Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mrThomi


mrThomi
addikt

Na már tök jó, hogy a naptárat 3'4 colon is megtekinthetjük, google appok ide vagy oda... amíg nem teljes értékű vagy onnan folytatod a kinti dolgokat ahol a belsőn abbahagytad, addig ez nekem így nagyon beta verziós.
Moto egy kicsit életképesebbnek tűnik, bár ott se minden appot lehet használni, de legalább működik egy messenger, bár ők csináltak egy sima meg egy külső kijelzőset is.

[ Szerkesztve ]

(#2) LosBlancosRM válasza mrThomi (#1) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Komolyan nekikezdenél bárminek egy ekkora kijelzőn?

Egyébként szerintem gagyivá teszi ez a mappa forma.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#3) mrThomi válasza LosBlancosRM (#2) üzenetére


mrThomi
addikt

Volt a kezembe moto razr 2022. Nem mondom, hogy azt nyomogatnám a nagy belső helyett, de ott valami elkapott, láttam benne rációt. Működtek legalább azok az appok amiket a legtöbbször használok.

(#4) kbadam83


kbadam83
senior tag

Moto Razr Ultra 40-ről írok, és igen is elég sok mindent meg lehet oldani a külső kijelzőn. Így tök jó és szerethető, hogy egész nap nem egy péklapát van a zsebemben.

(#5) pusszycat válasza kbadam83 (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt most a külsőről írod? :U :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#6) kbadam83


kbadam83
senior tag

Üzenetek válaszolására, email-ek olvasására stb. rohanás közben napközben teljesen vállalhatóan használható, és az ember zsebében nem egy nagy dög van egész nap. Nyilván nem azon néz filmet az ember, de az új Razor külső kijelzője k***a jó lett, mondom ezt úgy, hogy használom a telefont, nem csak gondolom, hogy úgy van. És este otthon meg kinyitva ott a nagy kijelző a tartalom fogyasztásra

[ Szerkesztve ]

(#7) judas13 válasza kbadam83 (#6) üzenetére


judas13
addikt

Én simán elhiszem, hogy a napközbeni használatra email-ekre, egyebekre megfelelő.
iPhone 4 kijelzője is gyakorlatilag ekkora volt és tudtam használni, még ha akkor más opció kevésbé is volt..

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#8) MrOomen


MrOomen
tag

Ha a Flip 3 és 4 kijelzőjére is volt alkalmazás hogy mindent tudj kezelni, itt is megoldja mindenki a saját elképzeléseihez mérten ha lát fantáziát a megoldásban.
Google és saját alkalmazások optimalizálva lesznek egész biztosan, minden egyéb (3rd Party) appra engedélyezni kell az átméretezést a Labs beállításokban.

Ha lesz kis eszük engednek majd külön eltérő betű beállításokat (méret, típus, kontraszt stb) hogy mint a Foldnál is külön kalap legyen a két kijelző :)

Kíváncsi leszek, látom a használhatóságot, előre haterkedve lehúzni a konkrét produktum kipróbálása nélkül semmi szükség :)

(#9) <Adamsky> válasza kbadam83 (#6) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... otthon meg kinyitva ott a nagy kijelző a tartalom fogyasztásra ... "
Na, ezért nem értettem én sose a nagy telefonra vágyókat (ill. ezért keresek én mindig "kompakt" modellt), mert nekem otthon a telefon lekerül az asztalra, és kb. akkor veszem legközelebb kézbe, ha hívnak, vagy megyek el otthonról (→ mobiltelefon).
Otthon van számítógép, tablet, TV ... bármelyiken jobb - számomra legalábbis - "tartalmat fogyasztani", mint a legnagyobb telefonon.

(#10) consono válasza <Adamsky> (#9) üzenetére


consono
nagyúr

Yep. Én is így vagyok, de mi már egy kihaló állatfaj vagyunk. Egy csomó embernek nincs már számítógépe, meg tabletje, mióta nagyok lettek a telefonok. A feleségem is csak dolgozni (Word, Excel) ül le a gép elé, minden mást a telefonján intéz...

"In God we trust. All others must bring data"

(#11) kchris78


kchris78
veterán

Nagyok lettek a telefonok hogy utana legyen rajtuk kis egermozi kijelzo :D. Komolyan megeri egy appal szenvedni a kis kijelzon es nem fogni es kinyitni. vicces kicsit... az meg hogy otthon egy kinyithato telefonon fogyasszon tartalmat otthon az ember legalabb egy tablet helyett.. nekik azt csinalnam amikor moziba mennek hogy mindenkinek a kezebe adnek egy iphone5-ot a filmmel azt NEZD! :)

(#12) turikoczka válasza kchris78 (#11) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Elképzelhetetlen h nézzen vki telefonon és moziban is filmet? :W Teljesen más élmény és nem mintha csak filmes tartalmat lehetne fogyasztani telefonon....

(#13) hardver1985


hardver1985
tag

Az akkumulátor 3700 mAh-s, a töltés marad 25 watt semmi fejlődés :W

Megbízhatóságom: 222 pozitív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.