Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hiroshi87


Hiroshi87
csendes tag

Sziasztok.
A napokban vettem Hardveraprón egy 500 gigás Winchestert. Betettem a gépbe a meglévő 320-as mellé. mikor betöltötte windows 7, arra lettem figyelmes, hogy egy része foglalt, gondoltam az előző tulaj hagyott rajta valamit. megpróbáltam leformázni, de a vindows arra hivatkozva nem formázza, hogy használja valami a winyót, oké, újraindítottam, hátha azután megcsinálja a formázást, nem tette, megnéztem a tartalmát, látszólag teljesen üres, mégis valami 23,9 gigát foglal. Felraktam az Easeus Partition Master nevű software-t amivel sikerült leformázni a winchestert még a windows betöltése előtt, de az a 23,9 gigabájt ugyan úgy használtként van jelezve. Ezután töröltem a teljes partíciót, majdnem egy óráig tartott a törlés, de ez sem vezetett eredményre. két külön partíciót hoztam létre, de az első partíción ismét ott a 23,9 gigás foglalás, ahol semmit sem látok.Próbáltam a formázást a Partition wizard-al is az eladó javaslatára, de továbbra sincs előre lépés. Valami tipp? hogy tüntethetném el azt a 23,9 gigát?

Üdv.: Gyula

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.