Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5 Global ( kódnév: whyred ) topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23101) Potyka03


Potyka03
senior tag

Valaki használja már a 10.3.2-es GLOBAL rommal? Milyen lett a telefon? Jobb az akksi idő? Mik a tapasztalatitok?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#23102) WhiteWalker válasza jUUh (#23099) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szinte sejtettem :D
Le kéne menteni az appokat a titanium backuppal ... :U
Ajjhh de nincs kedvem hozzá , az egész rendszer cseréhez :(((

(#23103) spider80 válasza Potyka03 (#23101) üzenetére


spider80
őstag

Én 2 napja. Kb semmi változást nem tapasztaltam. Eddig is jó volt az üzemidő,most is az. Sebességre is ugyanaz.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#23104) jUUh válasza WhiteWalker (#23102) üzenetére


jUUh
Topikgazda

(#23105) Lacopapi válasza jUUh (#23104) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ezt én is ezerszer megfogadtam - de a kisördög nem bírja ki :D

(#23106) ati2 válasza Potyka03 (#23101) üzenetére


ati2
őstag

Nekem jobb lett egy kicsit az aksi idő (dual sim), kb mint az utolsó oreo-s.
Meg végre normális fényerőn ébred mindig a kijelző.

(#23107) madrac válasza Lacopapi (#23097) üzenetére


madrac
őstag

Hogyhogy nem sikerült? A tárcsázóban a Hangok és rezgés menüpontban nálad nincs Call recording rész? Ott lehet bekapcsolni az automatikus hívásrögzítést.

(#23108) Lacopapi válasza madrac (#23107) üzenetére


Lacopapi
addikt

Bizony nincs...DND engedélyezése van hívás közben,de arra semmi szükségem.Láttam a múltkor,hogy írtad a lehetőséget,emiatt kerestem is,de nincs. Ettől függetlenül a rommal meg vagyok elégedve,a legutóbbi frissítés is megjött (aug.13.-i)

[ Szerkesztve ]

(#23109) madrac válasza Lacopapi (#23108) üzenetére


madrac
őstag

Rendszerbeállítások, alkalmazásoknál csak egy tárcsázót lehet kiválasztani az alapértelmezett alkalmazásoknál? Esetleg meglehetne próbálni törölni a tárcsázó app adatainak törlését, ill. twrp alól a Dalvik-Art cache, Cache partíciók törlését.

(#23110) WhiteWalker válasza jUUh (#23104) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Így igaz , ezért se állok neki neki :D

[ Szerkesztve ]

(#23111) Potyka03 válasza ati2 (#23106) üzenetére


Potyka03
senior tag

Köszönöm.Remélem továbbra is ugyan ilyen véleményen lesztek :D

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#23112) Lacopapi válasza madrac (#23109) üzenetére


Lacopapi
addikt

Dalvik és cache törlések mindig megvannak - többszörösen is,többit kipróbálom.

(#23113) nullpoint


nullpoint
senior tag

Érdeklődnék azoktól, akik valódi telefonálásra használják a telefont, és nem csak netezésre, és emellett custom romot használnak, hogy melyik romban van végtelen híváslista?

Havocban nincs, azt tudom.

("végtelen híváslista olyan hogy egy adott névjegyhez tartozó híváslistában a tavaly áprilisi hívást is látom")

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#23114) Lacopapi válasza nullpoint (#23113) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ezt hol tárolja a telefon? Mert AOSIP Derpfestben van ugyan híváslista,de csak olyan,amit mentettem felhőbe,az meg nem több éves mentés...sokszor törlöm is,úgyhogy nem tudom,hogy ez a rom tudja-e (legrégebbi hívás május 8.)

(#23115) Lacopapi válasza madrac (#23109) üzenetére


Lacopapi
addikt

Most adtak ki egy frissítést (egy órája),abban talán benne lesz - egyelőre töltöm :)

(#23116) nullpoint válasza Lacopapi (#23114) üzenetére


nullpoint
senior tag

Köszönöm a választ.

Nálam offline tárolja. Azt nem tudom hogy hol.

A miui beépített backup programjával, illetve külső programmal menthető ki-illetve nyerhető vissza.

Remélem hamarosan a többiek is jelzik mi a helyzet ezen a téren.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#23117) WhiteWalker válasza nullpoint (#23113) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez miért lényeges?

(#23118) nullpoint válasza WhiteWalker (#23117) üzenetére


nullpoint
senior tag

Azzal nem untatnám a társaságot, a lényeg az hogy nálam szükséges, ezért kérem szépen, hogy a custom romokat használók legyenek kedvesek megnézni ezt a funkciót a rendszerükben.

Köszönöm előre is mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#23119) Lacopapi válasza Lacopapi (#23115) üzenetére


Lacopapi
addikt

Na a legújabb frissítésben eléggé sok mindenen reszeltek,a leglátványosabb talán a kamera - még jobb lett,ám a Gcam éjszakai módjával nem tud versenyezni. Az eddig megismert stock megoldáshoz képest viszont kifejezetten jobb. Hívásrögzítés (nálam),továbbra is csak külső appal működik,de működik,akkuidőt meg remélem nem tolták el...

(#23120) dugo_ válasza nullpoint (#23118) üzenetére


dugo_
veterán

Én áprilisig látok vissza a Masik-kal, de akkor volt egy asszem egy kényszerű clean install.

(#23121) nullpoint válasza dugo_ (#23120) üzenetére


nullpoint
senior tag

Köszönöm hogy megnézted.

Masik az miui alapú, úgy sejtem hogy miuiknál mind ugyanez lesz az eredmény. Ha nem lett volna clean installod, akkor biztos régebbi hívásokat is látnál.

Esetleg ha van valahol kifejezetten custom romos topic akkor linkeljétek be és átmegyek oda érdeklődni.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#23122) DroiDMester válasza nullpoint (#23113) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

És azt honnan tudod hogy a HAVOC-ban nincs? Feltettél 1.éve egy Pite alapú HAVOC ROM ot amit azóta használsz? kétlem mivel akkor még nem is létezett, szóval kíváncsi lennék miből veszed hogy nem tudja?

(#23123) nullpoint válasza DroiDMester (#23122) üzenetére


nullpoint
senior tag

Köszönöm a választ.

Igen feltettem a romot, majd visszatettem a mentést az előző rendszerből.

Azt mutatta a Havoc rendszer hogy hány hívás volt az adott személlyel, de nem listázta a hívások idejét.

Idén márciusban próbáltam azt a rendszert. Azóta nem tudom hogy történt-e változás ebben.

Te milyen rendszert használsz? Ha nem miui alapú , meg tudnád nézni a híváslista részt? Köszönöm előre is.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#23124) DroiDMester válasza nullpoint (#23123) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ez így nem mérvadó, egy másik rendszerből le mentett és egy teljesen másik rendszerre vissza állítva NEM FOG MŰKÖDNI!

ez pont olyan hogy mondjuk miui alatt lementesz titaniummal egy appot és vissza állítod pl egy custom rom alatt az nem 100% hogy hibátlanul fog működni!

Majd akkor siránkozz ha felteszel egy ROM.ot és azt használod 1.évig és így teszteled, nem úgy hogy oda vissza másolgatsz!

(#23125) Lacopapi válasza nullpoint (#23123) üzenetére


Lacopapi
addikt

Véleményem szerint,ha sosem törölted a híváslistát,akkor valamilyen szinten mindegyik rendszerben vissza tudod nézni,csak gondolom az nem mindegy,milyen részletességgel - ha jól sejtem,ez után kutakodsz. Nos, mivel én azért szoktam törölgetni,emiatt csak májusig visszamenőleg van meg a lista,azt azonban napra,sőt percre pontosan megadja az AOSIP-derp fest.

(#23126) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!
Sikeresen felment AOSiP rom, elégedett is vagyok vele.
Egy dolog amit ma tapasztaltam, hogy nem ébreszt kikapcsolva a készülék.
Én nem állítok be jól valamit, vagy ez ilyen?

(#23127) nullpoint válasza Lacopapi (#23125) üzenetére


nullpoint
senior tag

Ez jól hangzik. De neked online tárolja, nem offline. De gondolom akkor az mindegy lehet.

Az is lenne a lényeg hogy másodperce pontosan megadja , és a beszéd időtartamát is.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#23128) nullpoint válasza DroiDMester (#23124) üzenetére


nullpoint
senior tag

Ez a módszer teljesen jól működött az 5 éves telefonomról a miuira áköltözve, szóval amit írsz az nem állja meg a helyét.

Nem tudom mitől hallucináltad hogy siránkozok, teljesen normálisan tettem fel a kérdést.

A többiek normálisan is válaszoltak, veled ellentétben, úgyhogy kérlek a továbbiakban mellőzd a nekem való válaszolgatást, a minősíthetetlen stílusod már többeknél kiverte a biztosítékot.

A többiektől továbbra is köszönettel várom a tapasztalataikat a custom rom híváslistáról.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#23129) Aethelstone válasza nullpoint (#23123) üzenetére


Aethelstone
addikt

A Google mentés nem végtelen? Nekem ott vannak 2103-as hívásaim is.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#23130) nullpoint válasza Aethelstone (#23129) üzenetére


nullpoint
senior tag

Köszönöm a választ.

A google mentés biztos végtelen, csak nekem fontos hogy offline működjön a dolog. Milyen romot használsz?

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#23131) Norby86


Norby86
őstag

AOSiP romban hol található az alkalmazások zárolása funkció? Már oda-vissza végig néztem a menüt de nem találom. Egyáltalán van ebben a romban ilyen funkció?
Másik kérdésem hogy a kezdőlapon a dátum mellé az időjárást hogy lehet oda varázsolni? A zárképernyőn szépen látszik, de itt nem, akármit csinálok. :(

-Norbi-

(#23132) Aethelstone válasza nullpoint (#23130) üzenetére


Aethelstone
addikt

LOS. Offline az, amikor behúzod a google fiókot, akkor lehúzza a mentett híváslistát.

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#23133) DroiDMester válasza nullpoint (#23128) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

nem működik jó itt a példa rá nálad! Nem a ROM okkal van a gond, hanem azzal hogy vissza állítasz egy ezer évvel ezelőtti hívás listát, ez talán akkor működne jó, ha pontosan ugyan arra a telefonra és pontosan ugyan arra a ROM verzióra állítod vissza!

De így hogy szedett-vedett mentéseket állítasz vissza egy totál másik rendszerre ez lesz az eredménye!

Az hogy más nem merte ezt neked így megmondani, egy dolog! De nézz szembe magaddal és ismerd el hogy tök baromságot akarsz. Sajnos ez az igazság!

És igen siránkozol!!! Mert kb 4-edszer írod be ugyan ezt a H.Sz.t csak sose kaptál rá választ, mert más is belátja hogy baromság amit akarsz!

Mondtam majd akkor gyere vissza hogy nem tudja az 1.éves vagy régebbi hívásaidat kilistázni egy ROM ha nem törölsz nem állítasz nem módosítasz nem piszkálsz semmit a telón, addig nincs miről beszélni mert baromság amit elképzeltél!

(#23134) Mercutio_ válasza DroiDMester (#23133) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van valami standard szabvány a híváslista formátumára, "mezőinek" tartalmára?
Mert ha van (és tippre valami univerzális text-file szerűség), akkor azért nem egy rocket-science ezt kimenteni, visszatölteni, és nem is kellene, hogy droid-verzió függő legyen. (Ahogy pl. sms backup/restore programok is hiba nélkül működnek akár ugyanazon program korábbi verzióval mentett állományainak visszatöltése esetén :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#23135) Aethelstone válasza DroiDMester (#23133) üzenetére


Aethelstone
addikt

Annyiban megvédeném, hogy a híváslista az alkalmazott tárcsázó alkalmazás és nem a rom függvénye, de nyilván offline mentésből visszaállni baromság, amikor erre ott a google online mentése. Erre való. Rom verziókon átívelően is működik.

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#23136) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Frissítettem 8->9-re. Globál. Hittem azoknak akik azt mondták hogy már jó. Hát ezt kiegészíteném: jó szar. Merül mint a kurvaélet

[ Szerkesztve ]

(#23137) Lacopapi válasza Norby86 (#23131) üzenetére


Lacopapi
addikt

A zárolást nem tudom (elrejteni lehet), a második kérdésre : hosszan nyomod a kezdőoldalt,előjön egy menü,abban a kezdőoldal beállításai-kezdőoldal kisalkalmazás,azon belül megtalálod.

(#23138) trouble válasza szabi__memo (#23136) üzenetére


trouble
senior tag

Főverzió frissítés,resetelni kéne!
Én reseteltem,nem rosszabb,
jobb lett az üzemidő!

[ Szerkesztve ]

(#23139) szabi__memo válasza trouble (#23138) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mit reseteljek amit a rendes frissítés nem tesz meg???

(#23140) trouble válasza szabi__memo (#23139) üzenetére


trouble
senior tag

Én arra gondoltam,hogy feldobta az updater
és úgy firssült,ha nem sorry !

(#23141) szabi__memo válasza trouble (#23140) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Úgy. Miért akkor még teendő van?? Hát ennyire nem lehet szar. Vagy de? Pont ilyenkor kellene még valamit csinálni manuálisan????

(#23142) trouble válasza szabi__memo (#23141) üzenetére


trouble
senior tag

Reset,én recovery-böl csináltam,nyilván mindent újra kell rakni,mintha most vetted
volna!Te tudod,ez nem kötelező nekem
bejött!

(#23143) szabi__memo válasza trouble (#23142) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Valamit próbálok, mert 25% egy óra sot mellett botrány

(#23144) trouble válasza szabi__memo (#23143) üzenetére


trouble
senior tag

Gyorsítótár törlés,full takarítás,újra indítás!
Ha nem oldja meg,sztem reset.

(#23145) szabi__memo válasza trouble (#23144) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Valódi Xiaomi minőség

(#23146) trouble válasza szabi__memo (#23145) üzenetére


trouble
senior tag

Dehogy,általános,csak mindenhol más a sz@pás tárgya ;]

[ Szerkesztve ]

(#23147) B2man2 válasza szabi__memo (#23145) üzenetére


B2man2
aktív tag

Szia.
Én minden frissítés után törlöm a gyorsítótárat, a beállítások/tároló alatt.
Kb. ennyit csináltam minden frissítésnél. Rendszer visszaállítás nem kellett még. Utána max újraindítom a telefont a bekapcsoló gomb folyamatos nyomásával, amíg ki nem kapcsol és rezzen egyet.
Az üzemidő 1 sim-el főleg wifin olyan 8-10 óra között van vegyes használat mellett.
Mi a fő fogyasztó most nálad?

[ Szerkesztve ]

(#23148) szabi__memo válasza B2man2 (#23147) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Alkalmazás:
12% Google Play
11% Android rendszer
6.5% Android

Hw:
Képernyő: 20%
Hívás: 9% (20 perc)
Wifi: 4%

(#23149) Trooper82 válasza szabi__memo (#23136) üzenetére


Trooper82
senior tag

Csak nálad... 8-9 óra SOT volt global stabilon.
Most eu deven valamivel rosszabb, 6-7 óra tiszta telepitessel, fele annyi app-al.

[ Szerkesztve ]

(#23150) szabi__memo válasza Trooper82 (#23149) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Megnyugtató

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.