Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9552) Keeperv85 válasza mrskatejoe (#9548) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Inkább neee... én meg szét... Elég nekem az emberi hülyeség a könyvelési szinten.. Annyi csodás módon semmitől megjavuló teló van tudod... (Rá van írva, hogy "nem kapcsol be"... persze hogy nem, mert fel kéne tölteni az akkukat néha...:Y Vissza könyvelés: "DE IGEN B+!!!" )

(#9554) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Mindenki nyugodjon meg, hamarosan jön a javított verzió.....

(#9555) apeelme válasza bubus66 (#9545) üzenetére


apeelme
addikt

te most tényleg engem kérsz számon? :F ...ha egyszer azt mondom hogy hibás az update akkor az...ha meg nem értesz hozzá akkor meg főleg nem kell belefecsegni... :K
ahhoz meg elég a logika hogy az éppen NEM működő rendszer alatt, a NEM feltelepített update semmit nem fog mutatni... :W

(#9559) badmad válasza Frozzy (#9474) üzenetére


badmad
senior tag

Sziasztok!
Neked lehet,hogy ütősebb az Amor én nekem nem igazán jött be .Vagyis ez így nem teljessen igaz mert fent volt még a kifejezetten modacos is.Nekem az müködött rendessen a magyar verza már hibákat produkált.Tegnap teljessen lefagyott csak zöld robotig töltött be a SkaTe rommal semilyen gondom nem volt edig azért is tettem visza,enyi.
A SkaTe romnál elsősorban a dizájnosabb megjelenésre ,testreszabhatóságra gondoltam a fejlesztésnél.Zsoca is igérte,hogy ez a vonal folyamatossan fríssül :)

[ Szerkesztve ]

(#9560) bubus66 válasza apeelme (#9555) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

apeelme nem kért téged senki számon csak tanácsot kért bocs

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9562) L4ller


L4ller
tag

Sziasztok!

Nekem Ice Armorból az első verzió van fenn a vason. Ma a céges autónk lejátszóján akartam hallgatni zenét a Skate-ről. Annak rendje és módja szerint össze is dugtam őket egy mindkét végén "hím" 3,5-ös sztereó jack kábellel. Rádió "Aux. In" állásba tekerve vártam, hogy megszólaljon, de semmi. A telón van Equalizer nevű app. is.

Nem tudom, hogy másnál előfordult-e hasonló probléma, ezért gondoltam, hogy megosztom veletek ezt az esetet, hátha nem egyedi a dolog.

"Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot."

(#9563) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Wifi patch=>letöltés

(#9566) bubus66 válasza kelzsoca (#9563) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Oké köszi tesztelem nekem jó volt de most a meg próbálom eddig a Market belépés villám gyors volt eddig kicsit gondolkodott. Most meg érintem csak a Market ikont és már be is lépet.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9567) apeelme válasza bubus66 (#9566) üzenetére


apeelme
addikt

te tényleg nem fogod fel hogy csak azoknak kell tesztelni akiknek problémája volt? :F

(#9568) bubus66 válasza callvote (#9565) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Okoska olvas ja értesz a windowshoz bocs a zsoca meg értette amit mondtam de annak a windowshoz semmi köze nem volt, ja és nem offba írj mert vak vagyok és nem bírom elolvasni de hadjuk jó. felejts el Okoska

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9569) callvote válasza kelzsoca (#9563) üzenetére


callvote
senior tag

feltettem,speedtestet mértem,semmi változás..söt talán még picit erősebb volt "eredetileg"
a ping is több a mérés kezdeténél...
3x mértem...most kevesebbet mér mint eddig.

Redmi :)

(#9570) Indiant válasza apeelme (#9567) üzenetére


Indiant
addikt

Több szem ,többet lát... :Y :D

(#9571) bubus66 válasza apeelme (#9567) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

De igen fel fogom és fel tettem és változást vettem észre. most mi a baj azzal, hogy fel tettem? Tesztelem. Ennyi És felfogtam amit írtál apeelme

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9572) GRomeo válasza kelzsoca (#9563) üzenetére


GRomeo
tag

Igaz nekem nincs különösebb problémám a wifi-vel de azért kíváncsiságból feltettem,de különbséget nem látok. A sebesség igazából nem lett gyorsabb :U persze biztos nem ezt javítaná a patch :U

Az élet attól szép,hogy bármi megtörténhet,de attól sz.r,hogy meg is történik!

(#9573) callvote válasza callvote (#9569) üzenetére


callvote
senior tag

kiegészíteném: biztos hogy lassabb mert most megprobáltam egy ~400megás csomagot leszedni,kiírja töltés közben mennyi jön le..és 1 mega20-30 másodperc alatt jött csak le :(

weblapok betöltése is lassabb.

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#9574) apeelme válasza callvote (#9573) üzenetére


apeelme
addikt

gondolom az a szerver is amiről töltesz szinte teljesen pont ugyanolyan kondíciókkal bír mint akkor mikor olyan sokkal jobb értéket kaptál...ugye? :F

(#9575) GRomeo


GRomeo
tag

A market-es elérés,letöltés rendben nem találom lassúnak,youtube is rendben :K

Az élet attól szép,hogy bármi megtörténhet,de attól sz.r,hogy meg is történik!

(#9576) callvote válasza apeelme (#9574) üzenetére


callvote
senior tag

ha wifi file trasferrel töltök saját gépről akkor közel azonossal,gondolom.
igy is ugy is kipróbáltam :)

Redmi :)

(#9577) xtr3m3


xtr3m3
tag

Lehet egy par embert kellene offolni telszarjak az egesz forumot :((

3 napos IA2 hasznalatnal 2 furcsa dologra lettem figyelmes:

-2x is elofordult, hogy nem tudtam felvenni a hivast. A sav elhuzasa utan eltunt a sav es tovabb csenget a telefon.
- nem tudtam feloldani a billentyuzarat, mert egyszeruen eltuntek a gombok es ujrainditas utan sem jelentek meg, egy ures hatterkep fogadott. (a megoldas aksi ki/be)

Szerintem a V2 jobb, persze izlesek es pofonok, viszont azon sajna nem mukodnek jol a voip-os progik ezert valtottam IA2.
A wifi resze sajnos nallam is gyenge max 4mb de nem zavar.
A V2 2g egesz napos hasznalat mellet jobban birja az aksit
Hangbeli kulombseget nem vettem eszre

[ Szerkesztve ]

xtr3m3

(#9578) Apaxp


Apaxp
senior tag

Amit elvárok egy ilyen telefontól hogy
1: akadás mentesen fusson rajta a szoftver
2: jó minőségben megfelelő hangerővel lehessen telefonálni
3: ha már van benne GPS akkor jól működjön rajta bármilyen navi program
4: ha már van video/audio lejátszó akkor lehessen filmet/zenét lejátszani
5: alkalmanként (ha nem is csúcsminőségben) lehessen fotózni.
6: működjön hiba nélkül a wifi bluetooth
7: lehetőleg az akksi ne adja meg magát 2 napnál korábban
8: a rom lehetőleg kis helyet foglaljon, az egyéb programokat úgyis mindenki saját maga választja ki
9: ha valaki ért hozzá és a hardver drivereit optimalizálni tudja vagy hozzáadott extrákat tud kihozni belőle az jó dolog
Ha ezek működnek onnantól a többi lehetőség már ajándék. Nekem nem hiányzik hogy 5-10 vagy 20%-onként lehessen a fényerőt csökkenteni. Az sem dob fel hogy a romba integrálva legyen 600 féle téma, képernyőzár. Az integrált témák úgyis a rom készítő ízlését dícsérik de sztem ezt cseréli mindenki a saját ízlése szerint. Legyen benne ezek kezelhetősége és választék a neten mint égen a csillag. Az IA2-ről visszatértem a skate v2-re mert mindent tud amit felsoroltam + jobb az akksi ideje.
Ami nekem elég hogy tudjam a rom telepítése előtt a romba hova rakjam a nekem szükséges appokat.

A "követelőzés" a rom készítők felé nem a csicsásítás kellene hogy legyen.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#9579) apeelme válasza callvote (#9576) üzenetére


apeelme
addikt

nah az jó...csak ezt nem említetted...minden esetben legalább 3 mérés

(#9580) callvote válasza apeelme (#9579) üzenetére


callvote
senior tag

hát..a speedtestet csak 1 féleképp tudom mérni az adott..a többit megcsináltam 2 féleképpen.
1 szerverröl játék összetevő,közben figyelve milyen gyorsan jön ,1 mega mennyi másodperc alatt jön.
2 ugyanakkora csomag wifi file transferrel töltés.
minden esetben lassulás van.
én nem marketet nézek meg youtubeot,az sztem nem mérvadó,ahhoz elég egy gyengébb netsebesség is hogy betöltsön.
40/20 mega mellett eléggé szembetűnő a változás :)

ellenben most kipróbáltam telefonon keresztül azt hogy egy másik sebességmérő oldalt töltöttem be,ami nem speedtest.net,nincs korlátozva a mobil megjelenítéshez...
a GTS datanet oldala 22!10et mutatott,az már barátibb sokkal(de a netemhez nézve még ez is kevesebb)
na akkor ezt nemértem :D
de ez nem változtat azon hogy lassabb ha azt nézem minden lassabban tölt be vagy jön le mindenhonnan ezen kívül :)
összevetve véleményem szerint a csomag telepítés után lassabb a wifi :)

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#9581) mrskatejoe válasza callvote (#9580) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

callvote

Pedig én már többször említettem, hogy szart sem ér egyik sem ;] Csak arra való, hogy megnyugtassák a júzert. No akkor nálad csúcs vagy nem csúcs :) ?

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#9582) apeelme válasza Apaxp (#9578) üzenetére


apeelme
addikt

Egy kicsit úgy érzem hogy konkrétan fordítva ülünk a lovon...

1. akadásmentes, még a gyári is ami Blade-nél pl. nem volt elmondható
2. az nem Skate
3. maximálisan jól működik bármilyen hivatalos forrásból szerzett alkalmazással
4. bármikor tudsz, megfelelő formátum használatával, egyéb esetben az nem a Skate
5. alkalmanként nem csúcsminőségben tudsz fotózni
6. gyári rendszeren hibátlan, CM alatt lassabb adatátviteli sebesség (4-5Mbps)
7. ilyen okostelefont jelenleg nem nagyon találsz a piacon aktív használat mellett max. 1nap, még többszázezres "csodák" is...törődje bele...vagy régi nokia széria pl. 1600 nálam 7-8nap aktív használat mellett...
8. mindig is puritán szűz romot adtunk ki...annál kisebb nem lehet (system partíción ~120MB)
9. sztem is...

ha teló vásárlás előtt megkeresel ezzel a listával egy hozzáértőt adott volna tanácsot mit vásárolj a pénzedért, ehelyett azt érzem hogy volt egy kis pénzed bementél a boltba megvetted valamiért, ezt a fenti lista is szemlélteti, és most elvárod hogy amit a pénzedért kaptál az igazából még több legyen...

(#9583) callvote válasza mrskatejoe (#9581) üzenetére


callvote
senior tag

a NEM speedtest alkalmazással több jön ki mint a speedtesttel..
minden más esetben nekem lassabb,játék letöltése szerverről és ugyanaz saját gépről(az biztosabb mert közel azonosak a feltételek)
weblapok betöltése stbstb.
a v2höz viszonyitva is mindenképp kevesebb.azon 10 perc ami ezen 100 :)

Redmi :)

(#9584) padre666


padre666
tag

update nélkül: 4430 kbps letöltés

update után : 3997 kbps letöltés

feltételek azonosak. 15/1 ADSL

referencia eszköz:

Lenovo T61: 9989 kbps letöltés

Huawei S7Slim: 9753 kbps letöltés

(#9585) Apaxp válasza apeelme (#9582) üzenetére


Apaxp
senior tag

apeelme
Kicsit félreértettél én tökéletesen elégedett vagyok a jelenlegi telefonommal. Azt tudom hogy mindenben kell vmi kompromisszumot kötni (ár/érték)
csupán azért írtam le az előző hsz-t mert úgy érzem itt most felétek olyan igények merülnek fel hozzáértés nélkül amiket fizikai korlátok miatt nem lehet teljesíteni.
Amit eddig én kaptam tőletek azért hála és köszönet. :R Minden romot kipróbáltam és ami nekem megfelel azt használom.
Ami nekem furcsa a wifivel kapcsolatban hogy (tudtommal) ebben a telóban b/g-s wifi van ami max 20/x-et tud ennek ellenére reklamáció (ha jól értelmezem) hogy miért nem megy a 40/x.
És itt jutunk vissza a kompromisszum kötés kérdésére.

Az 5-ös pontnál gond a cm romban a camera zoom fx működése.
Ez a skate v2-ben hibátlan, az IA2-ben a kép jobb oldalát levágja.

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#9586) Torento


Torento
tag

Ice Armor 2
Nos a következőket tapasztalom kb egy hete:
Naponta többször is ledob a hálózatról a telefon (3-5 alkalom).. Amikor ez történik 1-2 percig nem is talál hálózatot..olyankor az sem segít ha kikerestem a beállítások meüponton belül a "hálózatkeresés" pontot...amikor "ő úgy gondolja" (1-2 perc) újra megtalálja a hálózatot..
Nem tudom h ezt mi okozza a szolgáltató,időjárás vagy mi.... de az biztos h azóta van ez amióta az Ice Armor 2 van a telón (amikor kijött a final verziója feltettem..arra már nem emléxek h már az próbaverziós Ice Armor 2-vel is csinálta-e... asszem igen..az csak 1 napot volt rajta)
Az imént olyat produkált h hívás közben dobott le a hálózatról (majd ah szokta 2 perc és újra volt)
Fontos még h az sem számít neki mennyin van épp a térerő.. szal nem téreő gond van..a térerő ugyanannyi mint más romok esetében (megvan már egy ideje a teló és tudom már h itthon munkahelyen stb mennyi szokott lenni és az rendben van)
Tiszta telepítéssel tettem fel,mint mindig
Szerintetek mi lehet? Tegyem újra v várjak még? Esetleg más tapasztalt hasonlót?

(#9587) callvote válasza Apaxp (#9585) üzenetére


callvote
senior tag

b/g lan van benne,jól tudod..
a b 11 mb/s
a g 54 mb/s
ezeket a sebességátviteleket tudja :)
a 40es netem bőven benne van :)
de épp felettem írtak referenciát..gondolom azokban is hasonló a wifi.

ha 80/40 vagy 120as fiberpower lenne az más..de benne vagyunk az értékhatárban és szerintem ilyen tesztelésekre a legjobb ha nagyobb a net,mert mint írtam is, 5 megás nettel is ugyanugy tölt be pl a market vagy youtube,ha nem is pontosan ugyanugy,de sok kis net sebességnél szinte észrevehetetlen a különbség:)
Lehet hogy a 2 megás neten is ugyanugy betölt az a zeneszám ami 5 megásan:)
Nagy nettel nagy csomagok letöltésénél jól kivehető a változás:)
iu:v2 alatt mértem 38/18at is:)

(#9586) Torento

tedd fel ezt hátha neked javít valamit-->[link]

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#9588) Apaxp válasza callvote (#9587) üzenetére


Apaxp
senior tag

Azt azért én megnézem hogy a g 54-et te ki tudod hozni beőle. a b/g-s routerem semmilyen beállítással nem engedte át a 25-ös netet. Kicseréltem b/g/n-re és láss csodát megy a 25.

iu:v2 alatt mértem 38/18at is
nekem ez a messziről jött ember kategória

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#9589) apeelme válasza callvote (#9587) üzenetére


apeelme
addikt

bazira elvagy tévedve, és Apaxp nagyon is jól mondja...a G-s szabvány max. 54Mbit/s-ra képes, a jellemző adatáviteli sebesség pedig ~20Mbit/s...tehát ne várd el hogy neked kiszolgálja a "40es neted"...az az N-es szabvány amire neked szükséged van, annak olyan ~70Mbit/s a jellemzője...

de nehogy az legyen hogy a levegőbe beszélek: [link]

[ Szerkesztve ]

(#9590) callvote válasza apeelme (#9589) üzenetére


callvote
senior tag

akkor a régi b/g-s routerrel hogy mértem olyan sebességet mint amit kapok is? 40/20 90%ban mindig megvolt.

hozzáteszem,vannak routerek amik bizonyos szolgáltatók által nyujtott netet nem szeretik.
ezt már csak azért is tudom,mert épp azért vettem olyan routert amim most van,mert az üzletben is mondták,sokan visszaviszik azt a szériát amit én is visszavittem mert nem szerették azt a szolgáltatót.
ezen kivül sok embernek elkezdett lassulni a nete,akinek 1 bizonyos márka volt és a thome valami beállítást megváltoztatott,onnantól kezdve csak egy fw frissítés segített rajtuk...
nekem a digi mindig azt adta amit adnia kellett b/g-s routerrel is megvolt a sebesség,ritkán volt kevesebb.

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#9591) okoska74


okoska74
senior tag

Itt van két rom spedtest.net -je
Ice Armor II az elsö kettő a wifi csomaggal a harmadik anélkül:
[link]

A másik SkaTe v2 alatt:
[link]

Látható, hogy van javulás csak még nem az igazi.
Köszönöm a fejlesztők szorgalmát.

[ Szerkesztve ]

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#9592) callvote válasza okoska74 (#9591) üzenetére


callvote
senior tag

semmi

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#9593) gabe96 válasza callvote (#9590) üzenetére


gabe96
aktív tag

40 mbit letöltés neked nem tudom hogy sikerül, nekem 100/100-as hozzáférésnél, gyári rendszerrel 20/20

(#9594) bubus66 válasza apeelme (#9589) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt nem irom alá ez is gés és akkor hogyan tudja a 108 Mgbs itt link ezen használom

108 Mbps ] nem vitának szántam csak nekem elég sok minden megy róla és fullon tud mindent TP-Link WR-642G a ruter típusa

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9595) callvote válasza gabe96 (#9593) üzenetére


callvote
senior tag

na várj,ne keverjünk..a 40es net valós letölti sebessége a 40 1/8ad része..
ha 40es a netem nem 40 megabittel jön le hanem ~1/8adával..
én a mérési értékeket írtam ami b/g router alatt is ennyi alatt:)
no mindegy nem vitázom ezen sem,lényeg a lényeg,nekem lassabb...

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#9596) bubus66 válasza gabe96 (#9593) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Sikerült neki ne kételkedj biztos igaz. Én elhiszem ) gabe96 ezt nem tudtad, hogy 1/8 jö mondjuk oda sem írta én tudom mert nem ezt az egyet csináltam

802.11a 1999 5 23 54 ~35 ~120
802.11b 1999 2,4 4,3 11 Modjuk az 54 a 23 az tényleg 1/8-da 6,75 helyet az tényleg
1/8

Az apeelme által belinkelt link nézd meg

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9597) kabaa


kabaa
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudnátok ajánlani Fxcamerán kívül egy olyan programot amivel sok fajta képet lehet készíteni?
Esetleg van olyan amivel lehet időzítővel vakut használni?
Köszönöm!:)

(#9598) L4ller


L4ller
tag

úgy repkednek itt a megabitek, hogy még a fejem is le kell húznom, el ne találjon...

Egyébként meg nem tök mindegy, hogy 20 vagy 40 megabittel tölt le a telefon? Ha jól tudom max 32 GB-s kártyát lehet beletenni, azt pár nap alatt meg lehet tölteni akármilyennel. Még ha torrent szerverek lennének ezek a telefonok, talán meg is érteném ezt a hisztériát...

"Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot."

(#9599) callvote válasza kabaa (#9597) üzenetére


callvote
senior tag

camera zoom fx meg camera360..sztem ezek a neveik...
időzítéssel is megy a vaku tudtommal :Y

Redmi :)

(#9600) callvote válasza L4ller (#9598) üzenetére


callvote
senior tag

(#9598) L4ller
nem az a nem mindegy hanem az hogyha nekem van egy 40es netem...és pl v2 alatt 200 megát 5 perc alatt szedtem le
akkor IA2-ön mé csak 20 mega jön le ugyanugy 5 perc alatt..
nem az a lényeg mekkora a memokari...
de ha pl nekem kell egy 800 megás adatcsomag a telefonomra,hagy ne várjak már este 20tól reggel 8ig mire lejön ..érted :)

Redmi :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.