Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) krisztian112 válasza kelzsoca (#9640) üzenetére


krisztian112
senior tag

Üdv!

Na a waiting for device-nél megállt, és ahogy irtad, újraindítottam a gépet, aztnám megismételtem, de a zöld robot ugyanúgy ottvan az első próbálkozás óta. Ilyenkor mi a teendő? Köszönöm a választ!

Huawei P10 lite

(#9652) Fooler89 válasza mrskatejoe (#9648) üzenetére


Fooler89
őstag

Nekem is hasonlóak az eredmények.
Mondjuk nálam viszonylag magasak a pingek kb. 100 így nem teljesen mérvadó, de sajnos nem tudok most tisztán mérni egyet.

(#9653) Keeperv85 válasza krisztian112 (#9651) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"waiting for device-nél megállt" --> Nincs fent driver. Telepítés vagy javítás után jó lesz. :K

(#9654) mrskatejoe válasza bubus66 (#9650) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

bubus66

ezt használom , az adatforgalom mérés miatt.
valahol meg van magyarosítva is [link] ez magyarnyelvű

[link]

[ Szerkesztve ]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#9655) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

build.prob ba beírom a legaljára hogy debug.sf.nobootanimation =1 és mégis van bootanimáció

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#9656) krisztian112 válasza Keeperv85 (#9653) üzenetére


krisztian112
senior tag

És akkor hogyan tovább? (bocsi de még nemcsináltam ilyet) Húzzam ki a telót úgy, hogy a zöld robot van a kijelzőn?

Huawei P10 lite

(#9657) stevve


stevve
nagyúr

Akkor ezzel zárjuk is rövidre az összes vitát. Csak kettőt lapoztam vissza, de elég is volt. Ezt a betűstílust pedig hagyjátok meg nekünk. Nem így kell kifejezni, ha már elegetek van a másikból és tartsuk magunkat a topik témájához.

Köszönöm

(#9658) Jano_023 válasza krisztian112 (#9656) üzenetére


Jano_023
őstag

Szia olvasd el az első hozzászólást és azok után ha van kérdésed akkor szólj! Ott megtalálod a Motorola Drivert mert neked most azt kellene feltenned!

Más:

Egy kis akku teszt IA 2. 3.-nap után már beállt az aksi.
Van benne nem kevés wifi, olyan 60%-idó alatt ment a 2G email szinkron. Telefonálás összesen talán 1-2 óra. Reggel 15-20 perc zenehallgatás BT headsettel.
Az eredmény: 1.kép, 2.kép

[ Szerkesztve ]

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#9660) krisztian112 válasza Jano_023 (#9658) üzenetére


krisztian112
senior tag

Értem! De én csak sima root-ot szeretnék a gyári megtartásával. Most itt aza léyneg, hogy hogy tudnám megint használni a telefont. Jeleneleg a dos-ban a második próbálkozásnál irja a waiting for device, a telefonon zöld robot várakozik. Ezekkel a feltételekkel én leválaszthatom a telefont az usb-ről, vagy hogy csináljam? köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#9661) bubus66 válasza kelzsoca (#9633) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Zsoca még egy mérés az uodate csomag előtt és után

update csomag elött

telepités után

mrskatejoe

Kösz a linket

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9662) Jano_023 válasza krisztian112 (#9660) üzenetére


Jano_023
őstag

Most az eszközkezelőbe menj be és ott látni fogod hogy hiányzik egy driver és azt kellene frissíteni a motorola driverrel ami az első hszben van.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#9663) joestone


joestone
addikt

Egy kis helyzetjelentés:
Már sikerült fényképeznem , a felvétel még nem működik . Remélem az éjszakai fordításban már sikerül orvosolnom a wifi megosztással egyetemben .
Az fmrádió esetében sikerült a speakerre irányítanom a hangot , viszont hiába a megy elvileg jó helyre nincs hangja. Itt egy kicsit elakadtam , kifogytam az ötletekből , úgyhogy a további hibák kijavítására fókuszálok.
A wifi szépen stabilan működik kihasználva a rendelkezésre álló sávszélességet .
A mérések közt az egyetlen ami 9:07 -kor készült az véletlen sikerült . (olyan wifire csatlakoztam amit lekorlátoztam , mind a le , mind a feltöltési irányba).

(#9664) Jano_023 válasza joestone (#9663) üzenetére


Jano_023
őstag

Miért van az hogy van aki tud és én pl. nem tudok képet feltenni ide???

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#9665) skidrowkill válasza #40993792 (#9659) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

:R
ezt még nem vettem észre :) :DDD

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#9666) stevve válasza Jano_023 (#9664) üzenetére


stevve
nagyúr

Senki nem tud, aki felteszi, az belinkeli máshonnan (pl.: imageshack-ről). :)

(#9667) aszika


aszika
csendes tag

Aksi kezelése melyiknek jobb IA vagy v2?

Zte Skate

(#9668) skidrowkill válasza aszika (#9667) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

Ezt te kell eldöntsd..
Én jobban prferálom az IA II-őt

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#9669) gabe96 válasza joestone (#9663) üzenetére


gabe96
aktív tag

Egy olyan kérés lehetne, hogy a viber nevű program valahogy működjön(ha hívok ne a speaker-re irányítsa a hangot, hanem az első hangszóróra)?

(#9670) bubus66 válasza krisztian112 (#9660) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

[link]

Itt vannak a driverek

[ Módosította: stevve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9671) gabe96 válasza skidrowkill (#9668) üzenetére


gabe96
aktív tag

Milyen CPU beállítással?
Nekem valamiért többet eszik..

(#9672) skidrowkill válasza gabe96 (#9671) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

122-998 mHz
A CM az ilyen!
Hamar lemerül :P
de ha nem nagyon játszok vele van hogy 3 napig is bírja :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#9673) Apaxp válasza bubus66 (#9661) üzenetére


Apaxp
senior tag

bubus66
Bocs hogy belevau de Maribor és Siófok kicsit távol van egymástól.
Jobb lenne ha a mérési paraméterek ugyanazok lennének.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#9674) mrskatejoe válasza aszika (#9667) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

aszika

"Aksi kezelése melyiknek jobb IA vagy v2?"

ez annyira felhasználó függő :K

ki kell tapasztalni a telefonodat, és ahoz igazítani azt amit használni akarsz ( játék, videó , wifi ) hamar lerántja ;)

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#9675) joestone válasza gabe96 (#9669) üzenetére


joestone
addikt

Majd megnézem , aztán ha nem jó akkor próbálok rá megoldást találni.

(#9676) krisztian112 válasza bubus66 (#9670) üzenetére


krisztian112
senior tag

Ebből a motorola end user-t csomagoljam ki?

Huawei P10 lite

(#9677) Keeperv85 válasza joestone (#9675) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Mit tudsz a hálózati zárásról? Ha már benne vagy a romban úgyis nyakig... Csak javíts ki, ha tévúton járnék. Maga a Skate hadverében zárt, a rom nem tartalmaz semmiféle hálózati megkötést, így ezzel külön nem kell foglalatoskodni kód szintjén. Már úgy értem nem kell konfigurálni külön-külön minden hálózatra az elkészült szoftvert. A korlátozás az NV tárterület egyik ki nem olvasható pontján nyugszik, ami egy beavatkozás során végérvényesen törlődik, ezért a folyamat jelenleg nem visszafordítható, illetőleg semmiféle romban eszközölt módosítással nem felülbírálható. Sim lock viszont nincs. Így van? :)

[ Szerkesztve ]

(#9678) bubus66 válasza Apaxp (#9673) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Bocs de ha te betudod állítani akkor mond meg hogyan kell nem hol van én a horvát határ szélen lakom (tudod hol van Maribor jártál ott?) akkor miről beszélünk. Ja küldöm a képet,hogy kb 1km távolság van a lakhelyemtől a kettő között. De hogy el hid be linkelem. Jaj bocsánat azt majd nem elfelejtettem, hogy én a horvát határszélen lakók Maribor pedig Szlovénia mielőtt esetleg a történelem tudásodat is ki vetíted. Jártál ott?

Jártál Mariborba vagy csak a térképen láttad

trafficmonitor

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9679) bubus66 válasza krisztian112 (#9676) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

ott van a z összes rad fel mindegyiket a Downloadbol, bocs de nem volt kedvem át nevezni ja természetesen a Motorolát is csak az egyiket azért küldtem mert nem tudom milyen a géped x86 x64

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9680) Apaxp válasza bubus66 (#9678) üzenetére


Apaxp
senior tag

Bocs nem tudom hogy te hol laksz ezért írtam hogy ugyan azt a pontot lenne érdemes használni hogy kiessen az eltérő hálózati struktúra. Nem volt szándékomban vitát generálni csak a jó szándék volt bennem.
Ha jól néztem ez a speedtest.net volt amit használtál?
a programban alul a tools utána fenn a change server gomb

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#9681) bubus66 válasza Apaxp (#9680) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Igen sajnos nálunk nem nagyon lehet mert az erősebb elnyomja a gyengébbet. Itt a telefonokat sem lehet automatikus hálózat keresésre beállítani, mert a Horvátok, meg a Szlovének mindent elnyomnak, 1.5 Km van a lakásomtól a határ.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9682) bubus66 válasza Apaxp (#9680) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Nem fog menni mert löki magát át az erősebbre. De azért köszi, ha nem voltál el viszlek egyszer Mariborba nagyon szép város bocs de el bambultan és nem vettem észre, hogy van még szerkesztésre ídő

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9683) Apaxp válasza bubus66 (#9682) üzenetére


Apaxp
senior tag

Lehet hogy szavadon foglak. :D

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#9684) bubus66 válasza Apaxp (#9683) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Rendben Nem bánod meg nagyon szép város aki még nem járt ott annak egyszer meg kell nézni

Jó éjszakát neked és minden Fórumozónak

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9685) joestone válasza Keeperv85 (#9677) üzenetére


joestone
addikt

Nem nagyon foglalkoztam a függőséggel egyik telefonom esetében sem . Annyi biztos , hogy a romban nem kell semmit állítgatni és hiába custom rom nem szűnik meg a függőség , mint a blade esetében . Amennyit olvasgattam róla a modacon abból számomra az általad leírt mód tűnik valószínűnek vagyis egy zárt területen tárolódik a függőség . A terület felülírásával/törlésével megszűnik a függőség , de mivel mezei user által nem menthető területen van így nem is visszaállítható . Mivel nem foglalkoztam a témával így sokat nem is tudok róla.

(#9686) Norbeee01 válasza Keeperv85 (#9677) üzenetére


Norbeee01
tag

Sorry inkább privátba küldöm :DD

[ Szerkesztve ]

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#9687) Keeperv85 válasza joestone (#9685) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Köszönöm a válaszod! Tartok tőle hamarosan sokan szembesülnek egy ténnyel: egy custom FW exe-vel és repül a gari...

(#9688) tukko1


tukko1
aktív tag

Sziasztok! Valaki próbálta már a FPse playstation emulátort? Mennyire használható Skate-en? Konkrétan a Gran Turismo 2 érdekelne! Nekem még nincs ilyen telefonom, nem tudom kipróbálni!

(#9689) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Valaki erre valasz ?#9649

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#9690) Indiant válasza skidrowkill (#9689) üzenetére


Indiant
addikt

Nem értek hozzá, de szerintem nincs összefüggés a build.prop és a bt láthatóság között.
Aber, ha bekapcsolom a Bt-t akkor be kell külön pipálni a láthatóságot ami 120mp-ről számol vissza és utána kikapcsol. Így úgy tűnik ezt nem lehet fix-re bekapcsolni. (alapból SkaTev2 alatt) De ettől még lehet rá valami megoldás.

(#9691) Indiant válasza Indiant (#9690) üzenetére


Indiant
addikt

(#9692) callvote válasza Indiant (#9691) üzenetére


callvote
senior tag

ez csak egy widget amivel kapcsolgatod a blútyúkot,csak megkönnyít annyiból hogy ne kelljen a menübe menni.ettől még 120on marad a beállítás.
valahol a telefonban van egy ilyen sor :
ExtraDiscoverableDuration
ez 120ra van állítva ha ezt átírod 0-ra akkor sosem kapcsol ki a felderítés.
nem tudom én sem merre található,most olvastam valahol(mielőtt megszólna valaki ezért is)
találtam egy kis alkalmazásfélét,ahogy látom,beállítható vele bármilyen érték(sztem) csak valami kinai nyelven van az egész oldal,így keveset értek belőle :D

ui:
ha jol olvasom akkor a data/data/android.bluetooth-on belül van,vagy ott kell ezt a sort létrehozni az adott értékkel..de sztem ne próbáld ki,nem irom 100%ra,én is épp próbálom kihámozni amit írnak :)

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#9693) callvote


callvote
senior tag

nos megnéztem root explorerrel
bementem a system/etc/bluetooth mappába...
abban van egy main.conf file...
ebben van egy hasonló beállítás mint amit fentebb írtam...
itt van egy DiscoverableTimeout =120 sor..
előtte egy szöveg angolul,ha 0-ra állítod,mindig látható...
én nem próbáltam..de akinek szükséges az tesztelheti saját felelőségre :)

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#9694) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Koszom minkettotoknek..ki fogom probalni min2ot

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#9695) skidrowkill válasza skidrowkill (#9694) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

Smegoldodott a probléma

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#9696) hunaqua


hunaqua
addikt

Bocsi,hogy OFF,de ez a "macska" nem rossz cucc.

Találkozott már életben valaki vele?
Mondjuk még az ára sem kevés.

http://www.aliexpress.com/product-fm/491216345-Free-shipping-by-DHL-ORIGINAL-XIAOMI-MI-MIUI-1-5GHZ-Dual-core-CPU-3G-Mobile-Phones-wholesalers.html

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#9697) Adamis válasza hunaqua (#9696) üzenetére


Adamis
őstag

Ez most hogy is jön ide? Nem kellett volna legalább off topic-ba rakni? :U

(#9698) callvote válasza hunaqua (#9696) üzenetére


callvote
senior tag

ez sem rossz :[link]

Redmi :)

(#9699) CHIPman válasza hunaqua (#9696) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Csak Kínában kapható.

[ Szerkesztve ]

hardverapro.hu/tag/chipman

(#9700) #37175040


#37175040
törölt tag

Hatalmas problémám akadt srácok. Bármelyik kontaktot akarom felhívni, helyette a húgomat hívja. Ha kitörlöm a húgom számát, akkor is ezt csinálja. Volt már valakinek ilyen? Mit tudok tenni?

ZTE Skate Ice Armor II fut a telón.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.