Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) pohár


pohár
félisten

másfél óra, és kezdődik az AO :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#852) NagyDave válasza S-Attila (#849) üzenetére


NagyDave
tag

Üdv!

Én már Nadal visszatérését várom, kár, hogy még most sem játszik az Ausztrál Open-en sem. Mindensetre a Grand Slam-et is várom. Valamint, ha Nadal visszatért, kíváncsi vagyok, hogy mire fog jutni ebben az évben :) E mellett Tsonga-ra is kíváncsi vagyok, mit tud alakítani a hamarosan kezdődő Grand Slame-en :) Egyébként néztem, hogy Tsonga majd Llodra ellen kezd, jobb sorsolás nem is lehetett volna, tuti meccs lesz :))

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#853) NagyDave


NagyDave
tag

Nadal ma délután Chile-ben végre visszatért! :)) :C

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#854) Seraph 16 válasza NagyDave (#853) üzenetére


Seraph 16
őstag

:C
Persze ettől még hajrá Federerer, de a két legnagyobb.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#855) m4rk_ válasza S-Attila (#849) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Én Federert a ranglista elejére... :DDD

(#856) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

WTA Porsche Tennis Grand Prix 2013-at tudom majd valahol nézni vajon valamilyen free stream-en? :F

(#857) NagyDave válasza Peter Kiss (#856) üzenetére


NagyDave
tag

Üdv! Azt nem tudom, de a Digisport közvetíti. Egyébként például itt nézelődj. Némelyik stream-hez lehet kell program, szokott HD stream is lenni, de biztosan lesz online, böngészőben nézhető stream is :)

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#858) Tenken


Tenken
őstag

Sziasztok!

Én is lelkes teniszrajongó vagyok. Nemrég vettem észre, hogy van ilyen topic.
Rendszeresen szoktam játszani is. Főleg Budapest, de néha hazamegyek Szekszárdra, és akkor ott is próbálok alkalmat teremteni.
Néhány éve jártam egy ideig oktatóhoz, most pedig ismerősökkel, barátokkal ütögetek. Meccsrutinom még nincs nagyon, de bárkivel játszanék szívesen. Szimplán ütögetni, vagy meccsezni is jó.
Poén lenne innen partnert találni. :)

Ha valakit kedvet kapna írjon rám bátran PÜ-ben!

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#859) tajcsi válasza NagyDave (#852) üzenetére


tajcsi
senior tag

Na ki nyeri idén az AO-t? :C :U

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#860) Seraph 16 válasza tajcsi (#859) üzenetére


Seraph 16
őstag

Federer ;] De ha a realitások mellett akarok maradni, akkor Nadal vagy Djokovic. A tippem az, hogy az utóbbi, igaz, inkább Nadalnak drukkolok :)

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#861) rwin5


rwin5
őstag

Sziasztok, vannak itt (bármilyen szintű) teniszezők, vagy inkább csak a tenisz iránti rajongók?

(#862) tajcsi válasza Seraph 16 (#860) üzenetére


tajcsi
senior tag

Én is Nadalnak drukkolok, bár ez a terep Nováké...viszont, sosem lehet tudni...okozott a spanyol már sok meglepetést...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#863) Seraph 16 válasza tajcsi (#862) üzenetére


Seraph 16
őstag

Jaja. Illetve első nagy torna révén az Australian Openen is elég gyakoriak a meglepetések, még ha nem is feltétlen a döntőben.

(#861) rwin5 :K

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#864) tajcsi válasza Seraph 16 (#863) üzenetére


tajcsi
senior tag

Mondjuk ha nem Nole nyerne meg az AO-t, hanem pl pont Nadal, az legalabb akkora meglepetes lenne, mint tavaly Wimbledon Marey Novak felett aratott gyozelme, vagy, ha peladaul RG-on nem Nadal hanem Novak nyerne...mindenesetre nagyon kivancsian varom a dontot...
Egyebkent, valaki tud arra ertelmes magyarazatot adni,h ogy Nadal miert nem hajt a pontokert? Marmint, latom, hogy siman elerne a labdat, de meg csak nem is indul neki, hogy visszaszervalja...es igy rengeteg pontot veszit... :W

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#865) Seraph 16 válasza tajcsi (#864) üzenetére


Seraph 16
őstag

Sajnos ma pont nem láttam a meccsét, de gyanítom, hogy tartalékol. Hatalmas a hőség, és ha így is ennyire simán tud nyerni, akkor lehet jobb nem minden pontot kifulladásig játszani, mert annak megvan a hátulütője a következő napokra.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#866) Seraph 16 válasza Seraph 16 (#865) üzenetére


Seraph 16
őstag

:W Majd el felejtem, a lába... Valahol olvastam, hogy volt vele gond a meccs közben is :(

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#867) tajcsi válasza Seraph 16 (#866) üzenetére


tajcsi
senior tag

https://www.youtube.com/watch?v=gZs9F4v6D5o :Y :Y :Y

Ez a besz*ras kategoria, nezzetek azt a visszakezbol hatrautest :Y :Y :Y

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#868) tajcsi válasza tajcsi (#867) üzenetére


tajcsi
senior tag

TUDTAM!!!! Vagyis nem tudtam, de ezt mondogattam egész végig, hogy ha Vavi megismétli azt amit tavaly...Örülök. Nem semmi.

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#869) Seraph 16 válasza tajcsi (#868) üzenetére


Seraph 16
őstag

Nem gyenge volt. Amikor Djokovic megnyerte a negyedik szettet, azt hittem, hogy itt a vége. De nem!

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#870) tajcsi válasza Seraph 16 (#869) üzenetére


tajcsi
senior tag

A negyedik szet marhamázli volt Dzsókernek...de mondtam én, eljön az a nap is...és eljött! Vavrinka megérdemelte a győzelmet. Úgy is mint teniszező, úgyis mint ember! Nézd meg mit üvölt Nole: "Idemoooo" mint mindig, mint egy állat. Hát most "otisao u k..." Gondolom akit érdekel, majd lefordítja fordítóval. Szép küzdelem volt, szép szép szép. :R

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#871) tajcsi


tajcsi
senior tag

Azt hiszem ez az a tenisz, amit Raffatól várok, hogy minden pontért szaladjon...

https://www.youtube.com/watch?v=0zLkgQXF9i0

highlights, nem épp jó minőségben

https://www.youtube.com/watch?v=F4uIry53TXI

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#872) xcds


xcds
őstag

Jé, most látom, van ilyen topik is. :) Péntekre mit jósoltok? Nyerhet ezzel a kézzel nadal?

(#873) tajcsi válasza xcds (#872) üzenetére


tajcsi
senior tag

Milyen kezzel? :F

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#874) xcds válasza tajcsi (#873) üzenetére


xcds
őstag

Vízhólyag vagy mi van neki a tenyerén. Dimitrov ellen is ragtapasszal játszott. Nem tudom így mi lesz Federer ellen.

(#875) tajcsi válasza xcds (#874) üzenetére


tajcsi
senior tag

Szerintem Feder nem okoz neki gondot - en azon is csodalkozom, hogy Federer eddig is eljutott. Tavaly iszonyat pocsekul jatszott, es szerintem iden is igy lesz. Mindenesetre ha megnyeri, az buli lesz. Persze, semmi sem biztos, de gondolj csak bele, eddig kik vertek meg Nadalt? Ferrer, Potro, es Dzsoker...mondjuk jobban feltem volna egy Stan Nadal vagy Nadal Potro/Ferrer felallitastol...
Ha ugye tegnap jatszottak azogta tuti csinaltak valamit a kezevel az orvosai...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#876) xcds válasza tajcsi (#875) üzenetére


xcds
őstag

Én is csodálkozom, de most nagyon megy Federernek. 100%-os Nadal ellen nem sok esélye lenne az biztos. Interjúban mondta Nadal, hogy főleg szervánál zavarja a tapasz. De neked legyen igazad, ne a sérülés döntse el..

(#877) tajcsi válasza xcds (#876) üzenetére


tajcsi
senior tag

Szerintem 80%-os Nadal ellen sincs eselye, Federer, minden tiszteletem az ove mert a legnagyobbak koze valo, DE, oregszik. Megette a franc ha a terde nem zavarja, hanem a tenyere...nagyon koakadok, az tuti. Mas: Nadal mikor is vonulna be a tortenelembe? Ha ezt a grand slamet, vagy valami mast nyerne meg?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#878) xcds válasza tajcsi (#877) üzenetére


xcds
őstag

Szóval azt mondod, nem adja, ha addig él is? :) Ezen a tornán vhogy nagyon pirít Federer. Bár Nadallal fénykorában se nagyon tudott mit kezdeni az való igaz.

(#879) tajcsi válasza xcds (#878) üzenetére


tajcsi
senior tag

Hat azt azert nem mernem kijelenteni...Nadal+Dzsoker egyutt nem annyi mint Federer egyedul, tobb mint 300 hetig volt vilagelso ha jol tudom...Nem akarom elkiabalni, de szeretnem, ha o gyozne, a tobbit majd meglatjuk, mindenesetre, 5 csomag tortilla paprikas chipszet, es 5 zacsko instant kinai tesztet meg 5 hell-t keszitettem a duelre :C

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#880) xcds válasza tajcsi (#879) üzenetére


xcds
őstag

Az igen. :D Tortilla a nagy fekete zacskós tescóban kapható a legjobb. :DD

(#881) tajcsi válasza xcds (#880) üzenetére


tajcsi
senior tag

A tescos paprikas chips is extra! Nah, lovok aludni, aztan majd ugyis irunk kesobb...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#882) Seraph 16 válasza tajcsi (#867) üzenetére


Seraph 16
őstag

Nem vok otthon, de majd mindenképp megnézem az összefoglalót.
Most éppen azon dolgozom, hogyan fogom megnézni a köv. meccseket.
Fed-Nad

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#883) tajcsi válasza Seraph 16 (#882) üzenetére


tajcsi
senior tag

Nem volt semmi a második menet 0-30-ról Rafa nyert..és a komment: "Nadal shows anything you can hit I can hit harder'. Kár, hogy mennem kell... :(

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#884) Seraph 16 válasza tajcsi (#883) üzenetére


Seraph 16
őstag

Titkon most reménykedtem az 5 szettben, de hát így sikerült....

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#885) xcds


xcds
őstag

Komoly volt nagyon. Remélem, Wawrinka ellen sem fogja hátráltatni a keze.

(#886) tajcsi


tajcsi
senior tag

Átgázolt rajta. Ennyi. Mindenesetre Stan ellen, ha hozza a formáját, vgagy nagyon nehéz dolga lesz, vagy simán veszít ellene, én így látom.

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#887) xcds válasza tajcsi (#886) üzenetére


xcds
őstag

Nem kellene, hogy probléma legyen neki waw. tán még szettet sem nyert ellene soha. de mindjárt megnézem.

szerk: Ja, úgy látom, nem fogott még 1 szettet sem.

[ Szerkesztve ]

(#888) tajcsi válasza xcds (#887) üzenetére


tajcsi
senior tag

Stan megette Dzsókert, ide vagy oda. Nagyon nagyon jól játszott. Nem merném azt állítani, még 80%-ban sem, hogy Nadal legyőzte volna dzsokovityot...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#889) Seraph 16 válasza tajcsi (#888) üzenetére


Seraph 16
őstag

Szvsz Nadal azért különleges eset, mivel nagyon egyedi a játékstílusa, gondolok itt elsősorban a hatalmas pörgetéseire, amiket egykezes fonákkal (amit Wawrinka is üt) nagyon nehéz kezelni. Közben fejben az egyik legerősebb játékos az egész mezőnyben. Nagyon kíváncsi leszek a döntőre. :C

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#890) xcds válasza tajcsi (#888) üzenetére


xcds
őstag

Az más. Djoko játéka fekszik neki. Nadallal nem tud mit kezdeni. Eddig legalább is.

(#891) tajcsi válasza xcds (#890) üzenetére


tajcsi
senior tag

Igen, Nadal nem nagyon tud mit kezdeni Dzsoker jatekaval attol fuggetlenul, hogy sokszor legyozte...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#892) xcds válasza tajcsi (#891) üzenetére


xcds
őstag

Én wawrinkára értettem, hogy fekszik neki djoko játéka. :D És nadallal nem tud mit kezdeni. Djoko-Nadal meccs a pillanatnyi formától függ mostanában.

(#893) tajcsi válasza xcds (#892) üzenetére


tajcsi
senior tag

Na majd meglátjuk én szerb származásom ellenére rühellem gyókót, kiverte annó a biztosítékot mikor az volt, hogy a 2000 dinároson az ő képe lesz /végül nem lett, de akkor is.../...meg amúgy is, köpköd, káromkodik a publikumra, tipikus vadszerb mentalitás, semmi tartás...
Kicsit sajnálom a Federert...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#894) xcds válasza tajcsi (#893) üzenetére


xcds
őstag

Ezt nem is tudtam. Nem csak vmi pletyka? :) Pénzre nem szoktak sportolók képeit nyomni, pláne aki aktív. Bár lehet arra máshogy gondolkodnak. :D

(#895) tajcsi válasza xcds (#894) üzenetére


tajcsi
senior tag

Nem nem, nagyon nem pletyka...képzeld minden egyes nap az akkori munkatársag rögfögését hallgatni erről...na meg mikor olvastam a híreket és látom mit akarnak..na az volt a bekakilás...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#896) xcds válasza tajcsi (#895) üzenetére


xcds
őstag

Egyébként nekem nem zavar a viselkedése a pályán. A játék hevében belefér.

(#897) tajcsi válasza xcds (#896) üzenetére


tajcsi
senior tag

Az nagyon is zavar, hogy elküldi a nézőket az anyjuk p**-ba, és az is amikor azt mondja, hogy most fogjátok elszopogatni a f****at...gyerekek is nézik a mérkőzéseket...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#898) xcds válasza tajcsi (#897) üzenetére


xcds
őstag

Ilyeneket mond?? Eskü nem tudtam. Idézd már szó szerint, mert ez jó kis info. :DDD
Gondolom, szerbül mondja.

[ Szerkesztve ]

(#899) tajcsi


tajcsi
senior tag

Mondtam, hogy nehez dolga lesz... :(((

Nadal, pls come alive!!!!

[ Szerkesztve ]

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#900) tajcsi


tajcsi
senior tag

Szarul jatszik ma... :W

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.