Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38801) umek7


umek7
őstag

Tippmix-ről is legyen szó:

Malaga-ATMA: Országos "ne fogadjunk semmit", a vendégekre adott kerek 1.50-es szorzó nem reprezentál értéket. Simeone csapata tényleg penge (követem a PL, La Liga meccseket, összefoglalókat), a kulcsjátékosok egészségesek, de jelentős, hogy volt egy szünet, mindenki gatyába szedhette magát. A Malaga nem fog betojni, Villásék meg 10 napon belül letudnak egy Valencia-Barca-Valencia menetet ezen kívül. Hazai szorzó el is indult lefele, játékban sehol nincsenek az Atleticohoz képest, de ha valamikor elkezdhetnek bukni, akkor ez az időszak lehet.
Nem tom, talán itt lehet majd fogni a hétvége legnagyobb meglepetését.

Valladollid-Betis: Tavaly megmutatták az andalúzok a publikum számára, hogy "nevenincs" játékosokkal is lehet igényes focit tolni. Most sz@r évük van, előfordult már ugyan ez a Bilbao-val kezdve elég sok csapattal. A szünet szerintem itt is jót tett, ha valamikor, akkor mostanában a Betis elkezd majd 3 pontokat szerezni, ez pedig egy nyerhető meccs.

Valencia-Levante: Hazai oldalon vannak érdekességek. Arról pletykálnak hogy egy szingapúri csrilliárdos megveszi a klubot, kifizeti az adósságokat, és már télen nyomna egy kis zsebpénzt az újonnan kinevezett mesternek: Pizzi-nek (Argentin bajnokságot nyert a San Lorenzo-val, régebben a Valencia labdarúgója is volt). A Levante egy igazi gyökér csapat, ennyit róluk :D. Mostanában elértek pár impozáns eredményt, de ez ne tévesszen meg senkit. 2-3 gól alatt szerintem nem ússzák meg, de még ezt a fordulót kivárom hogy alakul a csapat.

Rayo-Villarreal: Két csapat aki nem áll vissza bunkerezni. Ok, ki tudja a Rayo mestere milyen lábbal kel fel, illetve bemennek-e a helyzetek, de itt nyugodt szívvel tudom mondani az over-t.

Sevilla-Getafe: Ha van isten akkor -3 -as hendiről is nyer a Sevilla, mert a Getafe valami eszméletlen hulladék gyenge. A szeptemberi mákjaiknak köszönhetően a 8. helyen tanyáznak, de bárkivel benne vagyok egy side bet-ben, hogy nem lesznek top10-ben sem....

Barcelona-Elche: A mindkét csapat szerez gólt már lassan 3-as szorzóért adják, kötelező tenni. Az Elche-től nem várok kiesést, nem rossz gárda, mostanában gyenguszok, de fognak még meglepetést okozni - pláne ha mindenki egészséges lesz. Érdemes megnézni hogy az első fordulóban becsúszott lámpalázas baki után (3:0 a Vallecasban), még senki sem verte őket 2 góllal vagy többel (sőt, 3-at egy meccsen azóta sem kaptak..)! ATMA-tól 2, Valencia-tól 1, RMA-tól 2, RSO-tól 1, a nagyobb neveket említve. Jogos a kérdés (hogy lesz ebből gól??): a Barca otthon mint mindig, gálára készül, még ha nem is alszanak el a meccs elején, a vége felé, a megbízhatatlan Piqué vezérelte védelem 1x legalább befuccsolhat könnyedén. Igazából elég egy szöglet is, ekkora szorzóért muszáj kockáztatni.

Almería-Granada, Osasuna-Espanyol, Real-Celta: Hagyjuk...

FA kupában a Bristol és Middlesbrough hazai sikerét várom; a Watford idén is fel akar jutni, ha leállnak bohóckodni a kupában (aminek a megnyerése egy vacak EL indulást ér...) akkor nem fog összejönni.
Hull City-nél is hasonló helyzet; maradnának a PL-ben.... Köszönik majd a lehetőséget, és nem izzadnak meg a Karanka által vezérelt (Mourinho volt segédje, köztudottan kupacentrikus) Boro ellen, már csak presztízsből sem (hozzáteszem, ha a Hull játszana hazai pályán (akiknek a szurkolói kiverték a dilit az elnökre), akkor nem hiszem hogy feladnák, de így nem lesz 90 perc hajtás). Rotálás tuti lesz hazai oldalon, mivel pár napja tolták a Bolton vendégeként, de bízom Aitor szavaiban: továbbjutásra esélyes csapatot fog a pályára küldeni...., és ez is a céljuk.

Sok szerencsét mindenkinek!

(#38802) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Szerintem ez egy büdös nagy X lesz...

(#38803) föccer válasza B-L-A-C-K (#38802) üzenetére


föccer
nagyúr

1-0* X-et várok a meccstől. Meglátjuk.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#38804) L_YKing válasza B-L-A-C-K (#38802) üzenetére


L_YKing
addikt

Vagy H :D

Giigz: grat! :C :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#38805) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Regeltem erre a tippmixpro oldalra, már kezdem unni, hogy annyit futkozok a postára szelvényt feladni, remélem jó lesz. :K

(#38806) B-L-A-C-K válasza -secret- (#38805) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Vigyázz mert ott a pénz könnyebben is elmegy...:)

(#38807) Daniel Alves válasza -secret- (#38805) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Nagy hiba :)
Akkor már inkább SB :K

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#38808) -secret- válasza B-L-A-C-K (#38806) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Még anno toltam bwinen... de szerencsére arról sikerült már leszokni akkor. :DDD

Daniel Alves: az mi?

[ Szerkesztve ]

(#38809) B-L-A-C-K válasza -secret- (#38808) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

SportingBet...

Lassan feküdnöm kellene bassszameg...

(#38810) Daniel Alves válasza B-L-A-C-K (#38809) üzenetére


Daniel Alves
őstag

WTF? :U
(#38808) -secret- : Már csak a szorzók, kínálat és a bónusz miatt is jobb. :K

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#38811) GabN73 válasza B-L-A-C-K (#38796) üzenetére


GabN73
addikt

Jelenleg 210k-m van, a 153k az a tiszta haszon, ahoz még hozzájön a befizetett összeg, tehát tegnap 190k volt a számlámon.

250-300 közé belövöm magam, aztán lesz ami lesz.

(#38812) B-L-A-C-K válasza GabN73 (#38811) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jól nyomod, irigykedem is, jó lenne nekem is ennyivel kezdeni az évet...:) Mondjuk ahhoz rakni is kellene...:D Ma lövök is valami kamit, nagy tétes nem nagyon találtam...

(#38813) GabN73 válasza B-L-A-C-K (#38812) üzenetére


GabN73
addikt

Lehetne jobb is, ahogy írtam buktam is mellette, illetve egy csomó nagyobb szorzót otthagytam.
Mint pl most is a Na Li meccsen, az ellenfele lesérült, 2-1-nél, Li nehezen hozta az adogatását (fogadtam), gondoltam meg kéne rakni hogy el fogja venni az ellenfele adogatását. 2-es odds volt rá, 40-0-ra elvette Li... Késő bánat :))

Huhu, most pedig Li adogatását veszik el, még jó hogy nem fogadtam :C

[ Szerkesztve ]

(#38814) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na itt a tuti... ;]

GabN73: Ó még mindjárt megsajnálunk...:D Amúgy ez ilyen, állandóan tudod te is nem lehet nyerni, de szerintem az eddigi profitod is nagyon szép...

[ Szerkesztve ]

(#38815) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Retek New Jersey, viszi a szelvényt. :W

(#38816) GabN73 válasza B-L-A-C-K (#38814) üzenetére


GabN73
addikt

Persze, örülök is neki, de nem bántam volna, ha sikerül az eddigi 3 napos rekordomat megdönteni.
+ kéne tanulni vizsgára, ez pedig sok szabadidőmet elveszi :(

(#38817) gery2123 válasza gery2123 (#38742) üzenetére


gery2123
őstag

Na jött az NHL tipp, +1k :-D Mára valami finomság? Jó lenne egy több meccses szelo mára.

-- PSN_ID: GerY2123

(#38818) janos1988 válasza Zjunior (#38757) üzenetére


janos1988
addikt

Ha nem fog fájni, hogy elmegy, akkor rakd csak meg ennyivel. De ha minden áron meg akarod pukkasztani, akkor én azt mondom, hogy 10k elég lesz. Ne áldozz be rá semmit se, kivéve ha milliomos vagy.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#38819) janos1988


janos1988
addikt

Mai online félidő 0,5 fölött 1k-val.

És ugyanezek 1,5 fölé 3/2-be 100-al.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#38820) GabN73


GabN73
addikt

10 perc és kezdődik a Serena meccs :K

(#38821) L_YKing válasza GabN73 (#38820) üzenetére


L_YKing
addikt

Taníts mester! :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#38822) GabN73 válasza L_YKing (#38821) üzenetére


GabN73
addikt

Serenával vigyázni, tavaly nehezen melegedett be, most látom először idén. 3-4. játéknál érdemes fogadni rá, szerintem.

Mondjuk most nagyon komolyan néz, olyan nyugodt, jó lesz ez... :C

[ Szerkesztve ]

(#38823) L_YKing válasza GabN73 (#38822) üzenetére


L_YKing
addikt

Ha majd lesz kedved leírhatnád , hogy csinálod. Tudom egyszer már írtál a taktikárol de nem értem... :F
Lehet csak el kéne kezdeni aztán belejön az ember. De erre csak annyit tudok mondani , hogy ahányszor raktam teniszt mind elment. :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#38824) Daniel Alves válasza L_YKing (#38823) üzenetére


Daniel Alves
őstag

itt a kulcs az élőzés ;)

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#38825) L_YKing válasza Daniel Alves (#38824) üzenetére


L_YKing
addikt

Amibe nagyon nem vagyok jó... :U :D
Ha valahol el tudom a pénzt b@szni az az élőzés...
Teniszt meg egyátalán nem értem...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#38826) gery2123 válasza L_YKing (#38825) üzenetére


gery2123
őstag

A tenisz nekem is fekete bárány. :-D valahogy nem vágom hogy mire is jó fogadni.

-- PSN_ID: GerY2123

(#38827) GabN73 válasza L_YKing (#38825) üzenetére


GabN73
addikt

Mert bele kell jönni. Én se voltam egyből ilyen nyerőben.
Én se voltam nagy teniszes, csak néztem a meccseket, illetve olvastam egy pár dolgot.
A lényeg, hogy amikor már belejössz, akkor látni fogod az oddsokon, az egy meccs alatt kialakult pontokról, hogy mire kell rakni. + ugyebár ott a megérzés is.

El lehet kezdeni 50 Ft-al is, nem kell egyből 10ezreket dobálni. :K

Na Serena, húzzuk be az első szettet :C

[ Szerkesztve ]

(#38828) rwin5


rwin5
őstag

Valakinek nem volt szerencsés a hazaútja

(#38829) Daniel Alves válasza rwin5 (#38828) üzenetére


Daniel Alves
őstag

aztabüdöskurvaeget :DDD

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#38830) ted_mosby válasza Daniel Alves (#38829) üzenetére


ted_mosby
senior tag

na megtéve hogy Serena nyeri a második szettet bár nem látok rá nagy esélyt, így utólag :N

szerk: 2500al nyomtam.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#38831) GabN73 válasza GabN73 (#38827) üzenetére


GabN73
addikt

Hát úgylátom hogy mégis összejött... :C
3 napos rekord megdöntve. :C

És még mákom is volt, hogy nem raktam meg a 14. játékot :Y

[ Szerkesztve ]

(#38832) Ádám16 válasza DeathBat666 (#38787) üzenetére


Ádám16
addikt

welcome back.
Személy szerint várom ma estére is a tippjeidet! ;)

(#38833) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

úgy látom hogy bebuktam a pénzem :(

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#38834) giigz válasza L_YKing (#38804) üzenetére


giigz
veterán

Köszi! :) 5-2, 5-2, bárcsak minden ilyen sima lenne... :)

Szeló :)

(#38835) pohár


pohár
félisten

hejj de jó, verjem bele... :W

mexikói bajnokira rakom, hogy 10,5 szögletnél több lesz, 10 szöglet lett, Fedex meccsére rakom a -5,5 game-es hendit, erre 5-tel nyer, GSW meccsére rakom, hogy minimum 3 ponttal nyernek, erre csak 1-gyel...

hát ez nem volt túl jó :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38836) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Istennő ez a Serena Williams :))

500 jött :U majd linkelek képet, csak most megyek pestre

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#38837) GabN73 válasza ted_mosby (#38836) üzenetére


GabN73
addikt

Az :C
Egyenlegem 560k, sz*rok a napi 10k-ra, 540 ki, marad 20, azzal majd eljátszogatok. Mentem tanulni :C

(#38838) pohár válasza GabN73 (#38837) üzenetére


pohár
félisten

:DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38839) GabN73 válasza pohár (#38838) üzenetére


GabN73
addikt

Csak neked. :P

(#38840) pohár válasza GabN73 (#38839) üzenetére


pohár
félisten

emmánjaú :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38841) zolynet válasza GabN73 (#38839) üzenetére


zolynet
addikt

aaaz igen,szép :C

én meg tolom a párszázasaimat: sociedad, st johnstone, bristol, middlesbrough,peterborough ... +1 félrement, juve-roma dönci helyett véletlen a 2-3gólt tettem 1.93x-ért

Life is too short to stay stock!

(#38842) lacy86 válasza GabN73 (#38839) üzenetére


lacy86
addikt

Nah jovan most mar allitsd le magad! :DDD :C :DD

Inkabb adjal tippeket a mai spanyol meccsekre! :P

(#38843) Daniel Alves válasza GabN73 (#38839) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Szép :D De a 14. mérkőzéssel mi lett?

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#38844) janos1988


janos1988
addikt

Angol Conf. észak/dél megrakva az összes 2,5 fölé (kettő kivételével, mert a max. az 20 meccs sb-n) 262 -> 7 985 766 ft :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#38845) rwin5 válasza Daniel Alves (#38843) üzenetére


rwin5
őstag

14. mérkőzés 0Ft lett :DDD

(#38846) GabN73 válasza Daniel Alves (#38843) üzenetére


GabN73
addikt

Semmi, azt már nem raktam.
Tanulva a múltkori esetből, amikor 550k volt az egyenlegem, lebuktam 500k-ra. Most hálistennek nem követtem el ezt a hibát, fogtam, leutaltam.

rwin5
Az b*szott volna még be :))

(#38847) sz_abika válasza GabN73 (#38839) üzenetére


sz_abika
addikt

Az kömény.
Én 10ről indítottam egy hasonló kamikazet - 60nál állt meg és estem ki ^^

PSN: xszabikax

(#38848) lacy86


lacy86
addikt

Nagyon viszik lefele a Malaga odds-at :F
Malaga vs. A.Madrid

(#38849) Zjunior


Zjunior
veterán

Mai dupla?
Southampton, Valencia vállalható? :U

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#38850) sz_abika válasza lacy86 (#38848) üzenetére


sz_abika
addikt

De a GG mg mindig jó lehet.
Elmúlt 8 meccsén a Malaga is lőtt gólt.

PSN: xszabikax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.