Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) bolic válasza Lauda (#10149) üzenetére


bolic
őstag

Gyermekeknek tilos hozzászólásokat olvasni és írni, ha az egyik fiokon már nagykorú lett, kérem állítsa be újra a Google -n a születési dátumot.

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#10152) viperabácsi válasza ledgeri (#10150) üzenetére


viperabácsi
addikt

erről látsz valamit esetleg ?

Ezt hogy tudom meg nézni : "Mekkora a cache mérete? ( about:cache ) Mennyire teli? "

Bármi addon, ami lapokat, cache-t, sütiket módosíthat?
Nincs csak az ublock
Ezt hol tudom megnézni : " Javascript engedélyezve? "
köszi Imre

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#10153) ledgeri válasza viperabácsi (#10152) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A youtube oldal, a kép pillanatában ublock részéről csak reklámblokkolt (a kis piros sáv azt jelenti, hogy szűrő nem engedi át a doubleclick-et, ami a reklámokért felelős youtube-on. (majd egy hasonlót lőj ha megint "üresképes" az oldal, frissítése nélkül... a fenti "minden" is nyitható (katt), ha többet látnál)

az "about:cache"-t a címsorba írbe, mintha bármilyen címet írnál

Javascript-kérdés: áttekintően gondoltam, mert vannak addonok (ha lennének egyebek), amik külön tilthatják, ublockban a kék alatti öt ikon közül a jobb oldali tudná tiltani (ha át lenne húzva [kattintással kapcsolva, oldalt újrabetöltve]), de ha a böngésző "idővel betölti" akkor abban sem lehet tiltva. De ha egyik sem tilt, akkor az kilőve!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10154) viperabácsi válasza ledgeri (#10153) üzenetére


viperabácsi
addikt

első részre ha megint kezdi lövök képet . :R
Cache :

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#10155) ledgeri válasza viperabácsi (#10154) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Cache csurig, az nem szokott jó lenni (csak teljesítmény szemponjából). Bár kezeli magának, én is utána állítottam youtube- miatt!

-Kivárhatod, hogy amikor betöltés-bajos lesz megint, mit mutat a uBlock...
-Időnként törölgetheted (Ctrl+Shift+Delete)
-Beállíthatod hogy kilépéskor törlődjön
-Megnöveltheted (helyed c-n van-e elég, ha azon nem lenne akár át is tolható másik meghajtóra)

Aztán meglátjuk!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10156) viperabácsi válasza ledgeri (#10155) üzenetére


viperabácsi
addikt

Hogy tudom növelni ? Van hely a c-men .

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#10157) ledgeri válasza viperabácsi (#10156) üzenetére


ledgeri
nagyúr

[link]
Címsorba: about:config
Keresősávba: browser.cache.disk.smart_size.enabled -et False-ra állítani (okos méret szabályzósdi kikapcs),
majd böngésző újraindít, majd megint about:config
majd browser.cache.disk.capacity értékét 1048576 többszörösére kell állítani, majd böngésző újraindít megint (gigabyte, vagy többszöröse legyen a MAX).
Fenti about:cache oldalon láthatod, hogy megnőtt-e a max... Lehet, hogy töröl is cache elemekt, hogy tiszta lappal kezdjen...majd hosszú távon kiderül, hogy ez kellett-e, vagy hogy meddig tart betelni újból.

Valaki ajánlotta, hogy ki is lehetne kapcsolni telibe, mert jó a mai net... Passz...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10158) viperabácsi válasza ledgeri (#10157) üzenetére


viperabácsi
addikt

Pontosan mire állítsam a cache-t , ha 16 gb ram van a gépben és 250gb ssd a rendszer?
Alapból 256000 -en áll

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#10159) ledgeri válasza viperabácsi (#10158) üzenetére


ledgeri
nagyúr

1048576 többszörösére, mert ez a proglam értelmezésében 1 gigabyte, ami neked betelt, vagy kevés, vagy nem mozgott át jól, ÉS mert te a bővítését választottad! Az is elég első körben, ha raksz mögé egy 0-át annak amin áll.

Képért köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10160) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Örülök hogy le akartam magam tiltani youtube-ról, így routeren DNS blokkoltam a domiant, de voltam annyira gyenge, hogy TOR-on keresztül megnézzek egy heti videót: 23 perces videó, 2 reklám az elején, mondatközben a második fél perces, csúcspont elött egy 7 és fél perces, még egy gyors a vége előtt... utána egy 30 másodperces.
Legalább az egyik nekem tetsző-féle motion-controlos, grilles, gusztakajás volt. Na azt megnézném még 2-3*!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10161) ledgeri válasza ledgeri (#10160) üzenetére


ledgeri
nagyúr

2. videó, 20 perces:
100 másodperccel a kezdés után 8 és fél perces reklám
Átugrom a sponzort, 30 másodperces gagyi mobiljáték-ad
Újabb 30 másodperces
meg egy 2 perces utólsó 2 percre
Meg egy 3 percest a végére.

The youtube experience mid-2024!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10162) ledgeri válasza ledgeri (#10161) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ok... 12 perces videóba bele lett rakva egy 23 perces Face Yoga.. :Y .és az 1 of 2....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10163) k-adi


k-adi
nagyúr

Sziasztok,
Nálam is átállt az UI erre az új agymenésre, és kikaparom a szemem annyira rossz. :U Hogyan lehet visszaállítani a régi nézetre ami átlátható?

Összefoglalóban láttam a "disable_polymer=true GET" ezt kéne használni? Ha igen, hol/hova kell beírni/hogyan?

(#10164) Cs1csó válasza k-adi (#10163) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tipp:HA nincs erre lehetőség a YouTube beállításai között akkor CSAK egy böngésző kiegészítő segítségével ha nincs ilyen kiegészítő akkor sehogy.

(#10165) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Helló!

YT-on azoknál a videóknál, ahol a feltöltő által vannak fejezetek időbélyegekkel felosztva (pl.: 4 fejezet: 0:00.... 1:45 ... 3:20 ... 6:08) van arra lehetőség, hogy billentyűparanccsal a következő (vagy előző) fejezetre ugotjon a videó?
Pl. ha elkezdem az elejétől nézni és közben megnyomnám a N billentyút, akkor, az 1:45-re (azaz a következő fejezetre) ugrik, majd megint N-et nyomva a következőre 3:20 stb.

(#10166) ledgeri válasza Rodzser Mór (#10165) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az tudom, hogy van pl "ugrás videó elejére", mert néha rányomok, de nem tudom, hogy mi az, mert pont mást csinálnék (nyillal ugrás vissza 5 másodpercet akarnám, de kompakt a billenytűzetem, és lehet, hogy rányomok a mellette lévő CTRL-re is, vagy Shiftre...) ;] Szóval nem reménytelen a keresés! :R

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10167) Rodzser Mór válasza ledgeri (#10166) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Ha 0-t nyomsz, akkor elejére megy.
0-tól 9-ig lehet nyomni, arányosan elosztva az idő szerint. Ha pl. az 5-re nyomsz, akkor egy 20 perces videónál 10. percre ugrik.

(#10168) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Azt olvastam, hogy lehet időzítve kérni a publikussá tételt feltöltött videók esetén. De még nem próbáltam ki.

Az kivitelezhető, hogy pl. egyszerre feltöltök 5 videót, ahol jó gyors az internet és megadom, hogy pl. 2 nap elteltével a következő videó legyen látható aztán a újabb 2 nap elteltével a következő és így tovább?

(#10169) repvez válasza Rodzser Mór (#10168) üzenetére


repvez
addikt

igen lehet idősiteni a videokat sőt premiert is beállithasz, olyankor ki is irja, hogy premier és azt a dátumot időt amikor meg fog jelenni egy kis kezdő kép társaságában amolyan elöreklám.

DE ezt az idősitést biztos, hoyg meglehet oldani, sztem a nagyobb videosok is igy csinálják, hogy amikor lejár az embargo egy egy ujdonságnál ök legyenek az elsök akik megjelentetik a videot amit elötte már leforgattak .
Ezért is fordulhatott elö párszor, hogy ha valami miatt eltolták a premiert egy adott eszközre, de a videos meg elfelejtette átálitani iogy elöbb kiment a teszt video mint, hogy a cég bejelentette volna az eszközt.

(#10170) ledgeri válasza Rodzser Mór (#10168) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Dátumra pontosan lehet beállítani az időzített publikálást, és fél óránként lehet a legsűrűbben! (Ajánlott az alap feltöltési módot privátra rakni, így mindenképpen kell mókolni vele hogy publikus legyen, egy vékony biztonsági szál)
Fenti "Tizedelés" megjegyezve!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10171) Aidan85 válasza Dluinet (#9078) üzenetére


Aidan85
aktív tag

Sziasztok!
Ez az Amazon gift card, hogyan működik? Rokonnak szeretnék vásárolni, de elsőre úgy látom csak németeknek működik. Rákeresve, csak német és osztrák fiókhoz beváltható gift card-ot látok.
Vagy van más módja, hogy tudjak ajándékozni, összeget, amit beválthat Premium-ra? A családiban már kihasználtuk az 5 főt.

[ Szerkesztve ]

(#10172) k-adi válasza k-adi (#10163) üzenetére


k-adi
nagyúr

hm.. visszaváltott magátol az UI a régebbi nézetre - mindenféle plugin nélkül
lehet tényleg működik a visszajelzés?

(#10173) ledgeri válasza k-adi (#10172) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Inkább telemetria szerintem...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10174) Lauda válasza bolic (#10151) üzenetére


Lauda
félisten

Köszönöm válaszod! :)

Valami más gond lesz itt. Például ha bejelentkezek freemail címmel és hozzászólok egy olyan videónál, aminél nincs semmilyen korhatár, ez a hozzászólás nem látszik ott, ahol gmail címmel vagyok bejelentkezve. :F

(#10175) ledgeri válasza Lauda (#10174) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha megeshet az, hogy adott feltöltő saját videójához való hozzászólását nem látja később semmilyen, akár studió felületen, akkor ez már fel sem tűnik!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10176) Lauda válasza ledgeri (#10175) üzenetére


Lauda
félisten

:D Azóta például az egyik hozzászólásomat látom gmail bejelentkezés alól is, a másikat ugyanott pedig nem. Szóval ez ilyen akkor. :DD

(#10177) nesa válasza k-adi (#10172) üzenetére


nesa
veterán

Nekem sajnos nem vált vissza , esetleg valami megoldást tud valaki, mert ez elfogadhatatlan.

(#10178) zolka95


zolka95
őstag

Üdv!
Hogyan zajlik egy külföldi videó magyar feliratozása?
Nem a google fordítóra gondolok, hanem ember általi fordításra.
Néhány híresebb külföldi csatornánál láttam, hogy van magyar felirat.

Rajongók is küldhetnek be fordítást a csatornának? Mivel bizonyítják hogy helyes a fordítás, nem pedig trollkodás?
Van olyan fordító aki foglalkozik ilyennel és pénzért lefordítja, aztán elküldi a csatornának?

Nem vagyok perfekt angolos, ezért néha fordítóra van szükségem. De a nagyrészét megértem.
Ha meg már lefordítanám és biztos lennék benne hogy jó, mert mondjuk csak pár szót kéne lefordítanom szótárral, akkor elküldeném neki hogy más is olvashassa, meg nekem is kényelmes legyen ha újranézem.

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#10179) VoidXs válasza zolka95 (#10178) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Régen lehetett bármelyik videóhoz fordítanod, de a visszaélések és önreklámok miatt ezzel leálltak. Most már csak a nagyobb csatornák bérelnek fel stúdiókat fordítani, akár szinkronizálni, lásd Glitch.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10180) zolka95 válasza VoidXs (#10179) üzenetére


zolka95
őstag

A google használhatná az AI-t fordításra. Ha begépelek egy angol szöveget a chatgpt-nek normálisan lefordítja. Nem tükörfordítással mint a google translate.
Jobb lenne egy ilyen fordítás youtube-on.

Nem tervezik a youtube-nál bevezetni ezt?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#10181) StLui válasza zolka95 (#10180) üzenetére


StLui
veterán

Ezt én is várnám, sajnos amiket nézek, ott teljesen érthetetlen lesz a translate fordítás :(
(bringás oktató videók)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#10182) VoidXs válasza zolka95 (#10180) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Google Fordítóval már be van. Egyébként egy ideje az is AI, méghozzá pár edge case-t leszámítva egész jó.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10183) zolka95 válasza StLui (#10181) üzenetére


zolka95
őstag

Ez is egy megoldás:

[link]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#10184) toto0569


toto0569
addikt

Sziasztok!
Van egy régi konfigom összerakva amin youtubeot néztem meg torrentre használom csak.
A youtube felbontás idáig 4K-ra volt állítva és gond nélkül ment.
Kb. 2 hónapja azzal szembesültem,hogy néha visszaveszi magától a felbontást,néha a proci 85-100%,és néha a Gpu-t pörgeti 90-100% ra.Valamelyik folyamatosan szinte maxon megy.
Az internet sebességég jó,a ping jó...
Tegnap a kép is megállt csak a hang ment.
Már újraraktam a gépet de semmi.
A 4K vlc-ben tökéletesen fut.20% proci és 10-20% gpu használat.(alaplapi videokártya)
Böngészőből is jól megy a Netflix és a Max.
Csak a youtube.
Tanács,hogy mi változott?

[ Szerkesztve ]

(#10185) StLui válasza zolka95 (#10183) üzenetére


StLui
veterán

nem rossz, de ezzel dolgozni kell, én meg csak kattintgatok, és megnéznék ezt-azt :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#10186) ledgeri válasza toto0569 (#10184) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szerencsés voltál, hogy eddig nem jött elő nálad ez a gagyi optimalizálós mifene...
Youtube enhancer addon, és állítsd be, hogy milyen felbontást szívjon alapbl!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10187) toto0569 válasza ledgeri (#10186) üzenetére


toto0569
addikt

És ha én 4K -ban szeretném nézni de meghal a gépem tőle,pedig idáig semmi baja nem volt.

(#10188) Fecogame


Fecogame
veterán

Már csak néhány óra, és MrBeast megelőzi a T-Series csatornát :Y Ezzel a legnagyobb feliratkozóval rendelkező YT csatorna lesz a világon.

266 millió feliratkozó jelenleg mindkét oldalon, 380ezer a különbség.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#10189) ledgeri válasza Fecogame (#10188) üzenetére


ledgeri
nagyúr

1/30-ad földlakosság itt vagy ott.. Stép!

#10187 toto0569 Kodek-ed válassz, ha van adott videóból! (vagy YT-on belül vagy addonnal forszírozva!)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10190) toto0569 válasza ledgeri (#10189) üzenetére


toto0569
addikt

Felújítom a gépem...arra a döntésre jutottam.Ha így sem lesz jó akkor t.kön szúrom magam :D

(#10191) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Hali!

Yt-on ha csatornatagságot vennék, akkor 2 lehetőséget látok fizetésre.
1. bankkártyás
2. paypal

Paypal-os fizetés esetén a fogadó fél látja az emailcímemet? Vagy egyáltalán milyen személyes adatot lát?
Mert a paypal-os emailcímem más, mint amivel a youtube-ra vagyok regisztrálva. Egyáltalán lehet-e más emailcímmel így fizetni? De nyílván azt akarnám, hogy a YT-os accountomhoz/emailcímemhez kerüljön a tagsági rang és ne oda, amivel fizettem paypal-on.

Valamint ha bankkártyával fizet az ember, akkor a fogadó fél látja a nevet? Mert meg kell adni fizetéskor a bankkártyára írt nevet.

[ Szerkesztve ]

(#10192) ledgeri válasza Rodzser Mór (#10191) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Általában a fiókoknak van még egy belső azonosítójuk, különösen, hogy ha minden külsős dolog módosítható (email csere, youtube név, meg a belépési emailek mind cserélhetőek). Amelyik fiókba be vagy lépve mikor vásárolsz, az amelyik kapja a vásárlás jussát, nem a tőle jobbra 8. fiók ,mert az megy ugyanazzal az email-lel!

A paypalnál is 2 email (mező) van, van egyik ami a belépési, meg van egy másik, ami a fogadási.
Lehet mind a kettő egy, de lehet külön. Arról, hogy mit lát az eladó talán itt többet tudnak mondani.
Viszont pl a bankkártya adatok viszonylatában van revolutom, és poénból egy évig más bankkártya tulajdonos névvel fizettem be a voda számláimat (egyszer használatos kértyákkal). Kutya se szólt miatta.
Szerintem csak a tranzakciók értéke, és a tranzakció-számok, amik alapból átmennek, aztán ha jön reklamáció akkor veszik elő az 5-7-8-10 évre elrakott könyvelést (erre van), de ezt meg a pénzkezelők, és nem küldők, kapók.

Ja és nekem mind a 3 (paypal külsős, -reges, és youtube-os címem más [meg van mellette még 200+ {simplelogin}])

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10193) Rodzser Mór válasza ledgeri (#10192) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Hát ebből nem sokat értek relevánsként a kérdésemre. Kár volt ennyit gépelned. :) Azért köszi.

A Youtube felhasználási szabályzatában sem találtam infót a kérdésemre.

(#10194) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Valamelyik nap szerettem volna egy 39 perces videót feltölteni, de a feltöltés végén valami olyasmit írt, hogy a videó nem jeleníthető meg az oldalon, mert túl hosszú. Rég töltöttem már fel youtube-ra videót, de nem rémlik, hogy lett volna a terjedelemmel kapcsolatos korlátozás. Ez változott mostanában? Ha nem, mi lehetett a gondja?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#10195) ledgeri válasza hito (#10194) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kódolás, fájlméret, esetleg valamilyen fiók-szint nem megléte... (pontos hibaüzenettel előreébb lennénk), de ha belefér nézd meg hogy a youtube mit eszik, és bármid is van Hangbrake-kel feletesd meg a videót neki, az a biztos, a feltöltési jogok átnézése után!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10196) hito válasza ledgeri (#10195) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi! Fiókszintet hol tudom ellenőrizni?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#10197) ledgeri válasza hito (#10196) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem tudom pontosan, és aktuálisan nem tudok belépni youtube-ba , de akár a stúdióban, akár a normál részról nyíló beállítások közt (nem a google-fiók oldalán, hanem a youtube-én). (szokás szerint hasonlóak szét is vannak dobálva, és jobb is ha átnézed/éűtod őket néha néha, hátha több infód van egy beállításról most mint legutoljára volt :R )

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10198) toto0569 válasza hito (#10194) üzenetére


toto0569
addikt

(#10199) repvez


repvez
addikt

azt nem tudja valaki, hogy hogy lehet azt megoldani, hogy csak azok a videok kerüljenek be az elözmények listájába amit tényleg rákattintva meg is nyitok megnézni? mert most olyanok is bekerülnek amiken csak átgörgetek, de elindultak a háttérben .

illetve, hogy azt lehet e befolyásolni valahol, hogy a gyakran nézett csatornákat anélküöl, hogy feliratkoznék rájuk többször vagy hasonlokat ajánljon? mert érdekes modon amit egyszer véletlenul vagy mert az az egy rész érdekelt megnézem utána napokig más témát se látok, amiket meg napont vagy havonta többször is nézek témákat azok meg eltunnek amiatt, mert egyszer egy másik témára is kattintottam.
Ez föleg olyankor zavaro, amikor használom a gépet és olyanokat nézek ami érdekel, majd hétvégére megjön a rokon kisgyerek és megnézi a meséit és onnantol kezdve csak azokat a meséket látom .

(#10200) hito


hito
nagyúr

Köszi mindenkinek! :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.