Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Legjobb koncepció amit kitaláltak a Witcher 3 óta, jó játék nagyon.

Full sivatagból egy dzsungelt kreálhat aki ügyes.

(#2) myckey válasza Montanaxy (#1) üzenetére


myckey
veterán

ez a Farm sim - no mans - mecha ötvözet...

Elég érdekesnek tűnik, végre valami egyedi.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3) mrzed


mrzed
senior tag

Annyira szeretem az ilyen stílusú játékokat, hogy a gyengécske grafikán simán túllépnék... Viszont a felszínen együgyű, gagyi módon elszórt gyűjtögetős nyersanyagok megvalósításával nem tudok azonosulni. Már régóta a kívánságlistámon van, sokszor skippeltem az akciókat, reménykedve, hogy a végleges verzióban ötletesebben oldják majd meg. Sajnos így nem fogom megvásárolni.

(#4) underdark válasza mrzed (#3) üzenetére


underdark
aktív tag

Pedig adni kéne neki esélyt
Én nem rég maxoltam ki teljesen, végére már unalmas volt azért, az utolsó 2 teljesítmény miatt, ahol tokeneket kellett szerezni, lehet inkább coopban érdemes már játszani

Van egy pont a játékban amikor már annyi bányagéped lesz meg minden, hogy már csak a felfedezéssel kell foglalkozni, minden más automatizált

Nekem egy bajom volt a játékkal, hogy félig kamu a terraformálás része, ezt sokkal jobban megoldhatták volna

100 óra így is belecsussszant, szóval az arát megérte, ha esetleg jönnek új teljesítmények, akkor újra előveszem

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.