Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Grand X V970

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-05-10 13:11:14

LOGOUT.hu

A telefonról szóló tesztet itt olvashatjátok Victoryus kolléga tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) nepszter1


nepszter1
addikt

Azt nem értem hogy ez a telefon [link] miért olcsóbb a miénknél holott szerintem amit linkeltem telefon jobb mint a v970 .

(#803) pgemil


pgemil
aktív tag

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

A sim kártyák nem kapcsolódnak fel a hálózatra, másik készülékben működnek.
Tegnap még minden rendben volt. Merre induljak el?
( Vagy ez már a behalás első jele....?)

[ Szerkesztve ]

(#805) malisonX válasza #40993792 (#802) üzenetére


malisonX
aktív tag

Na meg 512RAM és 854*480 felbontás 4,7"-hoz... Nem cserélném el rá a V970-et. :) Boldog karácsonyt!

(#806) M_o_g_y_i válasza JMarty (#791) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

A Tegrás GPU terén sokkal korszerűbb és ezáltal nyilván erősebb is.
Ennek majd még utánanézek, hogy konkrétan mennyi is a különbség.
A proci kb. egyforma teljesítményű. :K
Boldog ünnepeket Nektek is!

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#807) nepszter1


nepszter1
addikt

Megéri venni rá ilyen Nillkin tokot ?

(#809) M_o_g_y_i válasza nepszter1 (#807) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Az enyém ma érkezett, szerintem nagyon tuti! :K

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#810) malisonX válasza nepszter1 (#807) üzenetére


malisonX
aktív tag

Az én telefonom felső részén a keret éléről jön le a króm, ott ahol a Nillkin nem védi. Nektek nincs ilyen gond? Különben nagyon szuper tok. De így már inkább olyat vennék rá, ami egész keretet védi, hiába nem annyira dizájnosak.

(#811) tomy_cz válasza malisonX (#810) üzenetére


tomy_cz
senior tag

De nekem is, 3 pici tűhegynyi helyen le van pattanva pont a peremen. Én is tokban tartom, ilyen flip-flop-osban vagy mi a neve. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#812) nepszter1


nepszter1
addikt

[link] ez gondolom a v970-re is jó lesz igaz a másik hogy még szeretnék egy 32gb micro sd kártyát mit tudtok ajánlani ?

A másik hogyan lehet vele 1080p videót készíteni mert nekem csak 480p sikerült valamiért.

[ Szerkesztve ]

(#814) junkpod válasza nepszter1 (#812) üzenetére


junkpod
nagyúr

Az alap kamera szoft 720p-t tud, de van olyan is ami tud 1080-at

Box's don't touch!

(#815) pgemil válasza #40993792 (#804) üzenetére


pgemil
aktív tag

Nem a behalás történt, hanem balfácánság.
Nem vettem észre az előző összeszerelésnél, hogy az antenna lecsúszott a helyéről.......
A kijelzőhöz viszont továbbra sem férek hozzá! :(

(#816) nepszter1 válasza junkpod (#814) üzenetére


nepszter1
addikt

Megtaláltam finom beállítással csinál 720p de nem csinál nagyobbat de én eddig megvoltam áldva a kamerákkal sose volt jó előző telefonomon galaxy 3 katasztrófa volt .

(#817) nepszter1


nepszter1
addikt

Ti honnan rendeltetek Micro sd kártyát tűrhető áron és minőségben?

(#818) cappa72 válasza nepszter1 (#817) üzenetére


cappa72
nagyúr

Mymemory.co.uk

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#819) lolchief70


lolchief70
aktív tag

Szerintetek ezt kell kiírnia SP Flash Tool-nak Scatter-loading betöltés után és a megadott MBR, EBR1 és RECOVERY fájlok feltöltése előtt?

Nálatok is volt SD Átparticionálás előtt ilyen hibaüzenet?
Nem akarom elqrni a telefont ilyen hülyeség miatt...

[ Szerkesztve ]

(#820) M3oH válasza lolchief70 (#819) üzenetére


M3oH
addikt

Nekem is kiirta, es semmi gond a teloval. Amugy azert kiabak, mert nincs minden kijelolve. De nem is kell neked mas, ha csak particionlasz.

(#821) lolchief70 válasza M3oH (#820) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Köszi szépen. :R

(#822) cappa72 válasza lolchief70 (#819) üzenetére


cappa72
nagyúr

Igen, volt ilyen, de nem okozott fennakadást az átparticionálás során.
Egyszerűen OK, és mehet tovább.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#823) malisonX


malisonX
aktív tag

Ez vajon mit tudhat? Ilyen típusú akksit még nem láttam sehol sem linkelve. Kamu lehet és csak 1600mAh?

(#825) tomy_cz válasza malisonX (#823) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Jó lenne ha tényleg 2400mAh-s lenne ez az akku, az eladónak nemsok lebonyolított üzlete van eddig.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#826) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

Kamu, ha tényleg annyi lenne, akkor a gyártók is ilyet raknának bele. :o

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#828) samat78


samat78
csendes tag

Sziasztok!

Gondolkodom egy ilyen telefon vásárlásán, és a tanácsotokat kérném.

1.
Egyrészt több oldalon 512 MB RAM van feltüntetve [1], máshol 1 GB-ot írnak (pl. itt). Ez a videó [2] talán az 1 GB-os (0,96) infót erősíti. Van több altípus is, vagy valamelyik információ hibás?

2.
Korábban használtam egy ideig ZTE Blade-et, és ott volt problémám azzal, hogy hiába volt egy csomó tárhely még a másik partíción, állandóan panaszkodott, hogy elfogyott a hely (csak 1-2 alkalmazás volt fent, e-maileket töltöttem csak le a böngészés mellett), és nem jöttem rá, hogyan kell rávenni, hogy a másik partíciót használja (igaz, nem is ástam a probléma mélyére, pedig elég idegesítő volt). Itt nincs ilyen probléma (bár valószínűnek tartom, hogy van rá amúgy is megoldás)?

3.
3.1.
Dual Standby telefonnál (mint ez), ha csak szinkronizálásra van állítva az egyik SIM kártya (azaz néha van valami adatkapcsolat), akkor folyamatosan elérhetetlen a másik SIM, vagy csak néha, néhány másodpercre?
3.2.
Be lehet azt állítani, hogy ilyenkor hangposta jöjjön be vagy utána küldjön a szolgáltató értesítést, hogy volt nem fogadott hívásom, vagy ezekről nem értesülök?

4.
Kíváncsi lennék a tapasztalataitokra:
* Tmallbox: 167 dollár a telefon + 3 dollár a szállítás (mindenhova?)
* Etotalk: 160 dollár a telefon + ??? dollár szállítás (regisztrálni kéne hozzá, hogy megtudjam, mennyi)

5.
Európai adapterrel szállítják, vagy szerezni kell hozzá külön? (Az etotalk oldalán van opció erre, a Tmallboxnál nem láttam). Emellett autós töltőt is jó lenne rendelni hozzá; ötletek? A fejhallgató, ami van hozzá, az mikrofonos (azaz headset)?

6.
Nem tudjátok, hogy jobban vagy rosszabbul járok, ha Ausztriába rendelem (főleg a vám-áfa stb. -re gondolok)? Valószínűleg ezzel kapcsolatos, hogy az Etotalk oldalán lehet gyári, és teljesen logó és szövegmentes dobozban is rendelni...

[1]: http://www.gsmarena.com/zte_grand_x_v970-4597.php
[2]: https://www.youtube.com/watch?v=pCmAldfwSZk (19:15-nél)
[3]: http://www.tmallbox.com/mobile-phone/14632-mtk6577-zte-v970-ips.html
[4]: http://www.etotalk.com/zte-v970_p3164.html

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#829) tlac válasza samat78 (#828) üzenetére


tlac
nagyúr

üdv a fórumon

1. valóban kicsit kezd káosz lenni a sok típus miatt, de az etotalk, tmallbox 1 gigásat szállít

2. a kínaiak sd-kártya nélkül árulják, egy virtuális 2 gigás kártya foglalja a helyet a belső tárhelyen, így fél giga van a programok telepítésére, ha raksz bele rendes kártyát, akkor a 2 giga felszabadítható (viszonylag egyszerűen) és lesz 2,5 gigád

3.1. maximum néha nem lesz elérhető (de nekem eddig folyamatos letöltés mellett is kicsörgött a telefon, valakinek meg csak néha csörgött ki, ez a rejtély még nincs megoldva)

3.2. szerintem igen, általában átirányítást szoktak bekapcsolni az emberek

4. igen elvileg mindenhova
etotalknál sem kell regelni, ahhoz hogy megnézd a szállítási költséget, viszont itt sokkal többe kerül
viszont vigyázz, mert ezek még áthárítják a paypal költségét

5. beleírtam, hogy európaival kérem, így küldték, de valószínűleg szó nélkül így is lett volna

6. nem tudom, hogy az úgy miért lenne jobb neked Ausztriába rendelni

(#830) samat78 válasza tlac (#829) üzenetére


samat78
csendes tag

Köszönöm a segítőkész válaszokat!

Ha jól értem, akkor ZTE Grand X V970 típusnév alatt forgalmaznak fél és 1 GB-os modellt is? Elég béna megoldás...

A forgalmazó PayPal-költsége is csak néhány dollár, nem? Tudtok erre (hogy pl. a Tmallbox mennyit terhel át) pontos infót (tapasztalatot) írni?

Az ausztriai szállítást azért kérdeztem, mert amikor éppen nincsen karácsony, ott vagyok :) Az eddigi tapasztalaitok alapján Mo-on nem kellett a csomagban érkező telefonra további terheket fizetni, de nekem már volt kellemetlen tapasztalatom (egy ajándékba érkező csomagra kellett kifizetni az áfát, és csak több hetes macera után adta a vámhivatal oda). Ausztriában viszont, azt hiszem, a mobiltelefonokra egyáltalán nincs vám, igaz, az áfával kapcsolatban nem tudom, mi a helyzet (de ha fizetni kell, az is alacsonyabb).

[ Szerkesztve ]

(#831) tlac válasza samat78 (#830) üzenetére


tlac
nagyúr

nem, v970-es név alatt forgalmazott dual simes telefonok eddig mind 1 gigásak voltak tudtommal, most jelent meg egy v970m fél gigával Indonéziában

saját példa tmallboxtól:
Total products (tax incl.): $183.00
Total shipping (tax incl.): $3.00
paypal: $193.44

a kínaiak általában 20 dollár körüli értéket írnak és valami kamu szöveget, hogy mi van benne

[ Szerkesztve ]

(#832) samat78 válasza tlac (#831) üzenetére


samat78
csendes tag

Köszönöm, értem!

Csak, hogy egyértelmű legyen (nehogy félreértsem): a $193.44 az az összeg, amit a PayPalen fizettél, amiben benne van a termék és a szállítás ára; a PayPal-költség tehát esetedben 7,44 dollár volt? (A 180 dolláros termékre 190 dollár költséget felszámolni elég durva lenne...)

(#833) tlac válasza samat78 (#832) üzenetére


tlac
nagyúr

igen

(#834) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Most már látom, hogy hová szivárgott el a userek többsége a többi ZTE topicból. :D

(#835) GtCaT


GtCaT
tag

Nem tudom, h volt már ez:
v*983*0# kód beírása után egy rakás teszt lehetőség adódik!

(#836) tlac válasza GtCaT (#835) üzenetére


tlac
nagyúr

volt :)

(#834) kelzsoca:

változik a világ :D

(#837) hunaqua válasza kelzsoca (#834) üzenetére


hunaqua
addikt

Várunk itt is szeretettel! :D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#838) Frisi válasza samat78 (#832) üzenetére


Frisi
tag

Szia!
Én Etotalk-tól rendeltem Nov 27.-én,még mindig nem érkezett meg.
A szállítás 25$,a Tmallbox-os fórumtársak már megkapták a készüléket.
Remélem segítettem. :B

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=frisi

(#839) msfeco válasza Frisi (#838) üzenetére


msfeco
tag

Nem semmi, ennyiért DHL-el megjött 3 nap alatt! De igaz azt máshonnan rendeltem!

(#840) M_o_g_y_i válasza #40993792 (#827) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Elég jól követtem eddig a li-ion akkuk "fejlődését" és szerintem a linkelt akku közelében sincs a ráírt értéknek. :N

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#841) tomy_cz


tomy_cz
senior tag

Van aki nyomja az AngryBirds-t? :DDD
Nem tapasztalta valaki, hogy kilépked a játékból? Akár a Space, vagy a Rio van feltéve, ha a Pause-ra kattintok, akkor szó nélkül kilép a játékból. BM3.0 van fennt, a korábbi BM2.3 alatt ezt nem vettem észre.
A Rio-t el sem lehet indítani, már az első pálya indításánal kidob. Mind a két játékot frissen töltöttem a Play-ből.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#843) cappa72 válasza tomy_cz (#841) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az app ilyen, nem a rom. A starwars net nelkul nem kap hirdetest ezert pause eseten leall. Ez az ara az ingyenessegnek...
Sajna a frissiteek neha azt eredmenyezik hogy nem indul el utana a program..

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#844) nepszter1 válasza Frisi (#838) üzenetére


nepszter1
addikt

Én meg aliexpressről rendeltem 180$ ért ami 39k volt dec. 3 és már a kezembe tartottam dec 15. valami órási szerencsém volt szerintem . Vám és áfa mentesen hozta a postás.

(#845) hunaqua válasza nepszter1 (#844) üzenetére


hunaqua
addikt

Jó helyről vásárolsz! :D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#846) GtCaT válasza tlac (#836) üzenetére


GtCaT
tag

:))

(#847) nepszter1


nepszter1
addikt

Esetleg várható majd a közeljövőben hogy nem csak Bruno féle rom lesz hanem több fajta is ?

(#848) pgemil


pgemil
aktív tag

Sziasztok!
V2.3MOD by BM (21-10-2012) rom van a telefonomon, magyar nyelvvel.
Hogyan tudom lementeni mSd kártyára?

(#849) tomy_cz válasza pgemil (#848) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Ha a beállításaidat szeretnéd, akkor arra a TitaniumBackup jó, ha csak a romot, akkor egyszerűbb ha letltd az xda-developers-ről. Az ugyanaz, mint ami a telódon van.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#850) tlac válasza pgemil (#848) üzenetére


tlac
nagyúr

elindítod a recovery-t és backup

(#847) nepszter1:

ha valaki úgy dönt, hogy csinál, akkor igen

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Grand X V970
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.