Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alusky


Alusky
aktív tag

Végre tanul az AI és rájön, hogy szükséges a szabályok megszegése a biztonságos közlekedéshez.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#2) gabor7th


gabor7th
addikt

Ezekkel már annyi minden történt, hogy a "váratlan" jelző nem is kéne.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#3) hokuszla


hokuszla
senior tag

Az amerikai nonprofit közlekedésbiztonsági szervezet, az Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) 65 éves története során eddig főleg különböző törésteszteket végzett, ülések és fejtámlák biztonságosságát, vagy épp az autók tetejének erősségét vizsgálta. Most először készítettek jelentést az intelligens vezetéstámogató rendszerek minőségéről.

A teszteken „elfogadható” minősítésel átment a LEXUS LS rendszere, a Teammate with Advanced Drive, „marginálisan” épp elfogadhatónak bizonyult a General Motors Super Cruise és a Nissan ProPILOT Assist rendszere. Futottak még a BMW, a Ford, a Genesis, a Mercedes-Benz, a Tesla és a Volvo rendszerei, illetve a Lexus egy másik, kevésbé jól sikerült automata tempomatrendszere.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#4) Narxis válasza gabor7th (#2) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ha rajtad múlna akkor ezzel közlekednénk:

Thanos was right.

(#5) bambano válasza Narxis (#4) üzenetére


bambano
titán

igen!
És amikor begurulok a mcdrájvba, én is akkora hússzeletet kapnék, mint ők!
;]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) sh4d0w válasza Alusky (#1) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Meselj, erdeklodve hallgatlak.

https://www.coreinfinity.tech

(#7) bteebi válasza Narxis (#4) üzenetére


bteebi
veterán

Szerintem ebből a hsz-éből a reakciód egyáltalán nem következik.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#8) Narxis válasza bteebi (#7) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ebből nem feltétlen de közismert a fórumtárs hozzáállása a technológiai újdonságokhoz.

Thanos was right.

(#9) bteebi válasza Narxis (#8) üzenetére


bteebi
veterán

Ezt mondjuk én nem tudtam, de ettől függetlenül szerintem nem kell senkinek se bármit is a szájába adni, ha az amúgy épp nincs benne.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#10) Narxis válasza bteebi (#9) üzenetére


Narxis
nagyúr

Thanos was right.

(#11) bteebi válasza Narxis (#10) üzenetére


bteebi
veterán

Hát nagyon szívesen. Örülük, hogy ilyen tiszteletteljesen kifejezted nagyrabecsülésedet, amiért nagymértékben hozzájárultam a tudásod elmélyítéséhez. Érezd magad mélyen megtisztelve. Nyugodtan szólj, ha máskor is tudok segíteni. :K

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#12) bambano válasza Narxis (#8) üzenetére


bambano
titán

valójában a fórumtárs a technológiai újdonságokban elrejtett adatvédelmi problémákhoz szokott "hozzáállni".

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) bteebi válasza bambano (#12) üzenetére


bteebi
veterán

Mondjuk az egy egészen más helyzet. És sajnos nem is feltétlenül alaptalan. :B

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#14) Alusky válasza sh4d0w (#6) üzenetére


Alusky
aktív tag

Ha mesélni kell akkor vagy nem vezettél még vagy nem tudsz róla amikor szabályt szegsz, hogy szabályt szegsz. Utóbbi elég gyakori.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#15) sh4d0w válasza Alusky (#14) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Azt hiszed, hogy mert Magyarorszagon balkani a kozlekedeskultura, akkor mindenhol az? Szerintem gyere ki a ko alol, ahol eddig lapultal...

https://www.coreinfinity.tech

(#16) btprg válasza sh4d0w (#15) üzenetére


btprg
senior tag

Nem kell nagy dolgokra gondolni, elég egy lerobbant teherautó egy záróvonalnál. Vagy beáll miatta a teljes út, vagy leszarják a záróvonalat és kikerülik (szabályszegés!), de működni fog a közlekedés. És mennyi ilyesmi van...

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

(#17) NomadND1 válasza btprg (#16) üzenetére


NomadND1
senior tag

Nagyon remélem, hogy ezt csak viccnek szántad, vagy ha nem akkor nincs jogositványod.

(#18) bambano válasza btprg (#16) üzenetére


bambano
titán

harmadik lehetőség: lesz a tömegben valaki, aki emlékszik a kreszre, hogy ezt hogyan kell megoldani.
mondjuk annak a leprogramozása nem lesz egyszerű, de ezen aggódjon Ilonka.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#19) btprg válasza NomadND1 (#17) üzenetére


btprg
senior tag

Nem értem mit okoskodsz itt, ki a franc emlékszik ezekre a baromságokra hogy a kreszben milyen exception-ok vannak vagy nincsenek a random szabályokra, a gyakorlatban pontosan 0 jelentősége van a forgalmi vizsga után. A kresz értelmes embereknek lett kitalálva, nem digitális gépeknek vagy agyhalottaknak akik betű szerint be akarják tartani, pont ezért működik a közlekedés.

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

(#20) dabadab válasza btprg (#19) üzenetére


dabadab
titán

Oké, szóval nem nagyon ismered a KRESZ-t és ezért valaki (bárki) más a hibás :DDD

DRM is theft

(#21) NomadND1 válasza dabadab (#20) üzenetére


NomadND1
senior tag

Már megint mindenki szembe közlekedik, alig bírom kerülgetni őket :D

(#22) bteebi válasza dabadab (#20) üzenetére


bteebi
veterán

Azért szerintem bőven lennének olyan speciális helyzetek, amiknél nagyon sokan vakarnák a fejüket, vagy többé-kevésbé magabiztosan állítanák a hülyeséget. Ráadásul ugye időnként a KRESZ is változik valamennyit, és ezt 30-40 éves jogsi mellett nem biztos, hogy mindenki le tudja követni.

Bőven nem csak annyi a KRESZ, hogy betartod a sebességhatárt, a zebrán nem ütöd el a gyalogost, piros lámpánál megállsz, meg hogy kanyarodáskor/sávváltáskor indexelsz. (Monjduk ha legalább ezeket betartanák az emberek, akkor sokkal kevesebb baleset lenne.) De spec. ha csúszós útnál a soksávos kereszteződésben jönne egyszerre egy szirénázó tűzoltó, egy szirénázó mentő, meg egy villamos, miközben neked lenne elsőbbséged, de előtted épp egy gyerekeket szállító busszal balesetet szenvedett, sínen ragadt autónál pirosra vált a lámpa a körforgalomban, miközben a babakocsit toló kerekesszékes nyugdíjas-kismama már pont lelépett az úttestre a zebrától 51 méterre a forgalommal szembejövő Hajtás Pajtás elé, akin nincs bukó, a klipsze is laza, és akkor se használná a fékét, ha amúgy fogna, és azt kell eldöntened, hogy most akkor ki mikor merre hogyan menjen az emelkedőn, pláne ha nagy sebességgel hajt mögötted az új X6-osában a börtönből nemrég szabadult, alkoholtól és drogtól örömmámorban Messengerező Rezesová, nem feltétlenül evidens.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#23) sh4d0w válasza bteebi (#22) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Tortent mar ilyen igy egyben, ahogy leirtad?

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.