Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) bull84ghia


bull84ghia
őstag


Nálam ez a gond IOS. A gyári app jól működik.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#2702) Wilika


Wilika
aktív tag

Valaki be tudá linkelni a legfrissebb, angol értesítéses appot? Nagy mohón rárepültem az itt lentebb linkelt friss abol verzióra, aztán leesett, hogy ez bizony nem fog semmit se csinálni nekem.
A Miui fórumot meg már tellespammeltem, de akkor sem haladó az új verzióhoz a letöltőkinket megmutatni. :(

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#2703) toto2700reg válasza Wilika (#2702) üzenetére


toto2700reg
aktív tag

(#2704) gianone válasza Wilika (#2702) üzenetére


gianone
őstag

Vicces mert dezmen3 kolléga épp most tért vissza. :DD 1.3.312 and 1.3.312 Notify
[link]

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2705) toto2700reg válasza gianone (#2704) üzenetére


toto2700reg
aktív tag

Hoppá! Ma reggel néztem, akkor még az 1.2-es volt.

(#2706) Wilika válasza gianone (#2704) üzenetére


Wilika
aktív tag

No igen, de most nekem valamiért nem akarja kiadni a friss linket. :(

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#2707) Milestone2 válasza gianone (#2704) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen, nem csak neked, hiába lépek be és hiába írok üzenetet, nem enged letölteni...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2708) gianone válasza Milestone2 (#2707) üzenetére


gianone
őstag

Nekem sem, eddig nem volt ilyen nálam, bár többen panaszkodtak régebben is.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2709) Wilika válasza Milestone2 (#2707) üzenetére


Wilika
aktív tag

Akkor nem nálam van van a gáz. Addig most nélkülöznöm kell az értesítéseket.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#2710) petipetya válasza Milestone2 (#2707) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szintén.

"nincs rá lezsóidő"

(#2711) GumboJacko


GumboJacko
újonc

Csak, mert járok uszodába suli miatt, és nem tudom hogy hogyan hatna rá

(#2712) Linnea


Linnea
újonc

Sziasztok!
Egy hete rendeltem Tinydeal-ről, és eddig semmi gondom nem volt vele, egyet kivéve. Harcművészetre járok, és edzünk is rendesen (futunk, ütünk, rúgunk stb.), viszont, a Mi Band egyáltalán nem mérte a mozgásomat. Meg lehet oldani valahogy ezt, vagy hagyjam rá?

(#2713) Fejvadi válasza Linnea (#2712) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én edzésnél a bokámra teszem, igaz nem tudom bekapcsolni, de ráhúzom a zoknit és a MiBand felett egy postai összefogó gumit húzok a zoknira.

(#2714) ollie válasza Linnea (#2712) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem meg az a bajom, hogy még olyat is mér, amit nem kéne. Pl. ülök a metrón, és megy szépen a lépésszámláló...

***

(#2715) adabra válasza Fejvadi (#2713) üzenetére


adabra
senior tag

Tetszik, profi megoldás a postásgumi. :DD
Nekem ha a csuklómon volt a miband, (hátsókerekes) crosstrainer -en nem mért rendesen. De zsebben szerintem már OK volt.

Nem szabad túl sokat várni ezektől a karperecektől. Jópofa játéknak jó, vannak hasznos funkciói, de azt be kell látni, hogy nem profi edzés monitorozásra találták ki.

Egyébként aki ilyeneket csinál (mármint előre megfontolt szándékkal aktívan mozog, azaz sportol), annak már nincs szüksége arra a finom "unszolásra", amit egy ilyen karperec viselése (lelkileg) nyújtani tud.
Persze a többi funkció még jól jöhet bárkinek. Én elsősorban az alvásfigyelés (elég rossz alvó vagyok) és hívásértesítés miatt használom; csak lépésszámlálás miatt nem használnám (és meg sem vettem volna).

(#2716) Freddycom válasza adabra (#2715) üzenetére


Freddycom
őstag

És milyen eredményt vársz az alvásfigyeléstől. Javul a rosszalvásod?

(#2717) htc07 válasza Freddycom (#2716) üzenetére


htc07
addikt

Határozottan, ha feljegyzed hogy mit eszel/csinálsz alvás előtt és az jön vissza, hogy jobban alszol, akkor máris előrébb vagy.

Plusz, engem felébreszt a rezgő karperec, de a hifi nem mindig. :DDD érdekes dolog ez.

(#2718) Milestone2 válasza ollie (#2714) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem az autóvezetés szokta benézni és nő a lépésszám...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2719) Vagany válasza axlfsi (#2692) üzenetére


Vagany
őstag

Tudom, hogy ez téged nem vigasztal, de nekem, a páromnak a Banggood-ról akciósan 3923 Ft-ért (itt a fórumon hívta fel a figyelmet valaki - lehet éppen te voltál - köszönet érte :R ) február 12-én rendelt Mi Band (az elsőt a tinydealről rendeltem magamnak) már hétfőn, március 4-én megérkezett, de ma végre el is tudtam menni érte a postára. A készülékkel minden rendben a korábbi Tinydeal-es rendelésemhez képest laposabb dobozban, fóliázva, hologramos logó nélkül érkezett (tudom ez is hivatalos csomagolás és a Tinydealen is van már kicsivel alacsonyabb áron ez a csomagolás). :C Mostmár csak eredeti szilikon pántot kellene szerezni jó áron, a kívánság szerint pirosat :) , nekem van egy utángyártott kék, de abból kiindulva inkább eredetit szeretnék.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2720) axlfsi válasza Vagany (#2719) üzenetére


axlfsi
veterán

Hat ez van! :) Valoban nem vigasztal, de attol meg orulok, hogy nektek mar megjott. Mindenesetre, a kovetkezo, a gyereknek (talan mar ma ejjel) a Tinydeal-rol lesz... eddig senki nem panaszkodott ra, hogy tul sokaig utazna :K

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#2721) petipetya válasza Milestone2 (#2718) üzenetére


petipetya
nagyúr

ezért

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2722) itamragy


itamragy
csendes tag

Aki Tinydeal-ról rendelt annak kb menyi idő volt míg a rendelési státusz változott processing-ról shippedre ? Hétfőn rendeltem de semmi változás :( .
Már gondolkodom hogy rájuk írok :)
PostNL-nel rendeltem .

[ Szerkesztve ]

(#2723) bladegery válasza itamragy (#2722) üzenetére


bladegery
senior tag

En amit vasarnap rendeltem arra mar shipped-et ir, amit tegnap arra meg processinget.

gergely-szabo.com

(#2724) itamragy válasza bladegery (#2723) üzenetére


itamragy
csendes tag

Paypal-al fizettél és utána semmit nem is csináltál vele? :) Csak azért kérdem nehogy vlmit én ne jól csináljak :R

(#2725) htc07 válasza itamragy (#2722) üzenetére


htc07
addikt

nekem 3 nap volt kb.

(#2726) bladegery

ezt a shipped-et szerintem kb. úgy kell felfogni, hogy beledobták a dobozba/ládába/konténerbe amit/ahonnan majd viszi a postás. Nem feltétlenül azt, hogy elszaladt a postára és feladta két csekk befizetése közt. :DDD

magyarán az én olvasatomban a shipped annyit jelent, hogy beborítékolták és nincs vele több dolguk, mivel a következő lépés a szállítás.

[ Szerkesztve ]

(#2726) bladegery válasza itamragy (#2724) üzenetére


bladegery
senior tag

Pontosan, Meg akkor kuldtek emailt vasarnap hogy feladtak, ami igy utolag belegondolva eleg fura egyebkent.

[ Szerkesztve ]

gergely-szabo.com

(#2727) Freddycom


Freddycom
őstag

Van direkt linkje valakinek az új értesítéses angol verzióra? Fórumon nem jelenik meg a link, hiába szólunk hozzá.

(#2728) itamragy válasza bladegery (#2726) üzenetére


itamragy
csendes tag

Remélem a holnapi nap akkor változik :D A nyomon követést hol lehet intézni? A rendelési szám lesz majd az? :)

(#2729) htc07 válasza itamragy (#2728) üzenetére


htc07
addikt

Nem, azt majd akkor kapod meg, ha shipped státuszú lesz a csomag.

A formátuma 2 betű, 9 szám, 2 betű, pl. ABxxxxxxxxCD

utóbbi két betű a kiindulási országot jelöli, ne tévesszen meg ha CN (kína) helyett NL (hollandia) szerepel ott.

Követni a postnl.post weboldal, esetleg 17track vagy trackitonline, ki mire esküszik.

[ Szerkesztve ]

(#2730) gianone válasza Freddycom (#2727) üzenetére


gianone
őstag

Remélhetőleg dezmen3 hamar észreveszi a hibát. Addig egy szaki nem tudja kibányászni a linket forráskódból? :)

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2731) Fejvadi válasza adabra (#2715) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ugye? Persze, hogy profi a postás gumi. :)
Biciklizésnél nagyon pontosan méri mennyit tekerek.

(#2732) sanyci


sanyci
senior tag

MiBandExport frissítve
(új export tool és magyar nyelvű értékelő lap)

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#2733) gianone válasza Fejvadi (#2731) üzenetére


gianone
őstag

Lábfordulatot?

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2734) sanyci válasza sanyci (#2732) üzenetére


sanyci
senior tag

Bocsi, de [ez a link lesz a jó]

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#2735) Fejvadi válasza Milestone2 (#2718) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Frédi-Béni autó? :)

(#2736) M0RGI válasza adabra (#2715) üzenetére


M0RGI
őstag

Én viszont azt kérdezném, hogy a hívásértesítéstől mit vársz? Ha nem írja ki, hogy ki keres, így is úgy is elő kell bányásznod a telefont. Pont az lenne a lényege szerintem, hogy kiírja ki hív, mert magát a hívást full hangerőn plusz rezgővel amúgy is meghallod. Persze ennyiért amennyibe miband kerül, örüljünk a ledeknek is, de szvsz nincs értelme.

(#2737) maggi1886076 válasza M0RGI (#2736) üzenetére


maggi1886076
addikt

Még mindig itt vagy? Hetek óta ezen siránkozol. Ha hívnak mindenképp elő kell venned, ha tudod, ki hív ha nem...

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2738) wocsok17 válasza M0RGI (#2736) üzenetére


wocsok17
tag

Mondjuk nekem mindig le van halkítva a telefonom, és nekem ez teljesen jó így.

(#2739) Dexxter182 válasza M0RGI (#2736) üzenetére


Dexxter182
tag

Az telefonom is gyakran van lenémítva, és ha úgy felejtem akkor nagyon hasznos hogy rezeg :)
Nekem több funkció jelenleg nem is kell.

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#2740) M0RGI válasza maggi1886076 (#2737) üzenetére


M0RGI
őstag

Bocs, de téged nem kérdeztelek. Ott vagyok ahol akarok és ehhez nem sok közöd van.

(#2741) maggi1886076 válasza M0RGI (#2740) üzenetére


maggi1886076
addikt

Ez egy fórum, annak írok, akinek akarok. Hetek óta a károgásodról szól a fórum. Csak bajod van a mi fit-el. Akkor miért érdeklődsz?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2742) gianone válasza M0RGI (#2736) üzenetére


gianone
őstag

Pl. ha le kell némítani a telót, és nincs mellette ember. Gyerekek alszanak, és épp mást csinál az ember, így nincs nála a teló. De én bringázásnál sem mindig hallom meg a nyeregtáskában lévő telefont. Alapból sem kell végre üvöltésre tenni a hangerőt, ami közösségi terekben előnyös stb.-stb.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2743) Milestone2 válasza M0RGI (#2740) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nyugi-nyugi-nyugi....
Hangnem-hangnem-hangnem...
Kérlek benneteket...vzaza és maggi1886076
:R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2744) Jabby válasza M0RGI (#2736) üzenetére


Jabby
őstag

Akkor a Mi Band nem a te igényeidnek megfelelő kütyü.
Kicsivel több pénzért, de még 10 ezer forint alatt találhatsz számodra is megfelelő karkötőt, de még órát is

(#2745) Fejvadi válasza maggi1886076 (#2737) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

5000 Ft-t szeretne QHD felbontást szerintem. :)

(#2746) maggi1886076 válasza Fejvadi (#2745) üzenetére


maggi1886076
addikt

Szeressen. Csak ne itt sírjon, már unalmas.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#2747) axlfsi válasza Jabby (#2744) üzenetére


axlfsi
veterán

:DDD ;] Jo le pattintottad szegeny vzazat :D Pl. az egyik altalad linkelt termeklapjan a kovetkezok allnak:
Kulcsjellemzők
A funkció a magasságmérő és hőmérő, ez egy jó asszisztens hegymászó és utazó
távolítsa vezérlés fénykép funkció, nincs más segítség kell, hogy családi fotók
távirányító videó teszi a jó emlékek
passometer belül lehet, hogy rekord az adatok egész nap
teljes körű tömítés tervezés megvalósítása vízálló

De a karkoto gyujtemenyek kozott is az egyiknel azt hazudjak, hogy Szívritmus monitorizálás, ami egyertelmu hazugsag... Kar, hogy nem mindjart szabalyzas is, nem? :D Fasza kis webshop! :C

En nem ajanlom(!) vzaza, hogy onnan vasarolj, akarmilyn jo szivvel is kuldott oda Jabby :P

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#2748) axlfsi válasza adabra (#2715) üzenetére


axlfsi
veterán

Igazad van, ez nem profi cucc, de nagyon jo ara van es sokan szeretik. Itt is es mindenutt a Vilagon. En is rendeltem belole, kettot is, mar alig varom, hogy megerkezzen. A rezgo ertesitesek es az alvasmonitorozas miatt "akarom megszeretni". A lepesszamlalo nagy badarsag (szamomra), semmi ertelme, engem nem erdekel hanyat leptem adott napon (az nem edzes).

Es igen, aki aktivan mozog annak nincs is szerintem se szuksege arra a finom "unszolásra", ahogy fogalmaztal, nem is errol van szo (legalabbis nalam), hanem a szivritmus monitor lenne a lenyeg. A megfelelo tartomanyban akarom tartani a pulzzusszamot a leghatekonyabb edzes erdekeben, amit erzesre valljuk be, nem lehet :)
Van is erre megfelelo celeszkoz, csak eppen egyaltalan nem ez a kategoria, sem arban, sem tudasban... Majd egyszer talan veszek olyat is :U

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#2749) Fejvadi válasza maggi1886076 (#2746) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Az unalmas részeket át kell ugrani. :)

(#2750) gianone válasza axlfsi (#2748) üzenetére


gianone
őstag

Fitbir Surge jó cuccnak tűnik, és olcsóbb is, mint a TomTom MultiGPS Cardio. Ha a 200 fontos listaárból lesz egy jó kis akció, meg is fontolom.
Ha ilyen fontos neked HRM, akkor még mindig ott a mellkaspántos vagy csajoknak a melltartós megoldás sportórával. Az töredéke
.

Nokia 1610i Huawei Nova

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.