Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Otibi290


Otibi290
csendes újonc

Üdv!
Közel egy éve használom ezt a Routert legnagyobb megelégedéssel. Latom paran küzdenek pár gondal.
Wifijel.. nos alapból Mediumon van az antenna erősség az érdemes High re rakni és bekapcsolni az inteligens 2.4-5Ghzt azonnal 100% al erősebb lessz a jel.
Másik, sokak nem tudják az appot tarsítani, ez csak akkor megy ha a Router (ami alapbol Xiaomi_326E ) neve és a Wifi csati neve meg eggyezik.
A régió az appnak es a routernek is ugyan annak kell lennie. AIoT legyen bekapcsolva!
Digi optikai ZTE routerrel jön a netem a Xiaomin DHCP mód kapcsolva és tökéletes. Nem kell Bridge mod stb..
Van magyar régio is, alapesetben azért Német mert az első bejelentkezésnél elkerülik a kisbetűs részt.. :))

[ Szerkesztve ]

(#102) zst


zst
tag

Üdv!
Vajon olvassa még ezt valaki? :)

Kérdés...

Meg lehet ezzel a routerrel csinálni azt, hogy pl a telekomos router lenne a fő egység, ez meg egy másik emeleten AP? Nézegetem a beállításokat youtube-on, csak nem tudok rájönni mi a különbség a wifi access point és a sima access point között. Kábelen kötném össze a kettőt, aztán akár egy külön SSID lenne minden emeleten. Nem probléma, nem akarok MESH hálózatot... Még...

Most jelenleg ez a router a fő egység és kábelen van hozzá kötve egy 1043ND dd-wrt-vel.

Valami ötlet?

(#103) dajkapeter válasza zst (#102) üzenetére


dajkapeter
senior tag

A wifi ap az a wifi jelet ismétli. A sima ap kábeles netet szórja. Úgy tudom.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#104) zst válasza dajkapeter (#103) üzenetére


zst
tag

Köszönöm.

Tehát akkor a wifi AP tulajdonképpen wifi range extender, a sima AP-n ha kábellel kötöm össze a 2 routert, akkor megy tovább a hálózat akár wifin, akár a LAN portokon is?

(#105) dajkapeter válasza zst (#104) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Úgy tudom, de tesztelni kell. Én csak wifi routerként használom. Egy AC1200-at használok repeaterként és ugyan az a felület, ugyan azok a beállítások.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#106) zst válasza dajkapeter (#105) üzenetére


zst
tag

Rendben

Szombaton szerintem tesztelem.

Köszönöm a válaszaid!

(#107) symonbor


symonbor
csendes tag

sziasztok! en is vettem egy Xiaomi AC2350 routert,de nem latja az imou kameramat es az okos konnektor. segitsetek!

[ Szerkesztve ]

(#108) AlyrArkhon válasza symonbor (#107) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

csak találgatok és tippelgetek:
a kamera és a konnektor wifis?
a 'régi' wifin ment, a mostanin nem megz?
ha ez a helyzet, akkor lehetséges, hogy nem lettek ujrainditva/csatlakoztatva az uj hálózathoz.

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#109) symonbor


symonbor
csendes tag

szia AlyrArkhon! igen a regi wifin ment minden.Ujrainditottam mindet.

(#110) symonbor válasza sanyci (#53) üzenetére


symonbor
csendes tag

Szia !Én szeretném ,hogy segíts,most vettem és nem látja az okos eszközöket.
imou kamera okos konnektor. ujra lettek inditva resetelve.A masik routeren minden jó volt.
TP-Link TL-WR1043N V5 Router

[ Szerkesztve ]

(#111) nfer válasza symonbor (#109) üzenetére


nfer
tag

Az újra indítottad kevés. Resetelni kell az eszközöket és csatlakoztatni az új wifi hálózatodhoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.