Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23400) B-L-A-C-K válasza pohár (#23399) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen azt észrevettem hogy kicsit el van nyomogatva, vagy 10 perc volt mire beengedett a kamera/galéria menübe mert állandóan azt pofázta betelt a memória...Alig tudtam kitörölni valamit mert nem engedte...Maga az android fura már, nem annyira gördülékeny mint az IOS6, bár ezzel az új IOS7-el sem volt még tapasztalatom...HTC, meg i5 maitt pont ez a kopás tántorít el. i5 fehérbe ugye nem kopik, viszont abba meg nekem buzis, fekete meg kopik, HTC-be ugyan ez elmondható, meg ott sok a pixelhibás darab, illetve soknak van illesztési gondja. S4-nek meg beéghet a kép a kijelzőjébe, illetve egyre több az olyan eset hogy magától bereped a kijelző...:) Szóval egyik sem tökéletes...:)

(#23396) barca0519951: Az i5 meg jobban tetszik mint az 5C, tudásban meg ugyan ott van elvileg...

(#23397) janos1988: Optimális a mérete? Nekem telefon kell nem mini tablet, a zsebedbe belese tudod rakni normálisan...Amúgy maga a telefon tényleg jó csak, viszont most jön a 3 az teljesítménybe mindent oda fog verni...De akkor sem kellene a mérete miatt, az S4 is éppen határeset nálam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.