Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Grand X V970

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-05-10 13:11:14

LOGOUT.hu

A telefonról szóló tesztet itt olvashatjátok Victoryus kolléga tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) vegyszer válasza Novicsok (#3000) üzenetére


vegyszer
addikt

vírus rejt el fájlokat???
Nekem ez új, de ne is legyen ilyesmi...
(az ESET engem megvédett, csak egyszer hagyott cserben, de akkor nagyon.)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3002) ßrainiac válasza XPA (#2994) üzenetére


ßrainiac
addikt

Grat, nekem holnap adjak fel. Dhl-lel jon szintugy es nagyon kivancsi vagyok mar ra.

Egy galaxy s3-asom van, ezzel asszonyt akarom meglepni (felig-meddig mar tud rola), de nagyon tetszik a telo es siman vennek magamnak is a biztato kommentek alapjan. Majd talan vmelyik negymagos fullhd-s szornyet :DDD

Rakok majd fel kepeket a cuccrol h segitsen masoknak is a dontesben, en 16gb class10-es kartyaval, foliaval, vedo tokkal + bor tokkal, valamint sugarzas elleni matricaval kertem (remelhetoleg er vmit, gyereket "varunk" ^^), igy volt mindosszesen $200 (szallitassal egyutt), ami egyaltalan nem rossz.

Ezis etotalk.

(#3003) tlac válasza ßrainiac (#3002) üzenetére


tlac
nagyúr

sugarzas elleni matricaval kertem

ez mi? mire jó?

(#3004) ßrainiac válasza tlac (#3003) üzenetére


ßrainiac
addikt

Anti radiation sticker. Valaszthato extra volt :DDD

(Valoszinuleg vmi oltas, de artani nem arthat alapon kipipaltam a rendelesnel :DD)

Allitolag hogyha az antenna tajekan leragasztod vele a telod, kevesebbet sugaroz a telefon..

[ Szerkesztve ]

(#3005) vegyszer válasza ßrainiac (#3004) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem az ilyen mindentől megóvó dolgokkal kapcsolatban vannak fenntartásaim. Ha nem a kijelző felőli oldalán kellett felragasztani egy colos vastag ólom lemezt, akkor mit is ér az egész? Ha még oda rakod, az IPS, meg a FullHD, és a tapi kijelző minek? Hiszen a sugárzás csak sugár irányban tud terjedni. Mintha pont innen kapta volna a nevét. :-)

És a hátára ragasztani valamit annyit tesz, a tenyeredet erő hatást csökkented. De az agyadba ugyanannyi jut. De ha valóban vissza tudná verni tükör módjára a ragacs a mikrohullámokat, akkor pont az agyadba veri vissza. Ha mégis elnyelné a sugárzást, akkor meg nem volna szabad, hogy a térerő ne csökkenjen mondjuk teljesen nullára.

Azaz szerintem ez csak mókus vakító akció.

Kétszáz nem volt a motyeszek ellenére sok érte?
Hiszen pucéran 130$ körül van...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3006) ßrainiac válasza vegyszer (#3005) üzenetére


ßrainiac
addikt

160 volt a cuccokkal egyutt, erre jott kb $34 a szallitas es $5 a biztositas miatt.

Ja, a matrica egyre nagyobb fassagnak tunik nekem is :(((

(#3007) cappa72 válasza ßrainiac (#3004) üzenetére


cappa72
nagyúr

Allitolag hogyha az antenna tajekan leragasztod vele a telod, kevesebbet sugaroz a telefon --> gyengébb lesz a térerőd ? :DDD
Ha a hősugárzót letakarod, akkor kevésbé lesz meleg, nochdazu nem lesz hősugárzó funkciója.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#3008) vegyszer válasza ßrainiac (#3006) üzenetére


vegyszer
addikt

Ennyire gyorsan kellett, hogy 40$-t rádobtál a póstára? (DHL 3 nap alatt, vagy mi volt?)
Azért az nem kis összeg...

Bevallom, én 5$-t is sajnálok ilyenre, nem hogy 40-et...
De én skót vagyok számos téren is.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3009) GrandS


GrandS
senior tag

ICS-alatt témát lehet változtatni, ha igen hol?

(#3010) dReFiX


dReFiX
senior tag

3.1 alatt utólag tudom változtatni az aku ikonját az óra mellett? , rosszat választottam a rom telepitesenel. koszi

[ Szerkesztve ]

(#3011) cappa72 válasza dReFiX (#3010) üzenetére


cappa72
nagyúr

Elméletileg igen, de hangsúlyozom, elméletileg.
Ha a telepítéskor kiválasztod, hogy ne törölje a cache és data partíciókat, akkor gyakorlatilag a /system-et írja felül, tehát nem okoz neked adatvesztést.
Elméletileg/B]
Csinálj egy CWM mentést, és próbáld ki. Ha nem jön össze, akkor is vissza tudsz állítani mindent.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#3012) Moleman


Moleman
addikt

Na, megérkezett a csomag, ha hazaértem, nekiesek. :)

Jól értelmeztem, hogy most már nem kell partícionálni ugye? Automatikusan le van tiltva a belső "sd"? Elvileg 4.1-gyel jött. Root, cwm van alapból, vagy azt még mókolni kell?

Bocsi a sok kérdésért, de valószínűleg alkoholos befolyásoltság alatt fogok hazaérni este, inkább előre tájékozódok, mielőtt elrontom a telefont. :D

(#3013) dReFiX válasza Moleman (#3012) üzenetére


dReFiX
senior tag

Sajnos kell majd partíciónálni. Józanul vágj neki ennek majd. Imei mentéssel. Stb.

[ Szerkesztve ]

(#3014) Moleman válasza dReFiX (#3013) üzenetére


Moleman
addikt

Oké, köszi! IMEI mentést hogy csinálok? Arról nem találtam említést a leírásban. Vagy ez már nem aktuális?

(#3015) GrandS
Értem, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#3015) GrandS válasza Moleman (#3014) üzenetére


GrandS
senior tag

Telepítéskor kérdezi meg, hogy csináljon-e.

(#3016) Novicsok válasza vegyszer (#3001) üzenetére


Novicsok
tag

Itt a megoldás, ha a pendrive (SD card) állomány rejtetté vált:
http://superuser.com/questions/439031/how-to-unhide-folders-hit-win32-dorkbot-d-worm

(#3017) ßrainiac válasza cappa72 (#3007) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hat nem vagyok szakertoje a dolognak, sok remenyt nem fektettem amugy sem a dologba. De igy tok logikus amit mondasz ^^

vegyszer: minel gyorsabban kellett mert egyreszt nem tudok varni semmire (:DDD), masreszt pedig arulom asszony telojat es nem akarom hogy anelkul maradjon.

Most hogy belegondolok, nem is emlekszem olcsobb postazasra. Csak jo sok hetes masik valasztasokra. Dhl amugy fasza mert le lehet kovetni a cuccot ^^

Edit: megneztem, EMS vmi 44 dodo es 10-15 munkanap, DHL $34 es 3-7 munkanap.

Moleman: nice :$ honnan rendelted?

[ Szerkesztve ]

(#3018) Moleman válasza ßrainiac (#3017) üzenetére


Moleman
addikt

Nekem 13 nap alatt ért ide, követéssel, 3 dollárért (Tmallbox).

[ Szerkesztve ]

(#3019) vegyszer válasza Moleman (#3018) üzenetére


vegyszer
addikt

ki miért fizet...

én azt a +40 (vagy 60$ a motyeszekkel együtt) biztosan inkább készülékre fordítottam volna. Legyen nagyobb, jobb kijelző, mint hogy 3 nap alatt jöjjön meg, de nekem van elfekvő készlet telóból.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3020) ßrainiac válasza vegyszer (#3019) üzenetére


ßrainiac
addikt

Dehat epp emlitettem h mi volt a 2 opcio :U

Egyebkent felesegemnek nagyobb kijelzo nem kell, az Xperia mini pro utan ez is tul nagy lesz neki, gondolj csak bele ^^ gyorsabb sem kell, hiszen ha s2 szintjet hozza, boven jo lesz. A dupla sim kikotes volt hogy ne kelljen ceges es sajat mobilt cipeljen mindenhova es igy lett ez, mert biztato volt es megis ZTE, nem egy olyan cucc amirol addig nem hallottam - pl. newman xD vagy tarsai.

Egyebkent mocskosul skot vagyok jomagam is, ez most gondolom nem derult ki (mondjuk ezt a telot vettem es nem egy 80ezrest, talan ez elarul vmit), de mivel nem volt olcsobb szallitas es az etotalkrol akartam venni ez lett. Mas oldalon nagyon nem neztem a telot, mert ez megbizhato forrasnak tunt, lattam forumokban emlegetve, valamint a youtube-os review is toluk szarmazott.

Egyszer mar rendeltem pl. Alirol, masnap kinabol majdnem feltortek a gmail accom ^^ szoval emiatt megvalogatom az aruhazakat h hova regelek.

[ Szerkesztve ]

(#3021) vegyszer válasza ßrainiac (#3020) üzenetére


vegyszer
addikt

Fizetés után acc feltörés???
(hát ez nem jó ómen)
Nekem nem volt ilyen próbálkozás, bár egy ideje én is 12-16-20 karakteres jelszavakra szoktam rá.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3022) ßrainiac válasza vegyszer (#3021) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jott az email hogy kinai IP-rol probalkoztak. Pont annal az accnal amivel regeltem hozzajuk.

Nem hiszem h veletlen egybeeses.

(#3023) Mercutio_ válasza ßrainiac (#3020) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ali az kicsit ilyen korlátok nélküli ebay jellegű hely akol sok eladó van, a tmallbox meg egy konkrét webshop ha jól tudom.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3024) vegyszer válasza ßrainiac (#3022) üzenetére


vegyszer
addikt

és ugye véletlen sem ugyanazt a jelszót használtad ott, mint a mail belépésénél?
(hisz a jelszót valamely formában, jó esetben titkosítva, de tárolják)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3025) Moleman


Moleman
addikt

Na, csak hazajöttem hamar, nem bírtam ki. :)

A doboz hiánytalan volt, az ajándék tok szerintem gagyi, sorjás, de úgyse akartam használni, a fólia viszont öröm és csalódás egyben. Érzésre nagyon jó lenne, viszont rossz oldalon van kivágva a közelségérzékelőnek, ezért nem hittem el a cetlinek, hogy melyik oldalát hámozzam előbb... Így már nem sikerült szépen feltenni, de kipróbáltam, milyen, elég jóféle. Ha valakinek van hasonló fóliája (pl többet rendelt), jó oldalon kivágva (:D), attól vételeznék egyet. Ha szépen fel tudná nekem tenni, egy sört is rátennék az ajánlatra. :)

Amúgy így gyári állapotban is meglepően gyors a kicsike, töltés után újrapartícionálom, aztán nekiállok a nyúzásnak. :)

(#3026) huan válasza Moleman (#3025) üzenetére


huan
őstag

Az újrapartícionálásnak milyen veszélye van?

(#3027) cappa72 válasza huan (#3026) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha nem figyelsz, akkor ugrik az összes adatod.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#3028) ßrainiac válasza cappa72 (#3027) üzenetére


ßrainiac
addikt

Itt pontosan milyen adatrol lenne szo?

Ha jol ertem akkor kiprobalas elott erdemes megcsinalni, amikor meg nem "laktad be" :U

Nekem mar "megromolva" jon a telo etotalk altal - nem tudjatok veletlenul hogy az van-e mar alapbol particionalva?

dReFiX: omg miket..?! Azt irtak h leszedik rola a bloatwaret

[ Szerkesztve ]

(#3029) dReFiX válasza ßrainiac (#3028) üzenetére


dReFiX
senior tag

Etotalkos romot jobb is ha legyalulod, érdekes dolgokat szoktak feltelepíteni neked előre :D Megkérdezhetem, hogy onnan hány dollárra jött ki cakkpakk a telefon ?

[ Szerkesztve ]

(#3030) ßrainiac válasza dReFiX (#3029) üzenetére


ßrainiac
addikt

(#3031) Moleman válasza ßrainiac (#3028) üzenetére


Moleman
addikt

Szerintem nincs partícionálva, az enyém sincs, pedig BM V1.1R2-vel küldék. De meg tudod nézni a tárhelynél. Ha van egy 2 gigás belső tárhelyed, akkor nincs partícionálva.

(#3032) Moleman


Moleman
addikt

Na, megvagyok, partícionáltam, majd felraktam egy saját, kipucolt V1.1R2-t. Szuper lett, most már 710 mega szabad ramom van üresjáratban, már csak egy kérdésem van: hogyan lehet a gyári launchert testre szabni, vagy ha nem lehet, melyiket ajánljátok, nova vagy apex?

(#3033) dReFiX válasza Moleman (#3032) üzenetére


dReFiX
senior tag

Nova szerintem.

(#3034) cappa72 válasza ßrainiac (#3028) üzenetére


cappa72
nagyúr

Azokról az adatokról, amit már te tettél rá. Mindenféle saját program, névjegyzék ami a telefonon van, híváslista, stb...
Ha új a rendszer, akkor ennek igazából nem sok jelentősége van.
DE!
Mivel etotalkos a rom, ezért csinálnék róla egy biztonsági mentést CWM-mel, hogy megmaradjon az, amivel a boltból jött. Csak a garanciális állapot visszaállítása végett.
(Bár nekem most 8 hónapos, eddig 2-szer fagyott meg, mindkétszer Boat browser alatt, egy napon. Se előtte, se utána.)
Ez egy nagyon jó telefon.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#3035) ßrainiac válasza Moleman (#3032) üzenetére


ßrainiac
addikt

Wow, 700mb az nagyon jol hangzil xD

Az s3-on van nekem olyan 400 maximum, de altalaban 200 alatt.

Tolsz tippeket hogy kell megcsinalni? ^^

(#3036) Moleman válasza ßrainiac (#3035) üzenetére


Moleman
addikt

Semmi extrát nem csináltam vele, a dobozból kivéve tudta a 700-at. Most, hogy kitöröltem majdnem minden google alkalmazást, ment 710 fölé.
Nagyon szuper telefon, ennyi pénzért tényleg ajándék volt.

[ Szerkesztve ]

(#3037) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Aki szokta sokat gps-nek használni, kérdem, hogy melyik rommal jobb? Van egyáltalán különbség köztük? Most, hogy itt a nyár, mentem párszor tekerni, és az endomondo alatt vannak elég nagy ugrások, több km-t légvonalban, tehát ott elvesztette a jelet, olyankor légvonalban meghúzza a térképen az utat, és átlagolja a sebességet arra a szakaszra. Blade-del ez sose fordult elő. Fix útvonalam van, szóval van összehasonlítási alapom. Most az ics-3.1-es rom van rajta, előtte amíg a jb volt nem volt jó idő, nem tudtam tesztelni. A gps status app is gyakran jelet veszt, ahogy nézegettem gyaloglás közben. (Nem minden műholdat, de mondjuk a 8-9 közül marad 4-5 akkor már hibázik.
Nem tudom, hogy ez most romfüggő, vagy én kaptam egy gyengébb képességű telefont, mert mások nem panaszkodtak rá, vagy csak átfutottam rajta. Kocsiban még nem próbáltam, csak buszon, ott is elvesztette a jelet, a Blade meg nem.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3038) Moleman válasza Moleman (#3036) üzenetére


Moleman
addikt

Na, elkiabáltam, a Mobileuncle Tools FC-zik, pedig ahhoz nem nyúltam. Nem tudom, mit hiányolhat. Érintetlen rommal működött.

Play áruházból újra telepítve megy. :)

[ Szerkesztve ]

(#3039) Novicsok


Novicsok
tag

Bruno:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=40628164#post40628164

(#3040) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Feltettem az ICS 3.1 ROM-ot, ami alatt végre működik mind az email kliens, mind az SD kártya :D

Mivel gyakorlatilag az összes ROM-or végigpróbáltam, így kijelenthetem, hogy ebben a legrondábbak az ikonok, de üsse kő, ha működnek a funkciók, akkor a kinézet nem annyira fontos :N

Viszont ma napsütésben kellett volna használnom a telefont, lehet, hogy a sok fény a fényképező részének használ, de a menük erős napfényben még maximumra tekert fényerő mellett is láthatatlanok :( Aki sűrűn használná szabadban, az keressen másik telefont :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3041) cappa72 válasza Novicsok (#3039) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hmmmm... látom figyelsz :)
Csak az a 5"... az nem kéne.
A 4.3 nekem untig elég.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#3042) asturel válasza Moleman (#3025) üzenetére


asturel
őstag

Az a lyuk szerintem az elolapi kameranak van, ami ezen nincs.

En is most akarom felrakni, de nincs itthon csak wet wipes :D
btw.: amit en kaptam tokot hozza egyaltalan nem sorjas, mondjuk a 'vege' olyan mintha megreszeltek volna, vagy gyarilag ilyen 'egyenletlen' a koriv..?

(#3043) junkpod válasza Novicsok (#3000) üzenetére


junkpod
nagyúr

Jaj nekem már varázsolt el 8gb usb kulcsot, volt besz@rás míg rá nem jöttem hova lettek a fájlok...

Box's don't touch!

(#3044) junkpod válasza ßrainiac (#3004) üzenetére


junkpod
nagyúr

Csak ha korlátozod a telo antennáját akkor automatikusan erősebben fog dolgozni!

Box's don't touch!

(#3045) Novicsok válasza cappa72 (#3041) üzenetére


Novicsok
tag

Hát, kijött éjjel az első ROM-mal a ZTE V987-re, 4.1, magyar nyelv van:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2246874
Már le is töltöttem..
Annyira figyelek, hogy elsőként gratuláltam a Thread megnyitásához, erről értesítettem az orosz fórumot, maga Bruno 2 órával később jelzett az oroszoknak. Ott már vannak felhasználók, tehát a "Donate" is működhet (Kr. koporsóját sem őrizték ingyen).

(#3046) Victoryus válasza Victoryus (#3037) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Kikapcsoltam a gps epot, az agps-t meg be, és sokkal gyorsabban talál jelet, gyakorlatilag 10mp. Viszont a buszon megint elvesztette sajnos. Miből van a csuklós Ikarus ólomból? :) Az eddigi buszos tesztek során csak a sima távolsági Man buszon volt végig normális gps jel.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3047) Kexifoxi


Kexifoxi
csendes tag

Sziasztok!
Én is megrendeltem a kicsikét, 17-én és tegnap már vám elé állították, remélem mihamarabb megérkezik!
Valami tapasztalat mennyi idő még? :)

Zte Grand X V970 volt,Samsung Galaxy Core Duos van "Homo homini lopus est!!!" D3: Hyperkex#2259

(#3048) JMarty válasza Kexifoxi (#3047) üzenetére


JMarty
tag

Ha szerencséd van már holnap.

(#3049) Kexifoxi válasza JMarty (#3048) üzenetére


Kexifoxi
csendes tag

:R köszi remélem holnap megjön, mert délután utazom el és csak vasárnap leszek otthon :)

Zte Grand X V970 volt,Samsung Galaxy Core Duos van "Homo homini lopus est!!!" D3: Hyperkex#2259

(#3050) junkpod


junkpod
nagyúr

tud valaki normális áron kereskedő USB-mikro USB kábel lelőhelyet?

Egyszerűen sehol nem lehet kapni olyan kábelt ami max 10cm hosszú... illetve mindenütt aranyáron mérik ezeket:(

köszi,

Box's don't touch!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Grand X V970
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.