Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-26 13:31:54

LOGOUT.hu

Xiaomi 11 Lite 5G NE (lisa)
Xiaomi.eu rom telepítése, root, root elrejtés, stb.: [link] (dchard írása, Maist közreműködésével)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Bruck


Bruck
csendes tag

Szóval,a fent említett fájlt letöltve,kicsomagolva,majd a windows_fastboot_first_install_with_data_format fájlt elindítva a folyamat lefut, mindenhol Okayt ír.. Aztán a telefon indulni akar,de kb 3-4 mp múlva kikapcsol,majd megint újra akar indulni pár alkalommal.Aztan átmegy Fastboot módba,kikapcsolni sem lehet.

(#1052) dchard válasza Bruck (#1051) üzenetére


dchard
veterán

Ez nem jó hír. Próbáld meg még ezt a változatot: [link]

Ugyancsak fastboot módban, ugyanúgy a windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat állománnyal, lehetőleg cmd-ben indítsd el, és másold is be ide nekünk a kimenetet. Ha simán a bat-ot két kattintással elindítod, akkor a végén bezárja az ablakot és nem látsz vagy tudsz kimásolni semmit.

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1053) Bruck


Bruck
csendes tag

Fogalmam nincs,hogy kell cmd-ben indítani.

(#1054) laci laci válasza Bruck (#1047) üzenetére


laci laci
addikt

De ez a rom csak Android 11.Ez a gond és te biztos,hogy Android 12 volt rajta..De jó úton haladtok..Most már vagyok itt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1055) Bruck válasza laci laci (#1054) üzenetére


Bruck
csendes tag

Igen,én is erre gondoltam,hogy túl régi a rom,és nem stimmel az android,vagy a miui verzió. Megpróbálom majd este a dchard által linkelt miui 13as verziót. Ha letölti,sajnos este 7 körül érek csak haza

(#1056) Bruck


Bruck
csendes tag

Android 12volt rajta

(#1057) dchard válasza laci laci (#1054) üzenetére


dchard
veterán

Ha fastboot clean install-t csinál, akkor mennie kellett volna azzal is, hiszen újra formázza az egész telefont. Nem véletlenül ez a módszer van megadva downgrade esetére is.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1058) laci laci válasza dchard (#1057) üzenetére


laci laci
addikt

Nem mindig igaz ez Android visszalépéskor.Ezèrr írják,hogy androidon belül 3-4,androidon kívül max 2

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1059) dchard válasza laci laci (#1058) üzenetére


dchard
veterán

Ha belenézek a fastboot script-be, az összes létező partíciót megírják, beleértve az A/B partíciókat is, a recovery-t és a BL-t is. Ebből következően nem látom, hogy miért ne lehetne akárhány verziót vissza vagy előre ugrani, ha valaki teljes és tiszta telepítést végez. Ha van erről konkrét információd, szívesen meghallgatom.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1060) Bruck válasza dchard (#1059) üzenetére


Bruck
csendes tag

Ezzel a verzióval sikerült gyerkek!
Viszont most a bal alsó sarokban egy nagy Safe Mode felirat van :(

(#1061) dchard válasza Bruck (#1060) üzenetére


dchard
veterán

Ha volnál olyan jó erről képet megosztani, én életemben nem láttam még ilyet Androidon.

És csak a teljesség kedvéért írom, hogy pontosan ez a verzió fut az én telefonomon is, és nincs safe mode felirat sehol sem.

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1062) Bruck válasza dchard (#1061) üzenetére


Bruck
csendes tag

https://m.youtube.com/watch?v=CpKMV4xRJFM konkrétan ez ment nálam is végbe. Csak az első újraindítás után nem Safe Mode-ot írt,hanem már Biztonsági üzemmódot,ami még több helyet foglalt :DD

(#1063) Bruck


Bruck
csendes tag

De végülis ezzel a verzióval már úgy néz ki működik a telefon. Hálás köszönet a segítséget.
És megint elképesztő sokat tanultam.

(#1064) juve600 válasza Bruck (#1062) üzenetére


juve600
nagyúr

hát akkor valamit nagyon nem jól csináltál..................
azt írod hogy nálad is ez ment végbe, de minek indítod SAFE MODE -ba ??

(#1065) dchard válasza Bruck (#1062) üzenetére


dchard
veterán

Tehát akkor tisztázzuk: safe mode-ban indítottad el, vagy magától váltott safe mode-ba az első indításnál a frissítés után?

Utóbbi esetben valószínűleg valami hardver probléma lesz a telefonnal, ugyanis a gyári szűz rendszer első indításkor nem fordulhat elő külső forrásból származó hiba (app harmadik féltől). A leírásban nem szerepel, hogy bármikor is safe mode-ban kéne elindítanod a telefont, és erre nincs is szükség.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1066) Bruck


Bruck
csendes tag

Magától indult el safe módban. Nem tudom miért történt. Ennek ellenére most már minden rendesen működik a telefonon.

(#1067) Aryon87


Aryon87
félisten

2 hét után végre megjött a telefon a szervizből, nem siették el.
Nem nagyon részletezték hogy mi volt a baja. Pár alkatrész csere es ennyi.
Ja, a TMX szervizeli, Telekomnál lett leadva javításra. Remélem is hogy jó lesz, mert nekem nagyon rossz friss tapasztalatom van velük...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1068) Conmet


Conmet
tag

Kedves Mindenki!
Tegnap vettünk egy 11 Lite 5G NE készüléket. A beköltözés gond nélkül sikerült, de az OTP és Simple applikációban bárhogyan próbáltuk, nem sikerült bekapcsolni az ujjlenyomatos belépést. A készülék feloldás persze működik ujjlenyomattal. :W Újraindítás többször is volt.
V13.0.9.0.SKOEUXM van a telefonon.
Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#1069) Viktor0610 válasza Conmet (#1068) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

App újratelepítés?
Ha nem segít, mit ír ki, mit tapasztalsz?

Samsung Galaxy A54

(#1070) dchard válasza Viktor0610 (#1069) üzenetére


dchard
veterán

Nálam Xiaomi.EU rom alatt teljesen jól működik a Simple, még root mellett is, bár az EU romom régebbit mint amit írt (13.0.2.0)

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1071) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok.

Na ez az ami komoly. 🤔

Gyári rendszer, semmi sincs telepítve, céges teló csak telefonálásra :F

Ez fogadott ahogy frissítette a témák rendszeralkalmazást.

.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1072) Vigneau válasza MadMancs (#1071) üzenetére


Vigneau
félisten

Ez fogadott Feleségem NE-jén és az én Redmi 9T-men is reggelre. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1073) dchard válasza MadMancs (#1071) üzenetére


dchard
veterán

Ki tudja milyen kínai kémszoftver van a Témák alkalmazásban :) Nálam Xiaomi.eu romon nincs hasonló üzenet.

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1074) szasanyi válasza MadMancs (#1071) üzenetére


szasanyi
félisten

(#1075) laci laci


laci laci
addikt

Globál téma,lett egy kicsit beteg..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1076) MadMancs


MadMancs
veterán

És ez nem gáz egy kicsit?
MIUI Global 13.0.9 Stabil van fent.

Semmi mókolás. Érintetlen rendszer.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1077) Viktor0610 válasza MadMancs (#1076) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudjuk az okokat.
Az azért elég kevés, amit a Google (Play Protect) ír a letiltásról.

Samsung Galaxy A54

(#1078) laci laci válasza Viktor0610 (#1077) üzenetére


laci laci
addikt

Jött ki frissítés,gyorsan...

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1079) Conmet válasza Viktor0610 (#1069) üzenetére


Conmet
tag

Az appok újratelepítése és az ujjlenyomat újra felvétele kevésnek bizonyult. A telefon gyári állapotra történő visszaállítása oldotta meg végül a problémát. Arra gondoltam, az android 11-ről a 12-re történő frissítés közben keveredett el valami. Mondjuk a nagy öregek szokták is javasolni a visszaállítást android verzió váltás után. A lényeg, hogy most már jól működik.

(#1080) zoyoxy válasza MadMancs (#1071) üzenetére


zoyoxy
tag

Hamarosan megjön a frissítés, addig nem érdemes letiltani, mert csak több lenne a macera. [link]

(#1081) tomgabor


tomgabor
senior tag

Sziasztok.

A NE verziónál is előfordul az ujjlenyomat olvasó/bekapcsoló gomb hiba?

(#1082) AiRLAC válasza tomgabor (#1081) üzenetére


AiRLAC
addikt

Nem nagyon, az főleg a 4G változat hibája volt.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#1083) fa4hu válasza tomgabor (#1081) üzenetére


fa4hu
őstag

Egyre több ilyen problémát jeleznek, valószínűleg itt is típushiba lesz majd idővel.

(#1084) tomgabor válasza fa4hu (#1083) üzenetére


tomgabor
senior tag

Köszönöm. Jó lenne valamit találni aminek nincs hardveres típushibája.

(#1085) Viktor0610 válasza tomgabor (#1084) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ez ne tántorítson el.
A hiba ha kijön, a garanciális időn belül teszi, a beszerelt alkatrész pedig remélhetőleg nem romlik majd el ismét.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1086) MadMancs


MadMancs
veterán

Nálam hibátlan. 8 hónapos.

Bár a teljesség kedvéért hozzáteszem hogy ritkán kell használom, mert túlnyomó többségében bejövő hívások vannak, másra pedig nem igen használom.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1087) tomgabor válasza Viktor0610 (#1085) üzenetére


tomgabor
senior tag

Azért tántorít el mert a mostani Poco M3, 3 hónappal a garancia lejárta után lett deadboot-os és nem igazán akarok évente új telefont venni.

Ott van még az A52s 5G, de a 11 Lite szimpatikusabb és olcsóbb.

(#1088) Aryon87 válasza tomgabor (#1087) üzenetére


Aryon87
félisten

Ott van még az A52s 5G
Samsungéknál a legutóbbi frissitéssel problémák vannak, a mobilnet elszáll. S22 tulajoknál olvastam, valamint anyum A72-jén is ugyanez van. S várniuk kell az új frissítésre, ami majd egyszer megy nekik..

Nálunk a teló 2 hónapos, nincs gond az ujjlenyomatolvasóval.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1089) dchard


dchard
veterán

Enyém 6 hónapos, szintén nincs gond vele. Egyáltalán az NE-vel volt már bárki itt a topikban, akinek elszállt? Nem rémlik.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1090) Aryon87


Aryon87
félisten

Nálunk csak úgy magában az egész telefon szállt el úgy 1 hónap után. Valószínűleg alaplapi hiba. És sztem én vagyok az első ilyen eset.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1091) sz_abika


sz_abika
addikt

Egy Mi Flash-elésnek mennyi ideig kellene tartania? Gondolnám a 2050mp elég sok :DDD

PSN: xszabikax

(#1092) fa4hu válasza dchard (#1089) üzenetére


fa4hu
őstag

Komáromi Attilánák (elég ismert Xiaomi guru és szerelő) Facebook csoportjában már több NE készülékkel rendelkező is jelezte a problémát.

(#1093) dchard válasza fa4hu (#1092) üzenetére


dchard
veterán

Már mit jeleztek? Több NE tulajnál is előjött az ujjlenyomat szenzor hiba, amit korábban a sima 4g/5G verziónál láttunk? Valami kívülről hozzáférhető link jó lenne ehhez.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1094) fa4hu válasza dchard (#1093) üzenetére


fa4hu
őstag

(#1095) dchard válasza fa4hu (#1094) üzenetére


dchard
veterán

Nincs facebook-om.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1096) tomgabor válasza Aryon87 (#1088) üzenetére


tomgabor
senior tag

Azt olvastam hogy az A52s-el a frissítés nélkül is szoktak lenni térerő/hálózat problémák ami alaplap cserét igényel.

A rosszabbik amoled panel mennyire zavaró olvasásnál?
Illetve az akku hogy bírja? Kb ennyit szoktam használni a Poco M3-at [kép]

(#1097) Aryon87 válasza tomgabor (#1096) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem latok semmi kivetnivalot a kijelzot illetoen. Nekem ugyan 12X van, de mikor epp kezemben jar parom teloja, semmi difit nem latok.
Uzemido atlagos, a sd870 eleg takarekos.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1098) betegphiu


betegphiu
senior tag

Sziasztok. Most vettem egy ilyen telefont.
Melyik alkalmazással tudnám átköltöztetni a dolgaimat a régi.telefonról.(redmi note9)?
Fényképek, névjegyek...
Köszi

(#1099) Viktor0610 válasza betegphiu (#1098) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A névjegyekre én a Google-t szoktam használni (évekkel ezelőtt feltöltöttem oda), de ha nálad nem ott vannak, akkor Mi Átköltözés app a Playről.
Ez a képekre is jó.

Samsung Galaxy A54

(#1100) betegphiu válasza Viktor0610 (#1099) üzenetére


betegphiu
senior tag

Köszi.
Még windiws phoneról költöztem, úgyhogy azóta is outlookon vannak abnévjegyeim, onnan szinkronizál 🙂

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.