Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20368) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Hát én rosszabbra számítotam, Ez a 4. rész nekem kifejezetten tetszett. Ha csak a filmet vesszük alapul, esélyes volt, hogy valamit kitalálnak a sárkányok ellen, hiszen ha kvázi totál sebezhetetlenek lettek volna akkor valószínűleg még mindig a Targaryenek uralták volna a 7 királyságot. (Persze az ilyesmi a GoT-ban soha nem ennyire egyszerű) A sárkányok a kevésbé civilizált vidékeken egyértelmű fölényt jelentettek, de azért Királyvár már civilizáltabb környék volt septonokkal, mesterekkel akik ugye szintén el tudták dönteni egyegy csata sorsát a stratégák mellett, ugye a Stannis vs Királyvár esetében a futótűz elég szépen szétkapta a hajóhadat pl. Jaime esetében szinte biztos voltam benne, hogy vissza akar majd térni Cerseihez előbb utóbb, Bronnt is kb. így tippeltem, hogy azon az oldalon játszik majd amelyiktől többet kaphat, de szinte biztosra vettem, hogy nem öli meg simán sem Jaimet sem Tyriont. Hát Danny korábbi fölénye eléggé elúszott. Itt valami komolyabb stratégiára/taktikára lesz szükség, ha győzni akarnak. Mondjuk beáldozni a gyalogság egy részét a skorpiókra, aztán mehet a sárkány.. vagy hogy blokád alá veszik a várost, és kiéheztetik őket. Vagy egyéb. Azon se lepődnék meg nagyon, ha felbukkanna Dario Naharis is a második fiakkal stb.. A Jon származását illető szál alakulása valamelyest várható volt, bár szerintem hiba volt Jon részéről elmondani Sansának az igazságot. És akkor ugye ott a pakliban, hogy ha a Cersei/Euron duó (meg Qyburn) valahogy behúzza az utolsó sárkányt is, akkor Dannynek nem nagyon marad hatalma.. Szóval, mint mindig, kíváncsian várom a következő részt.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.