Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Grand X V970

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-05-10 13:11:14

LOGOUT.hu

A telefonról szóló tesztet itt olvashatjátok Victoryus kolléga tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) pgemil válasza tomy_cz (#849) üzenetére


pgemil
aktív tag

Köszi!
Ez megegyezik az "első" oldalon levő BM 2.3 Rommal?

(#852) kispredátor


kispredátor
csendes tag

Sziasztok!
érdeklődnék a hozzáértőktől és a tulajdonosoktól hogy mi ajánlottabb szerintetek, a ZTE V970 vagy az ACER Liquid Gallant Duos ?
kicsit belezavarodtam a tehnikai leirásokban, egyáltalán van valami külömbség a kettő között ?

[ Szerkesztve ]

(#853) kelzsoca válasza tlac (#850) üzenetére


kelzsoca
félisten

ha valaki úgy dönt, hogy csinál, akkor igen

Miért nem állsz neki egy custom romnak? :)

(#854) malisonX válasza kispredátor (#852) üzenetére


malisonX
aktív tag

Hello!
Nem ismerem közelről a Gallantot, de a googleval csak olyan variánst találtam belőle, amiben MTK 6575-ös proci van. Ez pedig egy magos, míg a V970 MTK 6577-ese 2 magos. Többi paraméterük kb. ugyanaz. Úgyhogy a 2 közül én az utóbbira voksolok.

(#855) tlac válasza kelzsoca (#853) üzenetére


tlac
nagyúr

nincs rá igény :D

igazság szerint túl sok időt kellene beleölni, Bruno meg elég jó romot rakott össze, így sok értelmét nem látom
ha meg mégis találok benne valami zavaró hibát, akkor azt meg javítom vagy javíttatom vele

(#856) tomy_cz válasza tlac (#855) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Ugyebár nincs kernelforrás, így csak a meglévőből lehet 'sz'építkezni, amit lehet úgyis belepakol a fejlesztő illetve javítják / javítjátok a hibákat. :)
Viszont én legalább egy JB 4.1-ben azért reménykedem... :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#857) tlac válasza tomy_cz (#856) üzenetére


tlac
nagyúr

jb remélhetőleg hamarosan meglesz, bízom, hogy a zte elérhetővé teszi, ha meg nem, keresni kell egy indonéziai usert

(#858) tomy_cz


tomy_cz
senior tag

Jut eszembe valamelyik nap este, nem működött az érintőgombok kzül a Home (házikós) gomb. Már a fóliát is felhúztam félig, hátha amiatt de úgy sem működött. Megijedtem, de szerencsére egy Restart megoldotta. Azóta műkdik, ahogy kell. :) Fura...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#859) nepszter1 válasza kelzsoca (#853) üzenetére


nepszter1
addikt

Csak azért mert pl a Galaxy Ace rengeteg rom van vagy a volt telefonomra a Galaxy 3ra is

(#860) kelzsoca válasza nepszter1 (#859) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem a mennyiség, hanem a minőség a fontos, és az hogy ki fejleszt rá, forrás nélkül nagyokat nem lehet varázsolni, csak a kész romot lehet pofozgatni.
A több custom romhoz ki kell alakuljon egy közösség, és kellenek modderek is akik fantáziát látnak a készülékben, és időt/energiát stb.. nem sajnálva nekiállnak, és foglalkoznak a készülékkel.

A Samsung készülékek sajnos ide rossz példa, ott a legnagyobb a felhasználói tábor/közösség, azzal egy ZTE nem mostanában fog versenyezni. :)

Továbbá gátolja az elterjedést az, hogy a szolgáltatók globálisan nem veszik be ezen készüléket a kínálatukba (már csak a dual-SIM miatt sem)

Tehát elég összetett dologról lehet beszélni. :)

(#861) samat78 válasza tlac (#833) üzenetére


samat78
csendes tag

A tmallbox.com oldalán eljutottam a rendelésben a fizetésig, ott viszont egyelőre megakadtam. Ugyanis az után a szöveg után, hogy "Please select your preferred payment method ..." csak egy lehetőséget tudok kiválasztani: "Pay by bank wire"; ez talán az előreutálást jelentheti. Én viszont elsősorban bankkártyával fizetnék (van Visa és MasterCard is, elvileg mindkettőt elfogadják), másodsorban PayPallel, az átutalást csak végső esetben alkalmaznám. Tudtok segíteni, mit csinálok rosszul, vagy hogyan tudok rátalálni a többi fizetési lehetőségre?

(#862) tomy_cz válasza samat78 (#861) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Paypal-al úgy tudsz fizetni, ha írsz nekik chaten, hogy azzal szeretnél, aztán aktiválják.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#863) samat78 válasza tomy_cz (#862) üzenetére


samat78
csendes tag

Köszönöm! Elég egyedi megoldás (akadályokat gördíteni a rendelés menetébe)... mintha nem is az lenne a cél, hogy vásároljanak náluk (vagy az ügyfeleik nagy része kínai, ami nem valószínű). A chat egész délután offline volt (igaz, ilyenkor arrafelé már elég késő van), így írtam nekik egy üzentet.

(#864) tomy_cz válasza samat78 (#863) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Én sem értem mi ebben a ráció :)

Nemtudom, hogy úgy jó lesz-e, én kivártam amíg Online a chat, és csak akkor írtam nekik. :)
Gondolom valahogy ip alapján, vagy cookie-k, vagy egyszerűen bejelentkezési azonosító alapján engedélyezik. De hogy meddig "tart", azt passzolom. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#865) tlac válasza samat78 (#861) üzenetére


tlac
nagyúr

en regisztraltam vasarlas elott es volt paypal keres nelkul

(#866) tlac


tlac
nagyúr

kint van a 3.1-es rom

(#867) tomy_cz válasza tlac (#866) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Semmi előjele nem volt, éppen ma kora este néztem fel az xda-ra, és még akkor nem láttam. :)
Hétvégén felrakom biztos ami biztos. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#868) cappa72 válasza tlac (#866) üzenetére


cappa72
nagyúr

:R

Csak a szerver karbantartas alatt igy atmenetileg nem elerheto... :O

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#869) tlac válasza tomy_cz (#867) üzenetére


tlac
nagyúr

mar par napja irta, hogy kiadja

(#870) malisonX válasza cappa72 (#868) üzenetére


malisonX
aktív tag

Sikerült letöltened? Már van Download gomb, de ha rányomok, akkor "A kapcsolat alaphelyzetbe állt" hibaüzenetet kapok. Pedig az oldalon levő letöltésszámláló pörög... Nálam van a baj?

(#871) tlac válasza malisonX (#870) üzenetére


tlac
nagyúr

most épp megy

(#872) malisonX válasza tlac (#871) üzenetére


malisonX
aktív tag

Hurrá, köszi, töltődik. :) Állítólag adatvesztés nélkül (programok, beállítások, mentések megmaradnak) lehet frissíteni az új verzióra, csak be kell pipálni valamit hozzá az Aromában. Kíváncsi leszek...

(#873) samat78 válasza tlac (#865) üzenetére


samat78
csendes tag

Én is regisztráltam előre, de nem jelent meg az opció, és a levelemre sem reagáltak semmit (eddig). Így tomy_cz megoldását alkalmaztam, azaz addig vártam, míg online lett a chat, és jeleztem, hogy PayPallel szeretnék fizetni. 1 perc múlva már működött is a dolog, ki is fizettem. Remélem a telefont is megkapom majd :) (Megkérdeztem, hogy mi értelme van ennek, illetve javasoltam, hogy ezt az opciót kínálja fel a rendszer alapból, amire azt a választ kaptam, hogy dolgoznak a probléma megoldásán.) Köszi a segítséget, majd jelentkezem, ha megérkezett a telefon. (A "Prohardver Tagok Dual SIM-es Telefonjai" című állományba is szívesen beírnám az adatokat, ha kapok hozzá hozzáférést.)

(#874) kispredátor válasza samat78 (#873) üzenetére


kispredátor
csendes tag

mindenesetre érdekes hogy a tmallbox-nak akarok fizetni és egy kinai úriember paypal kontójára kell utalnom a nehezen megspórólt birodalmi forintomat....

ennek ellenére mekkrendeltem, mostmár lehet izgulni.

[ Szerkesztve ]

(#875) kispredátor válasza malisonX (#854) üzenetére


kispredátor
csendes tag

érdekesen alakul, de azért még mindig nem zte v970 árban van

(#876) junkpod


junkpod
nagyúr

Helló, meg van a megoldás a nem telepíthető APK rejtélyére: a gondot az okozza, hogy olyan alkalmazás van telepítve a telefonon aminek van joga átlátszó gombok létrehozására, ilyenkor védelmi okokból a rendszer nem engedi az "install" gomb megnyomását (nehogy egy vírust/rossz szándékú kódot telepíts akaratlanul).

Keresd meg azt a futó programot ami ilyen jogokkal rendelkezik (nálam a soft button volt a ludas), állítsd le és már működik is a telepítés, utána elindíthatod újra.

(forrás: XDA)

Box's don't touch!

(#877) nepszter1


nepszter1
addikt

Fel lehet rakni akkor az új 3.1-et hogy ne vesszenek el az adatok ?és ha igen hogy ?

(#878) malisonX válasza nepszter1 (#877) üzenetére


malisonX
aktív tag

Aha. Installation type-nál a "Custom"-ot válaszd. A next gomb megnyomása után pedig a Wipe /data, és a Wipe /cache elől szedd ki a jelölőnégyzeteket. Nekem így minden dolgom megmaradt, de ha biztosra akarsz menni, akkor azért a fontosabb dolgokat mentsd ki frissítés előtt :) Jah és én 3.0-ról frissítettem, nem tudom ez számít-e.

[ Szerkesztve ]

(#879) tlac válasza malisonX (#878) üzenetére


tlac
nagyúr

a cache-t azt szabad wipe-olni

(#880) nepszter1


nepszter1
addikt

Azt hogy tudom visszaállítani hogy rezegjen a telefon amikor rámegyek az üzenetekre pl. vagy ha üzenetet írok
meg hogy látszódjon % van az aksi

[ Szerkesztve ]

(#881) cappa72 válasza nepszter1 (#880) üzenetére


cappa72
nagyúr

A xustom telepitesnel ki kell valasztani az akku kijelzot. Van 3 feke. A sima, a szazalekos es a kor alaku.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#882) nepszter1


nepszter1
addikt

Ajaj 2. is felraktam a 3.1-et igen ám de most a ZTE képernyőnél meghal a telefon :O

(#883) nepszter1 válasza nepszter1 (#882) üzenetére


nepszter1
addikt

megoldva.

(#884) tlac válasza nepszter1 (#883) üzenetére


tlac
nagyúr

és megtartod magadnak?

(#885) tomy_cz válasza malisonX (#878) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Igy frissitettem en is 3.0rol, Megmaradtak a beallitasok nekem is. Wipe cache tenyleg maradhat.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#886) kiskatz


kiskatz
tag

Ismerősömnek keresek ZTE V970-et vagy Jiayu G3-at.
Leginkább új érdekelné, vagy alig használt.

(#887) malisonX válasza tomy_cz (#885) üzenetére


malisonX
aktív tag

Jogos. Nem voltam benne biztos hogy szabad-e formázni a cache partíciót, vagy az gondot jelenthet-e valamelyik app lelkivilágának. Ezt elfelejtettem jelezni, sorry :B

(#888) kispredátor


kispredátor
csendes tag

Ti a rendeléstől számitva mennyi idő után kaptatok tracking számot? 27-én délben rendeltem (tmallbox), de még semmi. Jöttt a mail hogy shipped, meg hogy majd küldik a számot, de azóta sem jött...
Kellene aggódnom?

[ Szerkesztve ]

(#889) cappa72 válasza kispredátor (#888) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nezd meg a sajat rendeleseidet a tmalbox oldalon, oda szoktak kiirni es nem mail-ben elkuldeni.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#890) kispredátor válasza cappa72 (#889) üzenetére


kispredátor
csendes tag

Tényleg! Sok zaklatást megspórolhatnának maguknak és nekünk némi idegeskedést, ha erre felhivnák a figyelmet.... ime:
...The tracking number is RF117597951SG for your reference , you check it online, http://17track.net/IndexEn.html ~.....
igaz, azt irja hogy... not exist... de Justin nevű falon túli kolléga nagyon kedvesen igyekezett mekknyugtatni hogy izé, szombat van, meg évvége, legyek türelemmel...

(#891) kispredátor


kispredátor
csendes tag

A tapasztalatok szerint hány nap a rendeléstől, amig megjelenik mint követhető a szám?

(#892) hunaqua válasza kispredátor (#891) üzenetére


hunaqua
addikt

Dec. 17.-én rendeltem 3 dolgot (apróságok,de mind1)

22.-e,kettő pedig 25.-ei időpontban látszott a Posta.hu-n.

...de azóta meg sem mozdulnak.

Jan.3.-ig nem fog fű nyílni.

Várjál nyugodtan,még 2-3 hét mire megkapod! :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#893) kispredátor válasza hunaqua (#892) üzenetére


kispredátor
csendes tag

köszönöm a biztatást. Ahogy valamelyik fórumtársunk leirta néhány(száz) hozzászólással fennebb, volt egy olyan érzésem hogy a nagy semmibe küldtem el a pénzt, de most már belátom, túlaggódom magam. Nem baj ha 3 hét, 1xxxre rendeltem a tokkal, majd jön amikor jön, csak jöjjön. Még egyszer köszi a biztatást.

(#894) hunaqua válasza kispredátor (#893) üzenetére


hunaqua
addikt

No Para! :D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#895) junkpod


junkpod
nagyúr

hello, van valami trükkje az usb vcom driver telepítésnek win7 64bit alatt? egyszerűen kiírja, hogy succesful, de nincs fent a driver és nem is találja az SPtool a telefont...

Box's don't touch!

(#896) tlac válasza kispredátor (#893) üzenetére


tlac
nagyúr

a tmallbox küld tokot is, ha csak telefont rendelsz, bár elég gagyit

(#897) tlac válasza junkpod (#895) üzenetére


tlac
nagyúr

jól használod az sp flash tool-t?
-telefon kikapcs, usb-vel nincs összekötve
-klikk a download gombra
-és most usb kábellel összekötöd a géppel

egyébként win8 alatt az igazi kihívás telepíteni, mert ki kell kapcsolni hozzá a digitális aláírás ellenőrzést, lehet hasonló problémád van win7 alatt is

(#898) nepszter1


nepszter1
addikt

Amúgy szó volt a zseblámpa hogy nem működik nekem semmi bajom vele tökéletesen működik.

(#899) tomy_cz válasza nepszter1 (#898) üzenetére


tomy_cz
senior tag

Jaja, bár a kijelzőnek nagyobb fénye van, mint a Led-nek. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#900) malisonX válasza tomy_cz (#899) üzenetére


malisonX
aktív tag

Én telepítettem ezt az appot. A beállítások menüjében van olyan, hogy "Test Tool". Ezen belül, ha pl. az "ON Loop Autofocus"-t választod, kb. dupla fényerőt produkál a LED. Igaz, hogy közben a kamera fókuszálgat, ez nem tudom mennyire tehet jót neki, úgyhogy csak rövid ideig szoktam így használni, ha kell a nagy fényerő. (Remélem még nem ismerted ezt a trükköt :) )

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Grand X V970
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.