- SzDavid99: Út Korea turistaparadicsomába, amiről talán még sosem hallottál: Csedzsu-sziget
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- aquark: Jó platformer játékokat keresek!
- Kempingezés és sátrazás
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Gurulunk, WAZE?!
Aktív témák
-
Tim82
félisten
A T41 és a T42 között nincsen lényeges (mindkettőben általában DDR RAM, 400 MHz-es FSB-jű Banias vagy Dothan magos processzorok), a T43 más chipset (Sonoma - 533 MHz-es FSB-jű Dothan magos processzorral), más memóriát (DDR2) használ.
Arra készülj fel, hogy az optikai meghajtók általában drágábbak, mint másfajta notiknál: az IBM saját szabványa, az Ultrabay Slim nem kompatibilis más gyártókéival. DVD-írót ráadásul aranyárban lehet a T4x-sorozathoz kapni.
A noti DDR-RAM (T41-be, T42-be) általában drágább, mint a DDR2. Viszont ami a T43 ellen szól, hogy (finoman fogalmazva) nem minden merevlemezzel kompatibilis, tehát annak a bővítése, cseréje neccesebb.
Szerintem T42, ha lehet választani. 70-80k körül, esetleg kicsit olcsóbban meg is kapod. Időnként felbukkannak SXGA+ felbontású darabok a használtpiacon, érdemes azokra lecsapni. Sipi fórumtársnak is ilyenje van. (Nagyon szép darab egyébként, szinte irigylem érte.
)
T41 időnként már 60k körül is előfordul, az is jó vétel. T43-at a fentebb említett merevlemez-kompatibilitási gondok miatt nem javasolnék nyugodt szívvel (ez egy olyan szempont, ami pl. számomra ellene szól). Persze, igazából más komoly érvet ellene se tudnék hozni.
Aktív témák
Hirdetés
- Óra topik
- Elfelejtettem a film címét
- Formula-1 humoros
- Honor 400 Pro - Gép a képben
- Blu-ray lemez tapasztalatok
- Kutya topik
- Dying Light 2
- SzDavid99: Út Korea turistaparadicsomába, amiről talán még sosem hallottál: Csedzsu-sziget
- iRacing.com - a legélethűbb -online- autós szimulátor bajnokság
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 - Ryzen 5 Pro 4650U, 16GB RAM, 512GB NVMe SSD - Szépséghibával, áron alul!
- Lenovo ThinkBook 16 Gen 6
- Bivaly Lenovo T14 gen5 (Core Ultra 7 32Gb DDR5 1 Tb SSD) laptopom eladó 2 év gyártói garanciával!
- Dell G15 Gamer laptop - DLL5511306108
- Újsz. ERŐMŰ Lenovo P1 G3 (4K Intel Core I9 10885H 32Gb 512Gb) Tervező/vágó/gamer - Nvidia 4Gb Touch
- iPhone 12 mini 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3399, 94% Akkumulátor
- LG 25GR75FG - E-Sport Monitor - FHD 360Hz 1ms - NVIDIA Reflex + G-sync - AMD FreeSync - HDR 400
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3306
- Samsung Galaxy A12 64GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- Törött, Hibás iPhone felvásárlás!!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest