Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#6351) kungzi válasza kelzsoca (#6350) üzenetére


kungzi
veterán

én múlthéten raktam vissza ezt: Gyári T-Mobile frissítő de nem ellenőrzi, hogy gen1 vagy gen2

api29 műhelyéből

akkor a gyári firm fent van, csak a gyári romot és recovery-t kell visszaraknom ugye? a héten veszik meg a telóm

(#6352) agabe


agabe
addikt

appeelme First Strike-jában a market-hez (hogy látszódjon egyáltalán) aktív netkapcsolat kell az világos.
Wifi van, és nem állítottam be még direkt semmi google azonosítót, mivel eladom a telót.
Kell neki a mobilnet, hogy aktív legyen a market, vagy elég egy google accountot beállítani, és wifi, vagy 3G esetén máris látszani fog a market ?

(#6353) kelzsoca válasza agabe (#6352) üzenetére


kelzsoca
félisten

Csak kapjon valami netet, és előjön a Market ikon, nem kell hozzá semmi más.

(#6351) kungzi

Az jó lesz.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#6354) Psychonaut válasza kungzi (#6351) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igen, ha azota csereltel ROM-ot es Recoveryt, amugy azt sem, mert az mar FTM-et + T-Mobile Froyo-t teszi fel.

(#6355) agabe válasza kelzsoca (#6353) üzenetére


agabe
addikt

Ja megvan köszi :) csak nem néztem a progik között, az asztalról meg eltűnt még az elején amikor nem volt netkapcsolat.

(#6356) kungzi válasza Psychonaut (#6354) üzenetére


kungzi
veterán

most cm7 rom van fent, de a vevőnek ez kell majd, azt mondta. ugye cm rommal független a teló?

(#6357) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

sziasztok!

a blade-emnek valami általan ismeretlen okból megrepedt a burkolata a kijelző bal alsó sarkánál. a kérdésem az lenne, hogy ezt vajon javítják/cserélik-e gariban (voda garanciás), vagy ha nem, akkor tudok-e hozzá venni csere burkolatot. az érdekes a dologban, hogy nem dobáltam, vigyáztam rá, amióta megvan csak tokban hordtam...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6358) SilverToM válasza dragon1993 (#6323) üzenetére


SilverToM
tag

Ha nem zavarná őket a rom főzés ők lehetnének a császárok....

(#6359) Keeperv85 válasza xSide (#6343) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Kipróbáltam a 256-os CM-en. Itt kinyírta a Wifi-t sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#6360) xSide válasza Keeperv85 (#6359) üzenetére


xSide
őstag

Direkt írtam Moldovan féle librás bléden állítottam így át...

(#6361) Joshi


Joshi
titán

Sziasztok. Ma reggel volt egy problémám az ébresztővel, röviden elkéstem a melóból mert az a szemét ébresztő hangerő teljesen le volt tekerve. Azt nem tudom mikor vettem le nem is emlékszem rá de igazából ez már történelem. A kérdésem az lenne hogy ezt hogy lehetne kiküszöbölni a jövőben? Miért nem úgy működik ez a dolog mint a csengőhangerőnél hogy ha teljesen leveszem a hangerőt akkor aktiválódik a némítás funkció (ikonok). Ha nincs ébresztőhang akkor miért marad aktív ez a funkció? Az a röhej hogy a rezgés se volt beállítva. :W

(#6362) embe válasza Joshi (#6361) üzenetére


embe
nagyúr

Keress egy olyan appot a marketen, amivel külön lehet beállítani a hangerőt! Tele van vele a market.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6363) apeelme válasza Joshi (#6361) üzenetére


apeelme
addikt

én őszinte leszek, nem értem amit írsz... :B a "gyári" ébresztőben is beállítható a hangerő és az is hogy néma üzemben is szóljon...levetted az ébresztés hangerejét...tehát neked is kellene visszaállítani nem? vagy mit is szeretnél?

(#6364) Joshi válasza apeelme (#6363) üzenetére


Joshi
titán

Én nem emlékszem hogy levettem volna mégis nullán volt, oké lehet hogy véletlenül levettem de akkor miért úgy van megcsinálva az ébresztő hogy továbbra is aktív marad hiszen hang nélkül ki fog felébredni? :U

(#6362) embe: olyan appot mondhatnál ahol figyelmeztet hogy ha 0%-on van az ébresztés hangerő.

Egyébként most is külön lehet beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#6365) ux1 válasza Joshi (#6364) üzenetére


ux1
addikt

Amit én használok az mindig ébreszt még a telcsi kikapcsolt állapotában is.. :D

@Lui

Jó lenne ily későn kelni... :D

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#6366) Luissimo válasza ux1 (#6365) üzenetére


Luissimo
veterán

de zokon is veszed tőle, valljuk be őszintén

(#6367) Joshi válasza ux1 (#6365) üzenetére


Joshi
titán

Nem tudom miről beszélsz :F , én az ébresztőhöz nem nyúlok mivel az mindig be van állítva fix időpontra ami reggel H-P-ig 4:50. Na mind1 akkor marad a hangerőgomb megsasolása minden este. :(((

[ Szerkesztve ]

(#6368) Keeperv85 válasza xSide (#6360) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Tudom, de megért egy próbát, nemde? ;)

(#6369) apeelme


apeelme
addikt

mi a furcsaság a képen? aki megmondja kap egy... ;] :P
egyébként az én telómról készült...

(#6370) tboldi válasza apeelme (#6369) üzenetére


tboldi
nagyúr

A két óra között van egy óra eltérés. :DDD

(#6371) kungzi válasza apeelme (#6369) üzenetére


kungzi
veterán

az idő :D

(#6372) apeelme


apeelme
addikt

tudtam hogy ráharaptok...

a megoldáshoz segítség: bluetooth bekapcsolva...

na jó ez nehéz...megmondom....bluetooth GPS-sel van pozícióm... :C

ez elég sz@r volt poénnak... :DDD

(#6373) hjanos1: :DDD igen...bár a csatornák száma is több...egy Rikaline 6036-al..beüzemeltem Cuong Bui patcheit (CM7)...és működik...igazából szerintem ez tableteseknek ahol nincs GPS beépítve...mert szerintem jóval többet fogyaszt...

[ Szerkesztve ]

(#6373) hjanos1 válasza apeelme (#6372) üzenetére


hjanos1
senior tag

Gondoltam rá, de aztán arra gondoltam, hogy minek a GPS-hez bluetooth GPS? ;]

The Factory Must Grow

(#6374) Keeperv85 válasza apeelme (#6372) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nekem a 256os óta sehogy sincs, Pusztavacsról nem hoz ki...

(#6375) apeelme válasza Keeperv85 (#6374) üzenetére


apeelme
addikt

ha esetleg rendelkezel ilyen kis kütyüvel és használnád, megcsinálhatom egy update.zip-be...én is firststrike-on próbáltam...

más, nem tudom hogy érint-e minket:
prohardver facebook poszt
PROHARDVER!
Este kb. 9 körül egy picit leállunk karbantartásra :)

[ Szerkesztve ]

(#6376) Keeperv85 válasza apeelme (#6375) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nincs BT eszköz időtlen idők óta nálam. :)

Más téma. A MIUI csk színét lehet nállad állítani? :)

[ Szerkesztve ]

(#6377) xSide válasza Keeperv85 (#6368) üzenetére


xSide
őstag

Meg, meg biztosan:)
A cm-ekre is láttam a modacon ilyen jellegű beállitásokat...

(#6378) #85713152


#85713152
törölt tag

Sziasztok!

A Vanilla Suprise III. Sense Edition by szezso15 ROM-ot használom :C , elégedett is vagyok vele,csak egy dolgot nem sikerül úgy beállítanom, hogy a gyári ROM-hoz hasonlóan működjön. A beépített email klienssel van gondom. Az elsődleges email címem az indamail csoporthoz tartozik, csak pop3-at tudok beállítani, SMTP-re a gmail szerverét használom(nem akarok áttérni csak a gmailes címre, csak a droid miatt készítettem azt). A gyári ROM-nál a gmailes SMTP szerver használata esetén is az indamailes címemet jelenítette meg feladóként, amit most nem sikerül elérnem, akárhogyan próbálom beállítani a levelező app-et.
Mi lehet annak az oka, hogy most nem jön össze ez, pedig a gyárival működött? Ugyanide tartozik még, hogy a telefonon az app által megjelenített, majd a telefonról törölt, de a szerveren maradó emaileket később néha újra letölti a levelező app, pedig a gyári app nem tette ezt (és úgy volt nekem jó,elég, ha régi, megtartani kívánt levelek csak a szerveren vannak meg).

Köszi!

(#6379) apeelme válasza Keeperv85 (#6376) üzenetére


apeelme
addikt

hát nekem is le kellett porolnom...még anno E51-el használtam...

csík színe backend-ből :DDD állítható (SystemUI/res/drawable/battery_bar.xml)...

[ Szerkesztve ]

(#6380) kungzi


kungzi
veterán

cm rommal a teló ugye független lesz?

(#6382) Keeperv85 válasza apeelme (#6379) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Jap. Az egy másik megoldás, amit telón nem egyszerű kivitelezni. :)

Amúgy a magyar szótárban fordítva van egy rakás ékezet a szavakaban, azért nem tettem eddig én pl. fel, csak most tesztelni, de látom te élsz vele.

(#6383) apeelme válasza Keeperv85 (#6382) üzenetére


apeelme
addikt

na ennek a második felét nem értem... :F a bill. magyar szótáráról beszélsz?

[ Szerkesztve ]

(#6384) Keeperv85 válasza apeelme (#6383) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Aham. Pl írd be, hogy "ahàny" (ahany, hogy kiegészítse), most nem javítottam az á-t
:)

(#6385) Psychonaut válasza kungzi (#6380) üzenetére


Psychonaut
addikt

Elvileg igen. :K

(#6386) haaaaam


haaaaam
csendes tag

Sziasztok! Sikerült ma a gen2-sítés, minden jól ment, csak amikor recovery módban volt a teló , és sajnos usb-n, kivettem az akksit,mert az sd kártyát formattoltam a recoveryből, és a romot is letörölte, amit feltettem volna, szóval mikor észrevettem, hogy a teló az usb-n maradt, lehúztam róla, és azóta csak a zöld droid jelenik meg..., hiába próbálom a recoveryt előhívni. Kérlek segítsetek! S.O.S Van channel1-em, és ha bekapcsolom, akkor a zöld droidon kívül a piros gomb is világít. Ha usb-re teszem, akkor pityag a gép, hogy valamit felismert..
köszi még egyszer
haaaaam

(#6387) apeelme válasza Keeperv85 (#6384) üzenetére


apeelme
addikt

jah, azt tudom karakterkódolás miatt, hogy az sms 160 karakter maradjon...
jut eszembe...
a bill. viszont nincs átállítva...lol

[ Szerkesztve ]

(#6388) Keeperv85 válasza apeelme (#6387) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Jap. Csak ha emlékeim nem csalnak nem minden szóban van így, ráadásul ahol fordíott, ott meg nem is lehet a párját betenni. Legalábbis nekem anno még a CM n17 alatt nem jött össze. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6389) apeelme válasza Keeperv85 (#6388) üzenetére


apeelme
addikt

hát ennek utánanézek holnap...

(#6390) Echelon


Echelon
csendes tag

A Skate vagy a Blade esélyesebb ICS romra? Azon gondolkodom, hogy lecserélem a Bladet a nagyobb kijelző miatt.

(#6391) !attis! válasza haaaaam (#6386) üzenetére


!attis!
tag

fastboot módban adb driverer, recovery flash. Bár ez gen 2 lehet h nem működik.

vagy a másik lehetőség rámásolod a sd-re egy számdra megfelelő TPT-s csomagot. bekapcs+hangerő + és a menü.

Így kapsz egy 3. valahányas recoveryt. Ráflashelsz egy frissebbet majd mehet rá fel a rom.

[OFF
szerk:]vagy végső esetben ráengeded újra az exet-s módszert.

De van itt nálam okosabb is :). Majd ők leírják a tutit, hátha valamit nem jól tudok..

szerk: remélem nem mondtam hülyeséget és rendbe jött.:)

[ Szerkesztve ]

(#6392) haaaaam válasza !attis! (#6391) üzenetére


haaaaam
csendes tag

nagyon köszönöm a gyors válaszod!!!!

[ Szerkesztve ]

(#6393) Psychonaut válasza Echelon (#6390) üzenetére


Psychonaut
addikt

Inkabb valami mast vagyel, ha mar cserelsz, ne Skate-t (egyebkent nem latom tobb eselyet egy Skate ICS ROM-nak, mint egy Blade ICS ROM-nak).

(#6394) #19617792 válasza Psychonaut (#6393) üzenetére


#19617792
törölt tag

sőt, én inkább Blade ICS ROM-nak látok nagyobb esélyt, mert jóval elterjedtebb.

(#6395) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv!

Lehetséges, hogy veszek egy ZTE Blade-et karácsonykor, és pár dolog érdekelne ezzel kapcsolatban..

Mennyire bírja az aksi ?
Játékokat hogy viszi ? (Angry Birds Season és egyéb 3D-s játékok)
Milyen tipikus hibái vannak a készüléknek ?
Mennyire bonyolult rootolni és felrakni egy új romot ?
2.3-as romok mennyire működnek jól ? (stabilak és gyorsak ?)
4.0 várható a telefonra ?
Van valami egyéb fontos tudnivaló ?

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

This is the way

(#6396) kungzi válasza RaZroX (#6395) üzenetére


kungzi
veterán

- nekem folyamatos használat mellett wifi + mobilnet + játék + zene úgy 1,5 nap, de legtöbbször minden este töltőn van
- játékok nekem simán mentek
- nem ismerek hibákat
- könnyen és gyorsan. root 2 perc(app letöltéssel mindennel együtt) + recovery felrakás szintén 2 perc + rom 5-10 perc
- cm7 nightly romok (2.3.7) stabilak, gyorsak, sok extra kényelmi funkció
- cyanogenmod csapattól majd lesz rá 4.0, gyári 4.0 nem lesz
- más nincs :DDD

(#6397) M4L@y válasza RaZroX (#6395) üzenetére


M4L@y
tag

Írtam egy elég hosszú és mindenre kitérő választ telórol, de nem küldte el :( opera mini... :@ na majd gépről válaszolok vagy majd mások! Am jó kis teló :-)

(#6398) RaZroX


RaZroX
addikt

Köszönöm a válaszokat :R
(#6397) M4L@y: Kiváncsian várom :D

This is the way

(#6399) haaaaam válasza !attis! (#6391) üzenetére


haaaaam
csendes tag

a baj az, hogy semmilyen recovery nem jön be, csak a zöld droid látszik, ezért sem fastboot-os módszer nem jó, sem az nújra exés... tpt-s csomagot próbáltam GingerBeer-RLS2-TPT.zip-vel, bekapcs+hangerő+ + menü, de úgyanúgy zöld droidnál megáll...

[ Szerkesztve ]

(#6400) haaaaam válasza haaaaam (#6399) üzenetére


haaaaam
csendes tag

a tpt-s módszer lehet, hogy müxik... user error volt, óriási! a zip-et tettem fel a telóra, nem az img mappát... most tölti be... köszönöm mindenkinek, aki foglalkozott velem!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.