Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151051) Freiherr


Freiherr
őstag

Benne van még egy belga gól?Gáz,de kellene nekem...

XXX

(#151052) Jhonny06 válasza Freiherr (#151051) üzenetére


Jhonny06
veterán

Az első félidőben már nem hiszem, amúgy sajnos elég valószínű. Most talán egy kicsit jobban játszunk az első 20-25 perchez képest, de még mindig elég nagy belga fölény van a pályán.

[ Szerkesztve ]

(#151053) Krisz79 válasza Jhonny06 (#151052) üzenetére


Krisz79
őstag

Remélem a Mester a szünetben tisztába teszi a fejeket!

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#151054) yogibear


yogibear
addikt

Üzenjünk már Brüsszelnek, hogy megértsék. :P

Egy góllal legalább vagy kettővel.

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#151055) szab.tam válasza Freiherr (#151051) üzenetére


szab.tam
nagyúr

fogadás topik, így nem gáz.
(foci topikba ne menj a témával!) :( :DDD

***

a meccs előtt közvetlenül ez volt a tippem, az első fele már jött:
Magyarország - Belgium Pontos eredmény - 1. félidő/Végeredmény Belgium 1:0/Döntetlen 1:1 23,00 Nyitott

***

sok a ki nem kényszerített hiba. és ez nem fér bele.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#151056) Freiherr válasza szab.tam (#151055) üzenetére


Freiherr
őstag

Akkor hajrá Belgium :DDD

XXX

(#151057) yogibear válasza Freiherr (#151056) üzenetére


yogibear
addikt

na azért túlzásokba ne essél. ;] :DD

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#151058) Steve1207


Steve1207
veterán

Semmi vész srácok, egyelőre csak altattunk! ;]

.

(#151059) Vincent-Vega válasza Freiherr (#151051) üzenetére


Vincent-Vega
tag

Ha gáz,akkor minek írkálsz ide?

(#151060) szab.tam válasza Vincent-Vega (#151059) üzenetére


szab.tam
nagyúr

mert ez fogadás topik, és nem fan zone.

****

úgy érzem, hogy fogunk rúgni egy tizit.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#151061) Freiherr válasza Vincent-Vega (#151059) üzenetére


Freiherr
őstag

Bocs,nem akartam belegázolni a kis érzékeny lelkivilágodba

XXX

(#151062) rwin5 válasza szab.tam (#151060) üzenetére


rwin5
őstag

fogadás topik, ezen jót nevettem, szerintem egyik legnagyobb off topik is szokott lenni PH-n :D

(#151063) szab.tam válasza rwin5 (#151062) üzenetére


szab.tam
nagyúr

csak ezt már sokszor kitárgyaltuk.
fogadás szempontjából tök mindegy, hogy kinek drukkolunk.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#151064) yogibear


yogibear
addikt

na ez gyorsan el is dőlt...

"átállunk 3 védőre"..... eddig még annyink sem volt

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#151065) Attila691112


Attila691112
csendes tag

0:3 :(

[ Szerkesztve ]

(#151066) Digestive


Digestive
veterán

Tudom, h ez csak okoskodás, de a lehetőségeinkből azért többet is ki lehetett volna hozni szerintem. De a lehető legpocsékabb összeállításban bízott Storck!

(#151067) margithid válasza Vincent-Vega (#151059) üzenetére


margithid
veterán

Mi lett amúgy a protugálok ellen? Pakoltál rá komolyabb pénzt?

(#151068) szab.tam


szab.tam
nagyúr

zsuzsi ivartalanított egy belgát.
ennyi azért kijárt még. :))

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#151069) Attila691112


Attila691112
csendes tag

0:4 :(

(#151070) föccer válasza Attila691112 (#151069) üzenetére


föccer
nagyúr

Szép volt fiúk!!! :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#151071) Digestive válasza margithid (#151067) üzenetére


Digestive
veterán

Tényleg nekem is beugrott vmelyik nap, h 7 számjegyű összegben gondolkoztál!?

(#151072) !Tupac!


!Tupac!
tag

Ennyi, így, ilyen játékkal ki lehet kapni! Büszke vagyok rájuk nagyon pedig megmondom őszintén még pontot sem vártam magunktól az EB-n

(#151073) Remiel


Remiel
őstag

sziasztok, nem tudtam nézni a meccset, szöglet és esetleg sárga mennyi volt?

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#151074) Krisz79 válasza Remiel (#151073) üzenetére


Krisz79
őstag

[link]

Ui.: Használd a szerkesztés funkciót! Nm.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#151075) Remiel válasza Krisz79 (#151074) üzenetére


Remiel
őstag

köszi

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#151076) janos1988 válasza !Tupac! (#151072) üzenetére


janos1988
addikt

Innentől már jön a nagyok focija. Bár tény, hogy az eddigi szereplésünk és játékunk is figyelemre méltó.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#151077) !Tupac! válasza janos1988 (#151076) üzenetére


!Tupac!
tag

Nagyon jól játszottunk ezen az EB-n, sőt már a selejtezőben is villantottunk. Ezen az EB-n pedig minden képzeletet felülmúlóan játszottunk!

Kíváncsi vagyok hány játékosunkat viszi el egy nagyobb klub ez után az EB után

[ Szerkesztve ]

(#151078) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Jó meccs volt, egyértelműen látszott jobb csapat, de tudtuk tartani a lépést velük a meccs háromnegyedéig, a 0-4 meg nem meglepő, a végén már kockáztatni kellett és ez lett a vége. Nagy szerencsével talán egy 1-1et is kihozhattunk volna, na megha Kleinheisler is játszik ki tudja hogy alakul, de így is szép volt tőlünk ez az egész EB szereplés.

[ Szerkesztve ]

(#151079) lacy86 válasza B-L-A-C-K (#151078) üzenetére


lacy86
addikt

+1
Annyit tennek hooza, hogy ugye a 4 vedobol 3-nak mar volt sargaja ezert szerintem nem mertek komolyabb akciokat csinalni. -> ezekbol lettek a golok.
Mindenesetre le a kalappal, hogy idaig eljutottunk!!!! 🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺

(#151080) szab.tam válasza B-L-A-C-K (#151078) üzenetére


szab.tam
nagyúr

mennyire más az egész, mint amikor zsuzsiék sírtak, hogy testőrők mellett kellett készülniük.
pedig majdnem ugyanazok a játékosok és a szurkolók.
csak teljesen más a történet, és a hozzáállás. :))

király 20 éves lenne, már vinnék is.
ez még fog védeni vagy 3-4 évet a haliban.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#151081) B-L-A-C-K válasza lacy86 (#151079) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hidd el itt leszarták a sárgákat már, itt a továbbjutás volt a lényeg nem az hogy ha sárgát kapnak mi lesz...:)

[ Szerkesztve ]

(#151082) Jhonny06 válasza B-L-A-C-K (#151078) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én 0 - 1nél tettem mindkét csapatra 4k-t, hogy 11esekkel nyer valamelyik, 21X-es szorzó volt rá a 2. félidő felénél. Ezeket a holnapi meccseken is nézni fogom, lehet vele kaszálni és ha a normál játékidőben döntetlen, akkor már inkább a 11-es valószínű.

(#151083) szab.tam válasza Jhonny06 (#151082) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem rossz ötlet.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#151084) B-L-A-C-K válasza Jhonny06 (#151082) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tegnap Portugáloknál is meccs alapján mindenki 11-est várt már a végénél, mégse lett az...:)

(#151085) Freiherr válasza Jhonny06 (#151082) üzenetére


Freiherr
őstag

0-1-nél raktam a 2. belga gólt,túl gyorsan jött az 1.,muszáj volt berizikózni

XXX

(#151086) Jhonny06 válasza B-L-A-C-K (#151084) üzenetére


Jhonny06
veterán

Tudom, de az nagyon durván a végén jött, ilyen azért általában nincs. Persze ez a szép a tippmixben.. :)) (meg ezen az EB-n úgy általában, hogy mindig az ellentettje történik, mint máskor :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#151087) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Üdv!

A Bet365 online fogadóiroda jelenleg Magyarországon legáisl vagy illegális ? Össze vissza beszélnek az emberek, valaki ezt mondja, valaki azt.

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#151088) Attila691112


Attila691112
csendes tag

Ahogy én láttam az EB-n a 4 db meccsünket OBJEKTÍVEN és a TÉNYEK a sok HA és DE nélkül:

Osztrák-Magyar 0:2 Itt Fortuna már igencsak ránk kacsintott ezen a meccsen (is), de jobbak voltunk mint az osztrákok ha csak kicsivel is. (Nem is értettem, hogy mi lett az osztrákokkal, teljesen nyugdíjas focit toltak...)

Izland-Magyar : Itt mindenki tudta, hogy Izland nem nagyon jön ki a saját térfeléről, csak ha nagyon üres előttük a pálya. Kaptak egy lightos 11-est, amit be is rúgtak, majd a végén dönci lett, de ez is csak öngólból sikerült. Itt már Fortuna is kellett, mert magunktól már nem ment....

Magyar-Portugál 3:3 Na itt már Fortunán múlt az egész meccs Dzsudzsi 2 gólja is megpattanóból ment be : itt maradjunk annyiban, hogy óriási szerencsével hoztuk ezt a döncit (is).

Magyar-Belga : itt már Fortuna kisasszony teljesen másfelé járhatott. Ez meg is látszik a 0:4-en + a belgák iszonyat jó focit tolnak. Szerintem a legesélyesebbek arra, hogy nyerjék ezt a 2016-os EB-t !

Tudom, hogy a focihoz kell a szerencse (is) : de azért tegye mindenki a szívére a kezét : ha megint összeakadnánk tétmeccsen a portugálokkal, mindenki biztos benne, hogy megint legalább egy döntetlenre lehoznánk azt a meccset ? :) Ki mennyit tenne rá, hogy esetleg nyerünk is ? Ahogy többen is írtátok egy másik hozzászólásban : a foci nem az a sport, ahol sok gól születik általában és ezért a gyengébb csapatnak is van esélye megverni az esélyest (+ luck), míg egy kosár, vagy kézi meccsen TÉNYLEG a jobb csapat nyer, mivel ott nem 1-2 gól , kosár stb. dönt...
De mindent összevetve : a magyar focicsapat a tőle vártnál jobban játszott és a szerencse 3 meccsig is kitartott mellettünk.
Reméljük, hogy még többet javulunk és a következő EB-n majd már azt is megmutathatjuk, hogy akkor is tudunk nyerni, ha Fortuna épp szabin van és nem minket pártol....

[ Szerkesztve ]

(#151089) djculture válasza CartmanLand0 (#151087) üzenetére


djculture
félisten

Távszerencsejáték szervezésére a kizárólag a 100%-ban az állam tulajdonában álló Szerencsejáték Zrt., valamint Magyarország területén található játékkaszin ó üzemeltetésére szóló koncesszió jogosultja jogosult.”

parlament honlapja:

Ennyi ott a törvény ...

[ Szerkesztve ]

(#151090) szab.tam válasza CartmanLand0 (#151087) üzenetére


szab.tam
nagyúr

fogadhatsz rajta, de ha nyersz, és kiutalsz, azután adóznod kell.
valamilyen megfontolásból sokkal többet, mint amit a tippmix pro levon a nyereményből.

szerintem még ember nem volt, aki leadózott volna, de várható, hogy példát statuáljanak, és jól megbüntetnek néhány júzert.
hatékonysága kb. annyi lesz, mint a bsa + microsoft akcióknak.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#151091) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

:R :R

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#151092) leikomessi válasza Attila691112 (#151088) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Te annyira nem értesz a focihoz, igaz?

(#151093) L_YKing válasza leikomessi (#151092) üzenetére


L_YKing
addikt

Ezt en is igy latom... :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#151094) gyuromoj válasza Attila691112 (#151088) üzenetére


gyuromoj
veterán

Köszönjük Emese! ;] :W

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#151095) SkiDev válasza Attila691112 (#151088) üzenetére


SkiDev
senior tag

Viszont legalább ennyi év után nagy dömpingben voltak a szép megmozdulások, amelyeket az elmúlt években nem láthattunk! :)
Egyszerűen túl sok volt a húzónév a Belgáknál már, nem egy Ronaldora, Balere...stb. építő csapat, hanem a Magyarokhoz hasonlóan csapatuk van, viszont tapasztaltabb játékosokkal. :)) Akkor is szép volt! Respect.

Ugyanakkor egy olyan kérdésem lenne, hogy ki hol (online, papíron) játszik? Ha Online játszanék ki mit ajánlana, mennyire megbízhatóak (a kártyámra nézve)? Illetve jó lenne, ha nem kéne magas összeggel kezdeni. :)

Választ köszi!

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#151096) Attila691112 válasza leikomessi (#151092) üzenetére


Attila691112
csendes tag

Én annyira nem értek a focihoz mint Ti itt, az biztos, sőt , de aki azt mondja, hogy inkább a tudásunk és nem a szerencse vitt minket a csoport elsőségig : azzal tuti nem értenék egyet....
ZENO : a focit nem a szép megmozdulásokért pontozzák : nem műkorcsolya ez :) hanem az érvényes gólokért.
Sajna mi még ott tartunk, hogy legalább már szép megmozdulásaink vannak és nem vertek minket halomra ebben az úgymond könnyebb ágon sem...

[ Szerkesztve ]

(#151097) L_YKing válasza Attila691112 (#151088) üzenetére


L_YKing
addikt

Az meg van, hogy folyton mi vezettunk a portugalok ellen? Az izlandiak vicces tizivel "nyertek"?

Kar kar kar...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#151098) Attila691112 válasza L_YKing (#151097) üzenetére


Attila691112
csendes tag

Az megvan, hogy Dzsuzsi bemákolt 2 megpattanó gólt, ami egy kapus számára általában védhetetlen ? :) Mint írtam a szerencse nagyon velünk volt, mint Yodával az erő :) CR7 is azért tombolt, mert 19-re 2Xg lapot húztunk és mindkétszer alsót...

[ Szerkesztve ]

(#151099) Freiherr válasza Attila691112 (#151096) üzenetére


Freiherr
őstag

Ha igazad is van,akkor is mi van?A többi se 30 méterről rúgja ollózva a góljait.
Az élethez kell egy kis szerencse is,ez mindenkire áll.

XXX

(#151100) Chereiose válasza Attila691112 (#151098) üzenetére


Chereiose
addikt

Néha az az érzésem amikor ezeket írod, hogy neked fáj a magyarok jó szereplése, amit nyújtottak idáig...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.