhat itt a fórumon.

Ja de lehet:: callvote Tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Talán

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9633) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Most, hogy mindenki kiírta magából a problémáit, vissza is térhetünk a szakmai részhez.

Első körben az a kérdés, aki felrakta a kis wifi patch-et, változott -e, ha igen milyen irányba a wifi sebessége.

(#9634) callvote válasza kelzsoca (#9633) üzenetére


callvote
senior tag

~ 5mb/s rol
~ 3-3,5mb/s ra

Redmi :)

(#9635) krisztian112


krisztian112
senior tag

Üdv Zsoca!

Aztszeretném tőled kéárdezni, hogy ha rootolom a telót, akkor az valami folytán ellehet rontani? Mert még nemcsináltam ilyet, és a leírásod szerint csinálnám. t-mobilso a teló. Az MD5-öt holtudom ellenőrizni, hogy nem sérült-e?

Köszi a választ! :R

Huawei P10 lite

(#9636) okoska74


okoska74
senior tag

+1M Fel + 0,5M le

[ Szerkesztve ]

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#9637) padre666 válasza kelzsoca (#9633) üzenetére


padre666
tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#9640) kelzsoca válasza krisztian112 (#9635) üzenetére


kelzsoca
félisten

A root-al nem tudod tönkretenni, viszont ha már teljes joggal turkálhatsz a készüléken, akkor akár tönkre is teheted, ha más nem a szoftvert biztosan.

MD5 ez esetben nem szükséges, kárt nem tudsz vele csinálni, és ha jól emlékszem nincs is MD5 számsor megadva a letöltés mellé a recoverynél. :)

(#9641) padre666


padre666
tag

én valamit rettenetesen elszúrhattam........

7 év alatt, kevesebb mint 300 hozzászólás....

soha nem lesz belőlem....izé ...fanatikus, vagy félisten vagy mi :):)

(#9642) mrskatejoe válasza kelzsoca (#9633) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

Képesítem az eredményeket .Mindjárt feltöltöm ;)

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#9643) krisztian112 válasza kelzsoca (#9640) üzenetére


krisztian112
senior tag

[link] E szerint fogom, és itt idevan írva, hogy ellenőrizzük, hogy neme sérült.

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#9644) callvote válasza krisztian112 (#9643) üzenetére


callvote
senior tag

csináld így:[link]

Redmi :)

(#9645) bubus66 válasza kelzsoca (#9633) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

zsoca itt a kép de előtte mielőtt t nem tettem fel nem volt ilyen sebesség. most ezt adta ki a speedtest előtt a kis csomag előtt 2,7 Mgps volt most ennyi lett 3,66Mgps

[link]

Ez a sebesség volt eddig

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9646) Danex válasza kelzsoca (#9633) üzenetére


Danex
addikt

Nálam is 1Mbit fel/le a javulás

(#9647) krisztian112 válasza callvote (#9644) üzenetére


krisztian112
senior tag

Igen, így csinálom. Nos, máe ott tartok, hogy rákattintottam az install superboot windows-ra. Ahogy levan írva megjelent a zöld robot, de már 4 perce csak az van ott. Ez így normális? mert nem jött be a dos ablakban a waiting for device. Köszi a választ

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#9648) mrskatejoe válasza kelzsoca (#9633) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

Akkor a képek :
[link]
Ha nézed az időpontokat (alulról ) patch nélkül friss telepítés különböző távolságokban.

következő
[link]
szintén patch nélkül vissza fele a ruter felé.

következő
[link]
patch után :F volt egy kis gebac. Itt indítottam újra a telefont, tehát amit írtam

utolsó
[link]
meglepő , hogy ekkora különbségek vannak 20 óra 40 és 20 óra 42 között :F
no ezért nem adok a mérésekre.

szerinted ? :F
Most viszont megy az online játék és le sem dobott.

Ez a kis patch véletlenül nem a hálózati beállítást piszkálta meg ?
Csak azért gondolom, mert az újra indítás után nem írja ki hogy hálózati hiba :U

[ Szerkesztve ]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#9649) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Egy olyan kérdésem lenne hogy build.propban nem lehet olyan parancsot beírni hogy a bluetooth-nál ne kelljen bekapcsolni állandóan a láthatóságot?

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#9650) bubus66 válasza mrskatejoe (#9648) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt melyik progival mérted?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.