- LordAthis: AI Kérdés érkezett - 3600 soros Spagetti kód refaktorálása és budget
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- BMWFan: Akasztófa
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 1 – rizseshús másképp
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Gergosz2: Emlékezzünk!
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
Új hozzászólás Aktív témák
-
Cunaja
addikt
Vegyünk figyelembe pár dolgot.
A P40 Pro mikor került javításba? Érte a készüléket előtte tartós UV sugárzás? ( Volt napnak kitéve huzamosabban? Ha utána olvasol dolgoknak, az IP68 egy markenting fogás és az új telefonok esetében, még, igaz is lehet, amíg nem esik le, nem éri tartós UV sugárzás és nem használod tartósan +35°C felett.
Huawei P40 Pro oldalán is ott van egy szöveg. Ez a szöveg, az összes IP68-ra igaz.
A víz- és porálló tulajdonság nem állandó, a normál elhasználódás során a védettség mértéke csökkenhet.
Az aláhúzott szövegrész, nem igazán felel meg az én telefonomnak. 35-napig használtam, nap szinte nem is érte, a hőmérséklet nem volt 35°C felett, illetve napsütés sem volt tartósan, hogy esetlegesen nagy UV terhelésnek legyen kitéve.
Xiaomi 13 Pro oldalán:
*A készüléket az IEC 60529:1989+A1:1999+A2:2013 szabvány alapján IP68 bejutásvédelmi besorolással fröccsenés-, víz- és porállósági vizsgálatnak vetették alá, és tanúsították, hogy az adott laboratóriumi körülmények között ellenáll a fröccsenésnek, víznek és pornak.
IEC 60529:1989+A1:1999+A2:2013 A 72,5 kV-ot meg nem haladó névleges feszültségű elektromos berendezések burkolatai által biztosított védelmi fokozatok osztályozására vonatkozik.
A garancia nem terjed ki az IP68 tesztfeltételen túli környezetben okozott folyadékkárosodásra.
IC 60529 szabvány: Idézet!!!
A tesztkörülmények a következők voltak:
-15-35ºC-os hőmérséklet,
- 86-106 kPa légnyomás,
- 1,5 méter vízmélység,
- 30 perces időtartam.
Nos, mivel nekem 35 napos ( fél milliós ) telefonom van, ezáltal elvárhatom, a gyári állapot ( IP68 ) védelem meglétét, a szerelés után is. Ha ez nem, áll fenn, akkor meglettem károsítva és azonnal a megfelelő testülethez fordulok.
Anyóka tudja, milyen vagyok. Már meg is jegyezte, "nem lennék a szerviz helyében."
Lassan egy éve lesz, hogy vettem egy új autót, ahol meglehetősen átb....k. Az illető azóta nem dolgozik a cégnél, mert kirúgták, engem meg kárpótoltak. Semmit nem szoktam annyiban hagyni.
A telegrammon találtam Olasz és Spanyol honfitársat, ugyanezzel a hibával. Mivel most vitték szervizbe, ott sincs még eredmény. Ezek szerint, volt egy hibás sorozat a szalagon.
Szerintem mindenki jobban jár, ha kapok egy új készüléket!
Bocsi a hosszú szövegért, de kezdem elveszíteni a józan eszemet!
Új hozzászólás Aktív témák
- Jól felszerelt, csúcskategóriás külső videokártya jött a Gigabyte zászlaja alatt
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Autós topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- A lemondást javasolja az Intel vezetőjének Donald Trump
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Reklámblokkolók topikja
- Ingatlanos topic!
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- További aktív témák...
- Xiaomi Mi Note 10 Lite 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Dell Precision 5540 i7-9850H 16GB 256GB 15.6" FHD Nvidia Quadro T1000 15.6" FHD 1 év garancia
- Sima Vs.Windows Logitech Mx keys s plus és hagyományos Mx keys magyar bemutatása. Új videó linkel
- DELL Latitude 7340 i7-1365U 16GB 1000GB 13.3" FHD+ TouchScren 1 év garancia
- HP ZBook 15 G6 i7-9850H 16GB RAM 512GB SSD NVIDIA Quadro T2000 15.6 FHD 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest