Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Grand X V970

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-05-10 13:11:14

LOGOUT.hu

A telefonról szóló tesztet itt olvashatjátok Victoryus kolléga tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) malisonX válasza anglergab (#43) üzenetére


malisonX
aktív tag

"Rom továbbfejlesztés" alatt értve ilyesmit is várhatunk tőled? :)

Más: Mi-EasyAccess-t próbálta valaki feltenni? Odáig eljutottam, hogy az IN szoftjából kiszedtem az APK-t, de telepítéskor "Az alkalmazás nincs telepítve" hibaüzenetet dobja. Ha bemásolom a system/app -ba akkor pedig nem nincs látszik a menüben. Valakinek van ötlete?

(#52) bprubin


bprubin
tag

Miért van az, hogy a teljes hívókép kijelzős programok, nem tudják felvenni a hívást, viszont elutasítani eltudják?
Szinte az összes ilyen programot kipróbáltam.
Valakinek ötlete?

(#53) anglergab válasza malisonX (#51) üzenetére


anglergab
addikt

A gyári romban lévő rádió app kiírja az RDS-es adók nevét.

(#54) malisonX válasza anglergab (#53) üzenetére


malisonX
aktív tag

Bocs, félreértettelek. Viszont nekem sem ír semmit, hiába várok több percet is.

(#55) cappa72


cappa72
nagyúr

Lassan jön a 2.4-es rom. [link]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#56) havenday


havenday
tag

néztem az etotalk oldalán ezt a modelt, vann fenn antutu - s kép, azon jóval szerényebb az elért pontszám, mint az egy SIM-es verziónál....tudom, más proci,,,,de így már nem olyan meggyőző a sebessége :U

(#57) cappa72 válasza havenday (#56) üzenetére


cappa72
nagyúr

Mennyi az egy sim-es verziónál?
A teljes tesztet lefuttatva nekem 5471, 2 kártyával a belében.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#58) havenday válasza cappa72 (#57) üzenetére


havenday
tag

az egykártyás, és nálunk most kapható, tehát az Intel Atom processzorosé közel 7000 pont.... :K

(#59) davidlaci


davidlaci
csendes tag

Megrendeltem a telót a tmallbox-ról tegnap este. Szépen le is vonták a pénzt. PayPal-al fizettem, Singapor post-ot választottam.
Az aggodalmam annyi, hogy ez megtörtént és azóta semmi. Hogyan fogok kapni csomag követő (tracking) számot?? Kicsit most úgy érzem, hogy elküldtem a nagy semmi-be a pénzemet. :)) :DD
HA valakinek van tapasztalata akkor lszi osszátok meg, hogy ilyenkor mi a teendő. Kösszi

(#60) cappa72 válasza davidlaci (#59) üzenetére


cappa72
nagyúr

Másnap általában már van tracking no.
Ezt majd megtalálod a myorder-nél, ha bejelentkezel az oldalra.
Nekem legalábbis így volt.
Utána 3 napra rá lett aktív/kereshető a szám, aztán már ment minden, mint a karikacsapás.

Nem küldted a pénzedet a semmibe, erre garancia a paypal.

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#61) somasz válasza somasz (#44) üzenetére


somasz
addikt

Továbbra is érdekelne, mit csinálok rosszul. :B

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#62) beers válasza somasz (#61) üzenetére


beers
addikt

semmit
factory reset?

M&N

(#63) cappa72 válasza somasz (#61) üzenetére


cappa72
nagyúr

Elméletileg semmit.

Esetleg egy "workaround":
Tedd fel a winamp-ot, majd válaszd ki a csengőhangnak szánt számot.
A lejátszásnál állítsd meg, majd menü gomb és csaengőhang.

Hátha.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#64) somasz válasza cappa72 (#63) üzenetére


somasz
addikt

Így sikerült, köszi. Nem értem, a másik módon miért nem ment. :R

További kérdések:
Lehet, hogy off..., de go launcher ex-et használok, ha rábökök a telefon jelre, a tárcsázáshoz, szép, a témához illő, sötét színű+kék neon fényű felületet látok, felül a tárcsázóval, híváslistával, névjegyzékkel. Ha viszont az ember alakra bökök, teljesen más lesz a felület, világos háttér, világos kék dekorral, és csoportok, névjegyzék és kedvenc kontaktok vannak a felső sorban. Miért van az, hogy tök más a skin-je ennek, mint a sötét+kékneonosnak?

Továbbá a beépített ébresztőóra program teljesen ratyi, nem látom, merre állítom az órát, mert másik irányba forognak a "kerekek", mint ahogy gondolnám. Arról nem is beszélve, hogy nem egyből az ébresztőre ugrik, hanem csak felhoz ez órát, amit akár kint is hagyhatna az ember a kijelző kvázi képernyővédőnek. Ti mit használtok?

Valamint: nem tetszik a képernyőzár feloldása, a hívások fogadása, ezen is szeretnék változtatni. És jó volna, ha a Blade-emen megszokott "régi tv" effektussal zárná le a képernyőt. Van ezekre mód? :F

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#65) anglergab válasza havenday (#58) üzenetére


anglergab
addikt

Könnyen lehet, hogy a két pontszám nem hasonlítható össze közvetlenül.
Egyébként is, ezt a pontszámot nemcsak a CPU teljesítménye határozza meg.
A nagy eltérést magyarázhatja akár az Intel Hyper Threading megoldása, ami "becsaphatja" a tesztet.

[ Szerkesztve ]

(#66) cappa72 válasza somasz (#64) üzenetére


cappa72
nagyúr

Én használom az óra widget-et, ha arra rábökök, akkor az ébresztőórát hozza elő.
Szerintem elvárásnak megfelelően működik.

Ezen kívül használom a sleep as android cuccot, ami szintén jól működik.

A névjegyek és a tárcsázó két külön cucc, ezért más a kinézete. "Ez nem bug, ez fícsör".

A GO-launcher mellé feltehetsz olyat, hogy GO-locker, vagy Widget-locker (ez fizetős).
Ezzel megváltoztatható a feloldási metódus.

Ezen kívül van olyan, a power gomb nélküli feloldásra, hogy "auto screen on", ami beállítható a közelítés-szenzor képernyőfelébresztésre.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#67) somasz válasza cappa72 (#66) üzenetére


somasz
addikt

A power gomb használatával nincs bajom, a képernyőt nem akarom nyomni hosszan, valamint hívásfogadásnál sem akarom nyomni és adott irányba elhúzni. Két külön gombnak jobban örülnék, egyiket fogadásra, másikat elutasításra...
A többit köszönöm!

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#68) qpali válasza anglergab (#43) üzenetére


qpali
csendes tag

-

[ Szerkesztve ]

(#69) Gman999


Gman999
tag

Azt nem tudjátok véletlen miért írja az alap kamera hogy nincs hely fényképezni (az adattárolón 2gb van, a tárhelyen 35mb) a camera zoom fx pedig gond nélkül csinálja a képeket...

(#70) junkpod válasza bprubin (#52) üzenetére


junkpod
nagyúr

Miert kell kulso app? Az ics gyari is teljes kepernyos ha eleg nagy a foto!

RDS: akkor a csip nem tudja az rds-t.

Box's don't touch!

(#71) davidlaci válasza cappa72 (#60) üzenetére


davidlaci
csendes tag

remélem már csak utolsó kérdésem?: melyik oldalon kell nézni a myorder-t amit említettél?? A tmallbox-on?? Mert ott nem nagyon találok ilyen fület. Igazán köszönöm az eddigi segítségedet is és a továbbiakat is... :R

(#72) bprubin válasza junkpod (#70) üzenetére


bprubin
tag

Nekem nem jön be a gyári én a fsc id-t használom mióta megjelent még anno symbianra...

(#73) anglergab válasza junkpod (#70) üzenetére


anglergab
addikt

Hangsúlyozom, a rádiós chip tud RDS-t, aki nem hiszi, nézze meg az Engineer Mode-ban.
Ha a így sem látod, akkor az adó nem sugároz RDS jelet.

(#74) junkpod válasza anglergab (#73) üzenetére


junkpod
nagyúr

Akkor mondjatok egy mukodo appot, mert a playben nincs fm tuner app.

Box's don't touch!

(#75) davidlaci válasza davidlaci (#71) üzenetére


davidlaci
csendes tag

ááá, már megtaláltam a myorders fület. Bocs csak a céges gépemről nem láttam ezt a szövegdobozt. Úgyhogy minden OK...

(#76) cappa72 válasza davidlaci (#75) üzenetére


cappa72
nagyúr

Remek. :)

Azért vagyunk itt, hogy igyekezzünk tapasztalatot cserélni.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#77) malisonX válasza anglergab (#73) üzenetére


malisonX
aktív tag

Hát ez marhajó. Engineer módban pár másodperc után már mutatta az RDS infót. Érdekes módon ezt követően már a rádiós appban is látszik az összes adónál. Kössz a tippet :)

(#78) cappa72 válasza malisonX (#77) üzenetére


cappa72
nagyúr

Tényleg. Mivel nem használom az FM rádiót alapvetően (nem nekem való "zenék" vannak a rádiókban), ezért nem érdekelt, de valóban. Engineering mode próba után valóban kiírja az rds infókat. No de előtte miért nem???

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#79) Krilehor


Krilehor
tag

Hali, a ZTE Bladenél az 1 gombos headset a Powerampban vagy bármely más lejátszóban 1 nyomásra lejátszás/szünet, hosszú nyomásra tracket váltott. Most viszont a V970-en semmilyen lejátszó sem érzékeli a hosszú nyomást sem és a dupla nyomást sem, így csak úgy tudok számot váltani ha kiszedem a telefont a zsebemből ami nem túl jó. Ez másnál is így működik, esetleg valami megoldás erre valakinek? Ilyen headset gomb programozós appokat szedtem már le a marketből de azokkal sem volt jó (JAYS Headset Control, Headset Button Controller)

(#80) Gman999 válasza Krilehor (#79) üzenetére


Gman999
tag

Ha jól emlékszem power ampban külön opciók vannak a headset buttonra :)

Igen, settings/headset és ott is van.

[ Szerkesztve ]

(#81) qpali válasza cappa72 (#78) üzenetére


qpali
csendes tag

Lehet lama kerdes, de hogy lehet ezt az engeneer modot elerni?

(#82) cappa72 válasza qpali (#81) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem láma kérdés.

Van egy mobileuncletools nevű program, abból közvetlenül van ilyen menüpont, de van egy kód is, csak azt nem tudom.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#83) qpali válasza cappa72 (#82) üzenetére


qpali
csendes tag

Cool. Koszi. Igy mar megy az rds. Azert fura hogy e nelkul miert nem.

(#84) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

Sziasztok!
Azt kérdezném, hogy a fényképezőgép LED-je használható-e lámpának? Mert az intelesnél pl. nem...
Illetve hogy a gyári ROM mennyire használható, illetve nehéz-e rá felrakni a hiányzó Google appokat?
Köszi!

(#85) cappa72 válasza Oldmobil (#84) üzenetére


cappa72
nagyúr

Itt se várj csodát a led-től.
A teljesen kifehérített képernyőnek nagyobb a fényereje.

A gyári rom-ról nem tudok nyilatkozni, nekem módosított rom-mal jött. (De lementettem, és ha minden igaz le is tölthető).

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#86) barnam_ válasza Oldmobil (#84) üzenetére


barnam_
nagyúr

Google Play-ben biztos találsz olyan appot, amivel ez lehetséges. Nem tudom mekkora fényereje van, de pl. a Galaxy Xcover II-nek olyan fényereje van, hogy simán helyettesít egy átlag zseblámpát :D

(#87) Oldmobil válasza barnam_ (#86) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Köszi a válaszokat! Igen, van ilyen app, de azok nem működnek az inteles verzióban. A Milestone 1-esnél nagyon szerettem ezt a funkciót, mondjuk ott két led volt, elég erős fénnyel.

(#88) Dot válasza Oldmobil (#84) üzenetére


Dot
őstag

Megerősítem: a led semmit nem ér, kb csak jelez, hogy kép készül.
Nagyobb fényt lehet kicsikarni a fehér, max fényerejű kijelzőből!

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#89) Oldmobil válasza Dot (#88) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

OK, köszönöm az infót!

(#90) anglergab válasza Dot (#50) üzenetére


anglergab
addikt

Mindegyik hasonló teljesítményű okostelefon melegszik ennyire (terhelés közben), ez a jelenlegi technológiával jár.
Az a lényeg, hogy készenléti állapotban ne melegedjen.

[ Szerkesztve ]

(#91) Krilehor válasza Gman999 (#80) üzenetére


Krilehor
tag

Szerintem félreértettük egymást. Nem a poweramp használatával van gondom, azt másfél éve használom a bladdel elégedetten. A gondom az hogy a telefon egyáltalán nem kezeli a headset hosszú nyomást és a dupla/tripla nyomást. A kérdés az h ez másnál működik-e vagy nálam van gond, esetleg a rom vagy a kernel nem támogatja ezt a funkciót

(#92) Gman999 válasza Krilehor (#91) üzenetére


Gman999
tag

Ez esetben lehet h tényleg félre értettük egymást, de most a te kedvedért (először használtam) kipróbáltam a gyári fülest, és nekem reagált a gombjára :U

(#93) junkpod


junkpod
nagyúr

Valoban ha megpiszkaljuk enginierben akkor utana mar van rds:)

Más: nektek mukodik a fotok automatikus feltpltese? Nalam nem es rajottem miert. A camera progi a photo es video mappakba ment de a google+ a dcim mappat figyeli. Ha bemasolok egy kepet, akkor azonnal feltolti.
Kerdes, hogy lehet beallitani a camera appot a helyes mappaba menteshez?

Box's don't touch!

(#94) Gman999 válasza junkpod (#93) üzenetére


Gman999
tag

Ez érdekes, engineering mód után tényleg van rds :D kissé fura, de mindenképp jó pont. Amúgy valahol olvastam egy kódot is amit beírva előjön az engineering mod, nem kell hozzá az uncle tools, azt nem tudja valaki?

junkpod: 2 dolgot tudnék tippelni, a google+ on lehet e esetleg állítani mappát hogy melyiket nézze? (fogalmam sincs sose használtam) vagy ha nem, akkor a camerazoom a legjobb fotós app amit ismerek, ott be tudod állítani a mentés helyét is. (az alap kamerán én nem találtam meg hogy lehetne e változtatni ilyesmit)

[ Szerkesztve ]

(#95) junkpod válasza Gman999 (#94) üzenetére


junkpod
nagyúr

Camerazoom-ot nem ismertem, lg camerat igen, most azt felraktam es ott is van mappa allitas.

Box's don't touch!

(#96) cappa72


cappa72
nagyúr

Fura dolog történt. Nem tudok telepíteni a csomagtelepítővel. Azért nem, mert nem tuok rábökni a telepítés gombra, csak a mégsemre. Ilyen volt már valakinel?

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#97) Gman999 válasza junkpod (#95) üzenetére


Gman999
tag

Én a camera zoom fx et tudom ajánlani ha pl kicsit több opcióra van szükséged (nem pedig az instagramos lebutított programra :D) Nekem nagyon tetszik, rendkívül sok mindent be lehet rajta lőni.

(#98) Dot


Dot
őstag

Méretben megegyezik a többi 970-essel?! Fóliát meg valami tok kellene!

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#99) hunaqua válasza Dot (#98) üzenetére


hunaqua
addikt

Igen,de a fólián lehet "luk" a front kamera miatt.Egyébként ua.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#100) tiboriusz


tiboriusz
csendes tag

Etotalk->Singpost 2012.10.18 rendelve. 2012.11.23 megjött. Áfa/vám nem volt. Csomag ahogy kinézett elég sokat tudna mesélni de a telefon tökéletesen működik. Öröm és boldogság. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Grand X V970
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.