Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45501) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Mondom én jó lesz ide egy 1-1-es döntetlen.

(#45502) giigz válasza Bencus88 (#45501) üzenetére


giigz
veterán

Dehogy, sima City ;]

(#45503) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Ma megint nem értem rá semmire és most nézem, hogy fasza :D ezekre fogok sztem csak tenni már :D sokkal jobb :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#45504) janos1988 válasza janos1988 (#45458) üzenetére


janos1988
addikt

Virtuálisan rohadt gazdag lennék már...

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#45505) Bencus88 válasza giigz (#45502) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:P majd a 90-ik percbe kérem a City gólt.

(#45506) barisj válasza máyköl (#45487) üzenetére


barisj
aktív tag

Nem rossz ötlet,de nem olyan könnyű összehozni 3-as odds-ot. :)

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#45507) máyköl válasza barisj (#45506) üzenetére


máyköl
veterán

Persze. De többen csak jutunk valamire. Ha meg nem, buktunk egy ezrest. Na bumm.
Akkor ha jól nézem 5 -en vagyunk már.

(#45508) Ace owner válasza máyköl (#45507) üzenetére


Ace owner
addikt

6-an,de en 300-zal kezdek, sokat kell koltenem majd a honapban :)

Galaxy Fold 4

(#45509) giigz válasza Ace owner (#45508) üzenetére


giigz
veterán

Én 200-zal kezdem ;]

(#45510) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Samuel Groth ászaira szerintem lehet tenni :) Természtesen csak ésszel.. Mindegyik játékba ütött eddig, van amibe többet mindegyik be egyet :B is. 4.00ás oddsért teljesen megéri!

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#45511) Chereiose válasza máyköl (#45507) üzenetére


Chereiose
addikt

Szerintem en is veletek tartok, egyszer megpróbálhatjuk :)

(#45512) gyuromoj válasza máyköl (#45507) üzenetére


gyuromoj
veterán

Csatlakoznék, jól jönne meccsre menetel előtt egy kis pénz. ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45513) máyköl


máyköl
veterán

Már 8 -an vagyunk...

[ Szerkesztve ]

(#45514) giigz


giigz
veterán

De utálom az ilyet :W

"...leginkább ha tényleg rászántam volna magam, akkor a Nancy-t raktam volna 3k-val 2,67-ért. Na jó még lehet elmegyek... :D"

Nem mentem el megrakni, és jött volna :W 3k-ból 8k :W

(#45515) stefyY


stefyY
őstag

Ha megraktam volna, amit írtam, egyedül a Galata vinné, úgy néz ki...Nancy is hozta szép oddsért, Chelsea se kap ki...

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#45516) B-L-A-C-K válasza giigz (#45514) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tudod mindig az első megérzés a jó...:)

(#45517) giigz válasza B-L-A-C-K (#45516) üzenetére


giigz
veterán

De komolyan az ilyen annyira fel tud idegelni... Egész nap érzek valamit, és akkor nem megyek el megrakni...

Még ha az lenne, hogy csak néha fordulna elő ilyen, de ez már rendszeres, hogy ha valamit nagyon érzek, akkor nem rakom meg, és sűrűn bejön (Castle, Tottenham, stb.), amikor meg megrakok valamit (pl. Anderlecht), akkor igazából nem is érzem, csak azért teszem, mert már unom, hogy nem nyertem, és tennék valamit...

Na jó holnaptól más lesz a rendszer, ezt most megfogadom, mert ez a mai volt az utolsó csepp... Ha valamit érzek, akkor azt meg is rakom, ha pedig nem érzek semmit, akkor megpróbálom kerülni a fogadást...

Remélem sikerül...

:D

[ Szerkesztve ]

(#45518) L_YKing válasza B-L-A-C-K (#45516) üzenetére


L_YKing
addikt

Na meg a női megérzések...

Chelsea X2 eddig jól áll

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#45519) B-L-A-C-K válasza giigz (#45517) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ilyen ez a popszakma, nekem is volt már rengeteg ilyen...Mondjuk most hogy nem rakok tegnap óta kiírom napi szinten mit raktam volna meg, de nem is nyertem volna...

(#45520) giigz válasza B-L-A-C-K (#45519) üzenetére


giigz
veterán

Csak a Chelsea ne legyen X, akkor aztán tényleg elsírnám magam... :D

Szerk.: 5,00 az odds az 1X-re... :)

[ Szerkesztve ]

(#45521) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Rohadt nacional :O :O 2-1 a 88. percben eddig néztem és akkor akkor bekap egy potygólt.. Most vagyok rohadt ideges .. eddig egy szelvényemen sem húztam fel magam, de ezen nagyon. Megesik.

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#45522) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Éjszakára Pittsburgh+San Jose szerintem vállalható. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45523) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Komolyan mondom vicc ez a chelsea :D
Múltkor otthon 1 gólt nem voltak képesek rúgni a WH-nek, most meg verik a M.Cityt :C

De valahogy éreztem hogy ki kell hagyni, így annyira meggyőztem magam, hogy nem is tettem semmit

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#45524) giigz


giigz
veterán

Na latod pohár, ott az X2 :) :D

(#45525) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

rohadtul elegem lett a tpróból, hogy nem tudnak értelmes lehetőségeket adni élőzni, amikor meg most 2x ra akartam a fogadásra kattintani erre---nem fogadható már, mondom ok anyátok :D irány vissza b365 most okosabban fogom nyomni :D és már most megérte :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#45526) Jarod1


Jarod1
addikt

a pi....ba, elfelejtettem rakni a Chelsea-re... :O

(#45527) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

A bizonyos leírhatatlan érzés..
(itt nem a pénzről lenne szó hanem h megfogok egy ekkora szorzót de kuka, egy 88. Percben bekapott potya miatt. Milinte kivédi.. :((( )

Mindegy, jobban belemélyedek az ilyen típusú fogadásba.
Hnap valszeg irány újra Bet365

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#45528) VegyesTamás válasza ted_mosby (#45527) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

ígyvan..csak az élő és most jöttem vissza én is .:)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#45529) barisj válasza VegyesTamás (#45525) üzenetére


barisj
aktív tag

Jó kezdés. Mi alapján élőzöl? :D

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#45530) VegyesTamás válasza barisj (#45529) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

legtöbbször stat+megérzés alapján, de most jó volt ez a kis kommentátor :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#45531) ted_mosby válasza ted_mosby (#45510) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Aki élőben rakta az sokat nyerhetett :) nagyon sok ásza volt.

TomCat333 Ja, nekem is szimpatikusabb :) Szépeket hozott grat! Az a gáz hogy ha ma lett volna pénzem online már rég a többszöröse lenne a zsebembe mert a 4.00ás oddson kínálták h üt ászt, ezt minden játékban megteszem 200 al, már 1200-->4800 forinton állnék.. Na mind1, de remélem még pár napon belül játszik a gyerek

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#45532) VegyesTamás válasza ted_mosby (#45531) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

köszi :) közbe lefújtak egy meccset... 1500 at töltöttem:

tuti nem megyek vissza tprora:D ink elputtózom az ott lévő zsetont :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#45533) sz_abika


sz_abika
addikt

Pool D

- Belarus: Olga Govortsova, Aliaksandra Sasnovich, Ilona Kremen, Iryna Shymanovich, Tatiana Poutchek (captain)

Azarenka még sem jön Pestre :O
Nem ezért mentem önkéntesnek :D

PSN: xszabikax

(#45534) barisj válasza VegyesTamás (#45532) üzenetére


barisj
aktív tag

"nincs 3. gól" -t hányadik percben teszed 2.00x és 2.20x -ért? :D

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#45535) VegyesTamás válasza barisj (#45534) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

60-78. percben szoktam ezeket ellőni :D mondjuk most a city nagyon hajtott és azért volt ilyen jó az oddsa :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#45536) barisj válasza VegyesTamás (#45535) üzenetére


barisj
aktív tag

Értem,köszi. :) Holnap kipróbálom én is :D

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#45537) VegyesTamás válasza barisj (#45536) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

hát igazából mos nekem ez az utsó próbálkozás a szerencsejátékkal. nagy csalódás volt a tpron 1500-6020 aztán vissza 2k mert nem voltak normális események és baromságokat fogadtam :( pedig hetek óta abból az 1500ból játszottam már.mondjuk még mindig van belőle :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#45538) VegyesTamás válasza ted_mosby (#45531) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

hát igen, mondjuk teniszhez nem értek, viszont, kár nem raktam az osasuna köv gólt :(((

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#45539) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

ezt valaki magyarázza már el nekem...köcsögök ezek...

sokszorosan a lényeg:

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#45540) B-L-A-C-K válasza VegyesTamás (#45539) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Magyarázat: Nem szabad ilyenekkel játszani....

(#45541) umek7 válasza B-L-A-C-K (#45540) üzenetére


umek7
őstag

Nem is értem, nem adta a rulett, hmmm, ki látott még ilyet... :D

(#45542) barisj válasza VegyesTamás (#45539) üzenetére


barisj
aktív tag

ez semmi.. na de amikor már 12x nem jött az egyik szín.. fú :D

ja h nem a szín a lényeg :D jóvan mentem aludni :P

[ Szerkesztve ]

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#45543) VegyesTamás válasza B-L-A-C-K (#45540) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

am tuti "fölismerte" a gép a taktikámat...
zavarta,hogy zsinorba vagy 8xra nyerek :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#45544) B-L-A-C-K válasza VegyesTamás (#45543) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen kis rákapató volt hogy utána bukj vissza mindened...

(#45545) VegyesTamás válasza B-L-A-C-K (#45544) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Statisztika alapján ez nem következhetett volna be ilyen könnyen ugyanis 100 ft ot raktam az összes számra, kivéve a az utolsó kettőre, kigolyózott számra. (a zöld 0 át kihagytam) és ez a tét összvissz 3400 ft-ba került, de ezzel így 3600-at nyertem mert egy szám 35:1hez fizetett. ergo 200 ft jött, és ezt már kb 8-10x -re játszhattam be és ezen kiakadt a gép és beszivatott.

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#45546) ted_mosby válasza VegyesTamás (#45545) üzenetére


ted_mosby
senior tag

ezért van egy szabály hogy egy kaszinóba csak 5 percet lehet nyomni :U legalábbis a reklámoldalon a www.rulettmódszer.com-on ezt mondja a tag .

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#45547) VegyesTamás válasza ted_mosby (#45546) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

na de otthon van ilyen rulettem ezt ki fogom próbálni, hogy mikor kéne elvileg vesztenem, amikor nem figyelik a fogadásaimat...

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#45548) B-L-A-C-K válasza VegyesTamás (#45547) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ebből ne akarj megélni, meg pénzt keresni, mert hosszútávon úgyse tudsz...

(#45549) Ace owner válasza Ace owner (#45473) üzenetére


Ace owner
addikt

Na 3 jott is, pico d-t megereztem. :))

Galaxy Fold 4

(#45550) gretiel


gretiel
csendes tag

Mi a véleményetek a mai Udinese-Fiorentina meccsről? :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gretiel • 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.