Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18401) Omega81


Omega81
senior tag

Fent vagyok szigeten, ha valaki esetleg menne egyet. :K

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#18402) Dyno válasza Dyno (#18399) üzenetére


Dyno
veterán

Na vissza vattem még szarabb volt a helyzet, viszont úgy vettem észre mintha összevissza menne a játék vsync-t hol tudom kapcsolni?
B2man-nél most évgülis műkszika gém?

(#18403) Davetim válasza B2man (#18390) üzenetére


Davetim
tag

Én ugyan ezt tapasztaltam, azóta kb 5 menet után mindig újraindítom a játékot. Ha frissen indult a tdu, akkor valahogy jobban betapad az autó kanyarokban. Nagy hülyeségnek hangzik, én se tudom hogy lehetséges ilyesmi, de egészen biztos vagyok benne.

(#18404) Dyno válasza Dyno (#18402) üzenetére


Dyno
veterán

Érdekes STCC- The Game-t elínditottam, az is szar, csutkára használják a procit.....mi az isten van?Ez nekem valami hardvare problémára enged következtetni..... :(

(#18405) Dyno válasza Dyno (#18404) üzenetére


Dyno
veterán

Bocsi szerk. idő lejárt.

GTA4-t kiprobáltam, és fut, úgyan úgy mint korábban futott, tökéletesen játszható, és nem akasztja ki a csutkára a procit, kihasználja de nem ennyire 90-92%.

Érdekesnek találom hogy azok a játékok hülyéskednek amiknél használom a múlthéten vett kormányomat Logitech Forumla Force EX-t......ezeknél a gémeknél valamikor csutkán 100%-on jár a CPU, és persze a játák ahsználja ki ennyire, ez nem volt régen így, meg amit még furcsáltam, hogy a GTR2 szagatott fullon 1440x900-ban, természetesen a kártyám maradt az alapórajelein(2D-s@ 550,1350,1000), nem kapcsolt fel ahogy szokott más játékoknál, a 3D-s órajeleibe(600,1512,1800) természetesen ezek a kártyának a gyári órajelei, karimat nem huzigálom.

Örömmel várom, ha van valakinek valami ötlete. :R

[ Szerkesztve ]

(#18406) Sonja válasza Dyno (#18405) üzenetére


Sonja
veterán

Húzd ki a kormányt és úgy teszteld a játékokat.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#18407) Tibiajax válasza Dyno (#18393) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem.
1.Játék
2.1.66 patch
3. megapack
4. modok

(#18408) Scorpio06


Scorpio06
aktív tag

PH! - #16 - 3'28"58

Jobbat nemfogok tudni menni. Vettem egy Logitech FF EX-et és most az próbálom megszokni.
Végig se tudok menni a pályán annyira fura bill után. Akinek ilyen kormánya van megosztaná velem a beállításait? a Logitech driverben meg a tdu-ban lévő beállítások érdekellnének.

[ Szerkesztve ]

(#18409) Dyno válasza Sonja (#18406) üzenetére


Dyno
veterán

Kihúztam ugy is szar....elegem van, de nagyon abból is hogy az STCC is csak az egyik amgot használja csutkára a másik még ott van azt meg talán 25%-ban.

Létezik hoyg a winfosocska szarik ki velem?32bites Pista Ultimate SP1.........

Gondoltam arra is, hogy a komrány drivere, de miért pont nálam, netről szedtem logitech oldaláról, mert a CD-n amit kaptam hozzá tudtommal nicnsen vista driver....vagy tévedek :F

Tibiajax:Köszi, első két lépést megtettem, sajnos még mindig szar....... :(

[ Szerkesztve ]

(#18410) Elmör


Elmör
senior tag

Sziasztok!

A Megapackot nem tudom letölteni a Metabolival, pedig tavaly vásároltam neten keresztül és eddig csak egyszer max kétszer töltöttem le a 6 lehetőségből. 1 év után már elérhetetlen vagy mi van ezeknél? Úgy emlékszem a gameplaneten vásároltam. :(((

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#18411) Omega81 válasza Dyno (#18409) üzenetére


Omega81
senior tag

Ez driver probléma lesz szerintem... én a hangra gondolnék első körben, miután a kormányodat és a tuningot kiszűrted. :F

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#18412) DigitXT válasza Davetim (#18403) üzenetére


DigitXT
félisten

Érdekes, én meg soha nem indítottam újra...:F Egy-egy alkalommal,
amikor sorban mentem időket (ha jó volt, akkor posztoltam is belőle),
mindig futott a TDU. Még posztolás közben is.:F

Amúgy frissítettem a tabellát (2 sornyi változás). B2man-t várjuk
szeretettel jelenleg minimum a negyedik helyre a játékban látott
rekordjai alapján, bár TESCO-Zsömle simán be is előzheti, mert
a nála jelenleg felírt idő nagyon megtévesztő a nagy bünti miatt).:B

Tegnap kb. negyed órát tudtam TDU-ra szánni, de nem tudtam menni B2man
3'26 körüli rekordjával sem.:)) Nagyon elszoktam tőle: megint le kéne ülni
legalább egy órát (de minimum felet), hogy visszaszokjak kicsit a TDU-zásba...

Lehet, hogy ma lesz rá időm: elvileg ugye így sokkal gyorsabb lett a pálya?
Csak mert nekem még a blokádos pályán elért időm van meg - eddig.:R

(#18413) Davetim válasza DigitXT (#18412) üzenetére


Davetim
tag

Hm, lehet hogy ez a fura hiba nem jelentkezik minden hardveren, például csak ffb-vel jön ki, csak bizonyos driverekkel. Elég nehéz megfogni a problémát.

A pályán én nagy gyorsulást nem tudtam kihozni a változtatásokból, de határozottan kényelmesebb.

[ Szerkesztve ]

(#18414) Borsi_


Borsi_
csendes tag

Sziasztok!

Csak engem nem enged be a szerver, vagy másnak se működik?

(#18415) Zolinho1026 válasza Borsi_ (#18414) üzenetére


Zolinho1026
tag

Nekem konkrétan mikor beakarok lépni kifagy a játék:D

Loxone and Loxberry superuser

(#18416) Dyno válasza Omega81 (#18411) üzenetére


Dyno
veterán

Hang driver, csak akkor azt nem értem, hogy miért működik rendesen máshol, meg mért volt jó még tegnap meg tegnap elött :(

VGA driver talán, de vagy ez a rohadt Win?Skype-om is olyan fura, kifagy amikor lépek be, meg ilyenek......vagy az hoyg sectro hibás a rendszer vinyóm?Igaz szeptember óta így használom, azóta nem lett rajta több szektro hiba, meg a 62db hibás szektor sok lenne?
27%-os kondicíót ír a HD sentinel, még mondjuk van rá fél év arim, de majd csak jövőhóna elején tudok venni másik vinyót, mert a 200-ason meg a 320-on, alig van hely és fontos dolgok vannak rajta....

Fogalmam sincs mi lehet a baj, de hogy ennyire még nem voltam elkeseredve soha már az is biztos, már megbántam hogy megvettem a játékot meg a kormányt is.....fölös 16K kidobva az ablakon....

(#18417) Dyno válasza Dyno (#18416) üzenetére


Dyno
veterán

Engem se enged be, tegnap még beengedett.....

Azt mondja Ivalid Authentication Key...............

:C gratulálok ennek az egésznek....

(#18418) Zolinho1026 válasza Dyno (#18416) üzenetére


Zolinho1026
tag

Valami nálam se kóser.
Tegnap óta néha csak fogja magát és kifagy.Most is megyek haverral HC-ba átugrok a másik sávba, és kifagy.
Még jó hogy a Ctrl+Alt+Del-et bevette volt amikor még aztse.
Nemrég lett friss win szal gőzöm sincs.

Na mindegy:D

Loxone and Loxberry superuser

(#18419) Tothgera30 válasza Zolinho1026 (#18418) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nekem is ez a problem, már egy ideje, de szarakodik a vinyóm és arra fogom... ;]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#18420) Zolinho1026 válasza Tothgera30 (#18419) üzenetére


Zolinho1026
tag

Ja csak nálam mi szarakodik ?:D
Mert nem hiszem hogy a vinyó:D (vagyis ink remélem ;] )

Loxone and Loxberry superuser

(#18421) Tothgera30 válasza Zolinho1026 (#18420) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem forr fel a GPU-d? Mert nekem mondták (passzív VGA-m van) hogy talán túlmelegszik a kártya (csak 80 fokig ment fel). De csak néha fagy le, akkor is csak 2-3 óra játék után. Nem tudom mi a probléma, de újrarakom a rendszert, és megkukkolom hogy változik-e a megbízhatósága a rendszernek.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#18422) blazsey2 válasza ALYRA (#18362) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ez a Ferrari tényleg jól sikerült.[link].[link]. :)

PSN ID:blazseydr

(#18423) Rototti válasza DigitXT (#18412) üzenetére


Rototti
senior tag

21-es időt futottál a korábbi verzión???!!!! :Y :Y Hát az kicsit durva... Nekem a 23as idő is meglehetősen nehéz lett volna. Mellesleg én 3 mp-t gyorsultam a két verzsön között, bár ebben benne van az is hogy a többi kanyart is folyamatosan javítottam. A blokádok kivétele biztos, hogy hoz legalább 1,5 mp-t sztem, hát arra a balos kanyarra (ahol korábban az első blokád volt) sokkal jobban rá lehet feküdni, nem is értem, hogy tudtátok azt ilyen gyorsan bevenni korábban... :F

Kimi - The King of Spa

(#18424) Omega81


Omega81
senior tag

;)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#18425) DigitXT válasza Rototti (#18423) üzenetére


DigitXT
félisten

Nagyon úgy néz ki.:D Igazából annyira nem volt zavaró a blokád az ideális ívhez (a második mellett neccesebb volt elsuhanni), csak a kockázatot növelte jelentősen, hogy oda lesz véletlen egy jó idő. (Pl. TZS 23-asa.) Szerk: mobilról nem tudok linkelni, de nézd meg a 18063-at: még az újratöltés előtti HSZ.:K

[ Szerkesztve ]

(#18426) Dyno válasza Tothgera30 (#18419) üzenetére


Dyno
veterán

Nálam is a vinyó csinálja, bár lehet nem, emrt más játékoknál jó....érdekes.

Logitech Formula Force EX kormányhoz 32bites Vistára milyen drivert tegyek???Akinek iléyíen kormáénya van mit használ, nekem 5.04a van ha jól emlékszem csak most nem vagyok otthon.

(#18427) TESCO-Zsömle válasza Dyno (#18426) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

milyen drivert tegyek

Amivel működik. Más nem számít. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18428) Dyno válasza TESCO-Zsömle (#18427) üzenetére


Dyno
veterán

Oké működik is, csak fura hogy azok a játékok szarakodnak amiket kormánnyal játszok....
Ezért szeretném kiszűrni a hibákat....
Ezért kérdeztem hogy milyennel használja?!

[ Szerkesztve ]

(#18429) B2man válasza Dyno (#18428) üzenetére


B2man
tag

Már én is csak a kormányomat tudom hibáztatni. A PH 8-9-10 tájékán, asszem áprilisban vagy májusban a Logitech egy vadiúj Formula Force EX kormányt kűldött gariba. Na, azóta szívok pedig (5600+, 9600GT, Asus M2n-E volt) még fejlesztettem is kicsit a gépemen. Nem vagyok járatos a témában, de elképzelhető, hogy input lagos? Magyarul a gép vár a kormányra (akadozik még menüben is a játék), mert az lassú?

szerk: a PH! - #16-os jelenlegi időm, marha nagy hibával (már nem emléxem hol) 3'26"22.

[ Szerkesztve ]

(#18430) B2man


B2man
tag

Most nézem mi folyik az első három helyen, nagyon szoros. :Y
Csak így tovább, sajna én nem tudok beleszólni, saját időt 3'23 körülire saccolom.

[ Szerkesztve ]

(#18431) Zolinho1026 válasza Tothgera30 (#18421) üzenetére


Zolinho1026
tag

Ez nem is rossz feltételezés, lévén múltkor CoD 4 alatt (de lehet hogy TDU, nem emlékszem)
80 fokos volt a 8600GT. :Y
De érdekes módon akkor nem fagyott ki.

Mindegy. :) RealTemp és log bekapcs és irány TDU. :))

Aztán meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Loxone and Loxberry superuser

(#18432) Dyno válasza B2man (#18429) üzenetére


Dyno
veterán

Erre tudok én is gondolni: input lag....driver okozhatja vajon?Mert a kormányos topikot végig olvastam, volt akinek szórakozott a driver miatt a gép, kifagyott meg ilyenek, de nem válaszoltak neki sajnos.... :(

(#18433) DigitXT válasza Dyno (#18432) üzenetére


DigitXT
félisten

Az input lag-et nem pont erre mondjuk.:N De ha ilyen jellegű hibák vannak utalhat a kormánnyal összefüggő gebaszra: driver, IRQ, generális USB hiba, alaplap hibája, stb. Érdemes lenne kipróbálni legyalulni a drivert, eltávolítani a hardvert (mind logikailag, mind fizikailag), majd ha rendbejönnek ettől a dolgok, akkor megnyugodni. (Hogy legalább a hiba oka ismert.;)) Esetleg más USB-s kütyüket is lehúznék, mert ha azzal függ össze a hiba...:DDD Amúgy a chipsetdrivert feltettétek rendesen?:B

(#18434) Tothgera30 válasza Dyno (#18426) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Valahogy nálam is jó a Cod 4-nél, meg a Stalker is fagyás nélkül fut...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#18435) Tothgera30 válasza Zolinho1026 (#18431) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Még tesztelem egy kicsit, és kiderül... De nekem 4 éves a vinyóm, szóval azért gonodoltam ép rá :B .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#18436) Dyno válasza DigitXT (#18433) üzenetére


Dyno
veterán

Persze feltettem.
Csak amobilom adatkábele van még bedugva.
De ha ma korán haza érek még kiprobálolom a legyaluzós dolgokat.
Köszi szépen.

(#18437) B2man válasza B2man (#18429) üzenetére


B2man
tag

Mondtam, hogy nem végleges. Ph! - #16 3'24"41. Csak sajna lehet, hogy már nem fogok ráérni javítani az időn, pedig sokat (legalább 1-1,5 mp-t) hagytam benne most is.

[ Szerkesztve ]

(#18438) TESCO-Zsömle válasza Zolinho1026 (#18431) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

8600GT, mint sok más GPU, bírja a meleget. Az enyém anno 95°C-ot is elérte.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18439) Rototti válasza DigitXT (#18425) üzenetére


Rototti
senior tag

Hát, nekem az ideális íven voltak a blokádok az első kanyarnál is :DDD. Kár, hogy nincs időm próbálkozni, de lehet, hogy aztán semmi sem lenne belőle. A legutóbb is 200 km pluszt pakoltam a verdába, tök feleslegesen: a legjobb időm 3:21:87 körül volt :(((. Pedig összességében sok kanyarban tudnék gyűjtögetni, de ahhoz nagyon-nagyon tökéletes kör kéne, ami valszeg nem jönne össze :B

Kimi - The King of Spa

(#18440) N3gro


N3gro
aktív tag

Sziasztok! Légyszi valaki segítsen, megvettem eredetibe a gold verziót, aktiváltam is mindkét kulccsal, de Online mód indításnál mindig azt írja ki, hogy "failed to connect to test drive server. please check your network statud, and try again".

Próbáltam a régi Gamespy Id-mmel, de létrehoztam egy újat is, első indításnál pedig átengedtem a tűzfalon. Windows 7 RC van fennt.

(#18441) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Srácok, ma este 9kor megint az Audi szalonnál? :)

(#18442) Zolinho1026 válasza N3gro (#18440) üzenetére


Zolinho1026
tag

Valószinű megint a szerver sz@rakodik.

Loxone and Loxberry superuser

(#18443) N3gro válasza Zolinho1026 (#18442) üzenetére


N3gro
aktív tag

Kipróbáltad, nálad se megy? Csak hogy egy kicsit megnyugodjak. :DDD

(#18444) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Na végre :DD ! Megint megjött a net :C ! Egy óra nélkülözés :O ! De végre vége :R !

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#18445) tbundy válasza Zolinho1026 (#18442) üzenetére


tbundy
csendes tag

v még nem kért új kulcsot a cdprojekttől

(#18446) N3gro válasza tbundy (#18445) üzenetére


N3gro
aktív tag

Azt nem kértem. De miért kellene? A kézikönyv hátulján itt figyel a regisztráció, mindjárt meg is prószálom.

(#18447) N3gro


N3gro
aktív tag

Na most tartok ott, hogy mindjárt beleverek egyet a monitorba. Regisztráltam, vagyis regisztráltam volna a cdprojekten, erre ezt írja ki:

Server object error 'ASP 0177 : 800401f3'
Server.CreateObject Failed
/login_new.asp, line 489
800401f3

Próbáltam bejelentkezni, nem fogadja el a jelszót. Ha ugyanerre a z email címre akarok regisztrálni, akkor meg kiírja hogy már foglalt. A regisztrált e-mail címre persze semmi se jött semmilyen megerősítő levél.

(#18448) tbundy válasza N3gro (#18447) üzenetére


tbundy
csendes tag

support@cdprojekt.hu
erre a címre küldj levelet, h mi a problémád, meg küldd el a rossz kulcsot nekik, h tudjanak helyette jót küldeni.

(#18449) N3gro válasza tbundy (#18448) üzenetére


N3gro
aktív tag

Ez nevetséges, komolyan mondom! Rossz kulcsot adnak egy játékhoz???? Azért vagyok így felháborodva, mert az életem első eredeti játéka, és még csak játszani se tudok vele. :O :D

(#18450) DigitXT


DigitXT
félisten

Davetim bement 21! alá, én meg szerintem
gyorsabb voltam a hátsó részen blokádokkal,
LOL.:DDD De a rajt megint kezd meglenni.:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.