Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) puttputt válasza Bikerman (#500) üzenetére


puttputt
őstag

Én csak egy kis részt láttam belőle, de nem figyelgettem annyira. Kösz, hogy szóltál, lehet, visszanézem.
Vannak meglepetések... ez a Dulgheru, aki megnyerte Varsót... tyű...!

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#502) Bikerman


Bikerman
aktív tag

látom federert már az elején (2. kör) megszorongatták. az az ember max. még egy wimbledont, meg egy u.s. opent nyer. nadal a salakkiály.

ragazzi della curva...

(#503) puttputt válasza Bikerman (#502) üzenetére


puttputt
őstag

Igen, meglepően szoros match volt.
Jaja... esetleg Djokovic közbeszólhat még, meg Del Potro... Murrayben már nem bízom ennyire.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#504) puttputt válasza puttputt (#503) üzenetére


puttputt
őstag

Beugrott, kit felejtettem ki... a még mindig elég vegyesen, de jól és erősen játszó Verdasco-t az előbb felsoroltak közül.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#505) Bibby


Bibby
addikt

Szávay Ágiról én mindent visszavonok ha ezt így folytatja!

Megverte Venus Williams-et!!!!!!!! :C :R

Ελευθερια η θανατος

(#506) Bikerman


Bikerman
aktív tag

szávay ágnes: :R

ragazzi della curva...

(#507) puttputt


puttputt
őstag

Na, ilyen is létezik: [link]

Mondjuk, Venus már nem játszott túl jól az előző meccsén sem...
Örüljünk! :DD

(Ebből most már simán lehet legjobb nyolc, vagy elődöntő is... egyébként.)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#508) Bibby


Bibby
addikt

Nadal kiesett 3-1 arányban!

Erre aztán senki nem számított az biztos, iszonyatosan jól játszott Söderling, verhetetlenül.

Mennyire imádom az összes Grand slam tornát... egyik sportban sincs ennyi izgalom az biztos. Olyan érzés mintha foci vb-t néznék, de ebből van évente 4! (és mégsem unalmas :) ) :R

Ελευθερια η θανατος

(#509) plus44 válasza Bibby (#508) üzenetére


plus44
veterán

Leszek kisördög: Meg is érdemelte, annyira nem volt most a helyzet magaslatán. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#510) puttputt válasza Bibby (#508) üzenetére


puttputt
őstag

Én is nagyon szeretem! Az arány jobb itt..., évente 4-4 évente 2 évente egy :DDD

Bizony... Nadal sem tökéletes, be kell látni. Szávaynak is "ez van srácok". :U

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#511) plus44


plus44
veterán

Mekkora meccs: Federer - Haas

Mindketten nagyon jól játszanak, de Federer felé húz a szívem.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#512) Atlantis


Atlantis
veterán

Mekkora a kussolás, hogy a Szávay simán kiesett. Bezzeg a Venus elleni győzelmét az összes híradó bemondta. De szeretem ezt a pártatlan médiát. :)

Tényleg nem rossz a Haas-Federer meccs és én is inkább utóbbit látnám szívesen győztesként.

Szerk.: közben meg is lett neki. :C

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#513) blokad


blokad
senior tag

Federer megnyerte 3-2

Nagyon szép meccs volt, szerencse, hogy összeszedte magát.

(#514) R válasza blokad (#513) üzenetére


R
aktív tag

ha behúzza a RG-t visszavonul? :(

(#515) plus44 válasza R (#514) üzenetére


plus44
veterán

Úgy tudom igen, de ne legyen igazam, bár ahogy most ezt írom mintha az kezdene derengeni, hogy mégsem. Ááá tudja a fene. :) Drukkoljunk, hogy ne!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#516) puttputt válasza plus44 (#515) üzenetére


puttputt
őstag

Nem hiszem, hogy visszavonul... miért tenné?
Madridban nyert, ha itt is... (bár...), akkor szép lassan behozná Nadalt.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#517) Bibby válasza R (#514) üzenetére


Bibby
addikt

Jön a gyerek, nem tudna már úgysem teljes mértékben ide koncentrálni, meg valószínűleg nem is akarna.

Del Potro-ra kíváncsi leszek, nagy játékos és már-már felért az első négyre. Meg Murray-t mindenki leírja mert salakról van szó, pedig nagy küzdő...
Nadal kiesése jót tett, eddig csak arról volt szó hogy ki lesz az ellenfele a döntőben, most már egyik felet sem lehet "biztosan" tudni.

Ελευθερια η θανατος

(#518) plus44 válasza Bibby (#517) üzenetére


plus44
veterán

Egyetértek, Nadal kiesése jót tett a RG-nak. Del Potro, Federer és Djokovic mellett a 3. nagy kedvenc, nagy játékkos, de Tsonga személyében emberére talált. Meglátjuk. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#519) puttputt válasza Bibby (#517) üzenetére


puttputt
őstag

Murray nagyon visszaesett (bár még ő sem GS győztes, ugye?)... nem is tudom, hogy van a 3. helyen... - most nagy esélyt kapott megint, hogy Djoko - aki szerintem némileg jobb nála - is kiesett - a TOP5 maximálisan rendben van, de TOP3?
Del Potronak kijárna egy Grand Slam mostanság... (tényleg ő a "sötét ló", ahogy Mcenroe mondta).

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#520) csimav


csimav
senior tag

Este szerintetek tud nyerni Roddick gyerek? És Razzano ellen Stosur?
:R

Del Potro sztem leveri Tsongat. Már megy a TB.

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#521) puttputt válasza csimav (#520) üzenetére


puttputt
őstag

Roddicknak abszolút vannak esélyei...; simán nyerhet, szerintem, még francia közönség előtt is. Legyen igazam.
Razzano meg rengeteget bizonyított eddig, menni fog neki ez is.
Del Potro jól tartja magát Tsonga ellen, sőt, vezet. (Nem akkora csoda.)
Viszont Kohlschreibert sajnálom, Robredotól kikapott.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#522) csimav válasza puttputt (#521) üzenetére


csimav
senior tag

Én őket várnám a mai napon győztesnek:
Del Potro J.M. (Arg)
Jankovic J. (Srb)
Roddick A. (Usa)
Stosur S. (Aus)
:C

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#523) puttputt válasza csimav (#522) üzenetére


puttputt
őstag

Egyetértünk, kivétel Stosur, helyette Razzano. Amúgy nálam is stimmelnek ezek :C
Te tettél rájuk pízt? ;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#524) csimav válasza puttputt (#523) üzenetére


csimav
senior tag

Ja, tettem:D Ha nyernek, akkor 1500 Ft ből lesz 21500 Ft-om ;)

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#525) Bibby


Bibby
addikt

Ez a román kislány nagyon csinos. :U :B
[link]
[link]
[link]

És még szorongatja is Jankovicot.

Ελευθερια η θανατος

(#526) csimav válasza Bibby (#525) üzenetére


csimav
senior tag

Remélem nem sokáig szorongatja... :U

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#527) puttputt válasza csimav (#524) üzenetére


puttputt
őstag

Hát, reméljük bejön! - Mint nekünk a román kislány :DD -
Razzano miatt félek kicsit... nagyon erős most ezen a tornán, és szerencsés is...

Jankovic-ot nem igazán kedvelem...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#528) puttputt válasza puttputt (#527) üzenetére


puttputt
őstag

Eddig jól állsz Stosurral, viszont Jankovicnak nagyon rezeg...
(Del Potro nyert).
Hol tudtál fogadni?

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#529) csimav válasza puttputt (#528) üzenetére


csimav
senior tag

unibeten. De tök mind1. Olyan ideges vagyok. Feltöltöttem unibetre 20k-t. Abból elbuktam 12-t. Ha az a ny*morék szerb k*cs*g nyert vólna, akkor lett volna 28k-m. Most 12-n állok. Grat Jankovic. :C
:O :O :O :O :(( :(((

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#530) R válasza csimav (#529) üzenetére


R
aktív tag

miért a "ny*morék szerb k*cs*g"-től várod, h tejeljen neked?

[ Szerkesztve ]

(#531) csimav válasza R (#530) üzenetére


csimav
senior tag

Nem csak az a bajom, hogy kikapott. Hanem, hogy kombinációs fogadást tettem ma. 3db-ot. Mindbe volt 10-11 mérkőzés. És mindhez csak ez a meccs kellett volna meg Stosur győzelme. Stosur simán vezet: 1. szettet megnyeri 6-1-re.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#532) Bibby válasza csimav (#531) üzenetére


Bibby
addikt

Igazi díszpéldány vagy. Biztos Jankovic a hibás hogy elbuktál egy "szerencsejátékon". Sőt, direkt veszített hogy te szívj. Menj inkább fogadj focira, bár még ott sem megengedett ez a hangnem.

Ελευθερια η θανατος

(#533) csimav válasza Bibby (#532) üzenetére


csimav
senior tag

Sorry. :( Csak ideges voltam. :W
:R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#534) puttputt válasza csimav (#533) üzenetére


puttputt
őstag

Meglepetésre Roddick is szépen elpáholódott... fene gondolta. Sajnálom.
Stosur nyert legalább...
Én 2 meccset buktam volna, ezt, a fenti kettőt. A többi sikerült vón. Nem nekem való ez a szerencsejáték :U

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#535) puttputt válasza puttputt (#534) üzenetére


puttputt
őstag

Jósolhatók egy Murray-Federer döntőt? :U
Vagy Del Potro-Federer...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#536) Atlantis válasza puttputt (#535) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem vagyok benne biztos, hogy Federer eljut a döntőig...bár ne lenne igazam.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#537) Bibby válasza Atlantis (#536) üzenetére


Bibby
addikt

Monfils és Del Potro a két legnehezebb akit kaphat. Úgyhogy aki azt gondolta hogy Nadal kiesésével begyalogol a címig az nem gondolta végig ezt.
A felső ág szvsz sokkal gyengébb lett.

puttputt: Del Potro-Federer max elődöntőt jósolhatsz. ;)

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#538) puttputt válasza Bibby (#537) üzenetére


puttputt
őstag

Nem néztem ám meg rendesen a listát :N
Azt jósolok is. Bár Monfils szervái elég meggyőzőek voltak..., ugyebár vele negyeddöntőzik Fed.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#539) csimav


csimav
senior tag

Murray A. (Gbr) - Gonzalez F. (Chi)

Gonzalez nyer sztem. Elég jól megy neki ma.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#540) Atlantis


Atlantis
veterán

Ejmár, Sarapova is kiesett. :(
Már megint Serena fog nyerni a végén?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#541) puttputt válasza csimav (#539) üzenetére


puttputt
őstag

"Sóderlink" elég gyorsan kiverte Davidenkot... Federer sem biztos, hogy meg tudja állítani... vagy aki a másik ágon lesz ellenfele...
Murray (most látom, egyik honlap Andrew-nak, nem Andy-nek emlegeti...) még fölébredhet... így szokta, az első szettet általában még "átalussza".

Sharapován nem csodálkozom annyira, várható volt, hogy a visszatérése után közvetlen, kb. eddig jut el. Serena abszolút esélyes, de szerintem Safina nyeri.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#542) csimav válasza puttputt (#541) üzenetére


csimav
senior tag

Hát sztem már Murray bukta a mai meccset.... :C
5-0 ra vezet González:D

Szerk: Nyerte Gozalez a 3. szettet. 2-1 re vezet. : Murray-Gonzalez 3-6 ; 6-3 ; 0-6

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#543) csimav válasza csimav (#542) üzenetére


csimav
senior tag

Gonzalez megnyerte:

Murray A. (Gbr) 1: 3 ; 6 ; 0 ; 4
Gonzalez F(Chi) 3: 6 ; 3 ; 6 ; 6
:C :C

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#544) puttputt válasza csimav (#543) üzenetére


puttputt
őstag

Hát, tévedtem, sorry... pedig ez sem így "szokott volt" lenni, mármint Murray-nál...
Azért nyertél pénzt? :C

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#545) csimav válasza puttputt (#544) üzenetére


csimav
senior tag

Gonzalez-en 2,30-as volt a szorzó:) 1500-at tettem rá, 3450 et nyertem. ;)

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#546) puttputt válasza csimav (#545) üzenetére


puttputt
őstag

Jó kis dolog ez... lehet, ha lesz némi fölös alapom, bedobok én is valamennyit, pl. a Wimbledonra :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#547) csimav


csimav
senior tag

Mai meccsekre a megérzéseim:
Cirstea, S - Stosur, S: Stosur nyer.
Del Potro, J-M - Robredo, T: Del Potro nyer.
Kuznetsova, S - Williams, Serena: Williams nyer 2-0-ra.
Monfils, G - Federer, R: Monfils nyer.

És hogy miért Monfils nyer szerintem?
Sokszor előfordult, hogy egy "kis ember" megvert egy nagyot. Pl: Djokovic,Nadal,Davydenko is kiesett már. A múltkori meccsen Monfils hozta az adogatásait és az ellenfeléét is hozta elég sokszor. Egy hajszálon múlt, hogy Federer nem esett ki Haas ellen.A másik ok, hogy a nézők Monfils-t fogják bíztatni. Federer 2., Monfils 10. a világranglistán.

És hogy mért nyer Williams Kuznetsova ellen?

Egy látszólag igen jó formában levő orosz és egy nyögve nyelősen a nyolcba kerülő amerikai találkozik a mai egyik női mérkőzésen. Kuznetsova meggyőző fölénnyel nyerte az első három körös találkozóját, igaz Feuerstein, Voskoboeva, s Czink Melinda sem igazán számottevő ellenfél a TOP10 -es játékosoknak, Radwanska ellen egyből meg kellett szakadnia a pályán, aki a második szettet 1:6 -al vette el, aztán az orosz észhez térvén 6:1 -el begyüjtötte a meccset. Kuznetsova számára, mindíg a tornák végszakaszával adódik gondja, ahol ok nélkül szokott begörcsölni a nagy lehetőség kapujában, számos döntőt és elődöntőt veszített már el emiatt, most már a negyeddöntőben is előjöhetnek ezek a problémák, mivel egy számára igazán kellemetlen ellenfél következik. A fiatalabbik Williams, Serena tartja életben a családot a salakos Grand Slamen, egy amolyan becsületbeli ügyként fogja fel a versenyt, neki már nincs veszíteni valója, salakon nem ő az esélyes, ilyen felszabadult tudatban pedig általában a legjobbját tudja nyújtani, amikor bátran vállalja be a legerősebb ütéseit is, nem rettegvén, hogy a labda out -ot ér esetleg. Eddigi egymás elleni mérlegük is amerikai fölényről tanúskodik, 1-5 Serena javára, úgy gondolom ezt a lélektani előnyt is kihasználva, egy jó meccskezdéssel (ez lesz a perdöntő) szettveszteség nélkül győzheti le az amerikai, az oroszt. Minden az első szett után dőlhet el, eddig, ha Serena megnyerte a nyitófelvonást, akkor nem húzta tovább a meccseket, két szettben rendezte le Kuznyecovat, most is ezen fog múlni a tipp sikeressége .

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#548) puttputt válasza csimav (#547) üzenetére


puttputt
őstag

Szerintem helytálló, amit írtál! :K

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#549) Atlantis válasza csimav (#547) üzenetére


Atlantis
veterán

Serena bukta az első szettet. Nem tudom, ez hogy befolyásolja a fogadásod...

Szerk: közben meglett a break is Svetlana-nak a második szettben. Igazából nem tudom, kinek drukkoljak, mindkét hölgyemény játékát kedvelem.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#550) puttputt válasza Atlantis (#549) üzenetére


puttputt
őstag

Én mindenképp Svetlananak... nem kedvelem a Williams tesókat.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.