Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16967) kokokka válasza Solution73 (#16959) üzenetére


kokokka
őstag

Maxell CD-RW XL-II 80 Music, de egyszer írhatóban is az van. Újraírhatóra szoktam digitalizálni vinylről ha valaki kér egy zenét, vagy csak, hogy megosszam a fórumban. De jó példa a Zidoo ilyetén használatára az is amit most csináltam. Vettem egy mázsa TAKT kazettát, de az egyiken már nem a gyári felvétel volt, valaki mást vett rá. Így hát összeállítottam az eredeti tartalmat flac-ból és a Z9X-ről lejátszva a Pioneer deckemmel felvettem rá az eredeti műsorlistát. Ezeket a műveleteket sokan nem értik. Nem értik miért foglalkozunk audio CD írásával, vagy épp magnókazettára másolással a mai agyondigitalizált világban. Én részemről pont azért, mert abban a korban nőttem fel amikor még volt értéke a zenének. Amikor még nem az volt, hogy eszedbe jutott egy zene és 10 másodpercen belül hallgathattad is. Amikor még Komjáthy Gyuri bácsi műsorai közben a kétkazettás Aiwa előtt görnyedve vártam hogy indítsa a zenét én meg indíthassam a felvételt. Amikor még végig kellet hallgatni a dalt, mert csak valós idejű másolás létezett. Amikor végig szenvedtük a Zenebutikot azért, hátha lesz benne legalább egy nyugati klipp morzsa, amihez itt sosem férhettünk hozzá. Nekem néha hiányzik a valódi zenehallgatás. Nem Spotify, nem flac gyűjtemény, hanem a sokszáz audiokazettám, CD-m vagy vinylem hallgatása. Nyugodtan, időt adva a hanghordozóknak. És magamnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.