Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) robogos10 válasza föccer (#1400) üzenetére


robogos10
aktív tag

ddr2

Memória időzítések 5-5-5-16 (CL-RCD-RP-RAS)
Modul feszültsége SSTL 1.8

De csak az új NFS MW nél tapasztalom ezt :W

[ Szerkesztve ]

(#1402) föccer válasza robogos10 (#1401) üzenetére


föccer
nagyúr

Az 1.8V elivelg nem sok. Játék közben nem emeli meg?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1403) robogos10 válasza föccer (#1402) üzenetére


robogos10
aktív tag

most van ám cumi :W
alapon minden és már 2X így is le állt a gép most úgy próbálom hogy flexibiliti options be van kapcsolva

(#1404) föccer válasza robogos10 (#1403) üzenetére


föccer
nagyúr

Lehet a tuning alatt megsült valamelyik alkatrész.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1405) robogos10 válasza föccer (#1404) üzenetére


robogos10
aktív tag

Idáig eljutottam!!

[link]

Tippek?

[ Szerkesztve ]

(#1406) Qru válasza robogos10 (#1405) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pedig ddr2-nek még a 2,2V is belefér. Nem érézékenyek annyira a melegedésre a ramok, 80 fokon sem lesz bajuk (csak ne próbáld meg taperolni mert hozzá sülsz). :D

1,8V-on megx akkor nem csoda, hogy nem stabil 1066-on. Oda jellemzően 2-2,1V kell már.

#nincsbennetarcsi

(#1407) robogos10 válasza Qru (#1406) üzenetére


robogos10
aktív tag

akkor adjak nekik áramot?

(#1408) föccer válasza robogos10 (#1407) üzenetére


föccer
nagyúr

Ne, így is túl forróak. Ha tovább növeled a feszt, tovább fog forrósodni. Valami más lesz ott a gebasz- Bár mint ahogy qru is írta a memóriák bírják a meleget.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1409) robogos10 válasza föccer (#1408) üzenetére


robogos10
aktív tag

memteszt égig ment ezeken a beállításokon amiről készítettem képet
nem értem mi lehet :F
soha nem melegedtek ennyire :(((

(#1410) F e Z o válasza robogos10 (#1409) üzenetére


F e Z o
veterán

A ramok feszültségét manuálisan állítsd be, ne hagyj semmit sem auto-n. 2.0-2.1 Volt-tal biztos nem lesz baja. Próbálj meg egy kicsivel szorosabb időzítést beállítani, mert az 1070 MHz 6.6.6.x-ben elég gatya.

H2O über alles!

(#1411) Qru válasza robogos10 (#1409) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Memtest-et legalább 6-8 órát kell futtatni és nem win alól. Mert úgy kb sz@rt se ér. Ha viszont így is stabil akkor ne adj több feszt, mert ahogy a föci írta csak mégjobban melegszik (egyszerűen elfűti a többlet áramot).

Ha nem stabil akkor térjünk vissza témára. Lehet a memvezérlőnek kevés a feszültség... A tuning arra nagyobb terhet ró mint magára a modulra.

#nincsbennetarcsi

(#1412) robogos10 válasza F e Z o (#1410) üzenetére


robogos10
aktív tag

Mennyire állítsam?
most 6-6-6-18-18 T2 T1 et nem bírja :W
Lecserélem ezeket a ramokat!

(#1413) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Höhö, a végén a slusszpoén odab*sz :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1414) robogos10 válasza Mercutio_ (#1413) üzenetére


robogos10
aktív tag

A hülye nő :DDD
Van ám segg alatta rendesen :Y

(#1415) Mercutio_


Mercutio_
félisten

csigi csííííz!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1416) Qru


Qru
MODERÁTOR

Az mitől van/lehet, hogy a kocsi meleg motornál azt írja ki, hogy alacsony a hűtővíz szint? Megnézem és tényleg a minimum alatt van. De ha hideg motornál nézem meg akkor pont a maximumon van a folyadék szint.

Most áthidaltam azzal, hogy még többet töltöttem bele (amit amúgy nem lenne szabad tudom, mert csökken a tágulási tér)... szóval mi a helyes megoldás?
Gondoltam arra, hogy a tágulási tartálynál a kupak van elrepedve vagy nem zár jól ezért elpárolog a felmelegedett hűtőfolyadék. P.Hungáriától szerváltam egy új kupakot de azzal is ezt csinálja.

Maga a szint nem csökken, tehát nem folyik el sehol, mert stabilan tartja a szintet, ha kihűlt a motor akkor megint a maxon van a folyadék szint (vagyis most picit felette). Csak egyszerűen ha meleg a motor beesik a minimum szint alá és visong a technika, hogy baj van babám. Kissé zavaró...

5letek?

Most egyelőre átvertem a vezérlést azzal, hogy túltöltöttem de nem ez a jó megoldás... Mert ugye ezáltal a tágulási tartományból vettem el, ami pedig nem jó. Tekintve, hogy elég sok hőt termel a cucc, most még elemegy de nyáron ebbő lehet gebasz (túlnyomás tud ám károkat okozni a rendszerben).
Még garis a szekér de nem szívesen vinném be a márkaszervízbe.

1: mert kilopják az alkatrészt a kocsiból
2. nélkülöznöm kell a kocsit akkor, már pedig az nekem munkaeszköz... és nem biztos, hogy kapok csere kocsit.

#nincsbennetarcsi

(#1417) robogos10 válasza Qru (#1416) üzenetére


robogos10
aktív tag

Szerintem tágulnak és zsugorodnak a tömlők nézted már őket?

(#1418) Qru válasza robogos10 (#1417) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem, de akkor is... 1,5 éves a kocsi. A Hondám 6 év után sem csinál ilyet. :( Ennyit a Fosvágenekről.

#nincsbennetarcsi

(#1419) robogos10 válasza Qru (#1418) üzenetére


robogos10
aktív tag

Hát akkor passz
Én a kétkerekűeket értem meg a quadokat :K

(#1420) föccer válasza Qru (#1416) üzenetére


föccer
nagyúr

Mondjuk ez így tényleg elég gáz. Én is folszvagánnyal járok, de ilyet nem tapasztaltam, de ezek után megnézem.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1421) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Nem tudja valaki véletlenül, hogy a T-home melyik 7"-os tabletet adja 4990-ért? Mert nem igazán találom ezt az infót. :U

(#1422) smiti


smiti
addikt

Na mire meglett mégis letelt a szerk idő: Ő lenne az Gondolom megéri az 5k-t?

(#1423) robogos10 válasza smiti (#1422) üzenetére


robogos10
aktív tag

Nekem is kellene de nem kapok :W sok kaukciót kérnek

(#1424) smiti válasza robogos10 (#1423) üzenetére


smiti
addikt

Igazából nekem nincs olyan égető szükségem rá, de úgy voltam vele, hogy 5000-et megér. Most kezdtem utána olvasgatni, hogy önálló netre lehet -e használni, de sajnos úgy néz ki, hogy nem. :W

(#1425) robogos10 válasza smiti (#1424) üzenetére


robogos10
aktív tag

nagy rakás sz...k mind!!!
Inkább eeepc vagy akármi
szép csicsás azt annyi :F

[link] Valaki ismeri ezt vagy ezeket a fajta gépeket? :U

[ Szerkesztve ]

(#1426) csigi válasza Mercutio_ (#1415) üzenetére


csigi
addikt

Jó a pulcsi, meg jó lassú az oldal... nekem. :R

nofene

(#1427) smiti válasza robogos10 (#1425) üzenetére


smiti
addikt

Én nem tudok eligazodni rajtad, egyszer szeretnél te is de nem kapsz, mert sok kauciót kérnek, aztán meg nagy rakás sz...k mind!!!

Akkor hol az igazság? És miért kérnek sok kauciót? Nekem összesen 4990-et kell fizetnem érte és nincs semmi további díja. ;)

(#1428) robogos10 válasza smiti (#1427) üzenetére


robogos10
aktív tag

Hát ez az hogy saram sincs és még is kérnek!
bejelentett munkám is van :F
Azért kaki mert nekem nem adnak :DDD
Amúgy van 1-2 ami tényleg gané :Y

(#1429) F e Z o válasza smiti (#1427) üzenetére


F e Z o
veterán

Smiti : Nincsen + havi költsége ennek a tabletnak?

H2O über alles!

(#1430) smiti válasza F e Z o (#1429) üzenetére


smiti
addikt

Nincs semmi. Ez amolyan hűségért járó ajándék. :B Sőt még egy WiFi routert is kapok mellé. :Y

(#1431) Qru válasza föccer (#1420) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Valószínűleg egyedi hiba mert a kollégák se panaszkodtak eddig. 100 db egyforma járgány közül csak nálam fordult elő. Pech. :D

#nincsbennetarcsi

(#1432) föccer válasza Qru (#1431) üzenetére


föccer
nagyúr

Szállító/futár cégnél dolgozol, hogy ekkora flottátok van?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1433) robogos10 válasza föccer (#1432) üzenetére


robogos10
aktív tag

[link] Szerinted?
Ezen már én is elgondolkodtam :F
Jeleztem is!

(#1434) robogos10


robogos10
aktív tag

21369-21369 től olvassátok azt a 3-4 hszt
komolyan mondom földhöz baxtam a billentyűt idegembe!
Mekkora nyomorékok vannak itt ph-n :W :W ááááá :W

Blogomat se felejtsétek elolvasni mellé :W

[ Szerkesztve ]

(#1435) F e Z o


F e Z o
veterán

Rosszak a linkek. :DDD

H2O über alles!

(#1436) Qru válasza robogos10 (#1433) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hehe, jó pofa aláírás. De nem elég konkrét hogy zavaró legyen. De majd a modik eldöntik. Amúgy vannak tökfejek itt a fórumon. Elég sokan, nekem is vannak visszatérő "kedvenceim".

föccer: Nem (szerencsére). Ismerős melózik olyan helyen, hát mindent kihajtanak belőlük. :(

#nincsbennetarcsi

(#1437) Mercutio_ válasza smiti (#1424) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha kiszámolod mennyi plusz költség a 2 év kötelező netelőfizu ami a feltétele, akkor már nem is jó vétel, meg a tabletes topicban érdemes utánaolvasni mire jó ez, mit lehet hasonló árban - akár használtan - venni ami ugyanezt tudja, vagy esetleg az is kiderülhet, hogy kalap kaki az a szint amit ez a tablet tud és csak a szívás lenne vele.

robogos10: Amikor a fagyi visszanyal? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1438) smiti válasza Mercutio_ (#1437) üzenetére


smiti
addikt

Azért nem számolok a net előfizetés költségével, mert nem a tabletért hosszabbítok, hanem a hosszabbítás után adták a gépet.
Átvételtől számítva 5 napom van rá, hogy esetleg visszaadjam. :B

(#1439) robogos10


robogos10
aktív tag

Na én ezt nem hagyom annyiba!
A pláne hogy törölték a telefont is!!! :W

(#1440) Qru válasza robogos10 (#1439) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A N9-et amit feldobtál? De miért?

#nincsbennetarcsi

(#1441) robogos10 válasza Qru (#1440) üzenetére


robogos10
aktív tag

Mert állítólak Klón! :W
Kezdek 1re jobban berágni :Y

(#1442) Mercutio_ válasza robogos10 (#1441) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezt talán az el tudja dönteni akinek valóban volt eredeti N9-e...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1443) Qru válasza robogos10 (#1441) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hmm, érdekes. Sok mindent adtam már el itt de még nem volt ilyen gondom egyszer sem. :(

#nincsbennetarcsi

(#1444) robogos10 válasza Mercutio_ (#1442) üzenetére


robogos10
aktív tag

De nem lehet klónt hirdetni?
Ki volt írva hogy klón :F

Nem tudom mit szórakoznak velem!

[ Szerkesztve ]

(#1445) Qru válasza robogos10 (#1444) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem tudom, sztem lehet ha kiírod, hogy klón. Mert akkor nem átverés szvsz. De a modik mivel indokolták?

#nincsbennetarcsi

(#1446) robogos10 válasza Qru (#1445) üzenetére


robogos10
aktív tag

Azzal hogy klón!
És figyelmeztetésben is részesítettek!
RI/OS figyelmeztetett!
írtam is neki hogy most mi a here van

Valami itt nagyon nem kerek

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1447) Mercutio_ válasza robogos10 (#1446) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mit nem lehet azon érteni, hogy Nokia N9-nek nem hirdethetsz egy klónmobilt? :W másrészt klónt azért nem árusíthatsz - ha kiírod, hogy klón akkor sem - mert az szerzői és egyéb jogokat sért, ugyanaz mint az adios melegítő, rabokk cipő, stb.

Esetleg hőbörgés helyett érdemes lenne ismerkedni az alapelvekkel is...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1448) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Jelentem alássan, megjött a motyó, vele együtt meg a világvége hangulat..

Nem indul a 7950el a gép, miközben a kari máshol indul, nálam meg más karival indul a 2500K és tesztek alatt totál stabil. Árnyalja a képet, hogy csak 1.0x16os a tesztkarim, lehet, hogy a 2.0x16 nem megy a PCIe vezérlőnek, ez még tesztet igényel. Az viszont biztos, hogy ez volt az utolsó alkalom, hogy bizalmat szavaztam AMD motyónak, a proci/alaplap oldal után VGA szinten is eldöntöttem, váltás, mert fiatal vagyok az ősz hajszálakhoz :o

Emellé még le is csórósodtam, mert késik a fizetés, szilveszterre marad a 4 fal meg a gép, ami épp nem megy..ja, és a mobilnet, amire nincs zsé. Valakinek nincs kölcsönbe egy kötele? :DDD

(#1449) F e Z o válasza Speed® (#1448) üzenetére


F e Z o
veterán

Próbáltad a pci-e 2.0 4x-szeresben is a vga kártyát? Gondolom tápod elég erős, azzal nincs gondod.

H2O über alles!

(#1450) Speed® válasza F e Z o (#1449) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Persze, már összevissza dugdostam..semmi. Kisípolja a lap. Tápom 600as CM, 480W 1 ágon /12V..volt már rajta GTX480 üvegre húzva és 2600K 4.5 felett, fel sem pörgött..ráadásul a 7850/70 családon belűlről ugye gondmentesen (relatíve) ment.
Tehát azt sem lehet kijelenteni, hogy nem komálná a P67/Sandy a 7xx0eket..a 2500K PCIe vezérlője a kérdőjeles, amíg meg nem nézem 2.0 karival, addig sötétben tapogatózok..a legjobb az lenne, ha itt lenne egy másik proci, ezt kizárandó..de nincs.
A kártya szasanyié volt, nála Z68/H77 ill. 2500K/3570 melett üzemelt gond nélkül, használatból vette ki..esélyt nem látok arra, hogy baja lenne..és végülis másik gépben pöcröff indult, szóval ez meg is erősít ebben.
Este 4850el (2.0X16 ugye) tesztelek, ha azzal sem indul a motyó, visszaküldöm a procit, mert az lehet csak a ludas, szerintem :U

Gyááá, még 65MB van a sticken..közel a vég ;p

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.