Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apika


Apika
Közösségépítő

Sokak érdeklődését felkeltheti, hogy tuning és modding kiállítás lesz Budapesten. A kiállítás ideje: 2003. szeptember 27-28.

Bővebben itt:

[L]http://www.terminal.hu/newsread.php?id=13200009031210[/L]

(#2) Mosqu!to válasza Apika (#1) üzenetére


Mosqu!to
addikt

hát ha nem lesz lan, akkor jövök. de ha lesz, akkor ez kimarad az életemből :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#3) WaterLo


WaterLo
aktív tag

Aztá hollessz?

....What's up!....

(#4) WaterLo válasza WaterLo (#3) üzenetére


WaterLo
aktív tag

Ja megvan má.

....What's up!....

(#5) supercow válasza WaterLo (#4) üzenetére


supercow
őstag

Alkotmány u. Én is megyek jól, díszvendég leszek vagy mi :) hehe

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#6) Starsky72 válasza Mosqu!to (#2) üzenetére


Starsky72
addikt

27-e délelött kiállítás, utána tipli lanra, 28-a délután még1szer vissza kiállítás.:D

...minden szép és jó, márványszemű angyalok, ház és luxushajó...

(#7) Mosqu!to válasza Starsky72 (#6) üzenetére


Mosqu!to
addikt

hát... azért ez nem lenne olyan 1xű:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#8) dzsoni


dzsoni
senior tag

Én viszem a vasat is, de a roh@dt még mindig nincs kész :O

(#9) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

van énnéköm 1 bolond ötletem, de szerintem jó móka:
aki megy a modding kiállításra innen a ph! ról, az tűzzön valahogy a fejére 1 nagy lapot PH! felirattal :DDD mókás lesz, de könnyen 1másra találunk :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#10) Sopi válasza Mosqu!to (#9) üzenetére


Sopi
senior tag

:))

(#11) dzsoni válasza Mosqu!to (#9) üzenetére


dzsoni
senior tag

OK! De először csináld meg, mennyél be a város legforgalmasabb pontjára és csináltass egy digit videófelvételt magadról, h bizonyítsd ott voltál :))

(#12) Apika válasza Mosqu!to (#9) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Talán okosabb lenne egy megbeszélt helyen, csoportosan találkozni...

(#13) Starsky72 válasza Mosqu!to (#7) üzenetére


Starsky72
addikt

Gondolod? Én így fogom csinálni, bár én ott lakom a galériától asszem 5 percnyire.:P

...minden szép és jó, márványszemű angyalok, ház és luxushajó...

(#14) Vagyok válasza Starsky72 (#13) üzenetére


Vagyok
senior tag

Szerintem is a megbesz hely az igazi, vagy talán a nézzem mindenki hü-de-jének helyett egy ''PH'' kitűző is megtenné, nme?

(#15) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

nos, mivel a lan elmarad(brühühü:DD :C (najó csak vicc)meg én amúgy is utálom.. akkor inkább viszki]aztán 1ütt, vagy 1mástól független megnézzük a gépeket, és miután mindeni ''végzett'' még 1 kóla társaságában megbeszélhetjük a látottakat.
nekem ez lenne az ötletem program iránt.
hozzászólás, módosítás, javaslat?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#16) Vagyok válasza Mosqu!to (#15) üzenetére


Vagyok
senior tag

Akkor kitűző mindenkinek oké?: PH

(#17) Mosqu!to válasza Vagyok (#16) üzenetére


Mosqu!to
addikt

csak valahogyan meg kéne csinálni... na mind1, valszeg az lesz, hogy 1 papírlapra ráírom ph, és 1 bisztosítótűvel fel a pólómra. meg aki ismeri azt a helyet, az mondjon találkozónak is helyet!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#18) _George


_George
senior tag

Pécsiek! fel kellene mennünk, nem? valahogy együtt pl. M*V IC? :)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#19) Starsky72 válasza Mosqu!to (#17) üzenetére


Starsky72
addikt

Szóval a galériát baromi 1szerű megközelíteni, a Nyugati teret gondolom mindeki tudja hol van. Innen indul a Bajcsy Zsilinszky út, asszem a harmadik kereszt utca, de tuti, hogy az első lámpás kereszteződésnél kezdődik maga az Alkotmány utca, amiben van a galéria. Miután befordultál jobbra, ha a nyugitól nézzük, rögtön az első háztömbben van maga az átalakított lakás vagyis a kiállítás helyszíne. A Bajcsy-Alkotmány sarkán van asszem egy Ír sörözőszerűség. Amúgy meg a terkepbank.hu-n házszásmzerint meg lehet nézni, hogy miről is van szó. Találkahelynek meg sztem legésszerübb a Nyugatinál az ''Óra''.:P

...minden szép és jó, márványszemű angyalok, ház és luxushajó...

(#20) Mosqu!to válasza Starsky72 (#19) üzenetére


Mosqu!to
addikt

én benne vagyok. többiek?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#21) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

UP!
na akkor ugye már gyártja mindenki a kis kitűzőt? :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#22) Vagyok válasza Mosqu!to (#21) üzenetére


Vagyok
senior tag

Nekem már megvan, bár volt olyan észrevétel, hogy ''én ugyn ki nem tűzöm''.

(#23) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

gyerekek meg kéne beszélni hogy akkor pontosan hol és mikor fogunk találkozni!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#24) Vagyok válasza Mosqu!to (#23) üzenetére


Vagyok
senior tag

Ha kitőtök lesz akkor úgy is talcsizunk. Nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.